Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Nachwilę

Czy zgadza się wszystkim pierwsza wypłata na kopalniach?Bo nas oszukali,nocek nie wypłacili,zus nie opłacony...dodatek za dowodzenie nie wypłacony.Obiecanych kart lunchowych na dzień dzisiejszy nie dostaliśmy.Poprzednia firma kok była o niebo lepsza i solidniejsza.Konsalnet nie wywiązuje się należycie z umowy.

Darek co nie lubi fujarek
@Nachwilę

Jak się nie podoba to się zwolnij .

@Nachwilę

Dzień dobry. Dziękujemy za przekazanie opinii. Chcemy zapewnić, że każda uwaga jest dla nas istotna i będzie poddana analizie. Prosimy o kontakt z Menadżerem Ochrony odpowiedzialnym za obiekt, celem szczegółowego wyjaśnienia sytuacji. Jesteśmy zdecydowani podjąć wszelkie niezbędne działania w celu rozwiązania problemu i zapewnienia wszystkim pracownikom odpowiedniej realizacji umowy.

Zenko

Mnie, się pracowało bardzo dobrze wypłaty były OK,tylko p.Hub...słuchał się pracownika Św. ... . W Bieru....

Rycho125

Panie i panowie pity są na naisie

&1

Orientuje się ktoś kiedy można liczyć na pieniążki z korekty wynagrodzenia ? W jakich dniach jeśli chodzi o luty ?

Rebus
@&1

Dziś była

Kleszczewo

Kleszczewo

Biedra

Czy mieliście wliczony ekwiwalent za etat tzn za ubrania policzone, bo ja nie i pytanie czy to pomyłka czy już po prostu nie będzie liczone za odzież

@Biedra

Miałem mniejszy niż w ubiegłym roku , dostałem 400zł

@Sebb

Na jakiej zasadzie jest zliczany ten ekwiwalent za etat za ubrania? Każdy po prostu będzie miał te 400 zł, które piszesz? Jak go odebrać? Trzeba specjalnie się upomnieć?

Sebb

Menadżer mi mówił, że to taka forma zwiększenia wypłaty z umowy o pracę. W zeszłym roku miałem 500 zł , a teraz 400 zł, dlatego że płaca minimalna poszła do góry więcej niż podwyżka od klienta.

Ja mam 400 zł.

Kto ma już Pita ??

Xxx

Ktoś się orientuje jaka jest stawka godzinowa netto na kopalniach (umowa o prace)?

Ktoś taki z kwk ROW

Radzę udać się do ZUSu po pierwszym miesiącu przepracowanym w celu sprawdzenia z ilu dniowek zapłacono składki ZUS

Elvis
@Ktoś taki z kwk ROW

Jak sprawdzicie , to będziecie wiedzieli ile waszych pieniędzy zostało wam skradzionych przez ZUS

Kacper

Witam czy poda ktoś stawki godzinowe netto? Chodzi mi o UZ i UOP. Ja znalazłem takie coś z UZ 21,75 i UOP 19.18

@Kacper

Wszystko można znaleźć w necie... Umowa o pracę 3221,98 plus ekwiwalent BHP, ale ewentualnie minus PPK i dodatkowe ubezpieczenie oto Zlecenie przy umowie o pracę to 22.54. Oczywiście to jest minimalne wynagrodzenie

@Zorientowany

Dziękuję.

PAPI

Czyli wg ustawy prawilnie

Ola

Czy ktoś ma już PIT na stronie nais ??

@Ola

Koło 20 lutego mają być Spokojnie

Biedra

Ci co są na etatach, ile mieliście wypłacone za etat? U mnie 3250zl i nie wiem czy trochę za mało

@Biedra

3220 netto to minimum - ppk

Arek
@Kowalski

A te 3250 zł za ile godzin pracy ?

@Arek

Etat w styczniu miał 168 godzin

Natalia

Polecam firmę

Kuba

Czesc, pracowałem na UZ jako student w styczniu, powinienem mieć 27.7 na rękę, dostałem przed chwila przelew i wyszło jakbym miał płacone 21.2 zł. Wie ktoś o co chodzi?

Kasper
@Kuba

Są dwie możliwości. Pierwsza to dla firmy nie jesteś studentem, bo niedostarczyłeś wszystkich papierów z uczelni (ja tak miałem) Druga to ktoś policzył źle godziny.

Miki
@Kuba

Ja w piątek dostałem wypłatę i mi wychodzi 20 zł na umowę zlecenie,inni mają 21 zł,o co tu chodzi?

@Miki

Chodzi o to, że pewnie masz pow 26 lat, pracujesz za najniższą krajową i ilość godzin jest taka, że nie wyrabiasz ZUSu. Ewentualnie ktoś źle policzył godziny,..

Tadek

Mi z dwóch umów zlecenie wyszło 21 zł za godzinę to chyba za mało?

@Tadek

A to zależy za jaką stawką pracujesz i ile miałeś godzin. Zakładam, że za najniższą, albo niewiele większą od najniższej. Zatem jest ok

Rycho125

Dla czekających Kasa jest za styczeń

Batman
@Rycho125

W jakim banku?

@Rycho125

W jakim banku masz konto ? Dostałeś za zleceniu czy z umowy i pracę?

Z dwóch umów

Kto czeka na przelew bank PKO SA

pytający
@Kowalski

ja :)

Yoda

Spokojnie dziś Dostaniemy Wypłatę Panowie i Panie no gorzej będą mieć ci co mają Komorników to nie będą mieć wypłaty jak mają Umowa Zlecenie

Batman

Macie już może przelewy?

@Batman

Ja dostałem jeden przelew mam w konto w Credit Agricole a ty w jakim banku masz konto ?

Daniaja
@Batman

Dostałam wczoraj ( ósmego) popołudniu. PKO BP.

Mimo

Ja mam PKO SA i póki co cisza

Mimi
@Kacper

To masz ten sam bank co firma

KiLo

Chce się przyjąć do konsalnetu i słyszałem że Karta lunchowa...nie każdy ja dostaję... To jak z nią jest? 1/2 etatu dostają? Cały etat dostaje? Czy tylko wybitni dostają?

Rafał
@KiLo

Karta lunchowa tylko w ogłoszeniach występuje. Znam bardzo wielu ludzi tutaj zatrudnionych i nikt z nich nie zna nikogo, kto by taką kartę miał.

karaś
@KiLo

jak zapytalem menagera to sie zasmial i odpowiedzial nawet ja niemam :P

KiLo
@karaś

Na kopalniach wszyscy nowo przyjęci do konsalnetu dostają karty lunhowe...

tede
@KiLo

trzeba mieć umowę o pracę i być ponad średnią

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.