SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

Paulina

@Wszystko@wiedzący moją intencją nie jest "podkręcanie" kont, a próba uzyskania od forumowiczów bardziej konkretnych i merytorycznych opinii, które podnoszą jakość dyskusji i pomagają forumowiczom, którzy pracy szukają. Nie ma w tym żadnych ukrytych celów.

???

A może by tak zorganizować szkolenie o tym czym jest mobing i jak na niego reagować?

@???

Kiedy czytam takie wpisy, to tylko płaczem. Firmowe regulacje doskonale precyzują jak reagować. I dokładnie takie reakcje są podejmowane. Tyle, że to co wyprawia się na tym forum, to mobbing w czystej postaci. Warto mieć to na uwadze.

Wszystko@wiedzący
@wiedzący

Wiedzący @Paulina to moderator serwisu jest tu po to aby podkręcać każde konto, na którym się nic nie dzieje Ale Ty pewno nie masz takiej procedury tylko piszesz "Rozmawia się poważnymi ludźmi, w poważny sposób, niekoniecznie przez taki hyde park" , "Kiedy czytam takie wpisy, to tylko płaczem." i sam dajesz się wkręcać w te bezsensowne dyskusje. Weź się Synu za te swoje procedury i w.pie.prz te co są "niezbędne" do uprzykrzania ludziom życia a zobaczysz jaki świat jest piękny a ludzie robią się życzliwi

Paulina

@wiedzący, własnie trzeba dążyć do tego, żeby osoby, które wyrażają opinię na temat Sig Sp. z o.o. wyjaśniali ją i podawali uzasadnienie. Tylko w ten sposób, uda się przedstawić o ile to możliwe, obiektywny obraz firmy. System przyznawania premii to dla potencjalnych pracowników ważny temat, więc warto go tutaj przedstawić szczegółowo.

@Paulina

Och, na prawdę, wystarczy pochylić się nad dostępnymi w trakcie rekrutacji dokumentami, które przedstawiane są każdemu pracownikowi (i są ogólnie dostępne w każdej chwili). Co więcej, każdy pracownik potwierdza znajomość określonych zasad, ponieważ firma prowadzi skuteczną (zdawałoby się) politykę wprowadzającą. Rozmawia się poważnymi ludźmi, w poważny sposób, niekoniecznie przez taki hyde park.

wiedzący

Pani Paulino, proszę nie szukać taniej sensacji wśród osób, które wyraźnie nie grzeszą chęcią zapamiętania obowiązujących zasad zatrudnienia, a jedynie mają niezaspokojoną potrzebę obrażania w anonimowy sposób swoich Koleżanek i Kolegów. Rozmawia się poważnymi ludźmi, w poważny sposób, niekoniecznie przez taki hyde park.

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

Paulina

@Dd to z czego wynika brak premii w firmie? Na jakiej podstawie jest ona przyznawana, bądź też nie? Dobry system motywacyjny to według wielu teoretyków klucz do rozwoju firmy. Tylko chętni do pracy pracownicy mogą przynieść jej sukces.

lolo

skoro jest tak zle to czemu tam jeszcze pracujecie? przecież jest dużo pracy dookoła.

bbmag
@lolo

pozdrowienia dla pana dariusza na pewno to pan napisał bo pan tak motywuje ludzi do pracy tak jak pan powiedział kierowcy ze jest na odstrzale jak pana zapytał o podwyżkę a już nie wspomnę o nadgodzinach jak pan urywa

Dd

podział pracy - rób wszystko ! ale tak by nie mieć nadgodzin by tam by pracować więcej. Najgorsze jest to gdy ludzie dowiadują się ze już 2 dnia miesiąca maja po premii. To wszystko rozwala system- - przez to w firmie brak jakiejś atmosfery - nie mówie ze musi być pięknie i cudnie ale nie żeby ludzie chodzili wkur.... Kierowcy magazynierzy są zi system premiowania pracy się nie sprawdził ale ich to nie obchodzi będą czekac az pełno ludzi się zwolni pan D.. zacznie może wtedy sam pracować na magazynie. A nie tylko magazyny caly system magazynu centralnego choć dobra idea to zle realizowana nie tedy droga. transporty itp.. zmiana powinna pomagać ulepszać (rozumiem testy ale już za długo) Sig pamiętaj ludzie sa jedna z największych wartoci w firmie . I pamiętajcie my jesteśmy firma hadlową a nie firmą transportową

