Opinie o Wandrus Travel Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wandrus Travel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wandrus Travel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wandrus Travel Sp. z o.o. w Gdańsk

Irena

W lipcu moi synowie wzięli udział w imprezie - Witamy na pokładzie. Miło spędzili czas, wrócili bardzo zadowoleni i przede wszystkim osiągnęli cel - zdobyli patent żeglarza. Mogę z czystym sercem polecić

Aleksander
@Irena

Fajnie, że jako klient firmy jesteś zadowolony z jej usług. Twoja pozytywna opinia wpływa na jej wizerunek. Jednak chciałbym także dowiedzieć się jak się pracuje w Wandrus Travel i czy poszukują nowych pracowników. Liczę na jakieś informacje.

Krzysztof
@Aleksander

Akurat oglądałem kilkanaście profili firm i w każdym pojawia się co jakiś czas podobny wątek w stylu "Co słychać w firmie", "Jakie są teraz warunki pracy?" itp. Jeśli nikt nie komentuje to podobne wpisy pojawiają się np. po pół roku. To sama firma Gowork zadaje te pytania by podciągać wyniki wyszukiwania w google, bo jakby Aleksander chciał zapytać o warunki pracy to by zadzwonił do firmy, a o tym jak się pracuje można przeczytać z kilkunastu już zamieszczonych wpisów. No i kto ze "zwykłych" zainteresowanych pyta 01 września o warunki pracy w firmie wakacyjnej zatrudniającej kadrę przeważnie na lipiec i sierpień?

Rafał

Odpowiadając na pytania w dyskusji, czy polecacie pracę w firmie Wandrus i co o niej sądzicie? Zdecydowanie mogę ją polecić. Głównie ze względu na warunki pracy, wspaniałą, bardzo miła i profesjonalną kadrę, z którą miałem przyjemności współpracować przez ostatnie dwa lata. Zarówno na obozach stacjonarnych w Rynie, jak i na wędrownych obozach żeglarskich po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Kadra instruktorów i opiekunów była bardzo zgrana, z częścią z nich mam kontakt do dziś. Jeśli chodzi o współpracę z właścicielami firmy to uważam, że również była udana. Bez problemu przebiegała komunikacja miedzy pracownikami a kierownictwem, które podczas obozu cały czas była na miejscu. Odpowiadając za organizację obozu, która przebiegała bez zarzutu. Różnorodny program zajęć dla uczestników był dostosowany do ich wieku oraz warunków pogodowych. Ustalone wynagrodzenie otrzymałem w terminie. Jeżeli szukacie miejsca do pracy na wakacje to polecam serdecznie – Rafał Cichocki.

Zoja

Słyszałam, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może ktoś ma wiedzę o ewentualnej pracy?

pyszny

Nie polecam, kto chce zmarnować sobie wakacje to to biuro jest idealnym miejscem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wandrus Travel Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
Robert

Fajnie, że można uzyska tyle informacji na forum, super!!

Patryk

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Patryk

Witaj Patryku! Zatrudnienie w naszej firmie związane jest z organizacją obozów dla dzieci i młodzieży. W związku z tym dotyczy to przede wszystkim okresu wakacji letnich a w przypadku rejonu Gdańska i Warszawy - także zajęć żeglarskich od wczesnej wiosny do późnej jesieni - głównie weekendowych. Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które mają określoną wiedzę, kwalifikacje i umiejętności, na przykład są instruktorami żeglarstwa, windsurfingu, ratownikami WOPR, trenerami w różnych dyscyplinach sportowych itp., jak również mają także doświadczenie pedagogiczne. istotna jest rekomendacja. jeśli ktoś zaczyna współpracę z nami, najpierw zatrudniamy próbnie na jeden turnus, żeby sprawdzić, czy taka osoba spełnia nasze oczekiwania, czy odpowiednio prowadzi zajęcia z dziećmi i potrafi nawiązać z nimi fajną relację, czy integruje się z zespołem kadry, czy jest odpowiedzialna, czy praktyka i działania takiej osoby na obozie pokrywają się z wcześniejszymi deklaracjami i papierowymi dokumentami. Jeśli tak, to droga do dalszej współpracy jest otwarta. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń na telefon firmowy, który jest dostępny w dziale kontakt. Pzdr, Piotr

Tedy

Dobra firma ale niestety nie potraficie tego docenić!!

W Wandrusie pracowałem w zeszłym rok w Rynie. Poznałem super ludzi-młodych, kreatywnych i zaangażowanych. Planowali powtórną pracę w tej firmie w kolejne wakacje. Na obozie dużo się działo - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - bogaty , zróżnicowany program, dostosowywany do pogody i często indywidualnych próśb uczestnika, co przy dużym obozie nie jest to łatwe. Właściciele cały czas na miejscu, zaangażowani i zapracowani - przy takiej różnorodności programu inaczej się nie da :-) . Kasę umówioną otrzymałem. Jak w każdej dużej firmie pewnie można sporo rzeczy poprawić - niemniej jeśli szukacie pracodawcy na wakacje to polecam. Marcin Michalik – instruktor żeglarstwa

Pracowałem w Wandrusie w 2016 i 2017 roku. Bardzo sympatyczna ekipa kadrowa, ustalenia z szefostwem wzajemnie dotrzymane. Można się fajnie dogadać, kiedy chciałem popływać jachtem na Mazurach we wrześniu dostałem go od Wandrusa całkowicie za darmo. Przez ostatnie dwa lata pracowałem zarówno na rejsach jak i na obozach stacjonarnych. Żadnego Edwarda który tak angażuje się w dyskusję w kadrze nie spotkałem, więc to jakiś troll internetowy.

