ALL LINES LOGISTICS

Opinie o ALL LINES LOGISTICS

ja 2014-05-07 12:10
daj sobie spokój
Me 2014-11-28 18:50
Bardzo dobra firma, mila atmosfera i dobre zarobki. Jak dajesz cos extra od siebie do jestes doceniony. Polecam!
Adam 2014-11-29 19:56
Moja znajoma tam pracuje i mowi, ze to dobra firma. Wiekszoc pracownikow przeszla tam z Hartwiga. To sa ludzie z duza wiedza i doswiadzeniem. Ciezko sie tam dostac bo tylko dobrych wybieraja. Powodzenia.
daro 2016-05-16 19:41
widocznie nie poszukują bo mają już obsadzoną firmę w kierowców, spedytorow i innych osob zwiazanych z dzialem i branża logistyczna, chyba ze wam zależy i wyslecie do nich swoje cv,pewnie też tak można zawsze to jakis przejaw zainteresowania,wiec moze sie uda.
Agnieszka 2017-03-15 14:50
Chcecie poznać więcej informacji na temat ALL LINES LOGISTICS? Przydatne informacje można znaleźć w zakładce 'o firmie', zamieszczonej przy wątku - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,884555,0,0,o_firmie
Xoxo 2017-03-25 15:26
Świetna praca chłopaków z Oddziału Poznań. Brawo Panowie.
Xoxo 2017-03-25 15:29
Świetna praca chłopaków z Oddziału Poznań. Brawo Panowie.
Zostaw swoją opinię o ALL LINES LOGISTICS - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL LINES LOGISTICS