Opinie o Untitled Kingdom Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Untitled Kingdom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Untitled Kingdom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Untitled Kingdom Sp. z o.o. w Kraków

Bogusia Nowy wpis

Sama atmosferą człowiek i tak sie nie naje ważne żeby była do przeżycia i by nikt na głowę nie wszedł. Napiszecie jaka kasa tutaj wychodzi już w praktyce? Zakres zadań jest wobec niej odpowiedni czy jednak macie zastrzeżenia?

Antoni Nowy wpis

to prawda że szef ma gdzieś to co sie dzieje w Twoim prywatnym życiu, możesz mieć problemy ale jego i tak to nie interesuje, masz wyrabiac normy i koniec. Chyba o atmosferze nie trzeba mówić jak wygląda w takim miejscu

Hela Nowy wpis

Orientuje się ktoś, czy jak forma rekrutowała na stanowisko 5 lat temu to miałabym po co wysyłać swoje CV teraz, chciałabym po prostu puścić swoje CV do firmy a może akurat jest jakieś zapotrzebowanie. Product Designer, o tą ofertę mi chodzi, widziałam, że preferowana jest forma zatrudnienia B2B i jestem ciekawa jak to finansowo wychodzi? Może ktoś taką wiedzę jednak posiada?

Weronika Nowy wpis

The recruitment process was very timely, with respect to candidate's time - I got feedback after each of the interviews, clear information on what responsibilities, work hours and salary would be. As a person looking for a job for some time, I really appreciated that the overall process was so fast and sticking to plan. I also liked the interviews, especially the last one had a lot of practical cases questions which gave a breath of fresh air after so many interviews with repeating and overused questions. I can for sure recommend recruiting there :)

Wstępna rozmowa telefoniczna, następnie nieco dłuższy call techniczny. Ogólnie atmosfera przyjazna, a same rozmowy prowadzone były profesjonalnie.

Wcześniejsze doświadczenie, znajomość j. angielskiego, pytania o pracę w zespole.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Julia

Working in Untitled Kingdom is a great experience, as it provides a dynamic and challenging environment where employees can learn, grow and contribute to the development of innovative products and services that can change people’s lives. From my perspective - a positive work environment is crucial to feeling comfortable at work, and this is something that Untitled Kingdom can provide :)

Mateusz

I have been working in the UK since the beginning of October. I am delighted with the atmosphere here and the recruitment process itself. I have very fond memories of a nice approach to the candidate and feedback at every stage of the recruitment process. In the company, we are all equal and everyone respects everyone. I highly recommend!

Edmund Sockij

Wyslalem CV na operte iOS developer junior, odzwonili za 2 tygodnia. Sprawdzili wiedze jezyka angielskie, doswiadczenie. Bardzo mila byla rozmowa. )) Przedstawili oeferte: wynagrodzenia, devices, opieka zdrowotna. I faktycznie! To co obiecywali to i dostalem: wynagrodzenie sie zgadza, nowy MacBook Pro, karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla mnie i czlonkow rodziny 50/50. Bardzo mila atmosfera w firmie, piekne biuro, oplacają dojaza i nocleg osobom z poza Krakowa na imprezy firmowe i spotkanie teamowe. Jestem baaaardzo zadowolony, ze tu trafilem!

Tede

Rozwijające projekty IoT z branży medycznej. Profesjonalna i szybka rekrutacja. Bardzo fajni i pomocni współpracownicy. Duży nacisk na integrację i współpracę zarówno wewnątrz zespołów jak i pomiędzy teamami. Praca różnorodna, często wymagająca sporego zaangażowania i kreatywności. Szerokie pole do rozwoju ze względu na mnogość używanych technologii.

Dev

Bardzo interesujące projekty (Femtech/Medtech). Ty decydujesz o swoim rozwoju w firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Firma kładzie duży nacisk na rozwój współpracę i samodzielność. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonywania pracy zdalnie lub z biura i każdy o tym sam decyduje.

Danuta
@Dev

Możesz powiedzieć ile wynosi to atrakcyjne wynagrodzenie? Ile jest podstawy netto na miesiąc?

@Danuta

Hej! Zależy od roli i zespołu, ale możesz podejrzeć widełki w ogłoszeniach na stronie firmy.

Dev

Fantastyczni ludzie, którzy dbają o każdego członka zespołu. Liczne integracje, które zapewniają jeszcze lepszy kontakt i komunikację. Benefity takie jak: karta multi-sport, opieka medyczna enel-med, wsparcie hardware'u i software'u. Liczne projekty. Odpowiednie miejsce do samorozwoju.

QA

Bezpieczne miejsce pracy, gdzie człowieka stawia się na pierwszym miejscu. Projekty i osoby pracujące są dobierane tak, by wpisywały się w etykę i kulturę firmy, co bardzo ułatwia pracę. Jest duży nacisk na rozwój, współpracę i samodzielność. Forma pracy dająca Ci swobodę, ale też dużą odpowiedzialność sprawia, że osoby bardzo szybko się rozwijają, a to wszystko w przyjacielskiej atmosferze.

Dev

Ciekawe i rozwijające projekty, świetni ludzie i dobre wynagrodzenie, polecam gorąco :)

Stefan
@Dev

Fajnie że można się rozwijać. Jeszcze tylko podpytam o szczegóły dotyczące warunków. Na jakiej umowie zatrudniają? Zależałoby mi na normalnej uop. Tu taką można dostać od początku?

UKemployee
@Stefan

Nie ma opcji uop, mozesz wybrac między b2b lub zleceniem.

Android dev

W Untitled Kingdom zawsze panuje świetna atmosfera. Jedną z ciekawszych rzeczy w firmie są spotkania teamowe, na których developerzy wymieniają się wiedzą. Staramy się cały czas być na czasie z nowymi technologiami.

Firma z miłą atmosferą i mnóstwem zdolnych i bardzo pomocnych osób. Na duży plus działa sposób doboru projektów przy którym zwraca się uwagę na aspekty etyczne i wpływ na ludzi oraz otoczenie. Projekty same w sobie są bardzo ciekawe. Dodatkowo każda osoba pracująca w UK ma wpływ na to w jakim kierunku firma się rozwija a wszystkie problemy i uwagi są brane pod uwagę

Bardzo przyjazna atmosfera pracy, świetne osoby, które posiadają ogrom wiedzy i doświadczenia. Wyjątkowe projekty przy których można poszerzyć swoją wiedzę technologiczną na różne tematy oraz rozwijać się w wielu kierunkach. Uważam, że work & life balance jest na dobrym poziomie w szczególności, gdy obecnie większość czasu spędzana jest w trybie pracy zdalnej.

iOS dev

Bardzo fajne miejsce pracy, przyjemna atmosfera. Poznałem nowych ludzi, z którymi mam kontakt również poza pracą. W firmie prowadzone są bardzo ciekawe projekty, przy których można bardzo wiele się nauczyć. Dodatkowo sam proces rekrutacji przebiegł bardzo szybko i sprawnie, co rzadko się zdarza! :)

Cat

Świetny zespół, ogromne możliwości rozwoju.

Tod

jestem na starcie kariery i odbywam wiele rozmów o pracę- co mogę powiedzieć o Untitled Kingdom to, że była to bardzo profesjonalna i przyjazna rekrutacja

Zostaw merytoryczną opinię o Untitled Kingdom Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Untitled Kingdom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Untitled Kingdom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Untitled Kingdom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Untitled Kingdom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Untitled Kingdom Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Untitled Kingdom Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 12
    30-701 Kraków

Untitled Kingdom Sp. z o.o.