Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

Mariusz B.

bus - 2013-02-08 12:36:17 Mariusz ile ty teraz dzieci masz,bo mówią w firmie, że piątkę? Jeśli tak to pożyczam ci mojego busa 7 osobowego i zabierz dzieciaki razem na wakacje. Niech żony odpoczną :)Bus, ja nie jestem Pięknym Marianem.....Nie rozsiewam dzieci po Polsce...

bus

Mariusz B.

zdziwoiny - 2013-02-07 15:32:14 Widzisz (usunięte przez moderatora), jak dostawałeś sygnały, że w firmie zaczyna się źle, to nie reagowałeś. Słuchałeś swoich du...włazów i wszystko miałeś gdzieś. Pozwalniałeś ludzi, którzy mieli pojęcie o tym biznesie a zostawiłeś nygusów i (usunięte przez moderatora). Teraz niestety nastąpiła Twoja kolej, a mogło być zupełnie inaczej. Jak to mówią "Ryba psuje się od głowy". Widocznie (usunięte przez moderatora) i ludzie z Finlandii w końcu zobaczyli jakie (usunięte przez administratora) zaczyna się robić. Wkrótce pseudo dyrektorzy również dostaną kopa między pośladki na czele z (usunięte przez moderatora) już trzęsą się ze strachu. Po co trzymać nierobów!!! Brawo, brawo (usunięte przez moderatora) Oby tak dalej. Czekamy na kolejne miłe wiadomości.Zdziwiony..zastanawiam się dlaczego gratulujesz (usunięte przez moderatora)? Obiecał Ci coś...? Czy poprostu nie jesteś świadomy układów...? Gratulujesz mu? Za co ? Za to że przez wiele lat będąc prezesem Zarządu aprobował stytuację jaka panowała w Ramirencie przez ostatnie 10 lat? A teraz kiedy pali mu się pod tyłkiem to zwalnia swoich byłych wspólników..? Żeby Ciebie rozczarować....On jest takim samym nierobem....

Transporter

We Wrocku także lata transport z kontenerami, której właścicielem jest braciszek Kierownika Projektu - P.I. Samochody przyjeżdżają właściciela, a fakturę wystawia podstawiona firma. I się kręci. Każdy ma to w (usunięte przez moderatora), gdyż pieniądze idą bokiem. Wszyscy o tym wiedzą i nic z tym nie robią. Więc jak ma być dobrze, skoro "pada" nawet nikt nie reaguje.

poniedziel - 2013-02-08 06:15:26 (usunięte przez moderatora)- hej flotowy ? odpowiedź koledze na pytanie ;-)Transporty, złoty biznes, każda sekunda, minuta, każdy kilometr grosze lecą, ach te dżentelmeńskie umowy, spotkania latem przy piwku, ja zlecenie, ty FV. Tego naczelnego wodza teraz tak nie wychwalajcie, bo jak myślicie? Ci panowie to niby robili inne rzeczy i nie mieli pojęcia co się dzieje? Oczywiście, że wiedzieli co się dzieje! Tylko, że nic z tym nie robili, bo sami też mają delikatnie mówiąc swoich ludzi z powiązań rodzinnych w szeregach. Nie na taką skalę kolesiostwa jak miał (usunięte przez moderatora)(który wiem, że czyta i przy okazji pozdrawiam!). Nie ma co za bardzo mącić, ważne, że nadszedł czas rozliczeń, więc teraz piszcie emaile do zarządzających tak jak w referendum firmowym. Panowie już wiedzą kto udawał, a kto pracował naprawde, Kto sie nadawał, a go nie ma, kto sie nadaje kto nie nadaje. Oni musza zrobić roszadę, bo to z góry idą rozkazy. Zwyczajnie koniec sielanki, wieć pucusiów pozdrawiamy. Centralne biuro nadzoru ds czystki. Bolo :)

poniedziel

(usunięte przez moderatora) - hej flotowy ? odpowiedź koledze na pytanie ;-)

transport

a (usunięte przez moderatora) ma ciągle firmę transportową co z podnośnikami lata?

poSZłem

Koleżanki i Koledzy, link przesyłam. Powpisujcie to&owo a interpretację pozostawiam Wam. Nazwiska są powiązane ze sobą i się zamykają. Niestety(usunięte przez moderatora) chyba tam tam nie ma. Są jednak inni i może was coś zaskoczy jeżeli jeszcze tej strony nie znacie.

zdziwoiny

Widzisz(usunięte przez moderatora), jak dostawałeś sygnały, że w firmie zaczyna się źle, to nie reagowałeś. Słuchałeś swoich du...włazów i wszystko miałeś gdzieś. Pozwalniałeś ludzi, którzy mieli pojęcie o tym biznesie a zostawiłeś nygusów i (usunięte przez moderatora)Teraz niestety nastąpiła Twoja kolej, a mogło być zupełnie inaczej. Jak to mówią "Ryba psuje się od głowy". Widocznie (usunięte przez moderatora). i ludzie z Finlandii w końcu zobaczyli jakie bagno zaczyna się robić. Wkrótce pseudo dyrektorzy również dostaną kopa między pośladki na czele z (usunięte przez moderatora), już trzęsą się ze strachu. Po co trzymać nierobów!!! Brawo, brawo (usunięte przez moderatora) Oby tak dalej. Czekamy na kolejne miłe wiadomości.

???

