Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Abcd

Czy jest praca również na dwie zmiany jak tak to na jakim dziale

Interesant

Są przyjęcia na produkcję do firmy Correct?

Lol
@Interesant

Tak sa biora wszystkich jak leci bo starzy sie zwalniaja dzieki systemowi ktory jest bardzo motywujacy

@Lol

Zwalniają się bo system jest motywujący? To chyba jakiś sarkazm? Jak wygląda ten system i o co dokładnie chodzi? To jakies warunki na otrzymanie premii czy o jakieś warunki pracy chodzi?

Były

System jest motywujący żeby się zwolnić a nie żeby pracować. Ustalają ci z góry grafik według którego zasuwasz nawet 200-220h miesięcznie a jak uzbierasz nadgodziny I skończy się okres rozliczeniowy to pójdziesz na wolne żeby ci kasy nie wypłacić. Dziwię się że ktoś ze starych pracowników jeszcze daje się tak (usunięte przez administratora)

@Były

Jak grafik z góry ustalają, to są jakieś w ogóle szanse na zmiany w nim? Chodzi o jakieś sytuacje, gdy coś komuś nagle wypadnie, albo ktoś inny pójdzie na l4?

Żubrówka

Witam wszystkich pracowników. Dostałem przed chwilą informację z wiarygodnego źródła że gruby pękł. Czy może ktoś potwierdzić?

Badacz
@Żubrówka

Sejsmograf w pobliskim Kaliszu odnotował tylko 3 stopnie w skali Richtera więc raczej nie...

Jula

Mieliście zebrania dotyczące dwóch zmian

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Dziadek

Na MWG tez byś takich znalazł , nie na daremno odchodzą brygadzisci , a robić już nawet Ukraina niechce

Jak doceniacie pracowników z długoletnim stażem ?@Pracodawca

Kto tak ustalił? nie pasuje wam to, czy co? Najbardziej wam pasuje właśnie na 12 przychodzić? A jak tu godziny pracy w ogole wyglądają?

Mały

W momencie gdy opuszczałem teren tej firmy postanowili wprowadzić taki system pracy w którym dostajesz grafik narzucony z góry, łącznie z dwunastkami. Nie można było się z tego wykręcić. Zapytasz pewnie kto by się na to zgodził? Zgodzili się praktycznie wszyscy bo razem z nowym regulaminem każdy dostał nową umowę z drobną podwyżką. Ludzie którzy potrafią myśleć na tym etapie zakończyli współpracę z pożądanym pracodawcą. A reszta była zadowolona że dostała 100 zł brutto miesięcznie więcej.

CORRECT
@Mały

no pierw to powinienes napisac o ktora spolke i stanowisko chodzi bo sa duze rozbierznosci

@pracodawca Jakim prawem zmuszacie pracowników do korzystania ze swojego urlopu -powyżej 10 dni które macie do dyspozycji ? Człowiek zaczyna rok z całym urlopem a w połowie roku kończy z niczym bo wymuszacie na nas branie urlopu kiedy wam się to podoba a nie kiedy my go potrzebujemy. Dajecie premie która w większości nie jest premią tylko pokryciem różnicy do minimalnej krajowej. To jest chore wygórowane wymagania, mamy latać jak pieski z wywalonym jęzorem, spóźnić się nawet człowek raz na rok nie może bo premie ma od razu zabraną, za chwile będziecie z nami chodzić do kibla sprawdzać co i jak długo tam robimy.

@Kasia

Robia z nami co chcą, pracownik ponosi konsekwencje awarii , przepełnionych magazynów.. szkoda ze to zawsze na niekorzyść pracownika .. ano ktoś na hr robic musi żeby se na fajeczki chodzili pomimo zakazu

Neetup
@Bobi

Byłam na 15 teraz mnie przenieśli, ale dlaczego DUR nie ma premi OD awarii!! Proszę HR sprawdźcie jak są premie przyznawane z jakiego systemu . Zawsze kierownicy dają im pełna lub prawie pełna premie.

