Opinie o Budromost Starachowice Sp. z o.o. w Wąchock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Budromost Starachowice Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Budromost Starachowice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budromost Starachowice Sp. z o.o. w Wąchock

Kasandra Nowy wpis

Hej, jak tu teraz wygląda sytuacja robotników drogowych? Znalazłam ofertę z zeszłego roku i było w niej napisane, że miedzy 4 a 4,5 tys się zarabiało już na umowie o pracę, tylko ze z czasem określonym. Po jakim czasie partner dostałby już te na stale i czy w tym roku lepiej płacą?

Ludź

Jeśli jesteś pracownikiem który nie pije alkoholu to nie możesz pracować na niektórych stanowiskach pracy i musisz mieć szerokie plecy u prezesów oraz u kierowników buduw

Barbara
@Ludź

Serio? Na których niby bez alkoholu nie da rady?

Waszka Nowy wpis
@Barbara

Byłem dzisiaj po beton na tej maszynie i operator był pod wpływem alkoholu

Kierowca

Nie orientuje się ktoś czy nie poszukaj kierowców c lub c+e do pracy jeśli tak jaka mniej więcej stawka ?

do Kierowca
@Kierowca

kolego stawka od 18 zł brutto na wywrotce do 21/22 zł brutto na patelni, powiedział by ktoś ze to są głodowe stawki ale robota jesli chodzi o kierowce w tej firmie jest bardzo dobra , o nic sie nie martwisz , o naprawy np. czy o jakieś pilnowanie czasu pracy , jest na spokoju wszystko nie tak jak na tirach że ciągłą gonitwa , takze mniejsza kasa ale wiatr z głowy jak to mówia.

@Kierowca

Kierowca obecnie jest najgorzej wynagradzamy pracownikiem tej firmy. Wszyscy, łącznie z pracownikami nie wykwalifikowanymi mają wyższe stawki zaszeregowania. Przyszła pora wiać z tej firmy , chyba że szefostwo w czas zareaguje. Pozdrawiam kolegów i koleżanek.

Gienek
@do Kierowca

Głupoty piszesz. Jak to jest możliwe żeby kierowca zarabiał mniej niż pracownik dajmy na to na wadze.

Tadeusz Nowy wpis
@Anonim

To prawda. Taki pracownik wagi np.

Barbara Nowy wpis
@Tadeusz

w sensie, że co z tymi od wagi? kto więcej zarabia i potencjalnie o ile, bo ktoś zanegował i już nie wiem kto pisze prawdę

Jaka atmosfera panuje w firmie Budromost Starachowice Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 19 października. Czy jest rotacja?

Odpowiedź

A w ogóle kiedyś były ogłoszenia jakiekolwiek. Znajomi królika tu pracują.. Atmosfera jest bardzo dobra. Podwyżki nagrody ect. Przy drogich nośnikach energii gdzie inne firmy się zamykają zwalniają tutaj firma kwitnie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Budromost Starachowice Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gelo

Pracownik fizyczny 16-16,50 złotych brutto. Jeśli pracujesz kilka lat to w zależności od zasług 17 do maximum 18 złotych brutto. Najczęściej jest to jednak 11,50 złotych na rękę i nie ma co liczyć na więcej. Za 8 godzin pracy wychodzi miesięcznie nie całe 2000 złotych na rękę. Powyżej 8 godzin stawka wzrasta o 50 % za godzinę, czyli 9, 10, 11 godzina pracy płatna jest po 17.30 złotych na rękę .Pracując po 11 godzin dziennie bez sobót zarobisz na rękę około 3100 złotych. Brak jakiegokolwiek socjalu, poza wodą mineralną w czasie upałów. Brak zimową porą gorących posiłków, gorących napoi, środków czystości, sikanie odbywa się najczęściej po krzakach. W pracy nie usiądziesz bo wg. kierownictwa może jechać Pan Prezes :-) Pierwsza umowa 1-2 miesiące, później umowa o pracę na czas określony najczęściej na rok czasu, na czas nieokreślony nie ma co liczyć. Zarobki kierowcy 18 złotych brutto na godzinę, Ogólnie nie polecam !

