SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

grażka

Cześć, generalnie potwierdzam wszystkie poprzednie notorycznie znikające wpisy . Krótko mówiąc jest słabo !!

ziomal

Witam Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w Warszawie w oddz, w Ursusie zamierzam aplikować , chodzi o szefostwo , atmosferę , zarobki. Dzięki za pomoc

zocha
@ziomal

Cześć , W sumie firma ok niektórzy ludzie bardzo uczynni i pomocni ale jest jeden oszołom przez którego parę osób odeszło.

WKTowiec
@zocha

Może niech się wypowiedzą ci co odeszli przez tą osobę...a nie bawisz się w adwokata,prawda zawsze leży po środku, odeszli dla awansów i mniejszych budżetów..

anabella
@WKTowiec

bezsensowne wykonywanie poleceń jak ktoś nazwał " Oszołoma " oraz brak kultury i pomniejszanie kompetencji innych czasami w obecności klientów . słaba atmosfera wśród współpracowników ,zero reakcji przełożonych przez lata i zamiatanie pod dywan - to rzeczywiście powód by odejść dla byle powodów a nie awansów, szczególnie że w czasie 2 lat odeszło ok 10 osób - i osoby te miały wielokrotnie przez lata sładane propozycje pracy. dlaczego w innych oddziałach nie ma takich problemów .

WKTowiec
@anabella

Najgorsze jest to [ogólnopolski problem] brak reakcji przełożonych, reszta kwestia dyskusji co jest sensowne a co nie...

@ziomal

Nikt nie odpowiada? Na pewno nie polecam oddziału w Markach.

ziomal

Dzięki za odpowiedź . Czemu nie polecasz ? A może słyszałeś pocztą pantoflową co w pozostałych oddziałach w W-wie ?

@ziomal

Szczucie na siebie pracowników, notoryczne kablowanie, nieważne co ważne aby donieść i KSW gdzie tkwi poważny problem , podobno w innych oddziałach w Warszawie jest lepsza atmosfera. Oddziału w Markach nie polecam.

Stażysta

Odbyłem 4 miesięczny staż w firmie Sig Sp. z o.o. Firma pozwoliła mi rozwinąć się w kierunku, który jest moją pasją. Spotkałem w niej bardzo dużo życzliwych i pomocnych ludzi. W okresie stażu mogłem z powodzeniem wykonywać przydzielone mi zadanie, za którą otrzymałem satysfakcjonujące wynagrodzenie. Firma szanuje swoich pracowników, dba o nich i docenia to co robią. Po okresie stażu dostałem ofertę pracy.

@Stażysta

Super wszyscy się cieszymy. Zapraszamy na oddziały tam gdzie ludzie pracują na Wasz dobrobyt.

@Stażysta

Dobrze wiedzieć, że w firmie Sig można odbyć staż. Wspomniałeś, że za staż otrzymałeś wynagrodzenie, co jest dużym atutem. Możesz zdradzić jaka była jego wysokość?

ko#bie@ta*
@ktoś

To zapraszam do centrali zobaczyć te nasze luksusy. Doceniamy że na nas pracujecie ale szanujcie tez naszą pracę.

Inna
@ko#bie@ta*

My szanujemy centralę, bez Was nic nie byłoby takie jak jest!

Centralka
@Stażysta

@ktoś Nie pracujesz na nasz dobrobyt, tylko na swoją wypłatę. Na nasz dobrobyt pracujemy sami.

ko#ko#ko#ko#
@ko#bie@ta*

te ciągłe frustracje, złość piękności szkodzi

Witold

widziałem ogłoszenie że szukają do pracy w oddziale w Bydgoszczy. Jako osoba z małym doświadczeniem w budowlance na stanowisko sprzedawca wewnętrzny na jakie wynagrodzenie netto można tutaj liczyć.

