Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Hh

Jak są liczone godziny minusowe które będą do wypłaty po okresie rozliczeniowym?

CORRECT
@Hh

Nie ma czegoś takiego jak wypłata za godziny minusowe, możesz dostać za godziny postojowe które były gdzieś tam w papierach zapisane i zakład odprowadził od nich składki i podatek ale to powinni cie uświadomić że wysyłają na postojowe PŁATNE.

Byku

Setkę to powinienem walnąc przed praca i zaraz po. Przed praca dlatego żeby myśleć ze po pracy wale druga sete i zapominam czego doznałem.

Kierowca

Jakiś czas temu ładowałem się na rampie 615 z kontenerem.brygadzista cham jak ich malo (usunięte przez administratora) na maxa. Zero poszanowania do człowieka odpyskowki i brak szacunku do drugiej osoby. Nie pierwsza taka sytuacja z tą osobą. Rozmawiałem z wieloma kierowcami od kontenerów i też były skargi na niego

DZRZWI
@Kierowca

Nie ma co się widzieć tam tylko ludzie nienormalni na głowę pracują najgorsza z najgorszych firm w której panuje jeden wielki fałsz dwulicowość i zero szacunku do pracy człowieka.

Obojetny

Ja tylko czekam jak opinia publiczna zareaguje na to że zacznie brakować krwi, a wiem że np w pon gdzie zawsze było kolo 80 osób tak teraz było ledwo 25 w końcu będzie te różnice widać na zapasach krwi

@Obojetny

Myślisz że władze nasza to interesuje?? On jak mu będzie potrzeba to rzuci tyle hajsem ze będzie, o innych soe nie martwi. Karetki kupuje, respiratory kupuje nagłaśnia w mediach. Jemu krwi nie braknie jak by potrzebował (oczywiście oby nie potrzeboeal, bo źle to najgorszemu wrogowi nie zycze:))

masz racje z takim podejsciem do pracy ludzi w tym zakładzie nie nalezy sie podwyzka

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Aleksandra

bardzo dużo spamujecie o ludziach, bardzo...ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w firmie skoro tak mocno o sobie plotkujecie ?

Densel
@Aleksandra

Na pewno nie tak wygląda jakby się chciało, wieczny problem z dniem urlopu, patrzą komuś premie zabrać, ogólnie kolesiostwo, wypieranie się w żywe oczy, mataczenie na potęgę.

ics
@Aleksandra

Bardzo...ciekawi mnie na jaką odpowiedź liczysz?

Pociotek
@Densel

Wypłata wpłynęła właśnie . Trujka z przodu wita coś pięknego! A wy jak tam jest dobrze czy kulawo? Pozdrawiam dział sprężyn.

Maszyna
@Aleksandra

Atmosfera bardzo bardzo toksyczna i fałszywa a do wszystko wina (usunięte przez administratora) a co za tym idzie szefostwa. Tam nigdy nie było dobrze a teraz te śmieszne "podwyżki" gdzie dawają 10% a jak coś się stanie to zabiorą 20% HaHa szkoda gadać...ja nawet nie podziwiam tych pracowników tylko współczuję im.

Karmelek

No to od 1.10 stajemy się niewolnikami w firmie. Tona (usunięte przez administratora)na głowę Prezesa, i dżem śliwkowy... Witamy w (usunięte przez administratora)

pracownik ksm
@Karmelek

Najwięksi ściemniacze zaczynają burzyć, powinni wam jeszcze palarnie zlikwidować!

Gifue
@pracownik ksm

Pracuj pracuj uczciwie a jak ci sie noga powinie albo zdrowie nawali to nie licz na taryfę ulgowa ze strony firmy. Jesteś oddany i zaangażowany jak ci plecy wysiada nie idź na l4 bo to według ciebie ściemnianie. Nie waż się iść gdziekolwiek k zmianę stanowiska bo cis tam. Trwaj na posterunku do końca a jak ci kręgosłup wyjdzie du pą to wtedy trochę zmądrzejesz.

Toudi na katapultę
@Gifue

Też prawda.

Bardzo dobrze tacy ludzie podszywający się za dane osoby odrazu za takie coś powinni być zwalniani .

Katarzyna s

Dzwoniłam do kadr z prośbą by październikową wypłatę przelali przed weekendem. Czyli 7 października kasa będzie na koncie. Możecie mi dziękować.

pracownik ksm
@Katarzyna s

pazdziernikowa wypłata bedzie wypłacana w listopadzie ktoś cie (usunięte przez administratora)

Byczek

Czy to prawda że od pazdziernika nasza kochana firma będzie zabierać pieniądze krwiodawcą za to że idą oddać ten bezcenny dar życia?

Bobi
@Byczek

Tak będą za to zabierać premie , również zabiorą Ci za to że jak umrze Ci bliska osoba to też nie wolno Ci wziąsć okolicznościowego tylko wypoczynkowy. Oto tacy wspanialomyslni

@Byczek

W kodeksie pracy nie ma ani słowa o premii za obecność w pracy, więc nie bardzo wiem skąd te pretensje do firmy. Nikt nie broni ci chodzić oddawać krew w dniu pracy, nadal masz takie prawo. Malkontenctwo przy piąteczku jak widzę weszło za mocno, mniej alko ziomek zalecam a najlepiej po alko nie pisz

@Antybyczek

Obyś nigdy nie potrzebował od kogoś krwi... ani twoi bliscy. Cały czas jej brakuje a przez takich baranów jak ty bedzie jej coraz mniej.

Rozumny
@Byczek

Byczek a kto ci za prania oddać krew teraz są 2 zmiany to oddaj przed i po pracy

@Byczek

Nie wiem czy pisze po mongolsku ale powtórzę: firma nie zabrania chodzić na krew w czasie pracy, a to że płaci premie za obecność to jej dobra wola. Twoje emocjonalne wstawki są słabe, poza tym jeśli ci się nie podoba to zawsze możesz rzucić robotę i szukać szczęścia w zakładzie, który zgadza się na oddawanie krwi w czasie pracy przy jednoczesnym płaceniu premii frekwencyjnej.

@Rozumny

Niestety tak to nie dziala. Nie wiem czy oddawałes kiedyś krew ale organizm człowieka jest wyczerpany po takiej akcji i lepiej dla własnego bezpieczeństwa nie nadwyrężać organizmu... To że są dni wolne po oddaniu to nie jest przypadek i widzimisie. Kto ma 2 zmiany ten ma.

Antybyczek

W roku jest mnóstwo luk gdzie można oddać krew nie rezygnując z pracy i przy okazji nie tracąc premii. Przestań siać panike i prymitywny populizm bo to słabe.

@Antybyczek

Nie uzywaj słów których nie rozumiesz i znaczenia nie znasz. W weekendy Centrum Krwiodawstwa jest zamknięte geniuszu. Zostało zadane pytanie a ty zamiast normalnie odpowiedzieć to naskakujesz na ludzi których nawet nie znasz. Nie wiem skąd ta agresja w tobie, moze zmien prace bo chyba tutaj jest problem.

VVV
@Antybyczek

Dodatkowe 10% premi i wyrzeczenie się wszystkiego typowe dla tego zakładu!Czy naprawdę nie można było tego załatwić?Jeśli zakład miał problem z osobami często oddającymi krew to wprowadzają np limit że jeśli pójdzie oddać częściej jak raz w miesiącu to nie dostanie tej dodatkowej premi 10% i tyle ale tutaj trzeba zabrać zaraz 20 % żeby jeszcze zarobić na pracowniku .Czy osoby biorące urlop okolicznościowy czy monitor też robią to nagminnie że wsadza się ich do jednego worka może warto było by jeszcze zabierać premie osoba chodzącym na urlop wypoczynkowy.Masakra

@VVV

Nie bać sie głowa do góry naprawde napewno nic niewie o tym szef lub prezes zo baczymy jak to bendzie głowa dogóry pod pisałeś coś to on se może gadać nic nie jest na papieże ale jego też spotka kara spokojnie nic sie nie denerwować nie ma takiego prawa oni tylko myślą

