Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Jako młodszy specjalista ds. dofinansowań z PFRON ktoś pracował? teraz jest od jakiegoś czasu taka oferta w internecie i myślę czy by się na nią nie zgłosić. Czy polecacie? Jaka jest atmosfera w biurze? i od czego zależy różnica w widełkach w postaci 300 zł?

Kowalski

Podejrzewam, że ta różnica może wynikać z doświadczenia kandydata. Jest też ogłoszenie na menadżera. Stawka podana to 6000 brutto. Tyle zarabia nowy pracownik na moim obiekcie po przepracowaniu 14 dni po 12 godzin. Stawka śmieszna

@Kowalski

Stawka kropka w kropkę 6000 zł brutto czy jednak liczone „od”, więc otwarta jest przy tym szansa na znacznie więcej? i czy wiecie jak tym menadżerom się pracuje? maja potem jeszcze gdzie awansować?

Kowalski

W tym ogłoszeniu były jakieś widełki. Chyba 6000-6600, ale to też mało w porównaniu z tym co można zarobić na obiekcie i dodatkowo mieć jakiś wolny czas po pracy

Rycho125

O pitach ktoś słyszał?

Gastrofaza
@Rycho125

Ja słyszałem.

Pit
@Gastrofaza

Ktos wie kiedy mozna spodziewac sie pitow na Naisie?

Nie pituj
@Pit

II połowa lutego.

Biedronki Warszawa

Ktoś wie jakie teraz minimalne stawki muszą być netto na umowie i zleceniu po tych ustawowych pożyczkach?

BIEDRONKI Warszawa

* podwyżkach

@Biedronki Warszawa

UoP ok 3220 Zlecenie ok 22,50 Zlecenie z ZUS ok 20 Zresztą sprawdź sobie na kalkulatorze.

Wujek Soda

Netto to pewnie 21.75 zł bo brutto to 27:50 jest

Biedronki Wawa
@Zorientowany

Ale raczej na umowie o pracę to chyba do ręki więcej wyjdzie za etat niż to co podałeś? Np na etacie 3600 brutto przelewy były okolo 3100 w 2023.

@Biedronki Wawa

3600 brutto to było ok 2860, ale z ekwiwalentem BHP miałem ok 3360

Biedronki

Do kiedy firma ma prawo uregulować za źle naliczone godziny i wyrównanie przelać

@Biedronki

Wyrównania są ok 20-25 każdego miesiąca

Kleszczewo

Kleszczewo

Czy na umowę zlecenie przy statusie ucznia dostaje się pieniądze za pranie?

@892

Nie

Bolo..PL

Pewnie co mają Umowę O Pracę to mają 10 Stycznia bo ci co mają na Zlecenie Umowę to muszą Czekać do Piątku 9 Lutego..

@Bolo..PL

Co co mają zlecenie dostali już dwa tygodnie temu

Wesoły Boloo

Siemanko siemanko jak wiadomo następna Wypłata będzie 9 Lutego w Piątek jak dobrze Piszę ..ale nie o tym niech mi ktoś napisze jak ktoś ma Umowę Zlecenie to Komornik może Wszytko zabrać mam tak Rozumieć. A na Umowę O Pracę tylko 60% no to ci co mają Komorników to praktycznie zależy ile długów mają to komornik może wszystko zająć.. chore Nowy Rok i Praca praktycznie za Free bo nikt nie płacił na Czas Komornikowi nieżle pozdrawiam PS niech napisze ktoś kto zna się na tym ok

@Wesoły Boloo

Spłacanie długów nie jest chore. Robienie długów jest chore.

Pensja
@Wesoły Boloo

Na umowie zlecenie nie ma limitów.

Pensja
@Wesoły Boloo

Sam spłacam długu u komornika ale pracuje na umowie o pracę. Zostawia mi kasę za etat a umowa zlecenie zabiera całość.

