CBM test

Gdynia

Opinie o CBM test

danka 2009-01-22 13:01:51
Znam, robiłam dla nich badania. Myślę, że można to traktować jako dodatkowy
zarobek, ale nie ma co oczekiwac jakichs kokosow..
bardziej mozna traktpwac ta prace jako cos dorywczego.
Rachela 2012-01-02 18:53:02
W CATI nie jest to praca rozumiana jako określona część etatu, bo ilość godzin tam była zmienna. Forma: tylko um. o dz. (najchudsza wersja). Można wykonywać audyty, traktując to bardziej jako coś robionego \"dla przyjemności\" :)
Konus 2012-07-20 15:19:15
Przychylam się do tej opinii - wszystko się zgadza, oprócz tego, że od tego roku zamiast w CATI pracuje się zdalnie (z domu) i jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziej to wygląda.
ona11 2014-01-09 14:46:19
Ja niestety zawiodłam się na tej firmie. Badanie przeprowadziłam w październiku, w grudniu najpóźniej powinnam dostać wynagrodzenie, a tu niestety kiszka. Zero kontakt z firmą - nie odpowiadają na maile, przelewu brak. Nie polecam
M. 2014-03-05 16:17:21
Współpracuję z wieloma firmami, ale CBM Test podziękowałam. Znam realia pracy w branży, wiem jakie są terminy płatności, często czekam na pieniądze dłużej, ale wiem o konieczności czekania wcześniej. Tu spotkacie się z ciągłym przeciąganiem płatności, czekanie na pieniądze 4 miesiące.. Pracownicy ignorują, kiedy dopytuje się o pieniądze, kontakt żaden, na maile nie odpisują. Mają ewidentnie problemy finansowe, bo często część audytorów dostaje pieniądze, a reszta czeka nawet miesiąc dłużej. Sytuacja, kiedy dostaje się maila, że "wypłaty opóźnione, wszystkie przelewy już przygotowane i w ciągu 3 tygodni zostaną zrobione" jest naprawdę absurdalna.
Ł 2014-04-23 14:16:07
Czekam na swoje pieniądze od dwóch miesięcy, nawet nie wiem czy poprawnie wykonałem badanie. Od tamtej pory zdążyłem wykonać jeszcze kilka w ISC i VSC i już mam pieniążki. CBM nie polecam wcale!
Rafał 2014-05-13 18:30:54
Akcje wykonuję sporadycznie, jednak po kilku zleceniach wiem, że ta firma jest kompletnie niewypłacalna. Zrobiłem chyba 6 zleceń, a już 2 razy czekałem na środki ponad 2 m-ce, bo "mają opóźnienia z płatnościami". Teraz też czekam, a audyt robiłem w lutym(!)
Agnieszka 2014-08-08 22:42:06
żałuję, że nie przeczytałam tych opinii wcześniej... niestety jestem kolejną ofiarą tej firmy, choć czekam chyba najkrócej z Was wszystkich- audyty wykonałam w czerwcu, wynagrodzenie powinnam otrzymać w drugiej połowie lipca, a mamy już sierpień... koordynatorka pisała (i dzwoniła) do mnie co rusz przed audytem, po audycie zadawała pytania, na które odpowiedzi były w raporcie z wizyty, odpisywałam, przysyłała te same pytania (nie potrafi odebrać poczty?), a kiedy spytałam o zaległe wynagrodzenie cisza... ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!! Banda naciągaczy, o kontroli jakości zielonego pojęcia nie maja- mam porównanie, bo robiłam już audyty w innych firmach i nie było żadnego problemu z badaniem i wynagrodzeniem... Na szczęście wiem jak radzić sobie z takimi naciągaczami. RADZĘ FIRMIE CBM TEST ZACZĄĆ WYPŁACAĆ ZALEGŁE WYNAGRODZENIA INACZEJ KOMORNIK DO NICH ZAPUKA, KTO NIE WIERZY NIECH SPYTA O MNIE NG2 :)
była audytorka CBM 2014-08-24 16:53:20
Najgorsza firma, z jaką miałam "przyjemność" współpracować. Brak kontaktu, ignorowanie maili, problem z otrzymaniem niezbędnych materiałów, czy nawet podpięciem ankiety w systemie. Po wykonaniu badania zaczynają się większe schody - przedłużający się brak wynagrodzenia, brak kontaktu, niemiły ton głosy osoby, która odbiera telefony. Firma zajmująca się kontrolą jakości obsługi powinna świecić przykładem, a tu mamy ogromny przykład niekompetencji, braku uprzejmości i nierzetelności.
M. 2015-02-15 09:29:38
Od wczoraj tj. 14.02.15 nie działa im portal do wpisywania ankiet. Próbowałam się skontaktować kilkakrotnie z koordynatorką i nic....zero kontaktu.
Wpis jest taki: Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /home/cbm/public_html/engine.php on line 1999.
Płacą rzeczywiście z opóźnieniem.
Anka 2015-03-25 10:40:11
Ja nie przychylam się do tych opinii. Wykonałam kilkanaście audytów dla tej firmy i za wszystkie otrzymałam wynagrodzenie. Owszem, pieniądze wypłacane są z opóźnieniem - do dwóch miesięcy, ale nie zdarzyło się żebym ich nie otrzymała.
ewcia 2015-03-27 23:55:22
nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!badnie robione w styczniu mamy juz prawie kwiecień i zero kontaktu pieniędzy też brak :(
Anka 2015-03-31 17:24:43
Myślę, że studentów zatrudniają (to zależy od określonego badania bo czasem są wytyczne dotyczące wieku). A jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie oczekuj kokosów. Wynagrodzenia też zależą od badania - średnio od 20 zł netto do 50 zł. Możesz też zgłosić się do innych firm (np. Vision Secret Client, Hr Tec, Dive Polska). Poszukaj jakie potrzebują taj. klientów. Stawki w tych firmach są zbliżone.
silent 2015-06-22 22:34:38
No to zniszczyliście moje marzenia o pieniążkach na wakacje a są mi winni sporą kasę...
silent 2015-07-01 11:13:56
Witam, jak na razie pieniądze otrzymałem terminowo. Nie mogę narzekać.
E. 2015-07-22 22:22:21
Robiłam dla nich 3 badania. Za pierwsze wynagrodzenie dostałam po kilku miesiącach, teraz czekam już ponad 2 miesiące i wynagrodzenia brak. Niby niedużo, 25 i 30 zł. Współpracuję z 3 innymi firmami i tam wynagrodzenie wpływa na konto jak w zegarku. Słowem 0 jedna z gorszych firm w tej branży.
Lwiczka 2016-08-03 20:55:24
Firma NIEUCZCIWA !!! NIE płaci za badania, nie reaguje na maile z upomnieniem się o wypłatę. Przed badaniem koordynatorka Burchacz wydzwaniała i błagała o pilność, minęły 4 miesiące wypłaty nie ma a Burchaczowa milczy jak zaklęta reszta ludzi też. NIE POLECAM współpracy z wykorzystywaczami.
d 2016-08-03 22:23:39
nigdy przyznam szczerze nie pracowałam jako tajemniczy klient ale już kilka osób mnie zachęca żebym sobie tak dorobiła - czy tutaj warto zacząć próbować skoeo trwa obecnie rekrutacja? napiszcie szczerze jak taka robota wygląda
krzyś 2016-10-28 14:02:04
UWAGA! Handlują danymi!
Prywatny mail, używany od 4 lat, zawsze rozsądnie - teraz usiany jest spamem. Oczywiście wszystko zaczęło się zaraz po próbie nawiązania współpracy
Zostaw swoją opinię o CBM test - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBM test