Sig Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Sig Sp. z o.o.

Ona bez nicka 2016-03-17 16:44
Tak warto takie przyjemne zycie jest w tej firmie dla przedstwicieli w Legnicy. W wekendy mam auto i robie co chce a za paliwo nie płace. Jade z chlopakiem np. w gory czy na basen. Koszt to tylko bilet lub posiłek. Transport darmowy z SIG-u
Ona bez nicka 2016-03-17 17:06
Odpowiadając huhu nie wiedziałam ze to bedzie widoczne na ogólnym. Przepraszam
nowy 2016-03-17 22:55
Można uzyskać jakieś info odnośnie kasy na PH i Sprzedawca Wewnętrzny? Bo jak na razie brak konkretów przynajmniej czy się opłaca praca czy nie.
siedzący cicho 2016-03-18 12:37
A jak tam kolega dyr. regionalny rafalek z kra toż to pierwszy samodzielny rok bez arka
i co Kraków lipa bielsko oj gorzej Częstochowa hhm i tak dalej
cóz pewnie przyjął strategie pana sąsiada Jacka zmieniam robię i będzie super szefie ale ci ludzie ta konkurencja wszyscy na nas
a może chłopaki wymyślą tabelki z różowym marginesem i czerwoną obwódka i się ruszy nowatorskie albo np. czerwone długopisy do spisywania zamówień pomoże

A może pan szef M>sz wreszcie przejrzy na oczy przestanie się karmić wizją super ale przyszłości wywali tych darmozjadów przeprosi pana Ar...a i znów zaczniemy się zajmować handlem
qwert 2016-03-21 18:21
zamiast sponsorować mma to dali by porządne premie, ale po co , robol to robol , ale gęby już się nie zamknie, nie te czasy
konik polny 2016-03-25 19:36
nie opłaca się . nie pracuj. uwal się w domu na piecu i leż.
rozbawiony 2016-04-04 11:37
Ale mała bo po kilku tygodniach bez uprzedzenia jej nie przedłużają
lojalny 2016-04-04 19:42
No niestety ,czasy "miszcza" tosenewrati....
Lord 2016-04-07 21:18
W krk nadali nowa ksywę jednemu panu - Pan SWZ zainteresowani wiedza o co chodzi
NWH 2016-05-03 10:29
Uważam że to świetna firma pracując jako DTH. Kto ma jakieś pojęcie o budowlance da sobie radę.
sig 2016-05-05 21:19
sig na południu działa jak tvp wymienili regionalnego na rafalka i sprzedaż poleciała jak oglądalność u kurskiego

