Opinie o Interpromex w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Interpromex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interpromex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpromex w Będzin

Matrix

Najgorsza firma nie szanują pracowników stosują mobing bez świadków zastraszaja

KOLO

ALE WAS DOJĄ Z KASY

Oz

Jak zwykle. Temat- premia roczna. Szkoda gadać. Jak w tej reklamie - świnki skarbonki dają. Ale trzeci prezes jest...Zarób na te gęby.....

jacek
@Oz

jaka premia robota a o kase nie pytac

Pik
@jacek

Od dłuższego czasu niestety tak jest... Pracownikom nie chce się pracować za te wynagrodzenia, a nowych za te stawki nie będzie ....

Bolesław Prus
@Pik

I tak będzie !! braknie im załogi do pracy to powychodzą z biur i sami będą (usunięte przez administratora) taczkami ze śmieciami! Część odejdzie na emerytury w tym roku,zaś druga część pracowników to alkoholicy którzy nawet piją w pracy,nic im nie grozi żadne zwolnienie bo niema ludzi do pracy dlatego to są tak zwane (maskotki interpromexu) oraz stare dziady którzy nadają sie jedynie do cieciowania za stróża a nie do jazdy na smieciarce gdzie chłop prawie o lasce chodzi.Kiedyś myła manipulacja ludźmi zastraszanie,szantazowanie zwolnieniami...że na twoje miejsce jest 20 innych oki? a teraz co ? teraz nie chodzą jak Indory z głową w górze bo im sie grunt pod nogami wali bo ludzie sami odchodza nie muszą ich zwalniac ;) a apropos tych 20 osob na kazdego jednego pracownika hmm jakoś nie widzę zeby kolejki były o przyjęcia do pracy bo wiedzą jak jest i to nie te czasy gdzie ukrainiec robil a miske ryzu;) teraz sa rowne uprawnienia i taki ukrainiec tez nie jest juz glupi i zna polskie realia i nie bedzie robil za te grosze;)A teraz czekamy... zobaczymy ile to ludzi przyjdzie do pracy jakie kolejki będą się ustawiać już od wiosny ;) drzwiami oknami będą stukać o przyjęcie;) powodzenia życzę ludzie nie sa tacy głupi i omijają tą firme z daleka.Odejdzie jeszcze z 3 osoby w tym kierowcy firma upadnie albo wynajmie albinosów do wywożenia śmieci:) pozdrawiam zakład..dla mnie to wytrzeźwialnia i ciechocinek pełen dziadów :) ahoy!

jack
@Pik

paru ma odejsc nie tych na emeryture takze bedzie lipa

Gaga
@jack

Odejdzie więcej niż myślicie wielcy prezesi nie umiejący zarządzać i motywować ludzi. Siedzicie na stołkach tylko dlatego że jesteście w SLD a nie dlatego że się tam nadajecie. Wynagrodzenia marne, pozabierane dodatki i premie, nawet mydło zabraliście.Tylko zmieniacie sobie autka i budujecie domy ,nawet już nie dla siebie bo macie, teraz już dzieciom

@Bolesław Prus

Co ty gadasz. Wydzwaniam do firmy i nie ma przyjęć. Ani kierowców Ani innej pracy zwolnik sie a ja przyjdę na twoje miejsce. Chetny jestem od zaraz Interpromex jest ok zobacz jak jest w innych firmach

Domin
@Nowy

Robiłem tam - kasa ok 1800 teraz robię po 12 godzin i mam 2 na rękę

alojz
@Nowy

no to masz cos z główką

Ziobro

NIE bedzie 13 bedzie STRAJK!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpromex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
w.w.w.w

Czekamy na zyski ,czy znowu bedziemy sie prosic

Franciszek

@Oz, w swojej wypowiedzi napisałeś kilka słów o zarobkach, ale czy od swojego pracodawcy możecie liczyć na pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli udzielanie premii świątecznych lub oferowanie skorzystania z dofinansowań na prywatną opiekę medyczną. Jak ta kwestia prezentuje się w Interpromex?

Oz

Firma w której przy zarobkach 1800 -2000 netto piszesz podanie o podwyżkę i dostajesz odmowne z tekstem że jak się nie podoba możesz się zwolnić. Ok znajdziesz inna pracę lepiej płatną, zanosisz wypowiedzenie z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron bo inny pracodawca już czeka i co ? Porozumienie stron nie wchodzi w rachubę. Masz odbębnić 3 miesięczne. Nowy pracodawca nie będzie czekał.Po kilkunastu latach pracy jesteś zmuszony zrobić "porzucenie pracy". Czysta złośliwość. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim podwyższyć wynagrodzenia .

Franciszek

Myślę, że wiele użytkowników forum oczekuje od Was merytorycznych wypowiedzi na temat interpromex, które nie łamią regulaminu wątku. Kolejny raz zachęcam Was do zapoznania się z nim. Proszę, napiszcie również coś na temat warunków zatrudnienia w firmie, gdyż forum dotyczy opinii na temat konkretnego pracodawcy, a nie pracownika interpromex.

