SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

mały ptaszek

Tak to menago wysokich lotów ale jak spadnie z tego wysoka co lata to mokra plama zostanie. Tylko, że region rozmontuje, bo ludzi nie rozumie i nie słucha a ludzi trzeba rozumieć i słuchać bo to oni raczej pracują a nie on. Sam tylko wie lepiej, najlepiej. Dziwne, że wielki ptak ma jeszcze zaufanie a może już nie ma ?

garba mam

Nowego się weźmie, o dziwo często droższego od starego, to go się wyindukcjuje (łac. inductio - wprowadzenie), potem wykołczuje i sprzedaż idzie aż furczy.

Dam

Witam, Teraz w Warszawie szukają DTH, miejsce pracy warszawa na region mazowsze, czy może się ktoś wypowiedzieć jak faktycznie wygląda praca? Czy typowo na miejscu czy raczej w terenie? Jakie warunki zatrudnienia, udogodnienia? Jaka podstawa?

inz
@Dam

moim zdaniem albo jest to rekrutacja widmo, albo szukają pracowników za pół-darmo, choć zatrudnili profesjonalną firme HR. atmosfera w firmie dziwna, wydaje się, że nie są toba zainteresowani od samego poczatku na tej rekrutacji, pytania też mało wnoszące do rozmowy. osobiście nie polecam marnowania swojego czasu na rozmowy z tą firemką

see you

Jeżeli to prawda, to można się spodziewać kolejnej fali odejść solidnych i wartościowych ludzi. Przede wszystkim starych WKTowców którzy znają wartość i solidność AM a mają dość drewnianej korporacji i sukcesów widzianych w krzywym zwierciadle.

WKTowiec forever
@see you

POTWIERDZAM!!!!

Welcome
@see you

Właśnie się zaczęło . Widziałeś ile rekrutacji rozpoczęli

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

jeżeli to ten Arek M to była jeden z najmądrzejszych ludzi w tej firmie miałem przyjemność kilkuletniej współpracy pan Rafał nastepca to specjalista od projektów i robienia BBBiznessu dno

WKTowiec forever
@pracownik

POTWIERDZAM!!!!

Bescik

A w centrali w Krakowie jak się pracuje? Bo zastanawiam się nad złożeniem CV.

miś

na 10 osób pracujących w sigu to 5 dyrektorów 2 zastępców 1 menager 1 kierownik i 1 pracownik fizyczny(magazynier,kierowca) który codziennie musi dziękować swojemu panu że pozwolił mu pracować w tak pięknej firmie.dziękujemy .

misiecki
@miś

ewidentnie nie zaliczyles sesji kolczingowej

budowlaniec
@miś

dyrektorów pełno, pewnie zaraz ruszą "w teren" wspomóc handlowców bo jest cieniutko:)

TOM2

Wyrazy współczucia ..........

nicki234

Jakie zarobki są na stanowisku PH i jak wygląda z prowizją za zrobienie planu?

peterson

Może ktoś napisać czy warto aplikować na doradcę techniczno- handlowego od izolacji i wentylacji w Piasecznie? Jakie tam są warunki, szefostwo, pracownicy, atmosfera? Powiem szczerze pracuję 13 lat na budowa/kosztorysowanie w firmach instalacyjnych i dużych GW ale nigdy nie spotkałem się z nimi i produktami ATC jakie sprzedają. Wyjątek to kiedyś izolacje jeszcze jako WKT

kamikadze
@peterson

@peterson zadzwoń do 3W do regionalnego z Poznania, izolazje techniczne to jego konik próbował w SGDB, coś zrobił w Baustoff i chciałby to zrobić w 3W. widziałem go rok temu 2 lata temu i cały czas o tym gada.

samuraj
@kamikadze

Ale teraz w 3W izolacje to podobno nasz dawny Wielki Logistyk AAAAAAAAArek M podobno wyrwali Go z pod jakiejś "Budki" :)

Z tym przynajmniej nie ma problemu

wkurzeni

A w Jelonce można pić i nie przychodzić do pracy , są tacy co mają takie przywileje i Pan dyrektor nic z tego sobie nie robi jest super.Jak do pracy to tylko do nas zapraszamy!!!

były

warunki zatrudnienia OK socjal "bezpieczeństwo "ok pracowałem kilkanaście lat poza prezesem za dużo kiepskiej kadry menadżerskiej prześcigającej się w pomysłach to przeszkadza

MIC
@były

moim faworytem jest dyrektor handlowy:-)))))))))))))))))))))) Kiepski to mało powiedziane

DolnoŚlązak

Odpalić musisz z Dolnego Śląska Pana w za ciasnym sweterku i już masz prostą do stanowiska na regionie, kompetencje nie są ważne bo po nim każdy będzie świetny i kompetentny.

abc

Ej, a jak w ogole w Polsce stoicie? Bo u nas w Lublinie, to cienizna straszna. Chlopaki, co poszli do AB i 3W zrobili swoje i teraz jest straszna lipa. Szczegolnie AB nas wymiata na inwestycjach.

XYZ
@abc

Obstawili alfabet od początku i końca AB Czyw ale lipiec wszędzie plecy a czasem i koniec pleców

zen

prowizję to ma dyrektor handlowy za robienie wrażenia, z roku na rok słabszego:-))))

Bezimienny

SIG sam w sobie jest dobrym pracodawcą z jasnymi zasadami działania , w założeniu stawia na ludzi i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy i na tym założenia się kończą . Licznymi oddziałami kierują ludzie pozbawieni jakichkolwiek kompetencji i umiejętności w kierowaniu zespołem , w motywowaniu do pracy . Wręcz przeciwnie odbierają chęć , podcinają skrzydła i doprowadzają do sytuacji w której jedynym wyjściem jest zmiana ,, piaskownicy ,, . Ha , bywa i tak , że niektórzy zabierają z piaskownicy swoje zabawki ... A gdyby tak Dyrektorami byli ludzie doceniający swój zespół to może wyglądałoby to zgoła inaczej ? Cóż , ostatnimi czasy można zaobserwować rosnące zjawisko rotacji wykwalifikowanych pracowników SIG do innych firm gdzie ich wiedza i kompetencje są zauważane a kreatywność i pracowitość dobrze wynagradzane .

miecio

A miszczem nic nie robienia jest dyrektorek handlowy.

haha

absolutna racja, tylko to zadowolenie szefostwa na pstrym koniu jezdzi

XXX

Jak już wcześniej ktoś napisał - czasy Arka się nie wrócą . Nie ma co rozpaczać tylko kontynuować ,, karierę ,, gdzie indziej i nie mam na myśli 3W albo Bechciora . Prawda jest taka , że dobrego doradcę czy handlowca docenią wszędzie i wiem o czym mówię ...

miecio

A damską wersją pozoranctwa jest(usunięte przez Samozwańczy trener po kursie:-)))))

Pesymista
@miecio

Co ty mówisz przecież e-commerce to najwyższy priorytet. Już chyba dwa lata temu miał działać - czyżby nowy system nie sprostał? A może już im nie zależy, ważniejsze sprawy są. Pozdr dla wszystkich, którzy zostali na placu boju :)

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.