Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Witam, Czy ktoś wie co oznacza status wniosku "Zaopiniowany przez Komisję Socjalną" w Nais przy świadczeniu świątecznym? Pozdrawiam

@Marek

Jest już status zatwierdzenia wniosku przez komisje

Rafał

Witam pierwszy raz pisze opinie na temat firmy, ale chcę zapytać bo odmówiono mi wzięcia opieki nad dzieckiem w dzień świąteczny, czy to legalne? 01.01,.2024. Lokalizacja Kraków

Yoda

To teraz Spokojnie czekamy na Wypłate za Grudzień w Dniu 29 w Piątek więc następna Wypłata wypadnie w Lutym 2024 pozdrawiam

Matti

To nie jest premia na święta, tylko normalna premia za dobrą pracę

Yoda

Dostałeś wypłate za Listopad jak co

Kleszczewo

Kleszczewo

Słupsk

ING WŁAŚNIE WESZŁO!

@Słupsk

I Miła wiadomość ????

Pensja
@Słupsk

Przyszły dwa przelewy czy jeden ?

@Pensja

Będziesz pod Wieczór miał dwa przelewy ale dziś Spokojnie

Słupsk
@Pensja

Ja mam jeden

Pensja
@Yoda

Ja dostałem jeden przelew z ochrony a z security właśnie nie mam.

Yoda

Jak co Pierwszy Przelew Jest teraz po 17 chyba będzie Drugi przelew Sandader. Jak co jest

Arek

Dostał już ktoś przelew dzisiaj ?

@Arek

Słupsk napisał źe już jest wypłata to trzeba czekać do 14:30. też Zależy w Jakim Banku macie Konta ale dziś pewnie będzie Wypłata

Daniaja
@Arek

PKO.Bp właśnie przyszedł przelew.

Jest kasa

Daro

Raczej jutro dziś wątpię żeby dali szybciej ,już nie te czasy jak robili niespodzianki

@Daro

A to czekaj, po pierwsze to bywały zatem jakieś niespodzianki o których mi jeszcze nie wiadomo, że tak piszesz? :D jeśli tak to jakie? i tak poza tym to od kiedy tak się pozmieniało, że teraz za pewniak uznajesz stan bieżący? I dla potwierdzenia już to wszystko macie na knocie dziś?

Rafał

Dla niektórych wypłata dwa dni przed terminem to niespodzianka. Dla innych, którzy pracowali w innych agencjach ochrony wypłata w terminie też jest niespodzianką. Od 2008 tylko raz była obsuwa o jeden dzień (jakieś 3-4 lata temu). Kasa zawsze jest w terminie.

@K2

Dzień dobry. Czy w związku, że 10 grudnia dzień wypłaty jest w niedzielę można liczyć na wypłatę 8 grudnia w piątek ?

Można

@Zorientowany

Czyli tylko ze względu na ułożenie docelowej daty w weekend tak można? A co gdyby ktoś awaryjnie potrzebował jednak jakiejś zaliczki? Czy byłoby to w teorii możliwe, żeby taka mu przyznać? Lub jakieś pożyczki pracownicze może?

Dzień dobry, przelewy wynagrodzeń będą wpływały na konta pracowników 8 grudnia. Chcielibyśmy jednocześnie przypomnieć, że zgodnie z obowiązującą Polityką firmy nie jest możliwe udzielanie zaliczek ani wcześniejszych wypłat. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z Działem HR, hr@seris.pl

Pewnie Jutro każdy z Nas dostanie wypłatę no ale trzeba Czekać

@@K2

Pewnie dziś każdy z Nas dostanie wypłatę za Miesiąc Listopad a potem w Grudniu 29.

Majkel

Gdzie się mogę dowiedzieć jaka jest stawka na umowę zlecenie jeśli jestem emerytem

@Majkel

Witamy, stawka godzinowa za pracę jest uzgadniana indywidualnie.

@Majkel

Wzajemnie akceptowalna, w zależności od obiektu, nie mniejsza niż 23,50 zł brutto

Majkel
@Zorientowany

A ile to jest na rękę bo to mnie zastanawia. Bo za każdym razem mam inną wypłatę i nie mogę się doliczyć.

@Majkel

To na tym forum odpowiedzi nie dostaniesz. Masz Naisa, masz menadżera, masz dział płac. Tam się pytaj o szczegóły naliczania.

Rys020

CZy są tez cięcia godzin na innych obiektach Castoramy które ma konsalnet? Jak sytuacja wyglada?

@Rys020

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o nieprowadzenie rozmów dotyczących współpracy z klientem na forach internetowych. Tego typu informacje są objęte tajemnicą handlową.

Kiedy będzie jakaś informacja czy mój wniosek o świadczenie świąteczne został zaakceptowany?

@Marek

Dzień dobry, informujemy, że wnioski o Świadczenie Świąteczne 2023 są obecnie rozpatrywane. Po zakończeniu tego procesu, otrzymają Państwo informację odnośnie statusu. Wypłaty świadczeń będą realizowane w terminie od 20 grudnia 2023 roku.

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Będzie jakiś drugi termin składania wniosków?

@..

Dlaczego jest tak, że trzeba złożyć taki wniosek? Z jakich przyczyn nie każdy pracownik może sobie pozwolić na takie świadczenie? Prócz tych świątecznych na jeszcze inne trzeba tutaj składać?

Jak za dużo ktoś zarabia to nie dostanie. Potrzebny jest dochód z ubiegłego roku

@..

Cześć, jest do tego jakiś regulamin? Jeszcze tu nie pracowałem a temat mnie zainteresował. co to znaczy ze za duży dochód, w sensie jakiej kwoty nie wolno mi przekroczyć bym był stratny? Czy to w ogóle jest jakoś no nie wiem… rekompensowane?

Dzień dobry, procedury związane z składaniem wniosków o świadczenia świąteczne są ściśle określone w Regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Pełna treść regulaminu jest dostępna na platformie pracowniczej Nais.

Małami

Czy wiadomo kiedy wypłaty?

Daniaja
@Małami

W piątek, ósmego będą wypłaty.

Witamy, w kwestii tego typu pytań prosimy o kontakt z przełożonym lub działem kadr.

Czy Konsalnet to tylko handlówki czy zatrudniają też na osiedla mieszkaniowe ?

Witam. Czy firma na święta daje jakieś premie lub cokolwiek od siebie?

@1234

Na święta jako takie to raczej nic nie dostaniesz, ale jak normalnie pracujesz, przychodzisz na wyznaczone dyżury, czasem pomożesz na wolnym dniu, to te 2-3 stówki zawsze dorzucą, często co miesiąc. Podobne największe premie są teraz na Biedronkach.

@1234

Tak, daje kasę trzeba złożyć wniosek na stronie NAIS ale termin wniosków już upłynął

tktrn77@gmail.com
@Rafał

Gdzie dają te dwie lub trzy stówki bo pracuje w konsalnecie już trzy lata i nawet dziesięć zł nigdy nie dostałem zawsze na czas na obiekcie nawet dużo wcześniej żeby ten którego mam zmienić nie czekał bo rozumiem że jest po dwudziestu czterech godzinach i tyle na temat.

Hmmmm
@Rafał

Nie ma czegoś takiego jak premia w firmie. Jedne za co możesz dostać to za ujecia jeszcze zależy na jaką kwotę. Pobudka ludzie

Ciekawe
@Ola

A będzie jeszcze jakiś drugi termin?

@tktrn77@gmail.com

Obiekt logistyczny pod Warszawą. Ustalona jest premia absencyjna 200 lub 300 zł. Oprócz tego premia za dyspozycyjność, różnie, czasem 100 zł , czasem 400 zł. Jestem tu prawie 4 lata.i kasa jest całkiem dobra.

Trzeci rok dostaje świąteczne

Pracownik ?

Zatrudniłem się 2 listopada do biedronki, ale jak pojechałem do biura podpisać umowę Pani z rekrutacji próbowała się dodzwonić do.inspektrora niestety się nie dodzwoniła umowę podpisałem w ciemno. Kiedy pisze do inspektora kiedy zaczynam pracę proszę sobie wyobrazić że zero kontaktu. 7 listopada napisałem co z pracą odzwonil powiedział że wieczorkiem zadzwoni do mnie. Do dnia dzisiejszego brak kontaktu nawet na wiadomosci nie odpisuje.

Ciekawy
@Pracownik ?

A sprawdzali CIĘ czy się nadajesz bo mnie sprawdzali w Karczewiu. Pyta komputer odpowiadam ok ogarnę. ALE on patrzy no jak to ogarniesz myśli ja tu robię tyle lat A TY chcesz w jeden dzień opanować to.Tak odebrałem tą rozmowę. Nie widzę Pana odpowiada Pytam o powody odpowiada że nie musi podawać. Bardzo wysoki poziom .Co jest dla wszystkich W tłumaczeniu że jakie to wszystko skomplikowane .

Ciekawy
@Ciekawy

I na koniec dodam to nie wina szefostwa w każdych przypadkach jeśli chodzi o każda ochronę. Bo nikt nie jest w stanie zapanować nad tak duża liczba ludzi w punktachitp .To często wina zwykłych pracowników.I to się ma do wszystkich Firm ochroniarskich.

Zorientowany

Z tego co tu czytam, wnioskuję, że więcej jest chętnych do pracy niż wolnych wakatów. To by oznaczało, że zaczyna się selekcja. Nie biorą już każdego, kto się trafi, tak jak jeszcze kilka miesięcy temu...

Pytający

Czy w tym miesiącu korekty już wychodziły?

Pracownik ?

Nie polecam tej firmy w 100000% umowę miałem podpisana 2 listopada, do dnia dzisiejszego nie pracuje. Brak kontaktu z inspektorem

@Pracownik ?

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Pana/Pani spostrzeżenia są dla nas bardzo istotne. Chcielibyśmy dokładnie zbadać sytuację i podjąć odpowiednie działania. Prosimy o podanie kontaktu do siebie celem wyjaśnienia sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.