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

@KTOŚ Co masz na myśli pisząc, że Sig idzie na dno? Masz na myśli nieodpowiednie zarządzanie? Czekam na info.

wieloletni pracownik

Chyba masz rację , nieodpowiednia reakcja na spadek koniunktury w budownictwie.

@wieloletni pracownik

Przerost formy nad treścią

@Karolina

dokładnie tak

Witam chciałbym podzielić się swoją opinia na temat oddziału firmy mieszczącego się w Bielanach Wrocławskich (opinia nie dotyczy całej organizacji jak i pozostałych jednostek mieszczących się w naszym kraju,co chcę zaznaczyć na wstępie). Pracowałem tam na magazynie ponad rok i muszę przyznać,że na początku nie było źle aż do czasu zmiany lokalizacji na wspomniane powyżej Bielany. Praca sama w sobie była ciężka i w dość wysokim tempie(duży nacisk na obsługę klienta,nawet kosztem przerwy co nie za bardzo przypadło mi do gustu).Na pewno dużym plusem było to,że na brak sprzętu na terenie magazynu nie mogliśmy narzekać (wystarczająca ilość wózków widłowych,a nawet pozyskiwanie nowych ).Wypłata zawsze na czas,a nawet przed co się bardzo chwali,premie,płatne nadgodziny (nie co 3 miesiące jak w niektórych firmach) co również jest dużym plusem,co do atmosfery to było średnio. Zdarzały się osoby "uprzywilejowane" które nie zajmowały się np. obsługą klienta (chociaż każdy z nas był za to odpowiedzialny i klient był najważniejszy jako,że firma ma charakter ściśle handlowy) i które robiły tylko tyle,aby się nie narobić lub wybierały sobie zadania(np. ciągłe rozładunki tirów przez jednego i tego samego osobnika,który był pupilkiem kierownika i czasami mu donosił na swoich "kolegów").Jeśli chodzi o współpracę między poszczególnymi działami firmy to nie było jej prawie wcale,zero komunikacji,a później wielkie zdziwienie,że coś nie poszło po ich myśli. Co do kierownictwa to ich wielkim minusem było faworyzowanie niektórych osób,co dawało się odczuć w bardzo wyraźny sposób,jednakże nie robiło ono nigdy problemów jeśli ktoś potrzebował wolnego,co również zasługuje na pochwałę. Niestety bywały sytuacje,w których można było oberwać za tygodniowe L4 chociaż przez cały rok nie chodziło się na nie wcale(chodziło głównie o to,że niektóre nieroby musiały w końcu zacząć pracować,co oczywiście bardzo im się nie podobało i kończyło się na lamencie u kierownika,który często dawał się podpuszczać i przeprowadzał rozmowę wychowawczą z osobą chorą).Wiadomo,że w każdej pracy są jakieś plusy i minusy i nigdy nie znajdziemy miejsca idealnego,jednak tej firmy (oddział Bielany) nie mogę polecić nikomu na dłuższy czas. Co bym zmienił? Przede wszystkim mniej krzyku ze strony osób zarządzających,docenienie ludzi,którzy ciężko pracują na magazynie i dają coś od siebie,a nie tylko wyciągają łapę po więcej i kombinują jak tu się nie narobić. Tyle ode mnie.Pozdrawiam

@Marcin

Bardzo szczegółową opinię na temat pracy w Sigu zamieściłeś na forum. Chciałabym dopytać o kwestię nadgodzin - wspominasz o nich w swojej wypowiedzi. Czy często się one zdarzały w firmie i czy były one obowiązkowe, czy raczej dla chętnych? Nie wspomniałeś także o formie umowy oferowanej przez firmę Sig - czy nie było problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony?

@Paulina

Paulina,co do umowy na czas nieokreślony to była kwestia do "dogadania się" zazwyczaj po dwóch latach można było ją uzyskać,chociaż zdarzały się wyjątki. Wiadomo,że są równi i równiejsi,układy,układziki itp. itd. Jeśli chodzi o nadgodziny to wszystko odbywało się na zasadzie "czy możesz zostać" także nikogo do niczego nie zmuszano,pieniądze były normalnie wypłacane także nie można się do niczego przyczepić.