do Gelo
@Gelo

Pracowałem tam kilka lat i to że pracownik nie usiadzie żeby odpoczać to tylko i wyłącznie jego wina bo musi być albo głupi albo wystraszony i naprawdę widywałem wiele osób które w ten sposób robiło ale naprawde to jest tylko i wyłącznie wina pracownika , jesli ktoś jest mądry to ma czas i na odpoczynek i na pracę a stważanie pozorów przed prezesem że sie pracuje w momencie kiedy ten akurat nadjeżdża jest żałosne.

Waldek
@Gelo

To już nieaktualne. Zarabia się dużo lepiej. Nawet nagrody się dostaje. Wszystkie nadgodziny są 100 procent płatne tak samo soboty i niedziele.

Czy w Budromost Starachowice Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Aaa

Niestety Budromost nie zatrudnia w ten sposób ludzi.

Luki

Witam interesuje mnie praca na walcu drogowym jakie warunki? proszę o opinie pozdrawiam

Luki
@Luki

W budromost starachowice

elo
@Luki

Stawka około 19/20 zł brutto , na podbudowie robota bardzo dobra , mało jazdy więcej stania , na masie trochę jazdy jest ale ogolnie w tej firmie walcowi nie narzekają na nadmiar pracy :)

Zenon
@elo

Za 19 brutto? Jak to mówią- zgodziłeś się być psem to szczekaj!! Ja na walcu zarabiam 30zl netto, UOP czas nieokreślony. Darujcie sobie tych wyzyskiwaczy!

do Zenon
@Zenon

Zgadza się zarabiasz 30 zł za godzinę ale zasuwasz walcem do przodu i do tyłu cały dzień bez przerwy i po wyjściu aby się wysikać leci do ciebie kierownik i drze na ciebie morde dlaczego opuścieś walec. Coś za coś, tutaj masz mniejszą kasę ale jesteś jak na wakacjach , już nie jeden operator ze Strabagu czy budimexu wolał przyjść tutaj pracowac bo tam miał dość pracy, więc pracuj ile możesz i podniecaj się swoją stawką pozdrawiam.

Marzena

Witajcie, mam bardzo konkretne pytanie na temat pracy w Budromost, a konkretnie zatrudniania osób z niepełnosprawnością. Czy pracodawca chętnie zatrudnia osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności? Są w zakładzie stanowiska pracy dla takich pracowników?

Dawid

A dużo osób po emeryturze u was pracuje ?

Jak szefostwo w Budromost Starachowice Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Z

Odchodził pracownik po ponad 10 latach pracy w Budromoście na emeryturę, myślał, że dostanie chodź parę zlotych wyprawki a tu mu powiedzieli: Kiedy Pan wreszcie odchodzisz, bo tylko miejsce w firmie blokujesz !!! Taką wyprawkę i podziękowanie dostał :-(

do Z
@Z

Chyba wiem o którego pracownika chodzi :) , tez słyszałem że dostał taką odpowiedz na pytanie czy dostanie jakąś odprawe. Ale tak to jest niestety jest w tej firmie wiele fajnych osób , nawet wśród kierowników ale są też (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze jak to wszedzie, w dzisiejszych czasach już nigdzie nie ma kolorowo chyba że w państwowej spółce ale takich spółek jest może kilka w okolicy a dostac się juz kłopot.

