Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie T-Mobile Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w T-Mobile Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Warszawa

Romek

T-Mobile to świetna firma jeśli chcesz zarobić i jednocześnie jesteś leniwy:). Przez 8 miesięcy uczestniczyłem w projekcie rozwoju nowej platformy T-Mobile (IT). Organizacja była na tyle słaba, że przez te 8 miesięcy będąc zatrudnionym na cały etat, faktycznie byłem w biurze maksymalnie 2 razy w tygodniu:D nikt tego nie weryfikował, a moim przełożonym taka sytuacja była totalnie obojętna. Gdy już pojawiałem się w biurze to spędzony tam czas poświęcałem na rozwój mojego prywatnego projektu i chodzenie po okolicznych foodtruckach i barach. W czasie projektu firma urządzała mnóstwo spotkań integracyjnych w fajnej atmosferze i z bardzo dobrym jedzieniem. Jedynym minusem pracy w biurze na Marynarskiej jest dosyć słaby internet, który często lag'ował mi netflixa:( no i brak darmowej kawy, a ta z automatów jest ohydna. Podsumowując gorąco polecam T-Mobile, praca w tej firmie jest niczym cudowne w 100% płatne wakacje:) to był z najfajniejszych okresów mojej kariery zawodowej, serdecznie polecam❤️

Kkk
@Romek

To chyba pracowaliśmy w dwóch różnych firmach2...

Rudy
@Romek

Taaa... Było tak ale przed połową 2019, potem jak fraudy robiły porządki to wszyscy portkami trzęśli. IT tam to patologia.

Jacek Nawrot
@Romek

Nie kłam chłopie i nie wkręcaj ludzi.Pracowalem i marne pieniądze płacą i wyzysk ponad normę.Wiec Romek czy jak Ci tam nie dość ze jesteś rudy to kłamczuch bezczelny

M.
@Romek

Jest się czym chwalić, naprawdę :)

Rene
@Romek

ha ha wspaniale, i dobrze im Szwabom, informatyk to fajny zawód, podobnie jak elektryk, nikt się na tym nie zna i nie można tego zweryfikować

chege

Pracowałem w T-mobile przez 7 lat. Sam się dziwie ze tak długo wytrzymałem;) Plany plany plany i tylko to się liczy, robisz plany masz chody i nic ci nie grozi. Robisz cel na 120 procent to za dwa trzy miesiące to już jest Twoje 100 proc. Bardzo demotywujace. Na sam koniec plan wzrósł mi ponad dwukrotnie do celu z początku. Największy zarobek 7k netto, jak planu nie robiłem albo mało to oscylował kolo 3-4k. Załapałem się jeszcze na starszego konsultanta za wyniki. Teraz mam znajomego co juz 3 lata jest na młodszym. Parodia. Byle by kasy nie dac większej. Klient to kasa a kasę trzeba zarabiać wiec wciskasz na sile i kombinujesz z paczkami. Będziesz wciskać babcia tablet na 4 lata mimo ze go nie potrzebuje... Jak nie zrobisz planu albo nie będzie predykcji na min 80% to piszesz co masz zamiar zrobić żeby zwiększyć sprzedaż. Salta będę robił i masował klientów w przerwie... głupota totalna. Pseudo zarządzenie a tak naprawdę tylko excel sie liczy. Moj były koordynator się zwolnił i został kierowca tira. Byle by już tam nie pracować ;) z plusów nauczysz się pracy w korpo i żadna firma nie będzie ci straszna... polecam na początek drogi:)

T- mobile out
@chege

Zgadzam się z opinią. Ja przepracowałem 10 lat, zachaczając jeszcze o Erę. Jak byliśmy niebiescy to ta praca była wręcz prestiżowa. W 2006 r. zarabiało się nie mniej niż 5-6k co miesiac plus kwartalna za zaliczenie tajemniczego. 60% ekstra średniej zarobków, a trzeba wziąć pod uwagę koszty życia w tamtym czasie. Firma dobrze traktowała ludzi i każdy był skupiony na pracy. Jak przyszło T-mobile to zaczęto obciąć kasę, n8e drastycznie, bo nadal można było zarobić tyle samo, lecz plany ilościowe i jakościowe były podwyższane coraz bardziej. Kierownik regionu najeżdzał nas co tydzień, sprawdzając wszystko co mógł, robił poroniony coatching i wmawiał nam( każdy pracował tam min 4 lata), że nic nie potrafimy, a wyniki były realizowane. Z czasem zaczęto szkalować starszych pracowników, mówiąc , że jesteśmy za dużym kosztem dla firmy, bo mamy większe podstawy. Kierownik bojąc się o posadę, po cichu doprowadził do tego, że zespół się rozpadł. Ja odszedłem sam, bo ciśnienie było straszne. Mł.konsultantom podniesiono podstawy do poziomu st.konsultanta, a starszym nic.Po 4 latach od odejścia z firmy uznaję, że niewątpliwie doświadczenie przydatne, jednak dawka stresu jaką nam zaaplikowali, spowodowała, że duża część osób do sprzedaży nie wróciła, w tym ja. Jak ktoś szuka na start, aby zdobyć doświadczenie to tak. Ale nie jest to firma z którą można się związać na lata, bo zazwyczaj kończy się tragedią. Pieniądze kiedyś były naprawdę kosmiczne i to było coś co nas nakrecało. Dziś ta kasa nie jest konkurencyjna. W handlu moża szybko znaleźć podobne pieniądze w przyjaźniejszym środowisku.