PJ
@Byczek

Niestety prawda tak się docenia krwiodawcow

Antybyczek

Krwi nie zabraknie bo krew jest oddawana przez pracowników setek zakładów nie tylko correct, jesteś kolejnym narzekaczem który nie tylko nie ma wiedzy jak wygląda sytuacja z magazynami krwi i jej zapasami, ale który sieje jakiś niepotrzebny zamęt nie wiadomo w jakim celu. Firma zwiększa premie frekwencyjna i dobrze. Kosztem urlopu okolicznosciowego? Nikt ich nie likwiduje a to że nygusy chodzące non stop na krew migające się od pracy wreszcie wezmą się za robotę to bardzo dobrze. Honorowy krwiodawca oddaje krew w czasie wolnym a nie miga się od roboty

Arh+
@Antybyczek

oddaje krew w czasie wolnym czyli kiedy ? W sobotę lub niedzielę? A może po pracy na pierwszej zmianie ( krwodawstwo czynne do 13:30) Zaraz napiszesz, że przed pracą na 2 -giej . A zastanowiłeś się choć przez chwilę co będzie jak ulegnę wypadkowi w czasie zwolnienie lekarskiego? Kto za to odpowie? Sorry ale takie opinie piszą tylko osoby które "padły" przy pierwszej próbie oddania krwi i teraz żal im "xxxx" ściska. Oddałem do tej pory ponad 21 litrów i dalej będę to robił nie w tej to w innej normalnej firmie.

Gruby
@Antybyczek

Gdyby setki firm wprowadzilo to co nasz porzadany pracodawca to mogloby zabraknac krwi, ludzie sie sami pozwalniaja albo teraz beda kombinowali

@Arh+

Rusz tą łepetynom i pomyśl zanim coś napiszesz. Krew z nosa mi leciała ostatnio dwie godziny i poszedłem do pracy zatamowalem krwawienie i pracowałem, nic mi się nie stało i premia uratowana . Powtórzę raz jeszcze tylko nygusy śmierdzonce chodzą na krew i migają się od pracy.

@Byczek

A kto Ci broni oddać krew w sobotę lub niedzielę albo w czasie wolnym od pracy ? Zresztą w czasie pracy też można jak Ci nie zależy na premii.

Aleks
@Marek

Ja oddaje krew po pracy jak z nocki schodzę, i się tym nikomu nie chwalę. Jestem chonorowym krwiodawcą, a nie oddaje krew po to aby inni ludzie w tym dniu więcej za mnie pracowali aby nadrobić za nie produkcję.

@Marek

W weekendy Centrum Krwiodawstwa jest zamknięte. Powinno się zachęcać ludzi do oddawania krwi a nie stwarzać problemy. Takie moje zdanie.

@Anna

@Anna w opiniach tylko krew krew krew. To was boli szkoda ze nie przeszkadza wam że nie ma 2 dni okolicznościowych w razie śmierci. Bardzo dobrze w końcu zrobili porządek

Antybyczek

A dlaczego wy krwiodawcze nygusy w czasie zwolnienia chorobowego nie chodzicie oddawać krwi?? Ano nieważne wtedy ludzkie życie po co macie iść skoro ZUS wam płaci i nieroby leżycie z j.a.j.a.m.i... skoro po nocce idziesz na krew to na L4 też możesz i nikt nie musi wiedzieć... Koło się zatacza ...

Poczytaj dokładnie bo jest o tym mowa na początku dyskusjii... nawet tego ci się nie chciało zrobić. Mam wrażenie ze niektóre komentarze pisze jedna i ta sama osoba. Nie chce mi się wieżyć że tyle osób ma z tym problem, czego wy ludzie zazdroscicie! Sama nie oddaje bo nie mogę ale szanuje innych za to że oddają.

