Opinie o Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. w Żywiec

Brajan Nowy wpis

Rzeczywiście ludzie pracują tu za darmo, jak ktoś wcześniej napisał. Nie widziałem żadnych ogłoszeń od długiego czasu, co sugeruje, że zespół pracuje od lat w niezmienionym składzie. Mimo wszystko zapytam, czy wie ktoś może o jakichś rekrutacjach w tym roku (i ewentualnie o warunkach płacowych)?

Nie mogę zrozumieć jak ci (usunięte przez administratora) mogą dalej mieć firmę mając tyle długów wszędzie a nie pójdą siedzieć no ale to taki kraj. Ku przestrodze dla wszystkich odradzam prace i jakąkolwiek współprace z tymi typami marnej jakościowo firmy.

Pan produkuje piece nie kompletne brakuje elemenyow zero profesjonalizmu odradzam wszystkim ludzia bo to jest tragedia

Patrycja Nowy wpis
@Anonim

Witam. Ja się proszę od pol roku o część do pieca. Chyba sprawę skieruje gdzie indziej.

Aleksandra Nowy wpis

Znalazłam w sieci ich starszą oferte na posadę Koordynator sprzedaży w regionie Górnego Śląska. I mnie interesuje konkretnie, czy poza stała pensją jest jakaś premia za wyniki, czy realizację celów? Może jakies kwartalne premie? Istnieje coś takiego?

Tadeusz Nowy wpis

Super kotły i cena,miła obsługa i serwis polecam,nie wierzcie w te bzdury co nieroby tu wypisują

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janek

Ludzie mili ciągle narzekacie,a sami sobie winni jesteście ze już nie pracujecie w firmie.ja uczciwie powiedzieć pracuje i jest ok

Te opinie nie ukazują wesołego obrazu tej firmy. Chociaż w sumie trudno w ogóle wyciągnąć jakieś merytoryczne zarzuty z tej mieszaniny wpisów tutaj. Jak tam wygląda praca? Mąż chciał tu złożyć swoją aplikację, ja miałam nadzieję że dowiem się z forum ile będzie zarabiać no ale zamiast tego widzę te wszystkie wylane pomyje tutaj. Czy to jest jakieś odzwierciedlenie tego jaka tam panuje atmosfera?

Bożena

Jak pracujecie w Kotły Żywiec? Mam na myśli system pracy. Po 8 godzin dziennie?

don_kichot 82
@Bożena

Jak? Za darmo.

Poinformuj wszystkich jakim pracodawcą naprawdę jest Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. w miejscowości Żywiec. Twoja szczerość może zmienić polski rynek pracy.

Kuba

Jak na razie są tutaj zamieszczane same inwektywy niedouczonych i sfrustrowanych roboli którzy pracują 2 godziny a chcą zarabiać za 10.

Kuba

Pracowałem tam. Część pracowników kradła materiał a część udawała że pracuje.Był mały chaos. Za pełną wypłatę można było pracować 3 godziny. Niestety właściciel był oszukiwany na każdym kroku przez 70 % pracowników. W trójkę robili kocioł który normalnie robi 1 osoba. Z wielu względów zrobiło sie nieciekawie min. ze względu sytuacji w kotłach węglowych. Nie pracuję od 12 miesięcy ale wiem jedno, takiej zbieraniny jak produkcja i pracowników (usunięte przez administratora) nie widuje się często

Ffffsffss

Kultura tego gościa i wg bizoniow mniej niż zero . . Nie warto tam nawet CV składać szkoda podawać swoje dane takiej marnocie .. nie oszukujmy się ale na buraka jednego czy drugiego nikt nie będzie robił .

Krystyna

Witam muj piec działa bez szwanku tylko czas na rok budowy w 1993 lat

Artur30

Stare ciecie taka prawda . Bankruci i niewyplacalni . Gile staremu z nosa wiszą jak do ciebie mówi straszna wiocha . Takich jak on to powinno się opisywać ku przestrodze tak jak powyżej ktoś pisał . Można wpaść w długi . Niszczą koniunkturę pracy w Polsce zaniżając standardy jakości pracy , płacy i kultury .

Agnieszka

@damian jakie pytania były zadawane na rozmowie ?

Gregor68

Ja po 2 latach piec wymieniłem, ten najchętniej bym im wykiprowal z powrotem niech spawają . Szkoda ich oceniać pod względem specjalizacji jak i oceny kultury . Nie polecam tam robić zakupów . Wszyscy w Żywcu ich znają pod tym względem .nie przeplacajcie u nich . Jest Defro nie daleko tam to jest pożądana firma . U tych cienkich Bolków straciłem pieniądze i czas

Pawel338
@Gregor68

Dokładnie racja oni stawiają nie na jakość tylko sprzedaż tanie mięso i dziadostwo które przepala się po roku użytkowania . Dziady

Pawel338

Jednymi słowy straszne buractwo. Opinia negatywna u wszystkich . Bizonie wydzwaniają po ludziach z ofertami pracy nawet z przed 2 lat .(usunięte przez administratora)

Czy Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Bart

Oni nic nie zapewniają

Marko3377
@Bart

Lecą w kulę z pracownikami jak i klientami . Straszny chaos i kultura na niskim poziomie . Firma upada . Są lepsze firmy i kotły w Żywcu co polecam . Firma bizoń już ledwo przegnie dlatego nie warto kupować bo gwarancji nie dostaniecie .. widzę że nie tylko opinia moja jest taka ale poniżej widać kim są ci ludzie .

Damian

Rozmowa o pracę na niskim poziomie ze strony właściciela . Unikanie odpowiedź na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia . Brak odpowiedzi . Rozmowa na poziomie a i oooo uuu yy uu.. straszne jąkactwo i brak kompetencji . Z tego co mi mówiono mam się tego spodziewać . Firma upada to widać . Odmówiłem przyjecie pracy z faktów jakie zobaczyłem . Nigdy w zyciu nie spotkałem się z takimi ludźmi czy tam właścicielami . Dużo skarg na nich i reklamacji . . Bardzo niedorozwinieta firma jak i właściciele

Mietek kupa

Najgorszy zakład jak można nazwać to zakładem (usunięte przez administratora) Wypłaty nigdy na zaś jeśli mają być myślą ,że robią łaskę za 1650 zł ? Pamiętajcie z jakim się zadajesz takim się stajesz jeśli chcesz pracować wsrod wieśniaków to drzwi mają otwarte biorą każdego bez kompetencji a BHP zero (usunięte przez administratora)

Głu....pi Bartosz

Niestety nie da się opisać marności tego zakładu, dno przez wielkie D.

Zzz
@Głu....pi Bartosz

Dokładnie . Śmierci tam starą komuną. Odradzam zakupów tam i pracy jako były pracownik wiem co tam się dzieje .

Jork

Nie kompetentna firma jak dla pracowników,tak i dla klientów!!!! Oszukują ludzi sprzedając piece z cienkiej blachy a klient płaci za to czego nie ma!!! Ostrzegam ludzi przed tą firmą,bo to bankruci!!! By kupić u nich piec trzeba dać zaliczkę na blachę,bo oni nie mają swoich pieniędzy ???? Omijajcie ją z daleka,bo żadnej gwarancji nie ma!!!!! Dziwne,że skarbówka się za nich nie wzięła????

Zostaw merytoryczną opinię o Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. - Żywiec

• Jak się pracuje w Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wąska 1D
    34-300 Żywiec
  • NIP: 5532200535 KRS: 0000253276

Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.