Opinie o Szpital W Knurowie Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital W Knurowie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Szpital W Knurowie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital W Knurowie Sp. z o.o. w Knurów

Lastrico79

Skandaliczne zachowania pielęgniarek na oddzielę ginekologicznym. Tak (usunięte przez administratora)i nie sympatyczne kobiety nie powinny tam pracować. A obiadu zawsze braknie dla pacjentów bo najpierw pielęgniarki muszą zjeść. Lekarze na wysokim poziomie,salowe też bardzo miłe ale pielęgniarki to (usunięte przez administratora). I to już nie są pierwsze skargi.

Andy Nowy wpis
@Lastrico79

Witam. Nie zgadzam się z opinią na temat pracy pielęgniarek tego oddziału. Leżało kilka moich znajomych i są zadowoleni z opieki pielęgniarskiej.

Magda Nowy wpis
@Lastrico79

Nie zgadzam się z tą opinią. Byłam pacjentką Szpitala w styczniu i opieka pielęgniarska i położnicza jest na najwyższym poziomie.

Barni Nowy wpis
@Lastrico79

Kobieto pielegniarki maja swoje jedzenie i nie jedza obiadu szptalnego

@Beata Nowy wpis

Witam serdecznie! W ubiegłym tygodniu miałam "przyjemność" przybywać w szpitalu w Knurowie na oddziale ginekologicznym. Jestem bardzo zadowolona od Pań salowych, Pań pielęgniarki oraz lekarze. Wysoki poziom, miłe i pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję Państwu za opiekę przed i po operacji. Polecam z serca.

Justyna

Polecam szpital w Knurowie oraz cała załoge sympatycznych Pań pielęgniarek oraz doktorów. Byłam pacjentką z zagranicy zajeli sie mną w skali 10/10 Polecam!!

Justyna

Polecam ten szpital. Oddział położniczy to miejsca gdzie pracują sami profesjonalisci, z zaangazowaniem wykonujący swoją pracę. Lekarze, położne, pielęgniarki i cała reszta personelu jest empatyczna oraz pomocna o każdej porze dnia i nocy.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szpital W Knurowie Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista w dziale zamówień publicznych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jestem tutaj po raz kolejny. Najgorsze są przeciągi. Minimum połowa personelu pali w łazienkach dla pacjentów, a okna są non stop otwarte mimo chłodu na zewnątrz. Na sali wszystkie Panie były zdrowe i przeziębiony się w szpitalu. Najgorzej wieczorami w łazience, kobiety kąpią się i wchodzą palacze i palą na balkonie w łazience. To niedopuszczalne. Co do personelu to pół na pół, niektórym jeszcze zależy.

Anev2

Obecnie krążą opinie że służba medyczna źle działa, ja po mojej wizycie na izbie przyjęć w Szpitalu w Knurowie nie zgadzam się z taką opinią. Zostałam przyjęta na izbie bardzo profesjonalnie, zarówno obsługa jak i lekarz Pan Artur Lejtman działali szybko i profesjonalnie. Wydaje mi się że wszystko zależy od organizacji Szpitala i podejścia człowieka do drugiej osoby.

Joluch
@Anev2

Tak, Pan Artur Lejtman przyznaję super. Ale jeżeli dostanie się ktoś na internę, zaznaczm, internę to podejście do pacjenta leżącego i rodziny niektórych pielęgniarek i lekarzy to można by powiedzieć porażka. Miałam tam rodziców w podeszłym wieku. Opieka - zero, lekarze - też niepecjalnie. O wszystko trzeba się prosić po kilka razy zarówno u lekarza jak i niektórych pielęgniarek. Jeżeli macie rodzica leżącego, radzę się zastanowić.

TARANTULA

DZIENDOBRY JESTEM BYLYM KLIENTEM TEGO SZPITALA OSOBISCIE ,JEST WTYM WSZYSTKIM WIELKIE MOJE NIEZADOWOLENIE PONIEWAZ PONIOSLAM USZCZRBEK NA ZDROWIU BEDAC NA ODDZIALE GINEKOLOGI .MIALAM TAM ROBIONE BADANIA I OPERACJE POKTORYCH DOWIEDZIALAM SIE ,ZE ZLE ZOSTALAM ZOPEROWANA POWINNO MI BYC WSZYSTKO USUNIETE A JAKAS CZESC ZOSTALA PRZEZ KTORA MOJA OSOBA MORZE DOSTAC RAKA ZLOSLIWEGO JAJNIKA I WTEDY TYLKO JUZ ONKOLOGICZNE LECZENIE ZOSTAJE TAKIE KOMPETECJE TYCH LUDZI ,POMIJAM FAKT O ZAKAZONYCH NARZADACH ,KTORE PO SZPITALU JUZ PORAZ DRUGI LECZYLAM MAM NA MYSLI ZAPALENIE NARZADU RODNEGO Z ZAPALENIEM JAJNIKOW ,KTORE OSTATNIO LECZONE BYLO POL ROKU PRZEZ PANA ARABSKIEGO .W KONCU TRAFILAM DO INNEGO SZPITALA NA ODDZIAL PRZEZ JEGO ZAPOMNIENIE O WYPISANIU LEKU I BYLAM W SZPITALU PONAD TYDZIEN .PO LUDZIACH Z KNOROWA NIECHCIANO PODJAC SIE OPERACJI RADZE WSZYSTKIM ZASTANOWIC SIE NAD POBYTEM TAM PONIEWAZ MOJE ZDROWIE W DALSZYM CIAGU TO WIELKI MARGINES

admin

Jak długo pracowałeś w firmie Szpital w Knurowie Sp. z o.o.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital W Knurowie Sp. z o.o. - Knurów

Szpital W Knurowie Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Niepodległości 8
    44-190 Knurów

Szpital W Knurowie Sp. z o.o.