Opinie o Rödl & Partner w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rödl & Partner. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rödl & Partner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rödl & Partner w Warszawa

pistacjo

Mam wyznaczoną datę spotkania rekrutacyjnego właśnie na stanowisko praktykanta w dziale hr, stąd pytanie (tym bardziej że nie mogę w tej chwili odnaleźć ogłoszenia). Parzenie kawy raczej nie przypadnie mi do gustu, zobaczymy jak będzie.

pistacjo

Jak wyglądają praktyki w dziale hr? Z góry dzięki

Grzegorz

Witam,czy ktoś mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w dziale administracyjno-technicznym? Aktualnie jest ogłoszenie o prace, którym jestem wstępnie zainteresowany. Jakie zarobki i zakres obowiązków?

Grzegorz

Praktykant

Rozmowa prowadzona bardzo profesjonalnie co bardzo przypadło mi do gustu. Małe sprawdzenie wiedzy i umiejętności, podczas których było trochę stresu ale ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli.

logo firmy Serwisant rowerowy
Alina

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w dziale podatkowym (Wawa)? Aktualnie jest ogłoszenie o prac, którym jestem wstępnie zainteresowana, aczkolwiek nie chcę tracić czasu na aplikowanie, jeśli praca rzeczywiście wiąże się z nielimitowanymi nadgodzinami i presją (mam w domu przedszkolaka...). Z góry dziękuję!

w ostatnich latach odeszła cała kadra (poza zarządzającą). To chyba najlepsze uzasadnienie opinii. Polecam tylko dla naprawdę odważnych

kandydat

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna po angielsku do działu audytu? Czy jest jakiś test z wiedzy i jak mniej więcej wygląda?

Gertrudaniemiec2

Drogi pracowniku, to po prostu gra rynkowa i tyle :) nie interesują mnie takie deklaracje :) pytam bo na stronie www tych sukcesow w zakresie funduszy unijnych znalezc nie moge. Najważniejsze są dowody tych sukcesów w pozyskiwaniu dofinansowania i klientom radzę o proszenie o te dowody. a co buhaha niech bedzie wam trudniej. Ja nie dostałam pracy co nie oznacza że jeśli bym od was jakąś propozycje dostała to bym ją przyjela. Przy tych warunkach jakie proponowaliście na pewno nie :)))

Jako pracownik Rödl & Partner chętnie odpowiem na zarzuty dot. Funduszy Unijnych. Nasi klienci są przez nas obsługiwani od lat w wielku dziedzinach i ufają naszym doradcom. A w dziale funduszy unijnych zatrudniamy bardzo doświadczone osoby, które posiadają nie tylko wiedzę merytoryczną i umiejętność pisania wniosków aplikacyjnych, ale też profesjonalnie doradzają naszym klientom. Może autor tych zarzutów po prostu czuje się poszkodowany, bo np. otrzymał negatywną odpowiedź w projekcie rekrutacyjnym własnie do działu funduszy unijnych...

Gertrudaniemiec1

do: bzyk jakas tam Proszę pani, domyślam się gdzie pani pracuje, ale "kochanieńka" to słowo z jakiegoś rynsztoka. Fundusze unijne to nie podatki audyt czy tym bardziej księgowość. Wymaga się tu kreatywności i bardzo dużego zaangażowania, a nie "siedzenia na tyłku przez osiem godzin". NIejednokrotnie umiejętności których się wymaga są dużo wyższe niż w przypadku radców prawnych czy rewidentów, a tym bardziej księgowych. Nikt nie będzie produkował kreatywnych twórczych pomysłów od godziny ósmej do szesnastej. To ma się do audytu i podatków jak pisanie książki do pisania streszczenia tej książki... Zanim pani coś napiszę proszę wziąć napić się czegoś orzeżwiającego. Firma na pewno dostarcza pani napoje wzmagające aktywność pani mózgu lol

Praktykant

Polecam Praktyki w Rödl & Partner. W zależności od roku studiów zadania powierzane są coraz trudniejsze. Jeśli zna się bardzo dobrze Niemiecki jest szansa nawiązania współpracy po zakończeniu Praktyk. Praktyki są płatne i elastyczne, można je dostosować do planu. Szczerze polecam praktyki w dziale prawnym

bzykpstrykikaskamyk
@Praktykant

a co kochana masz dokladnie na mysli? bo to troche zawile co piszesz. Co bys niby chciala? pracowac na umowe o prace czy na umowe zlecenie? bo jesli na umowe o praca to kochaniutka musisz wszystkie prawa autorskie oddac firmie, a jesli jestes ambitna to zrobisz duzo projektow i po jakims czasie szefostwo to zauwazy i dostaniesz premie. Wiele osób chce umowe o prace. Docen to że ta firma daje umowe o pracę. Jesli nie podoba się to ... ciągnij na umowie zlecenie gdzie będziesz miała kaskę od projektu a nie za wysiedziane 8 godzin dziennie. Takie uroki umowy o pracę... mówie ci to jako stara księgowa