nick

o t-mobile kraków też by sie sprzydałoby

Karol

Cześć, czy ktoś z was podpisywał umowę na przedstawiciela handlowego? Podpisał weksel in Blanco? Czy słyszeliście o przypadkach aby firma skorzystała z tego weksla? I jeszcze premia na start? - czy została wypłacona? Czy były problemy

Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego

Rekrutacja bardzo pozytywnie najpierw formuła grupowa. Pytania co do przewag oferty abonamentowej a kartowej, scenka sprzedażowa i obiekcje klientów potem rozmowa indywidualna. Na kolejny dzień telefon że rekrutacja przebiegła pomyślnie. Wskazanie mi miejsca pracy i dogadanie szczegółów.

Motywacja do pracy, Wymagania finansowe, Ile czasu potrzebuje by robić plany na sprzedażowe na 100%

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Qwerty

T-mobile szuka pracowników do centrali w Warszawie za miskę ryżu, czyli za najniższą krajową na śmieciowej umowie. Naiwnych frajerów prosimy o wysyłanie CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi naiwniakami.

zawadzki marek z otwocka

Witam mobile ukradło mi z konta 100 zł wysyłają mi widomości przez 2 lata oczyszczali mi konto abym nie mógł dzwonić co mają za interesy z bankiem millennium

Jaki łeb
@zawadzki marek z otwocka

To jest strona gdzie psizesz o pracy, a nie o tym że ktoś ci ukradł coś z konta... (usunięte przez administratora)

O jakim dziale mówisz?

ttes

Ogólnie da się przeżyć, mała kasa i dużo roboty.

Dev

Czy ktoś ma jakieś informacje jak wyglada praca w dziale SAP, jaka atmosfera, ludzie, możliwości rozwoju?

PRD
@Dev

A na jakie stanowisko aplikujesz ?

Renee

Pracodawca nie należy do poważnych-po zakończonej rozmowie, usłyszała, że wrócą w przyszłym tygodniu z tematem i odpowiedzią. Minęło 3 tygodnie i wypadało by chociaż dać zwrotną informacje kandydatowi. Z taką nie kompetencją spotykam się pierwszy raz.

Prost

Kolejna firma która przechodzi na idiotyczną i żałosną metodologię Agile...która tak naprawdę nie jest rozwojem a mordercą swobody w pracy, nie wnosi żadnych praktycznych wartości - po prostu zmienia styl pracy....po co ? :-(

Jak jest z pakietem medycznym w T-Mobile Polska S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Jaśko

można z dodatkową opłata w zależności od pakietu

H.G

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, obiecano mi odpowiedź ciągu tygodnia i niestety zero kontaktu. Trochę mało profesjonalne podejście.Pan kierownik, który był obecny na rozmowie bawił się telefonem. Czułam, że jest znudzony...W czasach, gdzie pracy więcej niż pracowników, powinno się bardziej starać.

Dzwonią choć się zastrzega, żeby nie dzwonili w godzinach 8-16, masakra

P

Zwolnienia zwolnienia zwolnienia. Taka ATRAKCJA ! Polowanie w toku.

Realista

Rekrutacja na Frontowca z reactem. Pytaja o architekture backendowa, angulara i naokolo o WCAG xD. Szuakaja fullstacka w widelkach fronta ;) Nie polecam, dziwna rekrutacja, czlowiek nie przygotowal sie czasowo (pospiech i presja) i wprowadzal nerwowa atmosfere. Nie polecam, znalazlem prace w lepszym miejscu ;)

cksxhck327846

polactwo zdrajcy sprzedali Polską firmę PTK Centertel Niemieckiej T-Mobile gnoje obrzydliwe. Powinni trafić do ciężkiej pracy małą ilością jedzenia za karę

Logan
@cksxhck327846

PTK Centertel było właścicielem marki Idea, a nie ERY

fxghf
@cksxhck327846

Bardzo dobrze że sprzedali a jeszcze lepiej że Niemieckiej firmie, przecież to szansa na rozwój tej sieci z korzyścią dla pracowników. No bo umówmy się gdzie Niemcy a polska.... jak niebo a ziemia.