@Antybyczek

Walnij głową w ścianę ale tak konkretnie. Może coś się tam przestawi i chociaż odrobinę zmądrzejesz. Oczywiście, czemu nie, na l4 chory lub przeziębiony iść oddać krew. Nie wiem czy ty czytasz to co piszesz! :D Z kim ja pracuje :P Koniec karmienia (usunięte przez administratora)

@Anna

Nie pozdrawiam

Alosza
@Byczek

Jest to nieprawda, nadal możesz oddawać krew jako honorowy krwiodawca, a nie jako ,"chonorowy" to C przed H to jest skrót od cwaniaków.

Jokochama
@Alosza

Właśnie w tym jest tu problem, bo ludzie nie są honorowi tylko to są leserzy za których my musieliśmy pracować. Ci co tak ryczą niech powiedzą ile mieli płatnego wolnego z tego tytułu a my za nich i na nich musieliśmy robić. W roku jest średnio 50 tyg co dwa tygodnie można oddawać osocze tak więc (usunięte przez administratora) chodzili na dodatkowe wolne 25 tyg x 2 dni czyli 50 dni dodatkowego wolnego. Mówiąc brzydko ty pracowałeś o 20 procent więcej niż oni w pracy. Pomyślnie o tym zanim zrobicie (usunięte przez administratora) burzę. Pamiętajcie o tym że to nie ZUS płaci na wolne za krwiodawstwo tylko pracodawca .

Doantybyczka
@Antybyczek

A ty chcialbys otrzymać krew od takiej osoby ktora jest chora pomysl kiedy cos skomentujesz na krew masz iść kiedy jestes w 100% zdrowy i wypoczety, nie po pracy i przed tez nie bo po oddaniu masz wypoczywac, oddajac krew tracisz 4500 kcal, dlatego dostajesz 7 czekolad - równowartość utraconych kalorii

Strzepiony 100%covid19
@Doantybyczka

No ale zazwyczaj było tak że unas na linii, ci co sciemniali z oddawaniem krwi robiło to ja mieli zmianę nocną lub popołudniową, schodzili ze środy że zmiany w czwartek oddawali krew i za to mieli wolny czwartek i piątek. A my za nich z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.l.i.ś.m.y. i co ty tu chrzanisz o odpoczynku przed. Jak zjedzą czekolady to odzyskują ta energię.

Byczek

Piękne słowa... nic dodać, nic ująć. Takich tu potrzeba :)

Krewniaczka

Ile premii biorą za tą krew ?

Maszyna
@Krewniaczka

20%

Bolid

Czy za wzięcie monitora w tym miesiacu tylko na MWG zabierają premie ???

Q3
@Bolid

Tak

„Podwyżki” super ze w końcu pomyśleli i dali. Ale w jaki sposob?! Jeszcze rozumiem pracodawcę jeżeli chodzi z wolnym za krew, bo dużo osób nadużywało tego, chociaż strasznie wieje hipokryzją. Tu firma taka wspaniała, tworzy sztuczny PR jak to wspomaga szpitale itd. Kupując od czasu do czasu jakieś tam rzeczy do szpitala, a później chce zabierać premie za skorzystanie z wolnego po oddaniu krwi. Ale co jest dla mnie kompletnie chore to utrata premii przy okolicznosciowym. Okolicznościowego nikt nie bierze z (usunięte przez administratora) ktoś komuś umrze, czy urodzi się dziecko i ma wybór albo przyjść do pracy, albo straci pieniądze, przy śmierci bliskiej osoby jest to chore by dobijać kogoś jeszcze mniejszą wypłatą. Ok, przełożony może dać urlop, ale słowo klucz „może” i wcale nie musi tego zrobić.

Ale firma zbytnio tego nie przemyślała, ponieważ teraz, za każda taka nieobecność, lepiej wziąć l4 do końca miesiąca. Ma nie być Cię jeden dzień i masz stracić premie? Idź na wolne na cały miesiąc, pracodawca woli nie mieć Ciebie dłużej, niż miałbyś skorzystać z dnia/2 wolnych.