Fafa
@Kasia

Dokladnie premia obecnosc i zaangazowanie to wyrownanie do najnizszej a premia wydajnosc gdzie przy awarii nie do wyrobienia haha niezle Jarek to wywalczyles dla nas i odszedles, zimą sie zacznie jak polowa ludzi bez urlopu bedzie na l4 siedziala stwierdzam fakty

@Kasia

@pracodawca dokladnie według 81 artykułu kodeksu pracy nie można pracownika zmusić do wzięcia urlopu potwierdzone przez inspekcję pracy a wy robiliście to notorycznie święto jakieś i już wolne jak nie przed to i po jeszcze trochę to i wakacje będą obowiązywać ludzie leczą się na urlopie bo L4 to już dla elity zwykły pracownik jest za biedny żeby chorować. jesteście złodziejską firmą łupicie na każdym kroku. Zakazy nakazy i nic więcej w niedalekiej przyszłości pewnie i urlop pracownika w białych rękawiczkach rozplanujecie bo po co robolom wolny wybór mają się dopasować i .UJ. Pracujecie cały czas na czarny PR . Wasza druga nazwa comschwitz pasuje jak ulał. A te wszystkie opinie negatywne co tu się znajdują to szczera prawda Vaya con dios ale to wam nie pomoże ????????????????.oby więcej ludzi przejrzało na oczy i pożegnało ten zakład nie pozdrawiam

Państwowa inspekcja pracy od dawna dostaje regularne przelewy od Pana Kaczmarka za przymykanie oka na te cyrki jakie w tej firmie mają miejsce,potem się dzielą tą kasą i robi się po pare stówek więcej do wypłaty.Mam na myśli tutaj te miejscowe inspekcje pracy Kalisz, Ostrów i okolice.

Juzek

Byłem pracownikiem com. Podałem ich do inspekcji. Mogę wysłać wynik na emaila. Wypłacone wszystko bez problemu. Strach ma wielkie oczy

MWG

Dokładnie świetnie ujęte.cała prawda w jednej opini.zero szacunku do starych pracowników.na każdym kroku skrobanie z premii byle utrzymać sztuczne stanowiska i straty wynikające z fali nowych pracowników oraz błędnych projektów i decyzji wielkich myślicieli z kadry zarządzającej. MWG to omijać szeroko bo tylko trzymając palec gdzie trzeba to się posiada premię.loterią jest coś tu zarobić. 10 lat temu tak samo zarabialiśmy. Podwyżki przyznawane po znajomości .jednym słowem DRAMAT firma schodzi na ... zresztą szkoda gadać ludzie już wiedzą jak tu jest dlatego tyle zwolnień. Oczy się otwierają

Zygi
@MWG

Nie mów że przez 10 lat nie było podwyżek albo jakieś minimalne. Jak się samemu pójdzie z wnioskiem o podwyżkę to też odsyłają z kwitkiem, co?

Kik

To czemu nie zgłosisz do Poznania do okręgowego inspektoratu pracy?

Alojzy

Zaloguj się się do zusu tam są te pieniądze z OFE dostaniesz je jak przejdziesz na emeryturę. Sprawdź najpierw to co piszesz, powiększ tylko te brednie co usłyszysz w tvpis,.

Lia

Oj ktoś tu próbuje wywołać dyskusje polityczne ale to chyba nie to forum Panie... prawda jest taka, że ta firma to prywatny pracodawca a nie spółka skarbu państwa więc wywieszać może sobie co zechce.

Ko

Jak wyglądają zarobki na 3 zmianowce? Czy firma płaci dodatek za to i za nocki? Praca po 8h czy 12h? Czy w firmie częste jest zmuszanie ludzi do nadgodzin?

Lupa
@Ko

3200-3500 za zwykle godziny także szału niema to już masz z dodatkami za nocki , tego dodatku jest mało , no jak niema ludzi to są zmuszania a ludzi cały czas brakuje ,szału niema już w tym zakladzie

Hardcore
@Ko

Praca po 12 godzin bo nie ma ludzi.A spróbuj nie przyjsć to straszenie,grożenie.Będziesz tracił zdrowie fizyczne i psychiczne i w nagrodę zabiora ci premię.

Ko
@Hardcore

Dzięki za info. Przyjdę i spróbuję. Jak będę zmuszany do nadgodzin to po prostu grzecznie podziękuję pracodawcy bo nie jestem na tyle zdesperowany. Zastraszać sobie mnie mogą, ich strata w taki wypadku.