Gertrudaniemiec

FUNDUSZE UNIJNE. Radzę wszystkim klientom ktorzy zamierzaja poswiecic swoją sprawę tej firmie w zakresie pozyskania dofinansowania aby dokladnie zbadali kto zajmuje sie ich sprawą. Zbadajcie czy konkretnie waszą sprawą zajmuje się osoba z doswiadczeniem i sukcesami! bo moze sie okazac że jest to dosyc mlody niedoswiadczony czlowiek ktory dostal sie do pracy w tej firmie po prostej rozmowie kwalifikacyjnej i testach i chce pracowac aby zdobyc doswiadczenie zawodowe. Zatem jeśli będąc klientem tej firmy nie chcesz aby twoim kosztem ktos zdobywal doswiadczenie zbadaj dokladnie kto zajmuje sie twoją sprawą i popros o listę projektów ktore są autorstwem tej osoby i uzyskaly dofinansowanie. Wszystkie komentarze tu potwierdzają że dobrze jest zdobywac doswiadczenie w tej firmie. Problem w tym że ta firma nie chce płacić pracownikom od projektu za sukces a jedynie stałą kwotę za nieokreśloną z góry liczbę projektów. Zatem moze być ich 2 a moze byc i 6 w miesiącu. I co z tego będziesz mial że sie starasz? dobre słowa od prezesa z niemiec?

cześć, jestem w trakcie studiów prawniczych, ale mam na tyle elastyczny plan na uczelni, że zdecydowałem się już teraz nabywać doświadczenie i szukam pracy. Mam sporą wiedzę i w indeksie same 4,5 i 5, więc można na mnie polegać. Wiecie może czy Rodl & Partner przyjmują na staż? a jeśli tak to jakie mają wymagania do stazystów?

Magda

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. działu podatkowego w Wawie? Jaka atmosfera, finanse, elastycznośc godzin pracy ( matka z dzieckiem)? Z góry dzięki

ciekawy

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na praktyki?

@ciekawy

opinia wypisz wymaluj z broszurki naprawdę żałosne wazeliniarstwo

Pracę polecam, jest dużo interesujących i rozwojowych przedsięwzięć. Po praktykach można zostać zatrudnionym jeśli są takie możliwości personalne. Praca w międzynarodowym środowisku daje możliwość poszerzania swoich umiejętnosci językowych, nie tylko poprzez codzienny kontakt z klientem jak również dzięki wewnętrznym szkoleniom. Ludzie jak wszędzie zdarzają się różni i tutaj nie jest inaczej, jednak w swoim doświadczeniu spotykałam się z większą ilością miłych, sympatycznych i pomocnych osób niż tych które donoszą.

Sas

A jak wygląda rekrutacja na praktyki? Są testy analityczne, językowe? Czy tylko rozmowy?

ole

Hm... wszystko zależy od oczekiwań! Ludzie różni, jak wszędzie. Do Roedla warto iść po doświadczenie - możesz się tu naprawdę dużo nauczyć. Podoba mi się, że stawia się na samodzielność, a nie fragmentaryczną pracę i wklepywanie jak w innych korpo. No i bardziej kameralne warunki pracy. A potem gdy jesteś już specjalista i jesteś dobry w swojej działce, masz finansowo naprawdę ok. Gdy ktoś chce na wstępie menadżerskie pensje, to pozostaje mi życzyć powodzenia. A poszukującym doświadczenia i niekorporacyjnego podejścia - polecam (nikt nie sprawdza długości paznokci, wbrew opiniom niektórych ;) ). A, nie jest łatwo się dostać, ale warto.

ula

Bardzo proszę o informację czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej? są testy z języka? testy analityczne albo ze znajomości rachunkowości?

do zax

No nie wiem? Niektórzy mają bujną wyobraźnię a z zazdrości potrafią kłamać i oczerniać. Nie mówię o tej firmie bo nie znam, ale moich doświadczeniach z poprzednich miejscach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rödl & Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w Rödl & Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Rödl & Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rödl & Partner?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rödl & Partner?

Kandydaci do pracy w Rödl & Partner napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rödl & Partner