@Marcin

W każdej pracy , pracownik jest odpowiedzialny za powierzone zadania przez kierownictwo . Zauważyłem , że strasznie narzekasz na wszystko i wszystkich . Ciężko ci będzie znaleźć pracę "pod siebie" , a twoi dawni współpracownicy będą na ciebie uczuleni i na pewno będą przestrzegać twojego kolejnego pracodawcę przed zatrudnieniem takiego "pracownika". Wydaje mi się , że żałujesz , że już tam nie pracujesz , skoro tak się rozpisałeś .

@Mecenas

Masz prawo mieć własne zdanie,podobnie jak i ja. To forum jest od wyrażania opinii,skoro z góry zakładasz,że "żałuje" to jestem pełen podziwu dla Twojego zmysłu przewidywalności.

@Marcin

Tu nie trzeba mieć żadnego zmysłu przewidywalności , wystarczy zwykła analiza . Z tego co mi wiadomo porzuciłeś pracę cztery miesiące temu, w dosłownym słowa znaczeniu . Nie było cię stać na słowa dziękuje i cześć dla osób które cię przyjmowały dwa razy do firmy . Te fakty pominąłeś w swojej opinii , a są ważne . Na przykład dla twojego nowego pracodawcy i współpracowników . To tyle

@Mecenas

Kolego Mecenas czy jak się tam zwiesz. Z tego co widzę Jesteś niedoinformowany,bo od kiedy złożenie wypowiedzenia i skorzystanie z urlopu bezpłatnego jest porzuceniem pracy? Mylisz kolego pojęcia to raz,a dwa usiłowano mi wmówić,że nie dysponuje już żadnym urlopem,który jeszcze miałem (telefon do kadr rozwiał wszelkie wątpliwości) i,z którego też skorzystałem . To Tyle.

optymista
@Marcin

Praca jak każda inna , za to socjal rewelacja , nigdzie takiego niema , kasa na czas , płacone nadgodziny , premie . Jedna zmiana , soboty wolne !!! Chłopaki OK

@Marcin

Nie denerwuj się , dziwie się tylko , że wyrażasz swoją opinię po tylu miesiącach . Opinią tą na pewno zamknąłeś sobie drzwi do SIG-a i innych firm w tej branży . Branża ta jest hermetyczna i pamiętliwa .

@Mecenas

Mecenas wiem do czego zmierzasz,słyszałem o praktykach o jakich właśnie wspominasz (tak na niego nagadamy,że już pracy w podobnej branży nie dostanie,tak mu pokażemy jak wiele możemy). Tym samym potwierdzając to,że zwyczajnie ma takie coś miejsce. Natomiast Tobie życzę wszystkiego dobrego,bez złośliwości i hejtu. Co do wypłat na czas jak kolega wspomniał,rzeczywiście nie można się do niczego przyczepić. Pozdrawiam

Hermetyczny
@Mecenas

Brawo mecenasie, co za ludzkie praktyki panuja w tej instytucji, noz w plecy, hejt, pasywna agresja, pomijanie argumentow w dyskusji (np. o urlopie w dwoch wersjach, w tym jedna mijajaca sie z prawda). Pamietaj, ze karma wraca.

@Hermetyczny

Hermetyczny Marcinie , pisz z jednego Nicka , bo Hermetyczny to twoje Marcinie słabe alter ego

Mors
@Marcin

Marcin szukaj pracy w staży miejskiej lub w Starostwie.Bo Policja i SW Ciebie nie chciał Może problemy z głową?

@Mors

A ja życzę Marcinowi wszystkiego najlepszego i myślę, że znajdzie pracę jest jej bardzo dużo na rynku.

Mors

Ja też życzę powodzenia.

