logo Bee Polska Sp. z o.o.

Bee Polska Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Bee Polska Sp. z o.o.

niestety-nie-singiel 2013-06-06 19:00:36
Firma produkująca place zabaw dla dzieci preferująca pracowników bez dzieci i takich tam ich rodzin, wakacji, opiek itp.
Jeżeli chcesz popołudnia lub weekendy spędzać z rodziną to lepiej poszukaj pracy gdzie indziej. W tej firmie miejsce pracy to dom, praca to relaks, a współpracownicy to "rodzina".
xyz 2013-07-29 13:30:20
Znowu, jak parę latek temu, rozpada się cały skład firmy. Z pracy rezygnuje połowa załogi managersko-administracyjnej. Już tam tak bywało.
Zarządzanie szwankuje i szacunku do pracowników nie ma za grosz. Przecież każdy szanujący się specjalista nie da sobą pomiatać.
Jeden wielki balagan.
Dominika 2014-04-20 11:48:53
ok ok mój tata tam pracuje
xxxx 2015-01-16 22:23:32
do pierwszej opini:
pracujemy na jedną zmianę więc każde popołudnie mamy wolne, weekendy też mamy wolne a jeśli jest więcej roboty to kto chce przychodzi - nic na siłę nadgodziny płatne tzw. setki
do drugiej opini:
Pracuje tam parę lat i nie narzekam zarobki jak w większości firm w kostrzynie- nikt za darmo wam nie da 3500zł, a jeśli chodzi o rozpad składu to dążymy do utworzenia "dream team" więc eliminujemy najsłabsze ogniwa które nie dają rady lub psują reszcie załogi reputacje. Polecam tam prace - super atmosfera w żadnym innym kostrzyńskim zakładzie nie ma takiej. jeszcze raz polecam.
XXXL 2015-02-07 12:35:23
a propos "dream team" w Bee Polska - to jedna wielka bzdura. Eliminowanie najsłabszych ogniw to też bujda, bo zwalniane są osoby które mają własne zdanie i żądają szacunku za to co robią, potrafią i dają dla firmy. Na potwierdzenie mojej opinii dodam, że skład biura zmienia się średnio co 3 lata. Więc co, pracują tam same słabe ogniwa?, głupi ludzie którzy nic nie potrafią i migają się od pracy? ABSURD!
Poza tym dziwne jest że nie ma takiej rotacji na produkcji, tylko w biurze, wśród ludzi którzy mają kontakt z osobami zarządzającymi, którzy mają właśnie takie podejście że wszyscy chcą ZA DARMO 3500 zł...
Co do atmosfery, to racja - nie ma chyba drugiej takiej firmy w Kostrzynie, gdzie w ten sposób traktowano by ludzi. ODRADZAM TAM PRACĘ!
ktoś 2015-03-17 21:36:00
praca tam to tragedia i porażka, wszędzie lepiej tylko nie tam (mam na myśli administrację, biuro) pomiatają ludźmi, kiedyś nawet to i mobbing był na porządku dziennym. Oczywiście stosunek do pracownika idzie od samej góry - czyli z Belgii, tam też już chyba nikt nie pracuje ze starej ekipy. Gorąco odradzam. Ani satysfakcji ani pieniędzy.
Gość 2015-04-19 19:27:09
Wszystko to prawda na produkcji jest jako tako ale reszta to żenada i jeden wielki burdel.
:) 2015-04-20 18:58:33
Ludzie na produkcji bardzo kreatywni , mądrzy i weseli . Każdemu życzę pracować z taką ekipą . Praca pod presją czasu , raczej stresująca ale z taką obsadą zawsze do przodu . Ludzie z biura też spoko jak każdy mają swoje wady i różne charaktery ale jak pilnuje się swojej pracy jest ok . Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma :)
tt 2016-01-12 12:46:37
witam . szukają tam kierownika bura projektowego, czy ktoś może wie co się stało z poprzednim? czy to może nowe stanowisko? jaki jest bezpośredni przełożony? Zna się na rzeczy? z góry dzięki za wpis
ania33 2016-02-22 16:05:51
Chciałam zapytać czy teraz potrzebują tam do pracy? i co tam sie dokładnie robi??
jm, 2016-05-13 16:55:30
@minog no ja to przeciez sa teraz ofetyy..na przyklad na stanowisko koordyantora w dziale wsparcia sprzedazy w Kostrzyniu nad Odrą wymagane Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub serwisu,znajomość języka francuskiego i angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
Zostaw swoją opinię o Bee Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bee Polska Sp. z o.o.