Dave

Podwyżki są wtedy, gdy wzrasta stawka godzinowa. Wzrost premii która nie jest pewna to tylko wzrost premii a nie podwyżka

@Dave

To jest tylko uznaniowa ta premia? A za wyniki pracy nic nie ma, coby było bardziej pewne?

Com40

Zgodzę się z tym,że niesprawiedliwe jest zabieranie premii za urlopy okolicznościowe aczkolwiek śmieszy mnie wypowiedź dot..oddawania krwi. Rozumiem osoby, które chodzą raz na miesiąc bądź rzadziej ale są w tej firmie osoby, które oddają częściej np co 2 tygodnie lub co tydzień ( osocze). Nie wiem jak na innych halach ale na h15 to standard. Na pytanie czemu tak często odpowiadają , że nie chce im się pracować i mają (usunięte przez administratora)

@Com40

Na jakiej po dstawie prawnej macie mieć zabieraną premie szef albo prezes o tym wie bo coś mi sie wydaje że nie może najwysza pora ukrucić działania nie zgodne z prawem (usunięte przez administratora) co chcą w prowadzić w swój plan i bendą siedzieć za to nie dajcie sie (usunięte przez administratora) walczyć z tą ściemą i to tego radca prawny i w sondzie mają przegraną niech ludzi nie straszą bo sami sie posrają mam nadzieję że ten co to wymyślił bendzie siedział (usunięte przez administratora) haha

@Krew

na takiej podstawie prawnej że nikt tutaj nikomu premii nie zabiera tylko nie jej przyznaje a to różnica bo nikt nie ma tej premii zapisanej w umowie o prace takze wszystko zgodnie z prawem

Arh+
@pracownik

Może zmień nick z "pracownik" na "zarząd" ?

:))
@Com40

Co tydzień osocze?Toś pojechał !

MatiMati

Na autobusach wiozących pracowników do zakładu widnieje napis " lider wśród pracodawców na lokalnym rynku pracy". Sądzę, że to hasło w dzisiejszej dobie ubożenia się społeczeństwa, w tym pracowników firmy którzy przecież mają zobowiązania wobec banków jest hasłem totalnie zakłamanym. Firma nie jest już liderem, no chyba że liderem w kwestii wyzysku i braku szacunku dla pracowników. Uważam, że te napisy powinny zniknąć z autobusów pracowniczych, z szacunku dla ciężko pracującej kadry, która ledwo wiąże koniec z końcem, a notorycznie ma podnoszone normy i jest obiektem podstępnego donosicielstwa karierowiczów i zwykłych lizusów

OK
@MatiMati

Jesli chodzi o tą fałszywą firme to odradzam nawet tym co sie zastanawiają szefostwo potraktują cie jak zwykłego śmie*cia będą ci wmawiać że złe wykonujesz swoją prace, jeśli nie liżesz du*y i nie jesteś donosicielem na ludzi to zarabiasz niską kase i zapier*alasz jak stary syzyf, szefostwo nadaje sie na leczenie psychiatryczne! Tam nawet mozna trafić na SWOJEGO lidera który donosi kierownikowi na ciebie to dopiero jest TRAGEDIA. WYPIE*DALAĆ NA LECZENIE GŁOWY.

Błażej R

Ja jestem ciekawy bardzo (usunięte przez administratora) kim ty jesteś co podpisujesz się moim.imienim.i nazwiskiem w postach IP Twoje policja już ma kwestis paru dni ( blazej rajchel żadnych bzdurnych postów nie pisze więc do wszystkich odpisujecie jakiemuś debilowi Pozdrawiam

HokusPokus

Co tam nowego słychać na halach ? Jakieś nowinki? Ploteczki ?

