Opinie o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Firma Door Financial ogłasza rekrutację na stanowisko doradca klienta.Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych,pełnego zaangażowania,uczciwości.Miejsce pracy Katowice

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

fistaszek

nawet wynagrodzeń na czas nie wypłacają

xxx

rekrutuja tylko doradcow zeby mial im kto zbiorki zbierac , bo ponoc prawie wszyscy doradcy sobie stamtad poszli

powaga

coś tam wiemy. Na lubelszczyźnie prawdopodobnie rekrutują :):):):)

Blady
@powaga

Omijaj z daleka!

Khaki
@Blady

Jak się zatrudnia do firmy ludzi z łapanki to nie ma co się dziwić że głupota i chaos! Brak kompetencji i doświadczenia w powierzonych zadaniach!80 % wtedy tam zatrudnionych ludzi była zatrudniona nie drogą rekrutacji tylko dawaj byle kogo zeby pracował u Nas. Masz koleżankę/ kolegę przyprowadź znajdziemy mu stanowisko ...mamy przeciez tyle do rozdania, do wyboru do koloru. Na pewno sobie jakieś wybierze.Ludzie, którzy nie mieli zielonego pojęcia o pracy na danych stanowiskach właśnie tam zostawali zatrudniani. Możecie sobie wyobrazić w jakiejkolwiek innej firmie taką głupotę w prowadzeniu firmy - Prawdziwy Czeski Film ! Patrzyć na to - to było jak zły sen, jak jakiś fatalny dowcip! Aż trudno było uwierzyć że to się naprawdę dzieje.Awans w tej firmie to była totalna teletombola- na kogo wypadnie na tego Bęc! Przykładowo: Ktoś kto robił w kebabach nagle był koordynatorem działu w którym nigdy nie pracował, nie znał żadnych struktur , nawet nigdy nie kierował zespołem a takie stanowisko mu dawano. No a teraz na koniec funkcjonowania tej żałosnej firmy ludzi bezczelnie zwolniono, nie wypłacając odpraw bp Panowie prowadzący Door narobili biedy i zostawili mase osób bez dochodu i środków do życia! Brak słów! Żenada! Wiac stąd drzwiami i oknami i nie zbliżać się do firmy Door Financial! Zostaniecie oszukani i w konsekwencji brutalnie zwolnieni.

Kumaty
@Khaki

Osoby które znały się jeszcze na robocie to tylko doradcy, kierownicy operacyjni i kilka osób z biura głownego- to byli pracownicy NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU KTÓRYCH NIESTETY NIKT NIE DOCENIAŁ BO GŁUPOTA, NIESPRAWIEDLIWOŚĆ I BRAK LOGIKI TAM KRÓLOWAŁA dlatego firma SKOŃCZYŁA JAK SKOŃCZYŁA. żAL TYLKO LUDZI KTORZY TAM PRACOWALI, KTÓRYM OBIECYWANO TO I TAMTO A POZNIEJ POWIEDZIANO GOODBYE.

Bunia
@Khaki

Co to za firma w której szefostwo nie zwraca uwagi na to kogo zatrudnia do firmy i jakie stanowisko mu powierza,co to za firma która nie patrzy na staż pracy pracownika, na jego doświadczenie, sukcesy zawodowe, wykształcenie, predyspozycje, umiejętności a robi z niego kierownika..i co to za kierownik bez tak ważnych cech, jaka firma która dąży do tego by być najlepszą nie patrzy na tak ważne aspekty w doborze kadry pracowniczej?? Jaka firma wszystkich awansuje po umowie próbnej?/ Co za dowodzący którzy decydują się takich ludzi obsadzać w swojej firmie za której rozwój są odpowiedzialni nie wiem na co liczą..??? Ludzie przecież to było widać jak na dłoni że DOOR jest skazany na wielką porażkę! samobój!!

sasza
@Khaki

Dokladnie pracowalam w tej firmie od poczatku,niedawno mnie zwolnili bo jestem w ciazy mimo tego ze do 8 miesiaca jeszcze caly czas pracowalam i nie szlam na l4,a na koniec jeszcze zrobili ze mnie zlodzieja,tak mi podziekowali (usunięte przez administratora) i tyle.A firma i tak zbankrutuje,jak dalej beda traktowac tak klientow jak traktuja teraz

Lucy

W tej firmie zapadają jakieś irracjonalne decyzje. Chciałam iść tam do pracy ale zdecydowanie podziękuję! wolę coś sprawdzonego i stabilnego.

