Opinie o Cocomo w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cocomo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cocomo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cocomo w Bydgoszcz

Asia

Pracowałam w Cocomo jakiś miesiąc temu, ale musiałam zrezygnować ze względu na przeprowadzkę i sprawy rodzinne. Chciałabym tam wrócić jak najszybciej, bo tak jak dziewczyny piszą wyżej można dobrze zarobić. Odłożyłam pieniądze i byłam zadowolona. Pracowałam jako barmanka i mogę szczerze napisać tutaj, że praca godna polecenia.

Viki

Tak, barmanki tak samo zarabiają :) Im więcej zamówień tym większe wypłaty :)3 - 4 tysiące, czasem nawet więcej.....

Dorota

A barmanki jak tak samo zarabiają?

kamila

No jak na kelnerkę 3 tys to bomba, tez tak slyszalam ,ze ogólnie dużo można tam zarobić, ja czekam do końca maja na koniec szkoły i się tam wybieram, nie mam zamiaru pracować za najniższa krajową :)

juleczka
@kamila

Z tego co czytam to super opcja :) W poprzednie wakacje pracowałam jako kelnerka i zarabiałam po odliczeniu zakwaterowania oraz jedzenia 1000 zł za miesiąc. Z chęcią podejmę wyzwanie :)

Czarna
@juleczka

To na prawdę świetna opcja :) nigdzie do tej pory nie zarabiałam tak dobrze jak w Cocomo a w Gastronomii, klubach i dyskotekach pracuję od ponad 6 lat :) jest mega dobrze. Polecam. Kelnerka :)

Hostessa

byłam na rozmowie w bdg na hostessę w zeszłym tygodniu i tak nie pewnie ale stwierdziłam co mi tam spróbuje :) byłam już na 3 nockach i muszę wam powiedzieć że nie żałuje!!! praca na prawde nie jest ciężka a tryb nocny jakoś do przyzwyczajenia no i przez te trzy dni już całkiem fajnie zarobiłam :) pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych

gdzie wcześniej pracowałam, co bym chciała w życiu osiagnąć, moje zalety

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Emilia

Kelnerki zarabiają od 3 tysięcy w górę wiec jak wiesz na kelnerce to nie mało.

Misia

Ile zarabiają kelnerki?

ewa

Cześć, tak ja pracuje w Cocomo i jest super, fajna atmosfera, dobre zarobki wszystko tak jak zostało mi to przedstawione podczas rekrutacji. Pracuje 5 dni w tygodniu, grafik jest elastyczny tzn. można się dogadać z kierowniczką . na pewno tak nie zarobisz nigdzie w Bydgoszczy.

Matylda

Pracuje ktoś w cocomo?

weronika658

Moim zdaniem najlepiej jak ktoś przyjdzie sam się przekonać jak wygląda szkolenie i praca. Gdybać można ale tylko osoby tam pracujące wiedzą jak jest. Niektórym się może podobać, a niektórym nie, to normalne.

Dominika

Nie czytajcie tych bzdur na forach, to nie prawda, nie wiem co się tak uczepili tego kloubu, uwierzcie mile się rozczarujecie jak przyjdziecie do pracy, miód malina jeśli chodzi o kasiorke i ogólnie warunki pracy :)

Kamila

Ja chce na stanowisko kelnerki,ale ucze się weekendami i się zastanawiam czy podołam. Ogólnie słyszłam,ze praca spoko i super zarobki :) chyba się zdecyduje :)

Dorota

Z grafikiem można się dogadać, jak potrzebujesz dzień wolny to zgłaszasz to kierowniczce parę dni wcześniej i nie ma problemu. Jeśli chodzi o pieniążki to średnie zarobki kelnerek i barmanek to 3-4 tysiące w górę więc nie narzekamy na klubie :) A Ty na jakie stanowisko chcesz?

Teresa

Dziewczyny a jak jest z grafikiem i wypłatami? Ile można tam zarobić? slyszłam, że dużo,ale ile mniej więcej?

Ela

Dzięki dziewczyny za opinie, muszę przyznać, ze mam trochę obawy żeby jechać,ale to chyba tak jak wy miałyscie wcześniej chociaż teraz jestem dużo spokojniejsza. Będę się oddzywać jak mi ;poszło, jade jutro:)

Madziula

Ja na kelnerkę jechałam :) Już wróciłam ze szkolenia i idę wkrótce na klub. Ogólnie szkolenie bardzo pozytywne, nauczyłam się wiele rzeczy i poznałam bardzo dużo fajnych osób. Już nie mogę się doczekać kiedy wejdę na klub. jak masz pytania to smiało a jak cos to widzimy się na klubie :)

Spoko, mam nadzieje, że się spotkamy :) a Ty na jakie stanowisko, napisz jak wrażenia chociaż ja wiem jak wygląda szkolenie bo moja kumpela pracuje już na klubie :) powodzenia :) mam nadzieje,ze mi tez się uda :)

Hej tak jadę z Bydgoszczy do Krakowa. Jadę na 6 maja bo tak zostałam poinformowana, ze jest szkolenie na kelnerki. A ty tez jedziesz? na jakie stanowisko?

lola
@Karolina

no Ja wyjeżdżam w niedzielę rano ,bo w poniedziałek zaczynam szkolenie ....pewnie się spotkamy :)

Ja dzisiaj podpisałam umowę na szkolenie na kelnerkę i nie boje się bo moja koleżanka już od dwóch miesięcy pracuje na klubie i wiem,ze jest wszystko ok. :)

lola
@Karolina

Hej Karolina kiedy wyjeżdżasz na to szkolenie?czy może jedzieśz z Bydzi do Krakowa?

Klaudia

tak jak najbardziej, pisz smiało. A na jakie stanowisko?

klaudia

Pracuje w Cocomo jako barmanka. Praca nie różni się niczym od pracy w restauracji czy kawiarni. Pieniądze za to są dużo lepsze i można cos zaoszczędzić :)

@klaudia

Cześć, ja właśnie zastanawiam się nad podjęciem pracy w Bydgoszczy.. mam jednak kilka obaw, mogłabyś udzielić mi odpowiedzi na pytania, które mnie nurtują? Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cocomo - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cocomo?

Kandydaci do pracy w Cocomo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cocomo