Edward

@Amali Twoja opinia jest bardzo krótka i przydałoby się dla niej uzasadnienie. Dlaczego nie polecasz pracy w firmie Wandrus Travel? Czy ma to związek z wynagrodzeniem, a może z atmosferą pracy? Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną opinią? Co myślisz na temat pozytywnej opinii użytkownika @Konrad? Czy zgadzasz się z jego argumentami?

Edward

Czy ktoś z Was zamierza współpracować z firmą Wandrus Travel w nadchodzącym sezonie? Na forum zdania na temat tej firmy są podzielone. Jedni są zadowoleni, inni natomiast wyrażają się negatywnie. Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia dla pilotów, instruktorów i kadry obozowej? Czy można liczyć na umowę o pracę? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Amali
@Edward

Nie polecam, jako wieloletni pracownik w Wandrusie.

Konrad

Owszem, ja zamierzam, pracować. "Warunki zatrudnienia" to każdy sam sobie negocjuje indywidualnie. Umowa o pracę to chyba przy zatrudnieniu na cały rok lub dłużej, ja się zatrudniam na dwa miesiące, w takich przypadkach jest umowa-zlecenie czy jakoś tak. Czytałem niektóre opinie pod spodem i powiem tak - przez cały sezon poznałem całą pracującą kadrę, bo byłem kimś w rodzaju "oboźnego" i nie spotkałem się z żadną sytuacją negatywną - to znaczy wszyscy zatrudnieni dostali wynagrodzenie, z właścicielami firmy jest bardzo dobry i fajny kontakt, atmosfera w kadrze jest super, program na obozach był realizowany. Ja akurat zajmowałem się paintballem i quadami, przed sezonem zostały zakupione 3 nowe quady, nowe kaski, nowe markery paintballowe, nowe maski itp. Z moich obserwacji firma cały czas inwestuje w nowy sprzęt i go sukcesywnie wymienia. Z wieloma osobami z kadry utrzymuję stały kontakt. Natomiast jest jedna sprawa - jeśli ktoś jest niekompetentny, uważa że (usunięte przez administratora) to miejsce gdzie kadra jedzie na wypoczynek a nie do ciężkiej pracy, no to niech szuka innego miejsca... Jeśli chodzi o pilotów, to wiem, że jest to stała od wielu lat współpracująca z Wandrusem ekipa sześciu-ośmiu osób, więc nie wiem, czy Wandrus w ogóle poszukuje kogoś na stanowisko pilota... I jeszcze jedno, jestem przeciwnikiem anonimów, bo taka wypowiedź jest dla mnie na wstępie mniej rzetelna. Pozdrowienia, Konrad Wójtowicz

Konrad

Pracowałem w Wandrusie w 2017. Pozdrawiam fantastyczną ekipę kadry - Gosię, Asię, Alicję, Konrada, Rafała, Krystiana i innych. Kadra sympatyczna, zgrana, naprawdę fajni ludzie z wieloma utrzymuję stały kontakt i spotkamy się ponownie na Wandrusie w 2018 roku. Dobry kontakt z właścicielami, konkretne ustalenia, jasne wymagania, wypłata na czas.

Zeglarz

Wandrus sp zoo wandrus travel... firma kretaczy... do takze niemam calej wyplaty, pitow niechca wystwiac... oszczedzaja naczym sie da, nie realizuja programu. Tez tam pracowalem i nikomu nie polecam !

Pracowałem w 2017 w Wandrusie jako instruktor. Wspomnienia bardzo dobre, zamierzam kontynuować współpracę. Zasady jasne i proste, sympatyczna młodzież przyjeżdża na te obozy, tak że pracuje się bardzo miło. Problemów żadnych, pieniążki zgodnie z ustaleniami i w terminie. Pzdr, marcin

Api2

Również pracowałam w tej firmie przez trzy lata i nadal zamierzam pracować. Nigdy nie miałam problemu z wypłatą. Program realizuje kadra nie firma, ja zawsze swój program realizowałam. Pracowaliście i nie dostaliście wynagrodzenia za pracę? Ciekawe, bo ja podczas pracy przez trzy lata nikogo takiego w kadrze nie spotkałam! Api2

Miś

Niestety też dane mi było pracować w tej firmie. Do tej pory brak wynagrodzenia za wykonaną pracę. Wiem, że takich osób jak ja jest niemało!!! Obozy i kolonie u nich są niestety ogromną porażką. Ośrodek to ruina!!! Nierealizowany program!!! Szkoda słów...

Zostaw merytoryczną opinię o Wandrus Travel Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Wandrus Travel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wandrus Travel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wandrus Travel Sp. z o.o.?

Wandrus Travel Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 40 ocen.

Wandrus Travel Sp. z o.o.