Pytający
@Wesoły Boloo

I właśnie tutaj włącza się nieznajomość prawa, jeżeli ta umowa jest Twoim jedynym źródłem utrzymania, zgłaszasz to wtedy do kadr i one wysyłają mu informację, w takiej sytuacji, jeżeli pracujesz dłużej niż 3 miesiące Twoja umowa jest traktowana jak umowa o pracę. Pozdrawiam

Pytający
@Pytający

Ale to musi zgodzić się komornik. Jeżeli się na to nie zgodzi może zgodzic się po prostu na pobieranie 50% i tak też najczęściej się dzieje.

karaś
@Wesoły Boloo

jak mas zumowe o prace to moze zabrac tylko powyzej najniszej krajowej czyli realnie jakies grosze ,na zleceniu moze ci zabrac calosc

Ma ktoś wyplate już?

Ochroniarz
@9728

Na statusie , jeszcze nie dostałem możliwe że pewnie jutro

@9728

Credit Agricole brak przelewu.

Ochraniacz

Credit Agricole cisza

Ochroniarz

Jaki termin wypłaty dla studentów ?

@Ochroniarz

Zgodnie z umową do 15 każdego miesiąca, ale firma zawsze płaci wcześniej, więc pewnie ok 10 stycznia.

Chętny

Wiadomo jakie są stawki na obiekty handlowe np. Biedronki?

Stawka
@Chętny

21,75

Kacper

Cześć jeśli mam konto w tym samym banku co seris to jest szansa że pensja może być 9tego? Dodam jeszcze że pracuje na umowie o pracę.

Rafał
@Kacper

Tak

@Rafał

To tak jeszcze dla pewności skoro zostało podkreślone, że to umowa o prace i byłoby to 10tego, to jak teraz ludzie maja na zleceniu? cos po 20stym? W razie czego którym? I czy tam poślizgi się zdarzają czy nie bardzo?

Kacper

Ci co pracują na umowie zlecenie mają pensje dwa razy w miesiącu. Teraz pensja będzie w lutym 10tego i 30go.

Elvis

Nigdy nie było żadnych poślizgów ani na umowę o pracę, ani na zleceniu. Najczęściej jest przed terminem

@Kacper

Dobrze piszesz następna Wypłata Dopiero 10 Lutego..i potem 29

@Yoda

Setki razy były ten temat poruszany więc się wie.

Arek

Dostał już ktoś przelew?

@Arek

Będziesz miał po południu dziś bo 29 jest a dzisiaj na Bank będą pieniądze ????

@Arek

Niby mialy byc 29.12 a ja dzisiaj nie dostalem. Wiec nie wiem czy robili czy nie. Ale uwazam ze dostala tylko jakas czesc osob.

@Nik

Na moim obiekcie wszyscy zleceniowcy dziś dostali. Oprócz studentów oczywiście.

Dani
@Kowalski

Czyli na statusie ucznia co miesiąc 10 ?

@Dani

Tak

Mati

Miały być dziś bo ostatni dzień a ja nadal nie dostałem przelewu. Więc pytam się kiedy on będzie?

@Mati

Ja dzis nie dostalem mam konto w millennium i nie wiem czy poszly na komornika czy nie bo nikt tam telefonu nie odbiera i niczego sie dowiedziec nie mozna.

@Mati

A tak się za pytam masz może tego pana co nikt nie Lubi Komornik.może dziś dostaniesz na Konto jak nie masz jego oczywiście każdy z nas wczoraj dostał wypłatę koło godz 13..

@Yoda

Mam,ale ta pensja jest nieopodatkowana. I wydaje mi sie ze nie powinna zostac wyslana na komornika. Co innego ta ktora jest opodatkowana to stracaja mi normalnie i dostaje najnizsza krajowa na konto. Zawsze tak mialem i jestem w tym momencie zielony. Bo przeciez z tej grudniowej ani skladek nie stracaja ani podatku nie odprowadzaja

@Yoda

W pazdzierniku ta za pazdziernik dostalem normalnie pod koniec miesiaca. Na poczatku grudnia zdjeli mi na komornika zostawili najnizsza krajowa i powiedzial koordynator ze splacilem dlug u komornika i jest czysto. Wiec teraz sam nie wiem o co chodzi ????

