Opinie o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Metalowy "Gorzelak" SC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

4200 r6

in plus: - wyposazenie stanowisk pracy - wszedzie jest ok - warunki socjalne - terminowosc wyplat in minus: - duza rotacja pracownikow - slabe zarzadzanie produkcja - balagan - zarobki - slaba atmosfera miedzy ludzmi - zarobki mogly by byc sporo wyzsze - itd

szu
@4200 r6

Chyba nie masz pojęcia o tej firmie... socjal odwrotnie rotacja zerowa

Ygrek

Jeden plus to pensja na czas. Słabe stawki godzinowe, mizerne premie. Żadnych szkoleń. Absolutnie żadnych dodatków poza gołą pensja i premia. O wczasach pod grusza, premii rocznej czy szerszym socjalu można tylko pomarzyć. Praca tylko i wyłącznie na przetrwanie do momentu znalezienia czegoś lepszego. Nie polecam.

Kolo
@Ygrek

Z tego co wiem stawki są takie jakie wynegocjujesz z szefem. musisz być jakiś (usunięte przez administratora) skoro tam siedzisz i nie znalazłeś żadnej innej lepszej pracy Ja jestem zadowolony wiadomo nigdzie nie jest idealnie ale tu jest w miarę OK Ja dostałem paczkę na święta i nagrodę roczną a ty chyba nic z tych rzeczy

Szkoda słów. Kasa na czas ale nic po zatym.

Ayrton Senna

Firma dajaca stabilizacje, wyplacalna, wszystko niby ok , poza tym iz brak jakicholwiek mozliwosci rozwoju, zero szkolen itp itd

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
nini

no to super że wypłata u nich jest terminowa bo wiadomo jak to bywa w dzisiejszych czasach nie zawsze tak jest

Ayrton Senna

Tak, jest terminowo.

Bosz

Ile uzgodnisz, tyle dostaniesz. Każdy pracuje na swój rachunek i wizerunek, nie ma uniwersalnych stawek. Pójdź, zapytaj.

szerlok

Jak możesz być mile zaskoczony na podstawie kilku wpisów, które NIC nie mówią poza tym iż jest kilka ofert pracy na OLX?

Vv

Fantasy

bosz

chyba pomyliłeś firmy. opiekę medyczną zapewnia Ci co najwyżej NFZ :), a wyjazd integracyjny to możesz sobie strzelić "5" jadąc na Brody i z powrotem.

Don Corleone

a skąd wiesz czy zapowiadali czy nie skoro tam nie pracujesz? Wzrasta produkcja to i zatrudniają z tym,że raczej mężczyzn. Atmosfera jest więcej niż ok. Kobiety raczej nie mają szans na zatrudnienie.

Karmazynowy Pirat

Zartownis z ciebie. Na MAN-ie takich zarobkow nie uswiadczysz. Za wciskanie guzikow chcesz ponad 3k ,buahahahahah.

bosz

3 tysiące złotych, to nigdzie w Starachowicach na CNC nie zarobisz, więc odpowiedź na twoje pytanie jest oczywista.

Don Corleone

Co to znaczy dla Ciebie około ?

Don Corleone

Beda jakies przyjecia bo ponoc produkcja ma wzrosnac. Aktualnie potrzebuja na : - magazyn, - lasery, - krawedziarki oraz tokarza.

Lolo

Na olx masz kilka ofert na magazyn, lasery i krawędziarki

bosz.

Widzę, że wszyscy mają wiedzę z (usunięte przez administratora) na temat tej firmy. Bez kitu. Nie ma studentów, a ile się zarabia to już opisano wyżej.

Jack

Studentów na pewno nie ma i nie było. Z tego co wiem to systematycznie są ludzie z UP na staż.

robol

aktualnie jest pełna obsada

kamrat

średnio 10-11 zł na godzinę

zorro

Bo nie potrzebuja nikogo na ta chwile

a

to, że nie ma ogłoszeń nie znaczy iż nie ma rotacji kadr

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC - Starachowice

• Jak się pracuje w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Metalowy "Gorzelak" SC
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Składowa 35A
    27-200 Starachowice