Franciszek

Chciałabym Wam przypomnieć, że na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujecie przed dodaniem komentarza. Naruszają go między innymi sytuacje, gdy używacie wulgaryzmów, obraźliwego słownictwa, podajecie dane osobowe konkretnego pracownika lub jego pseudonim i inicjały. Wasze wypowiedzi nie przestrzegają regulaminu, więc dla przypomnienia dodaję link: https://www.gowork.pl/regulamin

Adam INSPEKTOR

Nikt nie broni ALBIE wywozić śmieci w Będzinie. Jest jeden jedyny warunek jak mi się wydaję. Wygrać przetarg. To wszystko

Jaro
@Adam INSPEKTOR

Ale to trzeba z komoniewskim ustawić

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nieokrzesany RÓW

Hej przyjaciele czy na porannej odprawie nadal śmierdzi z (usunięte przez administratora) pani kierowniczce ?;-P

Wyborca

Najbardziej dziwi,ze skarbówka w Będzinie nie interesuje się tym ze Interpromex okrada miasto Będzin i Urząd skarbowy płacenie pracownikom pensji poniżej ustawowej pensji minimalnej jest łamaniem prawa pracy i kradzieżą,mniejsze podatki mniejsze wpływy do budżetu miasta,państwa no chyba że to jest układ na wzór miasta Gdańsk to wtedy jest to zrozumiałe ....

Adam INSPEKTOR
@Wyborca

Trudno mi się zgodzić z takim stanowiskiem. Nie ma takiej opcji aby płacono mniej niż najniższe wynagrodzenie. Możecie pisać , że zarobki są małe , że chcielibyście więcej zarabiać ale nie piszcie proszę głupstw i to we własnym dobrze pojętym interesie. Jeżeli okazało by się że wynagrodzenie jest mniejsze to musi być uzupełnione do najniższego wynagrodzenia. I chciałem Wam koledzy powiedzieć , że wiem co piszę.

Franciszek

@anonim dobrze rozumiem, że jesteś pracownikiem interpromex? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków i organizacji pracy w tym miejscu? Co uważasz, że należałoby zmienić, aby praca była dla Ciebie satysfakcjonująca?

za 10 zł brutto niech sama ona kierowniczka grzebie w tych śmieciach taka robota powinna być dobrze płatna pracownik zarazki wszystko nabędzie ze śmietników

Franciszek

@anonim oskarżenie o mobbing jest poważną sprawą. W związku z tym napisz proszę czy w firmie występują zachowania opisane w poniższym paragrafie z Kodeksu Pracy: art. 94 §2 "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". @Wyborca to są mocne zarzuty, wysuwane na forum publicznym. Czy masz jakieś udokumentowane dowody na to, że interpromex działa w ten sposób? @Olo forum gowork nie służy do obrażania innych użytkowników. Jeśli masz jakieś doświadczenia z firmą, o której jest to wątek, proszę o merytoryczną wypowiedź.

Benek

Konkurencja inspiruje do pisania?

w tej firmie ja nie polecam żadnej pracy bo tam jest mobbing wyśmiewanie i donosy na pracownika a potem kończy się wszystko wyeliminowaniem go z zespołu pracowników czyli zwolnię go z firmy

Oceniacz

Myślę, że niektórzy nie wiedzą co znaczy słowo mobbing ale go używają!!!

IInspektor erektor

Pracowałem w tej firmie w 2017 roku na stanowisku kierowcy. Potwierdzam mobing jest przy każdej otrzymanej wypłacie. To ile się tam zarabia to poniżej kasjerki w Biedronce. Praca wokół komina, osiem godzin z czego pracy cztery. Robisz swoje i nie ma problemów. Podobno wczasy i ekstra pensje. Ja pracowałem krótko bo to co tam się dzieje to głowa mała. Nie polecam ludziom wrażliwym wizyty na szatni pracowników. Moje uszanowanie dla Pań które tam sprzontają. Na 100ludzi tam jest kilku normalnych. (usunięte przez administratora) brud, pot, alkohol, śmierdzące skarpety i gumiaki, kupa na ścianach. Ludzie poniżej poziomu, często śpią na szatni pijani i zafajdani. Kadra nie wiem, ja miałem ok jak robiłem swoje ale z tymi małpami się nie da pracować. Sprzęt w miarę nowoczesny ale bardzo zaniedbany. Abeesy i epeesy świecą zawsze, gumy z chin, awarie codziennie. Mechanicy na poziomie tarpana i nysy. Ogólnie gdyby nie Ci ludzie i śmieszne wypłaty byłoby ok jak na śmieciową firmę. Czytam te opinie i tylko utwierdzam się w przekonaniu że pracoją tam ludzie z lasu. Myślą że na gowork zwojóją cokolwiek. Ale jacy ludzie taka firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Interpromex - Będzin

• Jak się pracuje w Interpromex?

Zobacz opinie na temat firmy Interpromex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpromex?

Interpromex