@HOHOHO

Co za bzdury wypisujesz. Każda pensja jest opodatkowana, tylko osoby do 26 roku życia są zwolnieni z podatku. Komornik zabiera 100% zlecenie, chyba, że masz umowę o pracę to nie ruszy najniższej krajowej z wyjątkiem długu za alimenty

@Kowalski

Musiał mu Zabrać też pytanie ile on ma długu ale jak mówisz źe Komornik może zabrać jak ty piszesz Wszystko czy jak masz Umowę o pracę to zabiera 60% procent no ale trzeba tak robić źeby było dobrze

@Yoda

Jak masz umowę o pracę to może zabrać 60% tylko w przypadku alimentów. W pozostałych przypadkach najniższa krajowa jest nie ruszana przez komornika

HOHOHO

Czy ktos dostal juz przelew z Umowy Zlecenie ? Jest godzina 17:00 ja nie dostałem i tak sie zastanawiam czy oni faktycznie,dzisiaj wysyłali pieniadze. Widze,że dwie osoby napisały,że dostaly.

Daniaja
@HOHOHO

Do PKO BP przelew dotarł koło południa.

@Daniaja

Ja w millennium nie dostalem.

@HOHOHO

Pieniądze były około godz 13.. a tak się za pytam czy ty nie masz Może Komornika.bo.jak masz to.mógł ci zabrać kasę bo też tak bywa na Umowę Zlecenie

Marco
@HOHOHO

Jak nie dostaliście kasy w terminie to poprostu oni złamali warunki więc trzeba ich zostawić na lodzie niema się co z nimi cackać

@Marco

Zgodnie z umową jaką podpisałeś firma ma czas do 15 stycznia, aby zapłacić za grudniowe zlecenie. Jeśli nie dostałeś kasy tzn że dostaniesz ok 10 stycznia lub poszła już teraz do komornika

@Kowalski

Wyplaty za Grudzien ze zlecenia byly placone do 29.12 nie tak jak napisales. Wiec nie wprowadzaj w blad. Umowyo prace sa placone normalnie.

@HOHOHO

Tak były płacone 29.12, ale np osoby zatrudnione w grudniu lub studenci dostaną zlecenie ok 10.01. Jak ktoś ma komornika to dostał wypłatę 29.12, tylko na konto komornika. Pomyśl, zanim coś komuś zarzucisz

kiLo

Prosiłem tel o rozmowę w sprawie przyjęcia na kopalnie...brak odzewu od 2 tyg...

Hmmmm
@kiLo

To trza jechać osobiście przez telefon nic nie załatwisz takie uroki firmy

Millennium ktoś dostał ?

Jeszcze nie

@Nik

Jak w Millennium ktoś dostanie dajcie znac

Yoda

Jak co Kasa jest własnie dostałem Przelew to każdy będzie miał dziś

Piusiemekku

Santander weszła przed 12

@Piusiemekku

Dziękuję za Info

Haha

Tam pracuje jedna osoba Co blisko mnie mieszka .No bo ja chce zwrotu 10 litrów paliwa.Bo straciłem czas.To gdzie to pismo kierować czy dojechać tam do waszego centrum zarządzania. W tej wawie na Kaźmierza. A i spotkanie z tym Panem z tego ogłoszenia z olx.Ja wiedziałem co robię jadąc w te miejsca .Mnie nie intetesesuje kto to jest czy manager czy jakiś kierownik obiektu.dzwonie to ma być i wszystko.Jesli się umawia.Tsk około 10 Litrów i stracony czas. Zapytaj kolegów co teraz masz robić.Co ty telefonicznie wiesz kto się nadaje a kto nie .A pracy już nie chce .zainteligentny jestem żeby pracować na takim poziomie i mieć takiego kierownika managera.

@Haha

Spróbuj napisać to po polsku. Wiem, że dużo Ukraińców u nas pracuje, ale jednak obowiązującym językiem jest polski

Piusiemekku

Zgadzam się. Część kierowników nie ma.pojęcia o pracy na obiektach handlowych bo nigdy nie stali i dla nich to jest teoria

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.