żadnego maila co się dzieje nie pogonili jeszcze reszty frytkowców ?

ramiprencik

Jeżeli chodzi o prezesa to wielki ukłon i szacun jednym zaszkodził drugim nie ale cieszę się że może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zobaczy jak pracował (usunięte przez moderatora) z gdańskiej i jego wspaniałą żona i inne nygusy które brały niebagatelne kwoty zobaczą jak ciężko jest dostać pracę nikt im nie da takich kroci za (usunięte przez moderatora)pewna osoba też nie została wyrzucona tylko osiagnęła wyższe stanowisko Żenada oliwa zawsze sprawiedliwa i na wierzch oszustwo wypływa,

Mariusz B.

(usunięte przez moderatora) już ma zamknięte oczy....a (usunięte przez moderatora)od urodzenia błądził we mgle....

brukowiec

Oj jak lżej się na sercu zrobiło. Człowiek, który swoim angielskim podrywał do lotu łabędzia oddał fartucha. Jeszcze trzymam kciuki aby kopa dostał(usunięte przez moderatora) oraz kontrolerzyna, mierny dyrektorzyna (usunięte przez moderatora). Wówczas firma zacznie się odradzać. Może(usunięte przez moderatora) wreszcie otworzyli szeroko oczy.

hahahha

Długo nie wierzyłem w sprawiedliwość, byłem u kresu a tu nagle taka nowina Hura Hura kochane renifery bardzo dobrze ze zobaczyliście jak tu jest co tu się dzieje tylko nie zaprzestańcie na tych 2 ostaniach osobach jeśli chcecie odbudować tę firmę gońce po kolei cały ten kolesiowski układ. Frytkowców w pierwszej kolejności oni tu najwięcej napsuli jeden już poszedł ale zostało jeszcze kilku. Dajcie szanse wartościowym pracownikom choć już niewielu ich zostało rok po roku miesiąc po miesiącu skutecznie eliminowano ludzi, którzy pracowali z pasją z potęgi jaką kiedyś była ta firma zrobiła się nieudolna machina gdzie zamiast pracować każdy tylko patrzył aby sobie zrobić dupochrona i nic więcej. Stworzono dział KAM (czytaj K- kamuflarze A-amatorzy M-miernoty) i chłopaki skutecznie się kamuflują tak żeby na około myślano, że pracują a w rzeczywistości nie robią kompletnie nic ! Ale jeszcze nie jest za późno pierwsze ruchy zrobione czekamy z niecierpliwością na kolejne. Liczymy na kolejnego maila w poniedziałek z jakże wesołą nowiną

nokaut

tak będzie - 2013-02-02 14:42:25 Ja typuję wszystkich ziomów [usunięte przez moderatora] czyli poszczególnych panów dyrektorów, nachapali się wystarczająco, teraz nadejdzie czas na ludzi co wnoszą do tej pracy serce, a nie układ :). Tak panowie z trzęsącymi [usunięte przez moderatora] . Skończy się zaraz sielanka. Do poniedziałku.:) no tak polecą jak dzis w nocy [usunięte przez moderatora] też był pewny siebie jak oni przez lata...

tak będzie

Ja typuję wszystkich ziomów [usunięte przez moderatora] czyli poszczególnych panów dyrektorów, nachapali się wystarczająco, teraz nadejdzie czas na ludzi co wnoszą do tej pracy serce, a nie układ :). Tak panowie z trzęsącymi [usunięte przez moderatora] Skończy się zaraz sielanka. Do poniedziałku.

typ

Lista - 2013-02-02 07:52:27 Pięknie to napisałeś brawo ale zapomniałeś o jeszcze kilku osobliwych postaciach, figurujących na liście wypłat bo pracownikami ciężko by ich nazwać. Ten co mechanikiem był, i piął się na dyrektora co prawie pół regionu chciało się zwalniać ale jak wujcio był na szczycie to włos z głowy nie spadł tylko przekoczował i awansował udając serwis – asa na konto oj mega potężna leci kasa a efekty żadne wstyd ! Warto również nie zapomnieć o tym co zasiał swoje ziarno w pracowniczym potencjale do góry i na dół jak w nożycowym podeście hehehe sporo tu siedzi i zapomniał co to praca kiedyś może cos reprezentował ale od lat jak na lodowisku ślizg, ślizg czy nas nadal na to stać ? hmmm wątpię. Jest jeszcze jedno ziółko nie wiadomo gdzie nie wiadomo po co to jakiś absurd ? Wymieniał bym jeszcze wielu bo jest od lat ich cała banda ale na razie starczy. Nie będziemy przecież od razu robili mega rewolucji.ja typuje [usunięte przez moderatora] tego om szybkich odpowiedzi na maile

uradowany

Kolego kto oddał fartuch??? Czyżby słynny król [usunięte przez moderatora] kontroler??? Jak nie on, to bardzo szkoda, bo gość to tak naprawdę nic nie reprezentuje. Do wymiany!!!: KS kontroler i PR od kontenerów.

Lista

obserwator

same dobre nowiny w tym tygodniu... szkoda że już się kończy ale od poniedziałku znów zaczynamy, ciekawe co... ? :) cała góra do wymiany, poproszę... niczym zamawianie frytek, od tak :) Jednak kalendarz Majów się sprawdził... 2013 początkiem zmian. mimo że kryzys i się sypie to wielki banan na twarzy :) oby nasz kosiarz stanowisk nie zrobił sobie weekendu i niech dzielnie wykosi kogo trzeba, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.