Magda
@Mecenas

Mecenas to, co tutaj napisałeś, jest żenujące. Jesteś bardzo nieciekawym facetem, niezłą opinię wystawiasz Kierownictwu Sigu.

@Magda

Przypuszczam, że masz inne zdanie w tym zakresie, dlatego pozwolę sobie zapytać Cię o kwestię związaną z pracą w tej firmie. Mogłabyś napisać, czy praca w firmie Sig w Twojej ocenie jest godna polecenia pod względem wysokości otrzymywanego wynagrodzenia?

Aro

Czy mógłby ktoś napisać coś więcej o pracy w biurze? Chodzi mi konkretnie o oddział w Krakowie.

@Aro

DO w porządku , PH w porządku , SW w porządku , DR ???

Aro

A coś więcej?

Super sprawa polecam.

@Ktoś

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że masz pozytywną opinię na temat pracy w firmie Sig, dlatego chciałbym poznać więcej szczegółów Twojego zadowolenia. Chciałbym, abyś napisał jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca oraz czy poleciłbyś to miejsce pracy osobom, które stawiają na rozwój zawodowy? Oceń, proszę pracodawcę pod tym kątem.

ja123
@Aro

cześć. Atmosfera w Krakowie (centrali) w biurze jest dość gęsta, tutaj każdy na każdego patrzy wilkiem prócz kilku wyjątków. SIG ma jakiś paten na zatrudnianie przysłowiowych korpoludków, którzy tylko patrzą na ZYSK, ZYSK, ZYSK zero człowieczeństwa :( przykre ale prawdziwe

@ja123

Jak w takim razie odnajdujesz się w takiej atmosferze? Może jednak są osoby, z którymi da się tam miło spędzić czas? Chciałbym się też dowiedzieć nieco na temat spraw finansowych, jaka umowa jest proponowana nowym pracownikom? Jeśli wiesz coś na ten temat, to chętnie posłucham co masz mi do powiedzenia.

Pankracy
@ja123

"tutaj każdy na każdego patrzy wilkiem" - Bzdura. Wiele złego można o pewnych osobach z centrali powiedzieć, ale to te osoby są wyjątkami. A sigowi jeszcze daleko do typowego biurowcowego zagranicznego korpo (choć powoli zmierza w tę stronę).

@Pankracy

Orientujesz się czy osoby bez większego doświadczenia również mogą tu liczyć na zatrudnienie? Jestem ciekaw czy są dla nich przygotowane jakieś kursy i szkolenia. Widzę, że znasz firmę od środka więc liczę że jesteś w stanie odpowiedzieć mi na te pytania.

czerwony kapturek

a kto to te wilki?

Jurgen Sklp

Witam, Ja niestety nie mogę polecić. Pracowałem jakiś czas temu we Wrocławiu, zaczynałem jeszcze na Międzyleskiej. Przeprowadzka na Bielany wykończyła ten oddział (moje zdanie). (usunięte przez administratora) z którym kombinują ile wlezie. Są równi i równiejsi, nieroby siadające na wózek na cały dzień i reszta ... mrówek która musi obsłużyć klientów, na śniadanie czasu nie ma :( . (usunięte przez administratora) Jak ktoś szuka prawdziwej pracy i dobrej atmosfery to proponuję omijać SIG. na Bielanach wiele firm i z pewnością można pracować w przyjaźniejszym środowisku. Plusy to wypłata na czas (chociaż niska) + dodatki + sprzęt + ciuchy.

@Jurgen Sklp

Napisałeś o dosyć trudnych w Twojej ocenie warunkach pracy w firmie Sig. Rzeczywiście jest tak, że w ciągu dnia trudno jest znaleźć czas, aby zjeść posiłek? Pracownikowi nie przysługuje żadna przerwa w ciągu dnia? Jest to niepokojąca informacja, więc proszę o sprecyzowanie.

@Krzysztof

Bardzo podobny schemat jest w oddziale w Markach, tam też są równi i równiejsi i Ci którzy maja przerwę śniadaniową i Ci którzy nie mają.

