Opinie o CBM test w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CBM test. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CBM test na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBM test w Gdynia

była audytorka CBM

Najgorsza firma, z jaką miałam "przyjemność" współpracować. Brak kontaktu, ignorowanie maili, problem z otrzymaniem niezbędnych materiałów, czy nawet podpięciem ankiety w systemie. Po wykonaniu badania zaczynają się większe schody - przedłużający się brak wynagrodzenia, brak kontaktu, niemiły ton głosy osoby, która odbiera telefony. Firma zajmująca się kontrolą jakości obsługi powinna świecić przykładem, a tu mamy ogromny przykład niekompetencji, braku uprzejmości i nierzetelności.

Agnieszka

żałuję, że nie przeczytałam tych opinii wcześniej... niestety jestem kolejną ofiarą tej firmy, choć czekam chyba najkrócej z Was wszystkich- audyty wykonałam w czerwcu, wynagrodzenie powinnam otrzymać w drugiej połowie lipca, a mamy już sierpień... koordynatorka pisała (i dzwoniła) do mnie co rusz przed audytem, po audycie zadawała pytania, na które odpowiedzi były w raporcie z wizyty, odpisywałam, przysyłała te same pytania (nie potrafi odebrać poczty?), a kiedy spytałam o zaległe wynagrodzenie cisza... ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!! Banda naciągaczy, o kontroli jakości zielonego pojęcia nie maja- mam porównanie, bo robiłam już audyty w innych firmach i nie było żadnego problemu z badaniem i wynagrodzeniem... Na szczęście wiem jak radzić sobie z takimi naciągaczami. RADZĘ FIRMIE CBM TEST ZACZĄĆ WYPŁACAĆ ZALEGŁE WYNAGRODZENIA INACZEJ KOMORNIK DO NICH ZAPUKA, KTO NIE WIERZY NIECH SPYTA O MNIE NG2 :)

Rafał

Akcje wykonuję sporadycznie, jednak po kilku zleceniach wiem, że ta firma jest kompletnie niewypłacalna. Zrobiłem chyba 6 zleceń, a już 2 razy czekałem na środki ponad 2 m-ce, bo "mają opóźnienia z płatnościami". Teraz też czekam, a audyt robiłem w lutym(!)

Ł

Czekam na swoje pieniądze od dwóch miesięcy, nawet nie wiem czy poprawnie wykonałem badanie. Od tamtej pory zdążyłem wykonać jeszcze kilka w ISC i VSC i już mam pieniążki. CBM nie polecam wcale!

Brałeś udział w rekrutacji do CBM test. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
M.

Współpracuję z wieloma firmami, ale CBM Test podziękowałam. Znam realia pracy w branży, wiem jakie są terminy płatności, często czekam na pieniądze dłużej, ale wiem o konieczności czekania wcześniej. Tu spotkacie się z ciągłym przeciąganiem płatności, czekanie na pieniądze 4 miesiące.. Pracownicy ignorują, kiedy dopytuje się o pieniądze, kontakt żaden, na maile nie odpisują. Mają ewidentnie problemy finansowe, bo często część audytorów dostaje pieniądze, a reszta czeka nawet miesiąc dłużej. Sytuacja, kiedy dostaje się maila, że "wypłaty opóźnione, wszystkie przelewy już przygotowane i w ciągu 3 tygodni zostaną zrobione" jest naprawdę absurdalna.

ona11

Ja niestety zawiodłam się na tej firmie. Badanie przeprowadziłam w październiku, w grudniu najpóźniej powinnam dostać wynagrodzenie, a tu niestety kiszka. Zero kontakt z firmą - nie odpowiadają na maile, przelewu brak. Nie polecam

Konus

Przychylam się do tej opinii - wszystko się zgadza, oprócz tego, że od tego roku zamiast w CATI pracuje się zdalnie (z domu) i jeszcze (usunięte przez administratora) dziej to wygląda.

Rachela

W CATI nie jest to praca rozumiana jako określona część etatu, bo ilość godzin tam była zmienna. Forma: tylko um. o dz. (najchudsza wersja). Można wykonywać audyty, traktując to bardziej jako coś robionego \"dla przyjemności\" :)

danka

Znam, robiłam dla nich badania. Myślę, że można to traktować jako dodatkowy zarobek, ale nie ma co oczekiwac jakichs kokosow.. bardziej mozna traktpwac ta prace jako cos dorywczego.

Zostaw merytoryczną opinię o CBM test - Gdynia

• Jak się pracuje w CBM test?

Zobacz opinie na temat firmy CBM test tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBM test?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CBM test
1.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • WIOŚLARSKA 5
    81-001 Gdynia