Maciej
@Ko

Takich (usunięte przez administratora)jak ten wyżej masz na pęczki w tym zakładzie, chamstwo i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Jak masz wybór to (usunięte przez administratora) to i idź do normalnej pracy, zakład i tak już nie jest konkurencyjny, to już nie te czasy i nie te warunki. Kiedyś to była porządna firma, teraz to zbiór desperatów i frustratow życiowych ten zakład i tak (usunięte przez administratora) jak tylko skończy się wojna i ukraińcy wroca do siebie.

@Ko

Oczywiście, że zmuszają-straszą, obiecują gruszki na wierzbie a potem nie ma żadnych korzyści..

szuk prac

Hej macie jakieś nadgodziny w firmie? Jeśli tak to ile płacą? I jaki jest limit nadgodzin?

Bobi

Nie tylko ukrainców , od czorta ludzi się zwalnia .. ano zakładzie- spieszcie się szanować pracowników bo tak szybko odchodzą..

Ksm naturalny

Za te pieniądze co płaca to już teraz się wszędzie prace znajdzie , a atmosfera jest jaka jest chamstwo, prostatctwo i fałszywość, wpychanie siła ludzi na 12, takie były czasy na MWG , ogolnie Nie polecam pracy na magazynie chyba ze chcesz być (usunięte przez administratora)

Brajan
@Ksm naturalny

Co takiego się dzieje na magazynie że nie polecasz. Właśnie chciałem aplikować. Chodzi o kasę i atmosferę czy masz jeszcze inne zastrzeżenia, co?

Puzon
@Brajan

Przyjdź to się sam przekonasz jak poznasz tych wszystkich błaznów rządzących , atmosfera to jest toksyczna , zmuszanie do nadgodzin itp. Dużo normalnych osób już odeszło a większości to już Ukraina tam robi

Puzon
@Brajan

A z kasa szału niema , tyle samo dostaniesz w markecie na kasie bez akordu i 3 zmian

Dżabar

Miło byłoby wiedzieć, że ktoś z biur czyta te opinie i się nimi naprawdę przejmuje. Szkoda tylko, że negatywne opinie na temat opisanych nieprawidłowości nie są weryfikowane merytorycznie tylko w dziwny sposób znikają . . . Ktoś się czegoś obawia? . . .

Adrian Kub

Mam zamiar złożyć CV do owej firmy w związku z tym mam pytanie. Regularnie co 3-4 miesiące chodzę oddać krew, jak zakład traktuje krwiodawców? Stwarza jakieś problemy? To dla mnie bardzo istotne

@Adrian Kub

Oczywiście że stwarza, tak jak się spóźnisz 5 min do pracy, czy wyjdziesz minutę prędzej, weźmiesz urlop na żądanie lub pójdziesz na krew to leci ci premia. Tak samo za L4 ale to jeszcze jestem w stanie pojąć.

@@Kasia

Chcesz powiedzieć, że zabiorą mi pieniądze jak pójdę oddać krew? To jak w ciągu roku oddam 3 razy to stracę premię za całe 3 miesiące? To chyba nie jest normalne... @Pracodawca

@Adrian Kub

Nie, co miesiąc dostajesz ileś tam premi powiedzmy że 10 % za coś 10 % za coś i 10 % za obecność i właśnie jak pójdziesz na l4 to tej jeden premi nie dostaniesz.

Obcy
@Adrian Kub

Oni ci nie zabiorą, tylko nie przyznają 20% za obecność.

Aa
@Adrian Kub

Wolne za Oddawanie krwi bylo notorycznie wykorzystywane przez wielu pracowników do tzw długiego weekendu , gdy pojawiło się osocze tych dni zrobiło się jeszcze więcej , więc ja się wcale nie dziwi że wkoncu się ktoś zdenerwował

Com
@Aa

A myslisz ze w innych zakladach to ludzie nie chodza na krew zeby miec dlugi weekend chodza i na osocze i na krew tylko napisz w ktorych zakladach za krew zabieraja kase chyba tylko u nas

Bb
@Aa

Widzę wierny żołnierz zawsze na czele pouczania innych. Gramy tak jak pozwala przeciwnik ,a jak myślisz ze firma doceni cokolwiek robisz dla niej to jesteś (usunięte przez administratora) Jesteś tylko kółeczkiem które bez problemu można zastąpić. Traktuj swoją prace nie jak (usunięte przez administratora) przymusowy bo mi dobrze. Traktuj jak interes i pamiętaj jak kółeczko sie wykrzywi albo zepsuje zostanie z automatu wymienione.