ponie Marcinie gratuluje dobrej zmiany

sig 2016-05-05 21:19

ponie Marcinie gratuluje dobrej zmiany
xyz 2016-05-05 22:08
A w Lublinie też cieniutko...
miecio 2016-05-26 18:59
Firma ciekawa, układziki i smieszne ruchy to norma. Mnie od kilku lat szczegolnie bawi stanowisko dyrektora ds. ecommerce:-))) Mistszunio! A ecommercu jaki nie bylo tak nie ma!!! Dobre! Grunt to skuteczne dzialanie! Pozoranctwo i tyle.
miecio 2016-05-28 00:18
A damską wersją pozoranctwa jest(usunięte przez Samozwańczy trener po kursie:-)))))
XXX 2016-05-29 19:44
Jak już wcześniej ktoś napisał - czasy Arka się nie wrócą . Nie ma co rozpaczać tylko kontynuować ,, karierę ,, gdzie indziej i nie mam na myśli 3W albo Bechciora . Prawda jest taka , że dobrego doradcę czy handlowca docenią wszędzie i wiem o czym mówię ...
Pesymista 2016-06-17 02:16
Co ty mówisz przecież e-commerce to najwyższy priorytet. Już chyba dwa lata temu miał działać - czyżby nowy system nie sprostał? A może już im nie zależy, ważniejsze sprawy są. Pozdr dla wszystkich, którzy zostali na placu boju :)
haha 2016-06-19 11:33
absolutna racja, tylko to zadowolenie szefostwa na pstrym koniu jezdzi
miecio 2016-06-25 16:15
A miszczem nic nie robienia jest dyrektorek handlowy.
Bezimienny 2016-06-28 22:53
SIG sam w sobie jest dobrym pracodawcą z jasnymi zasadami działania , w założeniu stawia na ludzi i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy i na tym założenia się kończą .
Licznymi oddziałami kierują ludzie pozbawieni jakichkolwiek kompetencji i umiejętności w kierowaniu zespołem , w motywowaniu do pracy . Wręcz przeciwnie odbierają chęć , podcinają skrzydła i doprowadzają do sytuacji w której jedynym wyjściem jest zmiana ,, piaskownicy ,, . Ha , bywa i tak , że niektórzy zabierają z piaskownicy swoje zabawki ...
A gdyby tak Dyrektorami byli ludzie doceniający swój zespół to może wyglądałoby to zgoła inaczej ?
Cóż , ostatnimi czasy można zaobserwować rosnące zjawisko rotacji wykwalifikowanych pracowników SIG do innych firm gdzie ich wiedza i kompetencje są zauważane a kreatywność i pracowitość dobrze wynagradzane .
zen 2016-07-29 12:56
prowizję to ma dyrektor handlowy za robienie wrażenia, z roku na rok słabszego:-))))
abc 2016-07-31 07:04
Ej, a jak w ogole w Polsce stoicie? Bo u nas w Lublinie, to cienizna straszna. Chlopaki, co poszli do AB i 3W zrobili swoje i teraz jest straszna lipa. Szczegolnie AB nas wymiata na inwestycjach.
XYZ 2016-08-02 21:45
Obstawili alfabet od początku i końca AB Czyw ale lipiec wszędzie plecy a czasem i koniec pleców
DolnoŚlązak 2016-08-16 10:33
Odpalić musisz z Dolnego Śląska Pana w za ciasnym sweterku i już masz prostą do stanowiska na regionie, kompetencje nie są ważne bo po nim każdy będzie świetny i kompetentny.
były 2016-08-18 09:26
warunki zatrudnienia OK
socjal "bezpieczeństwo "ok