Krzysztof

Przerwa na zjedzenie śniadanie lub lunchu jeśli jest zagwarantowana przez pracodawcę obowiązuje wszystkich pracowników, a nie tylko tych wybranych. Chyba się ze mną zgadzasz. Napisz co jeszcze chciałbyś zmienić lub poprawić, a co według Ciebie jest pozytywne i Ci odpowiada?

Jeśli chodzi o sprawy pozytywne to bardzo ciężko znaleźć i tak naprawdę chyba nic nie jest pozytywnego, jedynie pensja na czas. Jeśli chodzi o zmiany , poprawy to trzeba się przyjrzeć kierownictwu a bliżej KSW. Wdaje mi się, że tutaj tkwi problem.

Krzysztof

Pensja na czas to raczej obowiązek pracodawcy, a nie pozytyw. Jak wygląda wysokość wynagrodzenia i czy są premie lub inne dodatki do pensji? Ważne są też szkolenia branżowe, więc chętnie dowiem się czy firma je oferuje. Czekam na Twoją odpowiedź.

Firma stabilna Pensje ok Regionalny slask dno dna

Paulina

Widać, że bardzo chwalisz sobie warunki zatrudnienia, jakie stwarza Wam firma Sig. Na pewno zatem sporo wiesz na temat jej funkcjonowania. Znalazłam informację, iż proces rekrutacyjny w ich przedsiębiorstwie składa się aż z pięciu kroków. A jednym z nich jest rozmowa przez Skypa, która trwa ok. czterdziestu minut. Pewnie przechodziłeś przez ten etap i wiesz, w jakiej atmosferze ona przebiega. Napiszesz nam coś na ten temat? Bardzo Cię do tego zachęcam.

Jaką macie atmosferę? Jaka umowę dostaje się na początek?

NASA

Atmosfera jest iście kosmiczna

@NASA

Dokładnie atmosfera jest KOMICZNA

SigowaKoleżanka
@Paweł

Atmosfera to kwestia względna, firma ma ponad 50 oddziałów w Polsce i nie da się jednym słowem określić atmosfery na całą firmę. Sprawę trzeba rozpatrywać oddziałami. Ja jako wieloletni pracownik w małej firmie przechodząc do tak dużej instytucji jaką jest SIG mogę powiedzieć, że początki były ciężki, ale z czasem dostrzegam sens i logikę całego działania i chyba śmiało mogę powiedzieć, że przy tak rozrośniętej jednostce inna organizacja pracy (czyt. jak w małej firmie) nie dałaby rady stworzyć takiego tworu. W firmie wszystko funkcjonuje, wypłaty są regularnie i na czas, płaca adekwatna do własnych wyników (mowa o handlowcach) i do tego duża swoboda działania. Nie każdy się odnajdzie w takiej pracy, niektórzy muszą czuć bat nad sobą by sprawnie funkcjonować, ale dla dobrego handlowca warunki są idealne! Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

@Paweł

Nie polecam. , Przyspieszanie pracy, nieodpowiednie zarządzanie zespołem. Wrzaski na porządku dziennym - gdzie kierowniczce działu takie zachowanie na prawdę nie przystoi. Szczucie na siebie pracowników, brak konsekwencji w działaniu i notoryczne kablowanie to filary podwarszawskiego oddziału. Niestety, poza znajomością asortymentu i nowymi kontaktami - nic człowiek więcej nie wyniesie.