Hubi
@Com

To Wasza pensja z ilu premii się składa? Bo wiem o frekwencyjnej ale jeszcze inne chcę poznać. Ogólnie nie będę owijał w bawełnę, że zależy mi na dowiedzeniu się, ile tu podstawa pensji + premia wynoszą. Martwi mnie trochę to, co pisano tu o tych kierownikach. Rzeczywiście tylu ich jest, że trudno się połapać?

@Aa

Można było to rozwiązać inaczej, bardziej sprawiedliwie. Jest wiele innych sposobów... Zabieranie pieniążków za oddawanie krwi bardzo słabo świadczy o pracodawcy i całym zakładzie. Odpuściłem prace tutaj, znalazłem inny magazyn. Dziękuję i Powodzenia

Asia

Nasza pani kierownik do dopiero jest wspaniała, takiej wariatki to dawno w życiu nie spotkałam, kto ich wybiera na te stanowiska? Mam nadzieję że w końcu się na niej poznają, bo PR to ma wspaniały taka mądra, elokwentne, a w środku pustostan, tylko potrafi pięknie gadac co to nie ona

Nowy.

Hej. Mam pytanie. Może ktoś wytłumaczyć ile jest na godzinę brutto i jakie są premie po okresie ,,próbnym" chodzi mi plus minus. Nie do złotówki. Ja Wam nie dam, ani nie wezmę. Nie wiem, czy jest sens składać dokumenty. Widzę że dużo ludzi tu pracuje na dziale dur i KSM co to za działy? Moi koledzy kiedyś pracowali na piance i robieniu sprężyn. Kiedyś było 15 zł i mówili coś ze premia była do 70%. Jak to w tej chwili wygląda? A i jeszcze jedno naprawdę nie ma zmian popołudniowych i nocnych? Jedna zmiana? Dzięki z góry za odpowiedź.

Jurek montaż
@Nowy.

3300-3500 to masz realny zarobek w tym zakładzie także rewelacji żadnej niema , kazde spóźnienie z premi -20% , szukaj se innego zakładu , lepiej już się do Biedronki udać przynajmniej masz normalne godziny pracy i troszkę napewno więcej szacunku do pracownika okażą

@Jurek montaż

Rozumiem, że 500 700zl się ej niż najniższą krajowa. Czyli premii za dużej nie ma? Kiedyś chyba było na produkcji 50 60 czy tam 70 % dodatkowo od stawki za godzinę przy pełnej premii. Czyli kiedyś było lepiej...

A dlaczego jest jedna zmiana tylko ?

MIsiek
@Nowy.

Po prostu szukają już zdesperowanych, za najniższą krajową i może dostaniesz premie ..

@MIsiek

A dlaczego jest tylko jedna zmiana?

misiek
@Nowy

zależy pewnie od lini i hali produkcyjnej bo jest ich wiele, ale sa tez 3 zmiany , ogolnie nie dawmo byly urlopy wiec byly 2 ale wracaja chyba 3 zmiany znowu ....

@misiek

Rozumiem. Czyli można się starać, bo praca jest. Czy jest dział, gdzie mógłbym mieć 4 tys na rękę z pełną premia bez nadgodzin? Nie wiem co mówić na rozmowie. Na jakiej hali lub dziale jest najlepiej?

Pracownik Montażu

Zakaz palenia ? Dla kogo ? Pani z HR pani Angelika cały czas na fajce co przerwę widuje przecież dobrze wiemy ze HR ma inne przerwy i widuje to kobietę co chwile .. zreszta nie tylko ja bo każdy ma inaczej przerwę i mówi to samo ,automatycy i inni ale kto im zwróci uwagę,totalna porażka. Zamiast szukać problemu na liniach przejdźcie się na palarnie w czasie pracy.. ale znajomosci robią i robiły w tej firmie swoje. Komu wolno to wolno

Krysia

W Kadrach i Płacach ktoś pracuje? Bo nie widzę opinii o stanowiskach biurowych/administracyjnych, a szkoda. Kiedyś szukali specjalisty, jak często odbywają się rekrutacje? Jest sens wypatrywać stanowiska w kadrach, czy rotacja niewielka i zespół jest raczej stały? Jak wam się pracuje, bo firma jest bardzo duża,więc chyba pracy i obowiązków jest pełno? :) Wynagrodzenie jest adekwatne?

