Opinie o Piekarnia Bagietka w Kostrzyn nad Odrą Sportowa 19

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Piekarnia Bagietka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Bagietka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Kostrzyn nad Odrą Sportowa 19

Tort na Chrzest

Radzę omijać tą cukiernię szerokim łukiem. "kupa tumaństwa" . Rozmawiałem wielokrotnie na temat tortu i jego udekorowania. Dostalem po prostu coś tak ohydnego i prymitywnego ...... Szkoda , że byłem dalego , bo osobiście bym z przyjemnością komuś w cukierni rozkwasił ten tort na twarzy. Nie radzę mieć jakikolwiek kontakt z tym adresem "Bagietka".

.....

Czy pracodawca spoznia się z wyplacaniem wynagrodzenia ? W umowie mam do 15 dnia miesiąca, dziś 14 jutro święto. A pieniędzy nie mam

Kamil

Widzę, że ciągle szukają kogoś do biura, czy ktoś kto już pracował na tym stanowisku mógłby wyrazić opinię, czy warto?

Mini

Do którego dnia każdego miesiąca są wypłaty na konto?

0n
@Mini

do 10

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piekarnia Bagietka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy (PS) Piekarz
Kostrzyn nad Odrą
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy OPERATOR PROGRAMISTA CNC (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
Witold

Są aktualnie poszukiwani piekarze? Jakie są godziny pracy i jak godzinowo wyglądają zmiany? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

On
@Witold

Tak są poszukiwani piekarze. Godziny są różne, zależnie od tego przy czym się pracuje.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piekarnia Bagietka odbywa się również w języku angielskim?

Jakiś czas temu jak byłam na rozmowie to była tylko w języku polskim. A najlepsze, ze nie była taka sztuczna rozmowa tylko po ludzku - rozmowa z fajna babeczka, bez żadnych zadań i pajacowania. A teraz tez jest nowy ktoś od Rekrutacji i tez fajnie przedstawia bez żadnej spiny - mamy nowa dziewczynę u nas i mówiła, ze ten gość jest ok.

Mala

Nie, po angielsku nikt nie prowadzi rozmów - bo sami nie znają :)

Sprzedawca

Niestety żadnych mądrych. Kiedyś był tam taki gościu od rekrutacji co był poprostu ludzki i umiał rozmawiać z ludźmi, zmotwowac. Teraz to sama sposcizna. Uciekajcie jak najdalej.

Sprzedawca

Nie - nikt tam nie zna angielskiego. Od właścicieli zaczynając a na produkcji kończąc.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Piekarnia Bagietka?

sprzedawca

Szczerze - żadnych. Firma nie oferuje żadnych możliwości rozwoju pracowników. Kiedyś pracował tam na wysokim stanowisku fajny rekruter, który chyba juz nie pracuje - jak widać, bo w firmie dobroć jest karana a zło rządzi.

Odpowiedź :)

Pewnie, że są. Tylko musisz chcieć, spora część ludzi tam jest na swoich stanowiskach dzięki awansom.

Dariusz

@anna a jakich pytań można się spodziewać na rozmowie o prace?

Klaudia

Sprzedają tam ciacta z pleśnią klałdia korczyńska zwruciła całą partięsprzedawczynie mie myją rąk a i w podartych spodniach do pracy chodzą żadnej chigieny tam nie ma żenada

Chuknoris

Nie polecam pracy w bagitce pracowałem na szczęście krótko i atmosfera jest okropna jak ktoś piszesz że jest inaczej to beszczelnie kłamie. Ponadto sutenerstwo i prochy nic więcej.

Czarek

Bardzo dobry pracodawca więc ma odpowiednie standardy i wymagania, polecam!!

Podwyżkę cen chleba mogę znieść, ale gramatura o 100 g niższa to już przesada. Dzisiaj w Zbąszyniu graham podobno nie "wyszedł" waga natomiast była sprawiedliwa. Szanujcie klientów bo dobry produkt nie obroni się przy takich kantach. Proszę o kontakt 883 728 261 Piotr ze Zbąszynia

Al

Jest jak jest a kto pracował wie jak jest. Firma na pewno z ogromnym potencjałem i mogła by się wspaniale rozwijać gdyby nie wszechogarniający chaos. Nie wiadomo kto rządzi, kogo słuchać. Jeżeli dostajesz polecenia służbowe od trzech osób na raz nie jesteś w stanie tego udźwignąć, chyba że siedzisz jak kierownik i szef w pracy non stop ale nie tędy droga. Można się starać ale nikt tego nie doceni, w końcu każdy przybiera podejście że olewa robotę. Dobra kadra zarządzająca mogła by wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Piekarnia Bagietka