Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Yoda

Siemanko Wszystkim pewnie Każdy Czeka na Dziś Wypłatę mowa na Umowę Zlecenie.bo ci co mają o Umowę o Pracę to będą mieć 10 Stycznia to dziś Spokojnie czekamy jak ktoś dostanie to wiadomo napiszę tu w Sandader pewnie będą po 15:00 albo Wcześniej chyba ale trzeba czekać poza tym Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2024r. wam źycze co będzie za 3 Dni :)

Yoda

Jak ktoś będzie miał wcześniej Wypłatę to niech ktoś z Starszych Pracowników napiszę czy Macie Wypłaty pozdrawiam oczywiście Umową Zleceniem.

@Yoda

Od mojego koordynatora wiem że właśnie dziś i jutro ślą przelewy ???? pozdrawiam

@Mimi

To Fajnie jak byś miał dziś to daj znać ale pewnie jak znam życie mogą być dziś po 15 jutro na Bank będą ????

@Yoda

Tak jutro na bank będą. Najszybciej będą mieli ci co mają ten sam bank co firma . Ja mam akurat PKO z żubrem ale jak tylko dostanę to odrazu dam znać :)

Elvis
@Mimi

Dasz znać i co to zmieni ?

Santander cisza

@Piusiemekku

Zobacz źe on pisał to Wczoraj nie dziś więc albo Dziś mogą byc po 14:00 Jutro na Bank muszą być bo 29 Grudnia jest też Zależy jak oni Przelewy Zrobią w Wawie????ja też w Sandater więc Czekamy Spokojnie

@Piusiemekku

A pko z żubrem już ktoś dostał?

Dalej cisza

@Piusiemekku

Jutro będą na Bank zależy w Jakim Banku masz konto więc jutro będą 29 Grudnia potem będziemy musieli Poczekać do 9 Lutego to jest Piątek. Pozdrawiam

@Yoda

Prawda Bo jak wejdą na konta w styczniu to muszą składki pobrać

@Yoda

Bo jak w styczniu wejdzie na konto to muszą składki potrącić

Yoda

Siemanko wszystkim napiszę do tych co tu Już długo Pracują to wypłaty będą Dziś albo Na Bank Jutro 29 Grudnia.pozdro dla tych co już w Ochronie Długo Pracują oczywiście mówie o Wypłacie Umowa Zlecenie.. bo nastepną Wypłatę Dostaniemy 9 Lutego w Piątek.

Kleszczewo

Kleszczewo

Ingot

Na jaką wypłatę można liczyć pracując 24/48?

Rolo rolo
@Ingot

Pewnie Dowiesz się w Piątek bo za grudzień zapłacą nam to będziesz wiedzał najlepiej ile masz Godz i jaką masz na Godz stawkę to oblicz sobię i będziesz wiedzał ile dostaniesz Wypłaty

Kaska

7tys nawet 8

Kaska

7tys lekko

Mirek

10tys

Rafał
@Kaska

Taki bez żadnych papierów w zwykłym zakładzie na wjeździe 7 tysięcy?!

Zofia

Kasa juz jest +premia na paczki

A jaką Masz Umowę?zlecenie czy o pracę

A w jakim banku

@Zofia

To w Jakim ty masz Banku bo ja patrzyłem i nic nie ma albo Jutro będą albo w Piątek bo to jest ostatni Piątek tego Roku 29 grudnia więc pewnie liczył bym że albo Jutro mogą być oczywiście jak przelewy zrobią na Umowę Zlecenie. Zofia więc jestem ciekaw na Jakie Paczki świąteczne to dostali ci co mają Umowę o Pracę.a nie na Zlecenie

Rolo&Rolo

To w Piątek Czekamy na Wypłaty za miesiąc Grudzień oczywiście ci co na Umowę Zlecenie pracują..29.

@kandydat

Planuje iść na bramę do zakładu jakie będą obowiązki? Co sie zapisuje jak przyjeżdżają transporty?

@@kandydat

Ty wszystkiego się dowiesz na szkoleniu które napewno bedziesz miał na początku.

Ciekawy

Kiedy zostaną wypłacone pieniądze na święta niektórzy już dostali w piątek a ja jeszcze nie? @Pracodawca

Ola

Firma napisała ze płaci od 20-grudnia świąteczne

@Ciekawy

Jakie Pieniądze na Święta jak ktoś Dostał to niech Napisze bo ja nic Nie wiem o taki info pozdro

@Ola

OLA. Jakie pieniądze na Święta bo ja nawet nic nie Słyszałem ale to każdy Ochroniarz co Pracuje w Biedronce czy chodzi i inne Obiekty bo ja nawet nie Słyszałem źe jakieś dodatkowe pieniądze mają być jak ty coś wiesz to napisz Pozdro

Ola
@Yoda

Jeśli masz umowę o prace na stronie Nais można składać wnioski o świadczenie świąteczne

@Ola

No i tu napiszę że mam Umowę zlecenie nie o Pracę Olu pozdrawiam serdecznie ????

Noobel

Żeby dostać coś na święta , trzeba mieć dochód później 3 tys na osobę

Noobel
@Wwwwww

Trzeba było wypełnić wniosek , i mieć próg dochodu poniżej 3 tys na osobę

@Noobel

@Noobel

Dzięki za Info ale teraz to każdy z nas co pracuje na Umowę Zlecenie to dostanie Wypłatę 29 Grudnia za Grudzień a następna Wypłatę dopiero będziemy mieć my co na Umowę Zlecenie Pracujemy 10 Lutego 2024 za Styczeń jak Dobrze Obliczam

@Wwwwww

Czyli mimo wszystko na zleceniu ludzie tu cos dostają czy nie? podajesz tu daty ale może cos z opóźnieniem wchodzi? I co do tego wniosku to po równo ta kwota jest przyznawana? Ile było skoro do 20tego trzeba było przelewy zrobić?

Wwwwww

Ja powiem Tak Tobie LZ źe ja wiem tylko źe Nasza Wypłata za Miesiąc Grudzień będzie 29 grudnia na Umowę Zlecenie a ci co mają 20 grudnia przelewy to świąteczne co oni mają Umowę o Pracę ale nie chcę ciebie w Błąd prowadzić lepiej zapytaj się u siebie jak to jest ja wiem źe my za Ten Miesiąc mamy 29 Grudnia wypłatę bo 31 Wypada w Niedzielę potem nastepną za Styczeń 2024 dostaniemy 10 Lutego jak ja tak Obliczam LZ nie wiem jak ty masz Umowę ale jak o pracę to już powinieneś dostać jak zlecenie to nie dostaniesz Tak jak ja

Sherman

Czy dają tu paski i wiadomo co jest za co itd?

Zorientowany
@Sherman

Paski dają. Są do pobrania z Nais po 15 każdego miesiąca. Są tam podane składniki wypłaty, potrącenia itp.

Jaa

Witam czy ktoś się orientuję jest szansa że wypłata zlecenie wejdzie dziś na konta czy dopiero 29?

@Jaa

Pewnie 29 Grudnia za tydzeń

Pewnie ci dostają co Mają Umowę o Pracę a nie Zleceniem pewnie Pozdrawiam

Ciekawy

@Kaśka Dziś dopiero ci weszła świąteczna bo u mnie cały czas cicho????

Yoda

Od razu pisze nie wnikam jak ktoś dostaje kasę jak jest uczniem bo ja tego nawet nie wiem ja mówie o tych co już nie chodzą do szkoły że tylko Pracują na Umowę zlecenie.. to ja tego nie wiem tak napiszę a do pewnego pytania Jakie Pięniadze mają Być na Święta ja Pierwsze to słyszę Koordynator by mi powiedzał by coś o tym czy ktoś coś wie to niech ktoś Klimaty napiszę o tym pozdrawiam

wypłata za grudzień na umowie zlecenie jako uczeń będzie 10 stycznia czy 31 grudnia? Zawsze mam 10, ale koordynator brał już godziny i dlatego się zastanawiam

Sebb
@12345

U mnie koordynator bierze godziny że 3 razy w miesiącu.

@12345

29 Grudnia dostaniesz Wypłate bo to jest Piątek tak jak i ja bo na Zlecenie Pracujemy ci co mają umowę o Pracę dostają 10 każdego Miesiąca a my dostaniemy jeszcze w Starym Roku

@yoda
@Yoda

Nie gadaj głupot, bo jeśli ktoś ma status ucznia a pracuje na umowę zlecenie to dostaje wypłatę co miesiąc 10 tak jak umowa o pracę. Pytam tylko o ten miesiąc

Yoda

Siemanko wszystkim napiszę tak jak my pracujemy na umowę zlecenie to dostaniemy 29 grudnia pieniążki za ten miesiąc a potem dostaniemy 10 lutego pieniążki za styczeń 2024 więc Ci co są nowi a Stasi już na pewno wiedzą jak to działa to ja mówię że pieniążki będziemy mieć pod koniec jeszcze tego starego roku jak coś to życzę wszystkiego dobrego i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wam życzę i spokojnych służb

Są już pieniądze na święta

@Marta

Dostaniesz 29 Grudnia Wypłata będzie tylko

A, E, K

A. E. K 10 lat 4 lata umowa zlecenie 6 lat umowa o pracę na umowie zlecenie byłem oszukiwany na godzinach, co było żenujące umowa o pracę najniższa krajowa od 6 lat nic więcej zero premii zero nic praca w soboty niedzielę obiekty handlowe zero dodatków zero premii praca godziny nocne zero dodatków ujęcia chodzenie po sądach zero dodatków. Więcej dostaje chłopak co ma 18 lat zlecenie i chodzi cały dzień w słuchawkach po obiekcie jak pracownik co pracuje 10 lat. Rejon Grudziądz/Świecie/Chełmno

Kowalski

Nie musi zarabiać więcej. Może mieć np 25 zł brutto, a netto wyjdzie większe niż np 26 brutto powyżej 26 roku życia.

pius

Bb
@Biedra wawa

Czy będzie coś na Święta

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.