Sig Sp. z o.o.

Opinie o Sig Sp. z o.o.

rozbawiony 2016-02-29 13:07:49
no i zmieniłem
trol 2016-02-29 18:44:00
W firmie wszyscy bossowie tracą kontakt z rzeczywistością ważne jest wchodzenie w fupe bosa patrz regionalni Śląsk i kolorowanie tabelek
LOL 2016-02-29 23:45:57
Obecnie pracownicy sig są na etapie przedszkola - kolorowanie kalendarzy. Kadra zarządzająca przeszła do alfabetu i ma problem na dwóch pierwszych literach AB. To dopiero początek.LOL
rozbawiony 2016-03-03 13:57:17
musza teraz wypełniać nowe formularze raportu, aby poinformować górę co by zmienili w ich pracy, w zamian dostają raporcik do uzupełnienia z usprawiedliwieniem czemu nie idzie :)
Kala 2016-03-03 23:08:32
a przedszkole to jest dopiero w krk. jesli chcecie sie dowiedziec gdzie kupic fajne ciuchy, jak zaszczepidz dziecko albo poszukujecie pracy jako niania wpadnijcie tam
rozbawiony 2016-03-04 14:01:08
Chałupka zwany nowym piórkiem w zadzie szefa ptaka pozwala na takie rzeczy?? wywalał ludzi za mniejsze wychyłki ale fakt że miał do nich urazę
Kala 2016-03-04 20:14:57
Widocznie do tych ma słabość
Luzak 2016-03-04 20:43:05
Ha może jeszcze zacznie Wam przeszkadzać ze w oddziale krakowskim kawą klientów czestuja bo przecież według Was to nie Starbucks wyluzujcie to jeden z najnormalniejszych oddziałów spoko ze pogadaja z klientem o innych tematach niż praca dajcie spokój z tym narzekaniem przestańcie pluc jadem
GOŚĆ 2016-03-13 22:26:32
Kto z Zawi IMY w w pracuje , a co do limitu , to po co był ci limit jak za gotówkę kupujesz tylko ? A jeżeli chodzi o Dyrektora IMY I ZAW, to pracowałem z nim kilka lat im złego słowa nie dam na niego powiedzieć.
Rrrrrr 2016-03-17 16:15:46

Rrrrrr 2016-03-17 16:17:17

a na dolnym śląsku, każdy wie gdzie trzymają kilku nieudaczników PH i jest fajna atmosferka rodzinna bez premii i bez motywacji i bez podwyżek, za chwilę budowy się kończą i co dalej?, nie ma sensu się starać, taka jest prawda.robić tylko swoje 8 godzin. tu potrzebna jest prawdziwa rewolucja, ponieważ taki PH nic nie robi, jeździ furką za pieniądze SIG, ja proponuje im założyć gps i wtedy się wyda jak się starają PH i gdzie pozyskują klientów. Taki PH czy zrobi plan czy nie to go wali, a kierowcy i magazynierzy i inne osoby uzależnione od ich wyników nie dostają premii.Państwo w państwie , niech góra się tym zainteresuje. Legnica !
Ona bez nicka 2016-03-17 16:42:02
Tak warto takie przyjemne zycie jest w tej firmie dla przedstwicieli w Legnicy
Ona bez nicka 2016-03-17 16:44:56
Tak warto takie przyjemne zycie jest w tej firmie dla przedstwicieli w Legnicy. W wekendy mam auto i robie co chce a za paliwo nie płace. Jade z chlopakiem np. w gory czy na basen. Koszt to tylko bilet lub posiłek. Transport darmowy z SIG-u
Ona bez nicka 2016-03-17 17:06:54
Odpowiadając huhu nie wiedziałam ze to bedzie widoczne na ogólnym. Przepraszam
nowy 2016-03-17 22:55:45
Można uzyskać jakieś info odnośnie kasy na PH i Sprzedawca Wewnętrzny? Bo jak na razie brak konkretów przynajmniej czy się opłaca praca czy nie.
siedzący cicho 2016-03-18 12:37:00
A jak tam kolega dyr. regionalny rafalek z kra toż to pierwszy samodzielny rok bez arka
i co Kraków lipa bielsko oj gorzej Częstochowa hhm i tak dalej
cóz pewnie przyjął strategie pana sąsiada Jacka zmieniam robię i będzie super szefie ale ci ludzie ta konkurencja wszyscy na nas
a może chłopaki wymyślą tabelki z różowym marginesem i czerwoną obwódka i się ruszy nowatorskie albo np. czerwone długopisy do spisywania zamówień pomoże