KKK

Odradzam jeśli chodzi o prace PH na własna działalność zawracają 4 litery tyle zero konkretów. najpierw dzwoni pani z T-mobile i mówi no będzie do pana dzwonić np koordynator ale nie dzwoni :) co w myśl prawa jest przestępstwem

Limak

Witam serdecznie!!! Nie polecam tej sieci !!!! Nie dość ,że awaria i nie mogłem przez jakiś czas się dodzwonić coś dowiedzieć ,a w 21-ym wieku bez tel jak bez ręki to gdy przenoszę numer z innej sieci do T-mobile na kartę już są problemy. Mianowicie zaznaczone "bez zachowania okresu wypowiedzenia ***" jest już dwa dni po terminie karta nadal nie działa i każą mi czekać do poniedziałku ... hmm oznacza to,że jeszcze przez kolejne dwa dni (weekend) nie będę miał aktywnej karty. Gdy coś się pytam na infolinii każdy mówi coś innego.. jak dla mnie mają tzw. B888El w papierach i tyle... hmm dajmy taką sytuacje: Gdy ja bym nie zapłacił za fakturę w terminie i dodatkowo wpłacił pięć dni po terminie jakieś groszowe odsetki zaczęli by mi na 100% naliczać nawet gdyby to był 1 gr za dzień, a jak oni nie dotrzymują warunków wniosków dodatkowo formalnych na piśmie to "Jan Kowalski" nic IM nie zrobi tylko śmieszne "proszę czekać i uzbroić się w cierpliwość" Śmieszne jak traktują klienta.

APS-Ready
@Limak

Co za dzban. Ale takich klientów mamy cały czas.

@Limak

Hahahahahah tu są człowieku opinię pracowników A nie klientów

Mama

Pracuję w centrali na Marynarskiej i same plusy (tylko kasa mogłaby być większa). Fajni ludzie, zero terroru i korpo-napinki. Godziny pracy ustalane indywidualnie, ale to pewno od działu zależy. Opcja pracy z domu jak kierownik pozwoli. Strefa relaksu z PS4, kominkiem, rowerka i stacjonarnym, stołem do ping-ponga, mini siłka. Zniżki na obiady w restauracji na parterze i w Costa. Dużo szkoleń on-Line np kursy angielskiego i niemieckiego. Dodatki do wakacji, karnety na basen, calypso, bilety do kina (cześć płaci pracownik ale wychodzi tanio np 100 za karnet roczny). Mnóstwo gadżetów z różnych okazji, bezpłatne półkolonie dla dzieci itp.

LOla
@Mama

możesz zdradzić w jakim dziale pracujesz? ;)

@LOla

Nie, ale 5-te piętro...

@Mama

szkoda, że nie płacą po kilka miesięcy, teraz zasłaniają się jakąś aferą księgową, za którą wzięła się prokuratura...

Mama

Ja mam zawsze pensję na czas, nikt z kim pracuje nie miał podobnej sytuacji więc nie mogę się do tego odnieść.

Tktktkt

Bzdura.

córka
@Mama

mama Głupoty piszesz, kto Ci kazał? ojciec?

MMM
@Mama

Mama 5 pietro to sklep internetowy, baaardzo duza rotacja, nie polecam pracy z pseudo opiekunkami ,tam jest jedna wyjatkowa wariatka

Lidia
@MMM

Rozumiem, że nie do końca jesteś zadowolona/y z atmosfery, jaka panuje w Twoim dziale? A jak wyglądają według Ciebie pozostałe aspekty pracy? Jak przedstawia się kwestia urlopów wakacyjnych? Zechciej proszę szczegółowiej przybliżyć nam te kwestie.

piotr
@Lidia

O jakie urlopy pytasz ? większośc ludzi ma umowę zlecenie a rotacja jest bardzo duża.Firma traci na samych szkoleniach pracowników ale w tym dziale nie da pracować z ludźmi ,którym brakuje kompetencji

Lidia
@piotr

Bardzo dziękuję, że zechciałeś odpowiedzieć na moje pytanie - już bowiem myślałam, iż nikt tego nie zrobi. Pamiętaj, że duża rotacja może mieć w istocie bardzo różne przyczyny - lepiej jest więc nie generalizować w taki sposób. A sam nadal pracujesz w T-Mobile Polska? Firma ta często prowadzi rekrutację. Może wiesz, czy przyjmują osoby, które mają mały stopień niepełnosprawności?

Dyl
@Mama

Poczekaj jak to się zmieni

Kasandra
@Mama

Uuu już dawno nie ma strefy relaksu ????, relaksu też nie ma ????

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 8 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 100 ocen.

T-Mobile Polska S.A.