Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

mały

Witam was wszystkich wiecie ze prosty chłopak jestem.Ale jaja muszą być wszyscy wiemy kto nas sprzedał,dlaczego ? bo to pedał jego imię na A brzmi co on pije powiedz mi dojlidy.Rudy ojciec rudy syn Adam jesteś z nim.miłej zabawy przy zwalnianiu kolejnych kumpli co ci dupe ratowali jak byłeś na ostrej jeździe udowodnij że tak niebyło

max

Nie kumam czy chodzłio c o piwowarka kałka, czy prezesa M, moim zdaniem to pierwszy z nich wraz ze swą sfermentowana gwardią jest przyczyną problemów firmy, bo nie można w nieskończoność wirtualne na tabelkach w excelu robić sprzedaży a w tym ferment jest najlepszy

jeden z roboli

Pracownikami w hochlandzie jest tylko i wyłącznie kadra kierownicza ! Każdy inny człowiek to szary robol, który dziś jest może i potrzebny, a już jutro niekoniecznie jest przydatny... Cóż takie jest życie w tej tak zwanej firmnie jako "Wzorowy pracodawca".

bahlsen

piwnej? dlaczego akurat piwnej? z tego co wiem branża piwna a raczej firmy tej właśnie branży nie gościły Jacka.M w swoich progach. Skąd posiadasz takie informacje?

Leszno
max

Czyżby wcielenie piwnej wirtualnej sprzedaży nabiału odszedł w niebyt i uwolnił firmę od swojej wizji doprowadzenia do upadku ,pociagając za sobą kolesi ?

bahlsen

Ja mogę na temat prezesa Pana Jacka.M a raczej pracy w firmie pod jego rządami wypowiedzieć się jedynie w sposób pozytywny.Według mnie nic dodać nic ująć przekonacie się że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.A roszady i ściąganie swoich no cóż tak było tak jest i tak będzie

Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zrobił najlepszy ruch od 2 lat- główny piwiarz na zielonej łące! Gratulacje za decyzję, tylko czy nie za późno? :-( Teraz cała piwna ekipa trzesię się w posadach, kiedy następny mądry ruch? Może już dziś? Teraz to już tylko cudotwórca jest potrzebny, żeby uratować firmę, a nie trzeba było pozbywać się poprzedniego team'u..............

szary robol

Firma Hochland to dziadowska firma, nie dba o pracownika, kadra kierownicza to sami zakłamani i fałszywi ludzie, a na dodatek sama firma zamiast się rozwijać to cofa się w rozwoju. Zamiast rowijać swoje mozliwości i moce przerobowe to zmiejsza możliwości przerobu i produkcji, a co za tym idzie zwalnia pracowników.

ŻÓŁTY SER

Witam wszystkich odwiedzających pracuję już ładnych parę lat w Każmierzu i fakty są takie: podwyżek nie było od 6 lat zabrali nam 10 procent premii ( jak to dziś łatwo uzasadnić KRYZYSSS szkoda tylko że dyrektor zapomniał obciąć pensje administracji o 10 procent pewnie był zapracowany ) ale???, no właśnie ale napiszcie mi w której firmie jest : pensja na czas ,nagrody finansowe na WIELKANOC i GWIAZDKĘ , dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez zakład , prywatną opiekę medyczną LUX MED opłacaną przez firmę , dobrze rozbudowany fundusz socjalny (np.kolonie letnie ,zimowiska dla dzieci, wycieczki zakładowe, dofinansowanie do posiłków,uzdrowisko w Ciechocinku ) zakładowa kasa zapomogowa, tylko co : wszystko to trzeba umieć docenić bo ja pracowałem wcześniej u ,,prywaciarza '' i miło tych lat wspominać nie mogę .Ważną dla mnie rzeczą jest jeszcze to że mam umowę na czas nie określony .Trochę głupot też by się poszukało np. KAIZEN (sztuka dla sztuki ) lub rozmowy z przełożonymi ( co roczne oceny pracowników-czyli jak zmotywować a podwyżki nie dać )Ale nie ma co narzekać Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . pozdrawiam wszystkich pracowników w Każmierzu.

Kooperant

Witam. Niestety mnie tez dopadl ten sam los co "dostawce". Czy tobie tez nie zaplacili za 6 miesiecy?

Byly dostawca

Witam wszystkich serdecznie. Zle sie dzieje w hochlandzie. Po 5 latach wspolpracy zostalem wywalony bez powodu. Podobno wszystkie firmy wspolpracujace z hochladem zostaly zamienione. Tylko pytanie dlaczego??? No i za ile pod stlem weszly inne? No bo z jakiego innego powodu zmieniac towar, jezeli wedlug starej kadry jest wszystko ok, tylko mowy prezes wymienia na swoich. Zeby bylo smieszniej o tym, ze wylece dowiedzialem sie siie od firmy, ktora miala mnie zastapic i ktora poanoszyla sie na terenie hochladu.

worker

Spoko spoko, new prezes już nie jedną firmę rozwalił, więc wszystko przed nami:-) nie oszukujmy się, gdzie są nasze produkty w Biedronce? Fakt, dogadali się z Netto, ale to nie ta liga- jaki pan taki kram:-)

Tola

Tak, to prawda-jest powrót na cały etat i duża premia świąteczna. Jednak zarobki wciąż stoją w miejscu , a płatności idą w górę. Prawdę mówiąc gdyby nie ta * premia świąteczna* wiele osób z firmy Hochland święta miały by baaardzo ubogie.....

pppppp

drodzy państwo od 1 stycznia 2013 pracownicy pakowni wracają na cały etat ponieważ sprzedasz bardzo się poprawiła ta ,,nowa '' ludzie dostali dużą nagrodę na święta .Chyba się poprawiło a może ktoś chciał przetrzymać ciężki okres

Kati

Mam na mysli nowego robocika finansowego

Kati

Jego nastepca to sycho z branzy przemyslowej typowy robot do ciecia kosztow i wkurzania ludzi z tej maki chleba i sera nie bedzie przkonacie sie o tym wszyscy wkrotce

Grzesiu

Pomorskie. Proszę napisz jak najwięcej na tema rekrutacji...

ego

byłem na takim spotkaniu pół roku temu. na assesment dostaniesz formularz do wypełnienia z różnymi zadankami, procenty, merchandising. Będziesz musiał publicznie sprzedać np. batonik. Kolejny etap to rozmowa 1/1. Zarobki około trzy tys netto. Gdzie teraz rekrutują?

antek

Najprawdopodobniej Assessment Centre, czyli gry i zabawy zespołowe i indywidualne mające ocenić kandydatów

miś

Słyszałem, że szału nie ma, a ciśnienie duże

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska