Kobi Light Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Kobi Light Sp. z o.o.

anonim 2011-09-22 11:16:49
Chyba nie wiesz o czym piszesz.....albo masz kiepskie źródło plotek...
Igor 2014-01-09 18:00:43
Nie polecam, dno, wymagana działalność, niskie wynagrodzenia, GPS w autach, a dyrektorzy poniżej krytyki ... (usunięte przez administratora)Produkty tragicznej jakości (półka niższa od najniższej :) )
niezadowolony 2014-08-18 13:20:42
zgadzam się z kolegą
Yxx 2015-01-26 20:22:29
Układ 2-3 dyrektorów, kto z nimi gra ma dobrze, pozostałych traktuje się jak śmieci
Igor 2015-10-15 10:47:36
Działalność jak najbardziej, ale gdy od lat nie zmienia się podstawa, a koszty ubezpieczeń kilka razy wzrosły....komputer ??? Kupisz raz na dwa lata.. do tego dojdą koszty księgowej itp. GPS jest dobry, gdy używa się go do dobrych celów...., a nie do sprawdzania czy ktoś wyjechał o 8:03, a nie o 8 (nie zwracając uwagi, że poprzedniego dnia dymał od 05:30 do 20:00), albo służy do sprawdzania ile czasu spędziłeś u klienta- śmiechu warte- spędzasz tam tyle czasu ile w danym dniu potrzeba, to handlowiec potrafi to najlepiej ocenić, a nie dyrektorzyna za biurkiem obserwująca "kropki" (może czas zmienić pracę na kontrolera lotów :) )
Adam 2015-11-04 12:33:31
Jeśli pytasz o źródła światła i oprawy oświetleniowe, którymi firma handluje to są złej jakości. Co prawda nie utrudniają z wymianą wadliwych, ale jeśli będziesz w nieskończoność klientowi towar wymieniał to ani Ty nie zarobisz, a klientowi w końcu żyłka pęknie :). Z kasą nie jest tragicznie, ale niestety zarabiają dobrze "wybrani", reszcie rzuca się kłody pod nogi...
Adam 2015-12-10 12:19:20
Słyszeć, a przeżyć to jest różnica. Uwierz mi, nie są równo traktowani no chyba, że jesteś jednym z tych trzech traktowanych lepiej, pozostałych siedmiu nie ma lekko.....
JayZ 2016-03-31 11:05:49
odradzam, kilka osób przez te regiony się przewinęło w krótkim czasie.... naprawdę szkoda Waszego czasu
Ph Piotr 2016-05-10 22:39:13
Witam. Chce aplikować na stanowisko ph Na wielkopolskie może mi ktoś rzetelnie napisać na jakie mogę oczekiwać widełki zarobkowe, jak wygląda sytuacja z gps w aucie, rozliczenia hoteli noclegów,
JayZ 2016-05-11 10:45:30
Przy obrocie 100.000 i zapłaceniu podatków i ZUS zostanie Tobie ok 2000zł netto, przy 150.000- 2500 , sporadycznie będziesz mógł wziąć hotel (przeważnie wraca się do domu), GPS jest- 1 z upierdliwych dyrektorów będzie Twoją kropkę obserwował i wyliczał każdą minutę. Na wsparcie w regionie w postaci umów z sieciówkami bym nie liczył. Nikomu do Wielkopolski nie chce się przyjeżdżać. Przy tym układzie, który jest w tej chwili obroty powyżej 100.000 to cud, który zdarza się w sezonie :). Jeśli Tobie to wystarcza to startuj ostro. Nie daj się zwieźć bajeczkom opowiadanym przez dyrektorów. Po 3M sprowadzą Ciebie na ziemię. Auta- Hyundai I20 z zagazowanym silnikiem 1,2 :). W biurze pracuje kilku kapusi, którzy za "utrzymanie się w siodle" przez lata zrobią wszystko.
Miś 2016-09-19 14:32:11
A może wyjaśnisz dlaczego nie polecasz i twierdzisz, ze ludzie nie chcą tam pracować? Na co można tam narzekać?
Zostaw swoją opinię o Kobi Light Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobi Light Sp. z o.o.