nick

praca jak praca zalezy od oddzialu. napewni nie będziesz narzekał na regularnie wypłat ale będziesz się starać mieć nadgodziny bo to największy sposób na dodatkową kasę. Kraków - slask dyrek regionalny ?, co tu mówić idzie dobrze poglaska idzie źle to przynajmniej to nie ma nie pomoże tylko czeka aż sama podjedziesz zawsze w tym pomoga. kasa sam wynegocjuj ile możesz. rzucasz 3, 4, 5.tys pamiętam brutto lubią mowic. auta są dla handlowców - dostawcze i idę też choć flota stara to chłopaki dają radę przynajmniej zawsze naprawianie jest auto. sukces goni sukces plan goni plan. A nowy rok nowe plany już teraz nikt nie mówi ile będzie na nowy rok nie pyta się tylko przyjmujesz albo dziekuje ale to norma. nie warto się starać za dużo bo zaraz zamiast dac tobie szanse to w nowym roku Cię tak załatwia że ty oddasz z nawiązką. ale wszystko wychodzi w praniu śląskie z dyrektorem regionalnym ..... co tu pisać bierzemy się do pracy

@nick

To artykol sponsorowany? Autoreklama swietnego regionalnego ?sorki znamy raf.. chyba sam to pisal

SigowaKoleżanka
@nick

Jakość wypowiedzi tragiczna, nie sądzę by to pisał człowiek, który powinien być na poziomie... Już na pewno nie osoba odpowiedzialna za wizerunek firmy, wliczając w tym kadrę zarządzającą i handlowców. Dno!

miodek
@nick

skończyłeś jakąś szkołę pajacu?

@miodek

Dlaczego obrażasz ludzi? To nie wpływa dobrze na wizerunek firmy.

Dawid

Ten wątek dotyczy oddziału w Krakowie. Może jednak napiszecie jak sie tu pracuje?

Patryk
@Dawid

Tragedia! Firma krzak z ładnym szyldem. Byłem tam na rozmowie, jak mi powiedzieli ile dają a czego oczekują to mało z krzesła nie spadłem. Jak widać nadal szukają cudów do magazynu na Obrońców Modlina, powodzenia za taką kasę, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby za tyle tyrać w takich warunkach.

@Patryk

Potwierdzam. Byłem na rozmowie widziałem magazyny . Magazyny czyste poukładane ale za ta kasę co proponują to niech sobie Pan Dyrektor sam pracuje i jedzie na miotle jak nie ma co robić

GB
@ktoś

Jaką stawke Ci zaoferowali? Jutro wybiwram sie tam na rozmowe.

@ktoś

Nie przepracowałeś jeszcze ani godziny, a już ci kasa nie pasuje, chyba należysz do tych "młodychpistoletów" co nic jeszcze nie pokazali a kasa jak największa. Przepracuj trochę czasu i wtedy oceniaj

@Patryk

To jaka kasę proponują że tak jesteś rozgoryczony??Pokaz co potrafisz i podwyżka raczej będzie ,chyba że dyrektor "pazur"

@WKTowiec forever

Po co mam marnować czas w firmie która nie jest w stanie płacić za umiejętności których oczekuje? Jak wam pasuje zasiłek zamiast wypłaty to zapitalaj dalej i płacz że nie masz na wdkacje

kiwak
@Patryk

to znaczy ile dają, napisz konkretnie . Jaka kasa że aż z krzesła mało nie spadłeś ???

@WKTowiec forever

Sądzę po Twoich wypowiedziach, że jesteś pracownikiem firmy Sig z Krakowa i nie zgadzasz się z opiniami osób, które już po etapie rozmowy rekrutacyjnej krytykują firmę. Może w takim razie jako pracownik mógłbyś napisać coś o warunkach, jakie świadczy ten pracodawca? Na jakie dodatki pozapłacowe można liczyć za dobrze i sumiennie wykonywaną pracę?

credo

Nie byłam nigdy na rozmowie w czasie której miałam wrażenie, że zostałam zaproszona dla żartu bo pani kierownik chciała zobaczyć co to za dziwne stworzenie wysłało CV. Praca w sekretariacie, rozmowa trwała prawie 2 h, miałam wrażenie, że zadano mi każde typowo rekrutacyjne pytanie łącznie z pytaniami prywatnymi, rekrutacja jak do NASA. Teksty typu " no proszę nam coś więcej opowiedzieć o doświadczeniu, w CV przecież prawie nic pani nie ma ", albo "zaprosiliśmy panią bo pani ma takie kontrowersyjne CV". Wszystko to wyglądało w ten sposób jakby każda taka rozmowa była dla pani kierownik sposobem na oderwanie się od pracy, rozrywką, ucieczką od obowiązków. Żenada w ładnym, drogim opakowaniu... brak informacji zwrotnej, mimo zapewnienia.