A może pan szef M>sz wreszcie przejrzy na oczy przestanie się karmić wizją super ale przyszłości wywali tych darmozjadów przeprosi pana Ar...a i znów zaczniemy się zajmować handlem
qwert 2016-03-21 18:21:29
zamiast sponsorować mma to dali by porządne premie, ale po co , robol to robol , ale gęby już się nie zamknie, nie te czasy
konik polny 2016-03-25 19:36:44
nie opłaca się . nie pracuj. uwal się w domu na piecu i leż.
rozbawiony 2016-04-04 11:37:56
Ale mała bo po kilku tygodniach bez uprzedzenia jej nie przedłużają
lojalny 2016-04-04 19:42:10
No niestety ,czasy "miszcza" tosenewrati....
Lord 2016-04-07 21:18:48
W krk nadali nowa ksywę jednemu panu - Pan SWZ zainteresowani wiedza o co chodzi
NWH 2016-05-03 10:29:46
Uważam że to świetna firma pracując jako DTH. Kto ma jakieś pojęcie o budowlance da sobie radę.
sig 2016-05-05 21:19:32
sig na południu działa jak tvp wymienili regionalnego na rafalka i sprzedaż poleciała jak oglądalność u kurskiego

ponie Marcinie gratuluje dobrej zmiany

sig 2016-05-05 21:19:59

ponie Marcinie gratuluje dobrej zmiany
xyz 2016-05-05 22:08:39
A w Lublinie też cieniutko...
miecio 2016-05-26 18:59:26
Firma ciekawa, układziki i smieszne ruchy to norma. Mnie od kilku lat szczegolnie bawi stanowisko dyrektora ds. ecommerce:-))) Mistszunio! A ecommercu jaki nie bylo tak nie ma!!! Dobre! Grunt to skuteczne dzialanie! Pozoranctwo i tyle.
miecio 2016-05-28 00:18:58
A damską wersją pozoranctwa jest(usunięte przez Samozwańczy trener po kursie:-)))))
XXX 2016-05-29 19:44:23
Jak już wcześniej ktoś napisał - czasy Arka się nie wrócą . Nie ma co rozpaczać tylko kontynuować ,, karierę ,, gdzie indziej i nie mam na myśli 3W albo Bechciora . Prawda jest taka , że dobrego doradcę czy handlowca docenią wszędzie i wiem o czym mówię ...
Pesymista 2016-06-17 02:16:28
Co ty mówisz przecież e-commerce to najwyższy priorytet. Już chyba dwa lata temu miał działać - czyżby nowy system nie sprostał? A może już im nie zależy, ważniejsze sprawy są. Pozdr dla wszystkich, którzy zostali na placu boju :)
haha 2016-06-19 11:33:31
absolutna racja, tylko to zadowolenie szefostwa na pstrym koniu jezdzi
miecio 2016-06-25 16:15:52
A miszczem nic nie robienia jest dyrektorek handlowy.
Bezimienny 2016-06-28 22:53:44
SIG sam w sobie jest dobrym pracodawcą z jasnymi zasadami działania , w założeniu stawia na ludzi i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy i na tym założenia się kończą .
Licznymi oddziałami kierują ludzie pozbawieni jakichkolwiek kompetencji i umiejętności w kierowaniu zespołem , w motywowaniu do pracy . Wręcz przeciwnie odbierają chęć , podcinają skrzydła i doprowadzają do sytuacji w której jedynym wyjściem jest zmiana ,, piaskownicy ,, . Ha , bywa i tak , że niektórzy zabierają z piaskownicy swoje zabawki ...
A gdyby tak Dyrektorami byli ludzie doceniający swój zespół to może wyglądałoby to zgoła inaczej ?
Cóż , ostatnimi czasy można zaobserwować rosnące zjawisko rotacji wykwalifikowanych pracowników SIG do innych firm gdzie ich wiedza i kompetencje są zauważane a kreatywność i pracowitość dobrze wynagradzane .
zen 2016-07-29 12:56:39
prowizję to ma dyrektor handlowy za robienie wrażenia, z roku na rok słabszego:-))))
abc 2016-07-31 07:04:23
Ej, a jak w ogole w Polsce stoicie? Bo u nas w Lublinie, to cienizna straszna. Chlopaki, co poszli do AB i 3W zrobili swoje i teraz jest straszna lipa. Szczegolnie AB nas wymiata na inwestycjach.
XYZ 2016-08-02 21:45:03
Obstawili alfabet od początku i końca AB Czyw ale lipiec wszędzie plecy a czasem i koniec pleców
DolnoŚlązak 2016-08-16 10:33:59
Odpalić musisz z Dolnego Śląska Pana w za ciasnym sweterku i już masz prostą do stanowiska na regionie, kompetencje nie są ważne bo po nim każdy będzie świetny i kompetentny.
były 2016-08-18 09:26:21
warunki zatrudnienia OK
socjal "bezpieczeństwo "ok