Magazynier bb
@Dd

Ogólnie większość ludzi kierowców magazynierów są zniechęceni do pracy przez pana Dariusza i rozglądając się za inną pracą dojdzie do tego że sam pan Dariusz będzie się zajmował magazynem I transportem

Paulina

Czy w firmie obowiązuje jasny podział obowiązków? Skąd wynikają kłótnie, o których wspominasz @dobra dusza? Często brak jasnego podziału obowiązków jest głównym powodem wielu konfliktów w firmie. Jak to wygląda tutaj?

pracownik jeszcze... :)))

Darku i dalej jesteś CHAMSKI do pracowników.... :(((( Zastanów SIĘ chłopie co robisz ? Ruda Śląska Katowice, Bielsko , Gliwice Rybnik . Pozdrawiam

Dobra dusza

Witam Zastanawiam się nad tym wszystkim co piszecie. I jak sadze ze w każdej opowieści jest ziarnko prawdy albo pięść prawdy. Na pewno w firmie SIG Śląsk nie dzieje się dobrze. Rozwalenie wszystkiego milionem Dyrektorów nie spowodowało poprawy w obsłudze klienta od szukania, zdobycia, przypisania, zamówienia towaru az po załatwienie towaru i wydanie go. Pamiętajcie ze każde ogniwo w łańcuchu jest ważne. Firma nie będzie działać jak będzie tylko miała dyrektorów albo samych handlowców, po drodze sa potrzebni SW, magazynierzy i inni o których nie wspomniałem. ALe gdy jest przerost formy nad materią zaczyna się psuć. Wspaniała rzecz magazyn centralny - w Sigleterze i na papierku działa cudownie samopochwał nie brak. Ale ludziom którzy pracują na zysk w tej firmie nie do śmiechu. Coraz więcej odejść coraz więcej kłótni po co to przeicez jesteśmy jednym zespołem i zarząd powinien to zauważyć. Nie każdy musi być najlepszym dyrektorem bo nie każdy handlowiec nim może być - nie każdy Dyrektor wzięty z ulicy ma predyspozycje, a to ze umie jeździć na wózku widłowym to .... prace może inne wykonywać niż kierować ludzmi. tego tez dotyczy DO nie każdy super handlowiec jest super Dyrektorem Powoli kończąc ten mój wywód - nie mowie ze firmie się zle pracuje , są tu super ludzi i ludzie których wolałbym widzieć w konkurencji żeby ich męczył a nie nas, ale trzeba jakos żyć. Sląśk ma swoje minusy i jak jeszcze więcej ludzi odejdzie (z klientami) jak i z dużym doświadczeniem w logistyce (magazynierzy ) będzie ciężko. SIG coraz więcej płaca w konkurencji coraz więcej chcą zabrać ludzi SIG obudź się puki jeszcze nie jest za późno, lepiej zapobiegać niż leczyć rany. PS Każdy może powiedzieć gdzie nas nie ma jest dobrze ale czemu nie mieć dobrze gdzie jesteś i patrzeć optymistycznie w przyszłość.

MagazynierBB
@Dobra dusza

Pozdrowienia dla Pan Dariusz niech pomyśli co robi bo większość ludzi zrezygnuje z pracy w tej firmie