Nadia
@Lucy

Ja też podziekuje, nie ma co się nabierać na super warunki. wole mniejsza kase ale prace na dlugi czas

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Door Financial (Działalność zakończona).
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Medison

Ja słyszałem nawet, że kilka zaledwie umów ktore się konczyly dali tylko na 3-mce. Jak dla mnie to takze dziwne, nie sądzicie, że ludzie ktorrzy tam pracują od poczatku albo już zwolnieni albo dostaja umowę na 3 miechy??? A co bedzie dalej ??? To samo czy wielkie NIC??? Ktoś coś wie?

Wrocław

Firma sie nigdzie nie zwija dalej sprzedaje i funkcjonuje jednak już na mniejszym regionie więc idiotów z konkurencji proszę żeby nie siali bzdur przez to ze ich CV zostały odrzucone przez nas pozdrawiam i zapraszam dobrych doradców mamy dla nich obecnie jeszcze lepsze warunki!

papi
@Wrocław

A to interesujące, to dlaczego zwolnili tylu kierowników operacyjnych a zatrudniają tylko doradców? Bardzooo dziwne? Wał i tyle!!!!

Ojciec
@Wrocław

Co z tego ze lepsze warunki zapewniacie jak zaraz znow sprzedaz wstrzymacie i doradcy od was pouciekają bo nie beda mogli sprzedawac. A nie na tym polega ten biznes. Odradzam

papi

Firma się ma zwijać , ponoć problemy finansowe, brak zatrudnień, zwolnienia, nie sprzedają więc odpowiedź nasuwa się sama..

ciekawy

słyszałem z różnych źródeł że doorfin się zwija na dobre, wie ktos cos konkretnego czy ludzie dodają sobie a oni tylko znów sprzedaz wstrzymali??

mocny

firma porażka, zwalniają ludzi, obniżają pensje, omijać łukiem - 0 gwarancji , że to "coś" w ogóle przetrwa na rynku!

doradca

ta firma jest spoko ale mnie zwolnili bo mialam za male zbiorki czyli moja wina byla taka ze ludzie mi drzwi nie otwierali ... wiec zostalam zwolniona , przypominam firmie ze ja bylam doradca a nie windykacja!!! ja bylam od odbierania rat a nie od wybijanie szyb.. a jesli chodzi o placenie to im wiecej ludzi wkrecisz w pozyczke tym wieksza masz kase chodzi o umowy bo ze zbiorek to sa tygodniowe grosze polecam tam prace dla ludzi o mocnych nerwach

WOLNY

doświadczenie zwykle jest dodatkowym atutem. Lecz to Twoje zaangażowanie i skuteczność będzie wyznacznikiem dla pracodawcy. Narzędzia - stndard, jak wszędzie. Jeżeli jesteś solidny i czujesz się jak ryba w wodzie w tej branży, to jest to jedna z dwóch firm w której warto pracować. składaj aplikacje i powodzenia

zainteresowany

Rozumie z Twojej wypowiedzi, że trzeba mieć doświadczenie, ale ja pracowałem w firmie finansowej kilka lat o może uda mi się dostać do tej firmy. Nie wiem tylko co mogę się tam spodziewać. Jakie narzędzia do pracy dostajecie, nie mówię o samochodzie i telefonie, ale co jeszcze.... chciałbym ta prace wykonywać dobrze, a nie po łebkach... Napiszcie coś jeszcze o tej firmie,

ona
@zainteresowany

dostaje sie telefon ale po miesiacu ci za niego gigantyczne rachunki przychodza i sam nigdy nie dojdziesz czy ty to wykorzystales czy nie dostajesz faktury tylko polecenie zaplaty konkretnej kwoty

obiektywny

prawda leży zwykle gdzieś po środku. może i płacą fajnie - zależy jakie są twoje oczekiwania finansowe i co rozumiesz pod pojęciem FAJNIE. czy warto tam przyjść? - może i warto, ale twoje chęci nie wystarczą, .... Doorfin musi Ciebie chcieć, a w tej materii już nie jest tak łatwo jak to napisać.. :)

zainteresowany

Napiszcie co słychać w tej firmie. Słyszałem, że tam dobrze płacą, ale też doszły mnie słuchy, ze zwalniają....to gdzie leży prawda. Chciałem tam przyjść do pracy, ale nie wiem czy warto.

mc

tym bardzie że słychać coraz to nowe powody obecnego stanu rzeczy, kolejny raz nie warto dawać się nabrać

nowy99

Nie sprzedajemy i chyba wtopiłem, że tu jestem... spadam z tego czegoś

ya

Pralnia brudnych pieniędzy..

morela 88

Ta firma to jakas sciema.

MAC

Czy ktoś mi powie o co chodzi? Od stycznia pracuję w tej firmie i nie mogę sprzedawać - to są jakieś ,żarty.

Door Financial (Działalność zakończona)
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Door Financial (Działalność zakończona)