pracowałem kilkanaście lat

poza prezesem za dużo kiepskiej kadry menadżerskiej prześcigającej się w pomysłach to przeszkadza
MIC 2016-08-31 00:25
moim faworytem jest dyrektor handlowy:-)))))))))))))))))))))) Kiepski to mało powiedziane
wkurzeni 2016-09-06 10:08
A w Jelonce można pić i nie przychodzić do pracy , są tacy co mają takie przywileje i Pan dyrektor nic z tego sobie nie robi jest super.Jak do pracy to tylko do nas zapraszamy!!!
Ciekawy 2016-09-12 19:11
Fajna Firma ta 3W , wpisuje na google 3W, a Tam tatuaże i gangi motocyklowe wyskakują:-)
NieCiekawy 2016-09-13 19:50
Chłopie a tobie ile płacą za trolowanie ?> Gdzieś ty to wykopał ? Co planów nie robimy ?
Nick 2016-09-14 20:47
Z tym przynajmniej nie ma problemu
peterson 2016-10-24 11:31
Może ktoś napisać czy warto aplikować na doradcę techniczno- handlowego od izolacji i wentylacji w Piasecznie? Jakie tam są warunki, szefostwo, pracownicy, atmosfera? Powiem szczerze pracuję 13 lat na budowa/kosztorysowanie w firmach instalacyjnych i dużych GW ale nigdy nie spotkałem się z nimi i produktami ATC jakie sprzedają. Wyjątek to kiedyś izolacje jeszcze jako WKT
nicki234 2016-10-24 20:27
Jakie zarobki są na stanowisku PH i jak wygląda z prowizją za zrobienie planu?
kamikadze 2016-10-30 21:42
@peterson
zadzwoń do 3W do regionalnego z Poznania, izolazje techniczne to jego konik próbował w SGDB, coś zrobił w Baustoff i chciałby to zrobić w 3W. widziałem go rok temu 2 lata temu i cały czas o tym gada.
miś 2016-11-21 19:52
na 10 osób pracujących w sigu to 5 dyrektorów 2 zastępców 1 menager 1 kierownik i 1 pracownik fizyczny(magazynier,kierowca) który codziennie musi dziękować swojemu panu że pozwolił mu pracować w tak pięknej firmie.dziękujemy .
misiecki 2016-11-22 23:28
ewidentnie nie zaliczyles sesji kolczingowej
Bescik 2016-11-23 18:55
A w centrali w Krakowie jak się pracuje? Bo zastanawiam się nad złożeniem CV.
budowlaniec 2016-11-29 16:37
dyrektorów pełno, pewnie zaraz ruszą "w teren" wspomóc handlowców bo jest cieniutko:)
TOM2 2016-12-12 21:32
Wyrazy współczucia ..........
samuraj 2017-01-26 12:19
Ale teraz w 3W izolacje to podobno nasz dawny Wielki Logistyk AAAAAAAAArek M podobno wyrwali Go z pod jakiejś "Budki" :)
pracownik 2017-01-26 19:02
jeżeli to ten Arek M to była jeden z najmądrzejszych ludzi w tej firmie miałem przyjemność kilkuletniej
współpracy
pan Rafał nastepca to specjalista od projektów i robienia BBBiznessu dno
see you 2017-01-30 17:20
Jeżeli to prawda, to można się spodziewać kolejnej fali odejść solidnych i wartościowych ludzi.
Przede wszystkim starych WKTowców którzy znają wartość i solidność AM a mają dość drewnianej korporacji i sukcesów widzianych w krzywym zwierciadle.
WKTowiec forever 2017-01-30 21:01
POTWIERDZAM!!!!
WKTowiec forever 2017-01-30 21:02
POTWIERDZAM!!!!
Dam 2017-02-02 20:13
Witam,
Teraz w Warszawie szukają DTH, miejsce pracy warszawa na region mazowsze, czy może się ktoś wypowiedzieć jak faktycznie wygląda praca? Czy typowo na miejscu czy raczej w terenie?
Jakie warunki zatrudnienia, udogodnienia? Jaka podstawa? \
Welcome 2017-02-03 15:55
Właśnie się zaczęło . Widziałeś ile rekrutacji rozpoczęli
garba mam 2017-02-03 17:23
Nowego się weźmie, o dziwo często droższego od starego, to go się wyindukcjuje (łac. inductio - wprowadzenie), potem wykołczuje i sprzedaż idzie aż furczy.
mały ptaszek 2017-02-10 10:30
Tak to menago wysokich lotów ale jak spadnie z tego wysoka co lata to mokra plama zostanie.
Tylko, że region rozmontuje, bo ludzi nie rozumie i nie słucha a ludzi trzeba rozumieć i słuchać bo to oni raczej pracują a nie on. Sam tylko wie lepiej, najlepiej.
Dziwne, że wielki ptak ma jeszcze zaufanie a może już nie ma ?
Zniesmaczoona 2017-02-22 13:27
Pozdrawiam zwolnionych z SIG i całą konkurencje SIG.
Ale zaraz zaraz może łatwiej , aby nikogo nie pominąć , było napisać :

Pozdrawiam wszystkich którzy się tu wypowiadali jak do tej pory.
zniesmaczony 2017-02-22 23:39
Nie trafiłaś, wypowiadają się Ci którzy jeszcze pracują podkreślając JESZCZE bo to nie Sig zwalnia ... to ludzie sami odchodzą z tej niegdyś super firmy. Złe zarządzanie i menagerowie są tego przyczyną a sądząc po wypowiedzi to pewnie i Ty masz w tym swój udział.

Pozdrowienia dla menagerów i koordynatorów darmo zjazdów to Wy sprowadzicie tą firmę na dno
zniesmaczony 2017-02-22 23:46
Daszek się sypie a i reszta niezbyt dobrze się trzyma. W " budce " wszytko się posypało bo jak fundamenty są słabe to niestety ... musiało się posypać.
Ktoś kto nie jest dla ludzi autorytetem i nie potrafi słuchać ludzi nigdy nie bedzie dobrym menagerem
Zostaw swoją opinię o Sig Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sig Sp. z o.o.