Co wchodzi w socjal Budromost-Starachowice?

do Pytania

Chłopie jaki tam masz socjal ? żadnego odpowiadam :)

gelo

woda mineralna latem !

rod.jonatan.radom54@wp.pl

w imieniu Zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego "JONATAN" 26-600 Radom, ul. ODRODZENIA 128, /który położony jest przy Al. Wojska Polskiego, pomiędzy ulicami Odrodzenia i Skarżyńskiego od której to ulicy znajduje się wjazd na teren ogrodu/ zwracam się z zapytaniem oraz uprzejmą prośbą dlaczego i z jakich powodów zaniechano powiadomienia przedstawicieli Zarządu o demontażu elementów / przęseł / ogrodzenia, znajdującego się przy ul. Skarżyńskiego oraz ul. Wojska Polskiego. Zdemontowano nie mniej n iż 30 przęseł, pozostawiając i narażając Rodzinny Ogród Działkowy na niekontrolowany dostęp ze strony osób nie uprawnionych. Opisany stan rzeczy został ujawniony w dniu wczorajszym tj. 14.11.2020 r. a dzisiaj, 15.11.2020 r. potwierdzony. W pierwszym odruchu jako Prezes Zarządu nosiłem się z zamiarem powiadomienia organów ścigania. Tylko przypadek sprawił /po informacji od jednego z mieszkańców ul. Skarżyńskiego, że rozbiórki dokonywali pracownicy Budromostu /, Iż tego zaniechałem a następstwem jest niniejsza informacja, że tak po prostu się nie robi. Proszę o zwrotne potwierdzenie czy opisana sytuacja miała miejsce i dlaczego nikogo z osób funkcyjnych Zarządu nie powiadomiono. Informacyjnie tylko podaję, że kontakt z kierownikiem budowy został nawiązany. Nazwiska nie posiadamy ale dysponujemy jego numerem telef. 662 697320 Prezes Zarządu - Tadeusz Tymicki Rodzinny Ogród Działkowy, Radom, ul. Odrodzenia 128 telef. 881340991

Jakie są warunki zatrudnienia w Budromost-Starachowice?

Bardzo słabe- śmieciowe umowy lub na czas określony, kredytu ani stabilizacji nie będzie!

Karol

bardzo słabe.... traktują ludzi jak marionetkę

Czy Budromost Starachowice Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ehhh

Jakie urlopy na śmieciówkach????

Może ktoś słyszał o pracy w firmie? Jaką umowę firma podpisuje na początku i na jaki czas?

elo
@Zainteresowany

Umowa o prace , pierwsza na 2-3 miesiące , kolejna na 2 lata lub czas nieokreslony , jak masz jakieś pytania to pisz śmiało :)

Michal
@elo

Kolego można pogadać na priv myślę o pracy w budromoscie na masie jakby można było priv pogadac

Cezary

Zarobki zależą od tego co się robi i od wielu indywidualnych warunków!

Kpr.Wiaderny

Odświeżę temat. Jakie są zarobki kierowców ciężarówek w Budromoście?

Leon

Być wagowym w tej firmie to niezła fucha. W niedzielę dostaje się 300 zł na rękę i obiad . Kilka takich niedziel i mamy druga pensję.

@Leon

W niedzielę jeszcze się nikt nie dorobił wyłączając księży. Co do zarobków wagowego , to kształtują się na poziomie 1600 netto. Czy to tak wiele?

Ktoś wie jak zarabiają kierowcy i co ile w domu dzięki za info

Zdzichuj
@anonymous

Kierowcy zarabiają 14-15 zł brutto na kat.C czyli wywrotkach 3-osiowych i 4-osiowych , nwm jak jest na C+E czyli patelniach z maską bitumiczna ale sądze ze podobnie , patelnie są 2 zmianowe natomiast wywrotki 1 zmianowe praca po okolo 9-10 godz dziennie , jesli chodzi o kierowców nie mają cięzkiej pracy :P

@anonymous

W domu co dzień , a zarobki ? na poziomie najniższej krajowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Budromost Starachowice Sp. z o.o. - Wąchock

• Jak się pracuje w Budromost Starachowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budromost Starachowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budromost Starachowice Sp. z o.o.?

Budromost Starachowice Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Św. Rocha 31
    27-215 Wąchock
  • NIP: 6641936388 REGON: 290010189 KRS: 0000065258

Budromost Starachowice Sp. z o.o.