pracowałem kilkanaście lat

poza prezesem za dużo kiepskiej kadry menadżerskiej prześcigającej się w pomysłach to przeszkadza
MIC 2016-08-31 00:25:38
moim faworytem jest dyrektor handlowy:-)))))))))))))))))))))) Kiepski to mało powiedziane
wkurzeni 2016-09-06 10:08:40
A w Jelonce można pić i nie przychodzić do pracy , są tacy co mają takie przywileje i Pan dyrektor nic z tego sobie nie robi jest super.Jak do pracy to tylko do nas zapraszamy!!!
Ciekawy 2016-09-12 19:11:09
Fajna Firma ta 3W , wpisuje na google 3W, a Tam tatuaże i gangi motocyklowe wyskakują:-)
NieCiekawy 2016-09-13 19:50:48
Chłopie a tobie ile płacą za trolowanie ?> Gdzieś ty to wykopał ? Co planów nie robimy ?
Nick 2016-09-14 20:47:05
Z tym przynajmniej nie ma problemu
peterson 2016-10-24 11:31:53
Może ktoś napisać czy warto aplikować na doradcę techniczno- handlowego od izolacji i wentylacji w Piasecznie? Jakie tam są warunki, szefostwo, pracownicy, atmosfera? Powiem szczerze pracuję 13 lat na budowa/kosztorysowanie w firmach instalacyjnych i dużych GW ale nigdy nie spotkałem się z nimi i produktami ATC jakie sprzedają. Wyjątek to kiedyś izolacje jeszcze jako WKT
nicki234 2016-10-24 20:27:06
Jakie zarobki są na stanowisku PH i jak wygląda z prowizją za zrobienie planu?
kamikadze 2016-10-30 21:42:02
@peterson
zadzwoń do 3W do regionalnego z Poznania, izolazje techniczne to jego konik próbował w SGDB, coś zrobił w Baustoff i chciałby to zrobić w 3W. widziałem go rok temu 2 lata temu i cały czas o tym gada.
miś 2016-11-21 19:52:24
na 10 osób pracujących w sigu to 5 dyrektorów 2 zastępców 1 menager 1 kierownik i 1 pracownik fizyczny(magazynier,kierowca) który codziennie musi dziękować swojemu panu że pozwolił mu pracować w tak pięknej firmie.dziękujemy .
misiecki 2016-11-22 23:28:37
ewidentnie nie zaliczyles sesji kolczingowej
Bescik 2016-11-23 18:55:42
A w centrali w Krakowie jak się pracuje? Bo zastanawiam się nad złożeniem CV.
tola 2016-11-24 19:00:48
do jakiego działu chcesz składac cv? bo to wszystko zależy od działu, czy jest fajnie. Jest niestety w centrali jedna wkurzająca wszystkich baba która uważa się za kierownika całej firmy i zjadła wszystkie rozumy, wszystkimi chce rządzić. wszystkich traktuje z góry, a zachowanie - tragedia. brak kultury i słoma z butów. Kto bywa w centrali ten wie. Ale jak nie będziesz musiał z nią współpracować, to może być fajnie. jak mówię zalezy kto będzie twoim przełożonym. w niektórych dzialach jest super, w innych gorzej. jak wszędzie.
budowlaniec 2016-11-29 16:37:49
dyrektorów pełno, pewnie zaraz ruszą "w teren" wspomóc handlowców bo jest cieniutko:)
Zostaw swoją opinię o Sig Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sig Sp. z o.o.