Robol z correct

Firma jest fantastyczna, polecam każdemu nieszanującemu się człowiekowi tutaj zatrudnić. W tej firmie pracownik jedyne jakie ma prawo to do straty premii :) Zacznijmy od dwulicowych brygadzistów, którzy próbują być „w porządku” by później obrabiać (usunięte przez administratora) by przypucować sie przełożonym, lub ogólnie zabłysnąć. Wieczne nadgodziny, do tego w chmurę, za które może zapłacą, ale raczej wyślą na bezpłatny urlop. A jeżeli nie chcesz przyjść na nadgodziny (ogólnie jakim prawem (usunięte przez administratora) nie chcesz na nie przyjść) to ci zabierzemy premie :) Ciągle pretensje i wymogi. Jeżeli potrzebujesz urlopu, to firma zagwarantuje Ci ze go nie dostaniesz bo niby ludzi brak, a roboty tak dużo… Na przerwę musisz schodzi z dzwonkiem, wracać z niej tak samo, nie daj Boże wróć z niej minutę czy dwie później, to brygadzista będzie na Ciebie czekał pokazując na zegarek z wielkimi pretensjami. Jakieś śmieszne spotkania w HR (najbardziej potrzebne stanowisko w pracy) i pytania dlaczego ludzie odchodzą z firmy, przecież tutaj jest tak cudownie. Zarobki uzależnione tylko i wyłącznie od premii, jeżeli weźmiesz urlop na żądanie, l4, pójdziesz na krew, nawet jeżeli sytuacja wymaga i musisz wyjść wcześniej stracisz premie. Można by było dużo wymieniać jak to jest cudownie i fantastycznie w firmie do której jak chcesz się zwolnić „wrócisz na kolanach” chyba każdy przełożony był uczony tej gadki. Ogólnie polecam omijać szerokim łukiem, jeżeli szanujesz się i nie masz noża na gardle to trzymaj się jak najdalej tego (usunięte przez administratora).

Nurek
@Robol z correct

Na MWG te byly takie spotkania i (usunięte przez administratora) z tego wyszło, a reszta to sama prawda polać Ci kolego

MWG
@Robol z correct

Spotkanie mieliśmy wczoraj... śmiech na sali na co wydawane są pieniążki. Przynajmniej ankieta do oceny przełożonych mogłaby być anonimowa :D

Xxxd

@pracodawca Bardzo proszę o dział BHP na zwrócenie uwagi odnośnie notorycznego używania telefonów w czasie jazdy paniom poruszających się wózkami i tetkami na produkcji hali 7. Przy okazji proszę o zwrócenie uwagi na ich strój który na roboczy nie wygląda... a na głowie powinna być czapka w nie spinki trzymające wyjatkowe fryzury. Traktujmy wszystkich jednakowo bez wyjątków.

Mg
@Xxxd

Xxxd wy piszecie o strojach wózkowych a Ukrainki i Ukraińcy pracujący na produkcji też w swoich strojach może ktoś zwróci uwagę na to

Notakjuzjest

Tam jest aż 50 % premi ... hahahaha ale brutto wiec wychodzi i tak minimalna krajowa, tak czaruja z wypłatami

Logo
@Notakjuzjest

Premie w kazdym zakladzie masz od zarobkow brutto ale nie zmienia faktu ze ostatnia podwyżka a po 3 tygodniach od podwyzki zmiana systemu premiowania i widełki to nie jest podwyżka, zarobki te same po podwyzce co i przed wstyd

Git
@Logo

No i zmiana norm oczywiście.

Fifi
@Git

Czyli dali podwyżkę a podnieśli normy do premii i wyszło prawie na to samo? A ile procent było tej podwyżki? Czy kwotowo każdemu dali tyle samo?

Z daleka
@Fifi

Ja do was przyszedłem z Com40 wiec mogę powiedzieć jak tam to wyglada. Jeśli podnosi rząd najniższa krajanowi firma wie o tym już wcześniej. Jak się dowiadują to zaczyna się już krążenie z kamerami stoperami, stanie z iphonem i mierzenie czasu przy taśmie. Teraz tam dają chyba jakieś bonusy. Ale byłem na lini ze cyfry były nie do wyrobienia. Oczywiście pozbyli się mnie na moje szczęście. Może te normy da się wyrobić ale ludzie jeszcze nie wiedza jak to zrobić. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.