Opinie o Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ogłoszenie na Monter do Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Xyz Nowy wpis

Nie polecam, marne zarobki, brak premii i jakichkolwiek innych dodatków. Praca jest dosyć ciężka.

xx Nowy wpis
@Xyz

dosyć? Ja bym powiedział że nawet bardzo, a pieniądze żadne za taka prace

QWERTY Nowy wpis
@xx

A weź mi napisz co oznacza taka praca bo nie do końca czaje. Akurat doświadczenie mam więc skoro u was jakoś gorzej płacą to może robota jednak za lekka? Jak konkretnie wygląda?

Edyta

Czy ktoś wie ile zarabia się na stanowisku Konstruktor? Mąż się interesuje takim stanowiskiem u nich. I jeszcze jak wygląda to dofinansowanie do nauki języków? Ile % tego dofinansowania?

Dawid
@Edyta

1.5 roku temu chcieli mi dać 5700 netto. Ale zostałem u obecnego pracodawcy.

Jakie warunki pracy są w Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Konstruktor?

Rud POLSKA

Oferujemy pracę jednozmianową w klimatyzowanym, wygodnym biurze z zgranym zespole. W ramach czasu pracy jest możliwość nauki języka angielskiego, organizujemy lekcje dla pracowników. W zakładzie pracy jest dostęp do kuchni pracowniczej z ekspresem do kawy, mikrofalówką. Firma nie posiada własnej stołówki pracowniczej, ale istnieje możliwość zakupu obiadów w zlokalizowanej w pobliżu stołówce, która honoruje zniżkę dla pracowników naszej firmy. Nie organizujemy dojazdów do pracy. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Mikolaj

Stołówka? Szatnia? Dojazdy? Ty szukasz pracy czy wczasów? Podstawowe pytanie to co trzeba konstruować? Jeżeli nie siedziałem w "branży" to czy jest od kogo "zaczerpnąć" języka - kolokwialnie ilu jest już pracowników na tym stanowisku? Jaki zakres obowiązków? Stanowisko obejmuje samo konstruowanie i sporządzanie dokumentacji wykonawczej czy również organizowanie/dopilnowanie produkcji? Czy jest system premiowy? Jakieś świadczenia dla pracownika? Bonifikaty (np. pakiety multi-sport czy tym podobne?)

wierza3

Z tego co wiem, było dwóch konstruktorów. Obu się zwolniło i od chyba od czerwca nie ma nikogo. Więc nie będzie się od kogo uczyć czy szukać pomocy. Być może się coś zmieniło od tamtej pory. Można zażądać sporej kasy za pracę ale trzeba się liczyć z tym, że samemu się trzeba wdrożyć. Nie mają konstruktorów więc mają nóż na gardle. Jeden z konstruktorów nie narzekał za bardzo. Najgorsze, że nikt cię nie wdroży.

Arek

firma tragedia. Nie szanuja pracownikow. zarobki tragiczne, nie polaca za nadgodziny.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Wierza³

Jak wygląda tu praca na stanowisku konstruktora? Warto?

Beata
@Wierza³

Czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja na stanowisko konstruktora? Jeśli tak, mógłbyś się podzielić informacją na temat warunków jakie są proponowane nowemu pracownikowi - rodzaj umowy, jakieś benefity pozapłacowe? :)

wierza³
@Beata

Dostałem propozycję pracy. Jeszcze się nie zgodziłem ale kto wie.

Wierza³
@Beata

Teoretyczne praca po 8 godzin 5 dni w tygodniu. Parę razy w roku delegacja.

Witek

Można powiedzieć jedno, że idealnych firm nie ma ale jeśli ktoś dobrze pracuje to będzie zadowolony z pracy

Kola

Ukraińców długo nie będą wyzyskiwać,nie wiem czy zatrudnili czy na czarno!

tom

dobrze ze jest to forum bo juz tam miałem cv wysyłac ale jak to ma takie opinie negatywne to raczej dziekuje poszukam czegos innego

Kola
@tom

Teraz u nich pracują sami Ukraińcy , biedni

Jarosław

Niewiele nowych informacji na temat firmy Rud Systemy Przenoszenia ostatnio się pojawiło. Firma aktualnie poszukuje pracowników, a tutaj można znaleźć więcej informacji na temat rekrutacji w firmie - http://web.rud.com/pl/grupa-rud/praca-i-kariera.html Nie ma informacji o rekrutacji na konkretne stanowiska. W związku z tym, chciałbym spytać, czy wiadomo Wam coś na ten temat? Ponadto, jeżeli ktoś z Was ma coś do napisania na temat pracy - zachęcam.

Jarosław

@Wacek Co znaczy "firma kogucik"? Jeśli mogę cię prosić o to abyś napisał jaśniej to będę wdzięczny. Ponadto, może napiszesz coś więcej na temat pracy w firmie Rud Systemy? Sprawi to, że Twoja opinia będzie rzetelna i wiarygodna.

Wacek

Firma "kogucik" i oby takich firm bylo jak najmnie na swiecie!!

Jarosław

@Szymon, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Jest szansa na prywatną opiekę medyczną od pracodawcy? Bądź inne benefity? Kto jeszcze opowie o tym pracodawcy? Czy Rud System aktualnie rekrutuje?

Szymon

Witam.jest ktoś kto może dokładniej opisać pracę obowiązki w tym zakładzie jak jest z wynagrodzeniem o co chodzi z tymi wekendami ?mam uprawnienia spawacza i na wózek widłowy jestem zainteresowany jestem również osoba pracującą ale myślę nad zmianą pracy a nie chciał bym wpaść w bagno.Jak kształtują się zarobki i ile płacą ewentualnie za sob niedz.czy wogule płacą?

@Szymon

Szymon. Jak masz pracę to nawet się tą firmą nie interesuj. Chyba że jesteś wazeliniarzem, wtedy masz szansę zrobić karierę. Szef burak, na niczym się nie zna, kierownictwo na produkcji podobnie. Ciągłe zaległości finansowe i braki w zaopatrzeniu. Jednocześnie odeszło kilka osób i z szefostwa nikt nie zauważył, że coś jest nie tak. Wyzysk. Ole i były napisali prawdę, oprócz kwestii wypłat bo te zawsze były. Nick to raczej jeden z firmowych klakierów lub ktoś z szefostwa. Praca tylko dla osób nie mogących znaleźć nic innego.

ole

Ta firma to parodia. Szefostwo fałszywe a sama szefowa to lepiej nie mówić bo raczej nikt nie uwierzy puki sam nie przeżyje. Problemy bywają też z wypłatami. Ogólnie wydaje się wszystko dobrze dopóki kiedy firma ma zły okres w sprzedaży

@ole

Nie ma problemów z wypłatami - są zawsze do 10-go każdego miesiąca, a zdarza się że wcześniej. Firma miewa problemy jak każda inna. Szefostwo jak szefostwo - mają swoje za kołnierzem, ale jak to mówią "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma", a odnośnie szefowej to trudno się wypowiadać skoro obecnie przebywa na "dłuższym" urlopie, więc jakieś stare newsy piszesz @ole.

były

MASAKRA! Wyzysk i zaślepienie kasą szefostwa. Póki jesteś potrzebny to robisz, ale za chwilę mogą się z Tobą pożegnać. Nie chcesz pracować w weekendy, to możesz już w ogóle nie przychodzić do pracy. Oczywiście nadgodziny płatne tylko w 100%-upomnisz się, możesz się pożegnać z robotą.

Zostaw merytoryczną opinię o Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Strażacka 81
    43-382 Bielsko-Biała

Rud Systemy Przenoszenia Polska Sp. z o.o.