ANIOŁ STRÓŻ
@Dobra dusza

Dobra Duszyczko !!! Tu nie chodzi o Dyrektorów Handlowców czy innych Białych Koszul !! Trzeba się zastanowić nad ludzmi którzy ciężko pracują jako magazynierzy ,kierowcy bo to oni są zle traktowani bądź nie równo z innymi ,dlaczego ludzie odchodzą bo wciąż,wyzysk pretensje ,nawet śniadanie w momencie przerwy jeśli się ja ma jest luksusem .Dlaczego nie dacie ludzią zarobić !!! To jest podstawa nikt by nie odchodził do konkurencji czy do innych firm .Dlaczego nowy pracownik który przychodzi dostaje lepsza podstawe niż ten który pracuje uczciwie kilka lat w Firmie .Szanuje klientów ludzi w którymi pracuje i jest uczciwy ,przecież teraz ciężko o takich ludzi!!! Nad tym powinniśćie się zastanowić co zrobić by ci którzy są oddani byli traktowani z Godnośćią.Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś w końcu przejrzy na oczy i dostanie rozumu do głowy !! Bo każdy chce rządzić !!!! Pan oczekuje szacunku i my również ,na tym to polega SZanujmy się nawzajem bo rozmowa to podstawa bo chamstwem i straseniem daleko się nie dojdzie!!

Kmag

To możecie skasować

czytacz

strona to dno dna wszystko znika o dariuszu o gwiazdorze budce to tez zniknie za chwile

Urlop od poniedziałku:-)

Witam wszystkich pracowników SIG Tyle było komentarzy na Dariusza i wszytko zostało usunięte:-( Dlaczego ??? Prawda Boli :-):-):-) Miłego weekendu :-)

Magazynier bb
@Urlop od poniedziałku:-)

Wszystko co jest pisane na temat Pana Dariusza jest skasowane A było coś z 20 postów wszystko poszło pod dywan wszystko jest ukrywany dopiero będą się zastanawiać jak ludzie będą odchodzić od firmy już w Rudzie Śląskiej ludzie nie chcę mieć przedłużone umów

wiedzacy

Nawet Duda się pozbierał, a anonimowi dalej swoje.

Magazyniera

Potwierdzam co się dzieje prosimy o pomoc

Damian

Faktycznie menager z Wrocławia to taki cwaniaczek miałem nie przyjemność z nim rozmawiać.

Paulina

@wkt Katowice Ruda, piszesz, że firma Sig Sp. z o.o. nie dba o pracowników fizycznych oraz przedstawicieli. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób firma nie dba o swoich pracowników? Jakie Ty zmiany byś wprowadził w tym temacie?

Bolo

Ktoś wypowie się na temat pracy we Wrocławiu ? Jaki klimat, jakie szefostwo ?

kiedyś było lepiej
@Bolo

witaj ogólnie na oddziale ok Śląsk zarówno dolny jak i górny ma beznadziejnych menagerów Panowie rozwalili już połowę regionu i większość dyrektorów starej kadry już nie pracuje na oddziałach w miarę ok niestety debilne dyspozycje czasem docierają na dół a ci dyrektorzy którzy zostali już nie mają własnego zdania siedzą i udają że wszystko gra jeśli chodzi o zarobki ok socjal itp. ok zabawki samochód itp. wszystko gra pensja nie spóźni się nawet o godzinę brak problemów z towarem żadnych blokad u dostawców

miś
@kiedyś było lepiej

a co tam w Krakowie ? podobno nieciekawie się robi?

Wacek wielki

Matko Monika co ci przyszło do głowy zabierać głos na takim forum. To przecież skupisko frustratów opluwających wszystko i wszystkich bez względu czy ktoś sobie na to zasłużył czy nie .

zniesmaczony zniesmaczonym

Komentarze mówią wszystko o pracy w SIG.

Paulina

Przypominam o zamieszczaniu komentarzy na temat pracy w Sig Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych osób oraz jej projektów.

lolek
@Paulina

Warto czytać ze zrozumieniem:-) Podsumowując - w SIG obowiązuje brak współpracy - w przypadku wielu osób jak graficzka współpraca jest mocno zaburzona a komunikacja jednostronna. Brak odpowiedzialności za swoje działanie. Brak zaangażowania w to co się robi itd. Robienie show i "dobrego wrażenia" przy jednoczesnym braku kompetencji. Brak rzetelnosci, przerost formy nad treścią. Słupki, wykresy, piktogramy a daleko, daleko ludzie i relacje.

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.