Paulin

Recenzja kierowniczki w punkt

na szczęście niezatrudniona
@credo

ja miałam bardzo podobnie niestety... osobliwa rozmowa i całe spotkanie przed komisja w 3 osobowym składzie, potem doszła czwarta osoba (niby bezpośredni przełożony), który już na wstępie dostał od pani wizytówkę , na której na odwrocie było COŚ napisane, nie wiem co, ale nie zadał mi żadnego pytania, siedział sobie spokojnie do końca tego dziwnego spektaklu. pytania podczas rozmowy mało merytoryczne, chyba to dla nich rozrywka. Bardzo nieprofesjonalna rozmowa, stracony mój czas. Oczywiście rozmowa zakończona typowym ,,skontaktujemy się w kazdym przypadku'' i jak się można domyśleć nic takiego się nie wydarzyło.....

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

login
@Zainteresowana

Pewnie że potrzebuje, możesz sprawić na https://www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

ralfi

Czytam kolejne opinie dotyczące różnych pracodawców i... Jestem w szoku, że mają pracowników, bo każda firma jest do (usunięte przez administratora) Niskie zarobki w handlu? Nowe pokolenie pracowników zainteresowane tylko FB , grami i imprezami, mieszkające z rodzicami do 30 roku życia przyjmie pracę za 2000 netto, bo jeść dostaną w domu, a fama głosi, że to prosta praca, nic bardziej mylnego. Po co to obrzygiwanie konkurencji? Wszędzie jest tak samo. Masz umiejętności, masz kasę, nie masz ich, wszyscy winni. Pracowałem i w Wodanie, i w Raab Karcherze, i w 3W. Sam odchodziłem z nich, natomiast tylko dobrą opinię mogę na temat tych firm (ludzie są różni, mówię o firmach) przedstawić. No i na koniec: osoby niepiśmienne lub z tzw dysleksją i dysortografią (nie czytający kompletnie, bo w takim wypadku wzrok "mówi", jak zapisać słowo) na pewno w handlu nie mają czego szukać. Zmieniłem branżę, nic mnie nie nie łączy z budowlanką, a handlowcem jestem od 18 lat.

Olga

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Paulina

@credo, a na jakie stanowisko aplikowałaś? Czy na rozmowie miałaś do wykonania jakieś zadanie rekrutacyjne? @sig-owiec, jestem moderatorem forum GoWork.pl, a moją rolą jest zachęcanie do dyskusji i dopytywanie o szczegóły związane z firmą, tak, aby osoby zainteresowane pracą w danym miejscu miały pełniejszy obraz sytuacji. Zapewniam Cię, że jeśli jakieś komentarze zostały usunięte przez administratora forum to tylko dlatego, że były niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), którego każda osoba publikująca wypowiedź na forum zobowiązuje się przestrzegać.

@Paulina

Na stanowisko sekretarki, na zastępstwo.

Klara
@credo

Czy rozmowa była też po angielsku?

@Klara

Tak, miałam opowiedzieć o swoim doświadczeniu i wykształceniu po angielsku.

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

Freaken
@Adam

Zależy w którym oddziale

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

login
@Adam

Trochę ma! https://www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

Waldemar

SIG to super firma. Każdy chciałby tu pracować. Pieniądze na czas i dają jeść zimą. Samochody odpalają i są naprawiane jak się zepsują. Kto pisze inaczej to pewnie jest z konkurencji z tego WC lub z Blacharskiego albo z tego niemieckiego. Wielu ludzi już tam poszło i wróciło.

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.