Kukulski
@HokusPokus

No podobno mają być masówki i zwalniać takie tam plotki

HokusPokus
@Kukulski

Eeee tam nie od dzisiaj tak tu jest, ludzie nadal nie przyzwyczajeni... Ile jeszcze lat musicie tu przepracować , żeby nauczyć się mieć na to wyrąbane na correct życie się nie kończy

mechanik
@HokusPokus

A nic nowego płacą grosze brutto rzeczywistość w correct-cie mamy smutną... plus zwolnienia

Harry
@mechanik

Natłok myśli to mnie niszczy trzeba walczyć wygrać zniszczyć to co boli niepokoi mieć oparcie w kimś kto koi

Strandmony
@HokusPokus

Jutro zaczynam pracę na MGW. Z com40 przechodzę jako legenda tego zakładu. Niech no jakieś kocisko z Correct przysapie lub krzywo spojrzy niech no tylko.

Joker z MWG

Jakie legendy.hahaha. Tu starzy pracownicy są gorzej traktowani niż ci co teraz przychodzą albo z rok pracują.ani ekstra kasy ani poszanowania.tak że panie strandmon zapraszamy jak dobrze liżesz i wogole sie nie odzywasz to się utrzymasz i swoją premię

stranieri
@Joker z MWG

w dupach sie przewraca na tym mgw najlepiej zarabiajo na calym zakladzie z wozkowych a co hwila cos nie pasuje. zenada.

Huśtawka ogrodowa
@HokusPokus

Dostałem cynka że przy Correct będzie budowane targowisko i będzie można do pracy kupić świeże owoce i warzywa.

Flizelina
@Strandmony

Jazda z fałszywymi! Pozdrawiam kolego

Anonimus
@stranieri

Zapraszam na magazyn pokaż co potrafisz

LB
@HokusPokus

Correct sprawia ze się stoi w miejscu i nic nie robi :) podstawa do awansu jest kolesiostwo :) a to jednak nie dla mnie :) lepiej być z zewnątrz i się trochę pośmiać czytając komentarze do porannej kawki :)

stranieri
@Anonimus

bylem i niepolcem, takich(usunięte przez administratora) narzekaczy i dziwnych praypadkow tam jest ze szok

Super ciacho
@Anonimus

Najgorszy dział ładowanie buforów drewno tam trzeba (usunięte przez administratora)

Grazyn
@LB

Słuszna prawda

Elf
@HokusPokus

Nic ciekawego a co cię interesuje konkretnie

xyz

Jeszcze się jedno nie skończyło:(

Kajtek
@xyz

Złe ci w domu?

Aleksandra

z jakiego powodu ma być to wolne w firmie? czemu w sierpniu też mieliście ( przynajmniej niektórzy jak widać) to jakieś przestojowe jest, w firmie nie ma pracy ?

Luki
@Aleksandra

Chyba pracy pod dostatkiem bo jak poganiali tak poganiają

Praca

Nic narazie nie słychać

NICK

Czy magazyn będziesz pracował na dwie zmiany?

Anonimus
@NICK

Na magazynie dwie zmiany są nie mozliwe

Wielgachne kupsko
@Anonimus

Ja robię na rusztowaniach i powiem tak super zarobki przerwa kiedy chce , palę kiedy zechce w toi toiu się ukrywam przed szefem i siedzę tam na telefonie. Ściema po całości

Wielgachne kupsko

Siemanko u mnie w firmie są automaty na stołówce z hamburgerem i bułka z kebabem można się porządnie najeść do syta i mieć energię na dalszą pracę.

były

Lata mijają i ludzie się zmieniają ale jedno co od lat się nie zmienia to opinia o tej firmie jak i cała ta firma,łatwiej trafić chyba trójkę w lotka niż usłyszeć o tej firmie dobrą opinie,Bogu dzięki nie ma mnie w tej firmie od trzech lat i ani przez sekundę tego nie żałowałem.

Błażej Rajchel
@były

Jak nie żałujesz to po co tu zaglądasz smroduwopisie? A jednak coś cię do com40 przyciąga pewnie tęsknota... Ale nie ja nie tęsknię itd takie bajeczki sporo osób pisze a w sercu ból i rozpacz. Pewnie ci umowy nie przedłużyli znając życie.

Błażej Rajchel

Mój pies Barry jest mądrzejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.