Katel Sp. z o.o.

Opinie o Katel Sp. z o.o.

florian 2011-10-05 11:28:16
Katel z Odlewniczej w WWA - oszukańce , ściemniacze i tzw. Wykańczacie podwykonawców . Wrzucają multum dodatkowych robót ,kierownicy na niczym się nie znają przez nich są liczne poprawki . Zabierają 10 % kaucji gwarancyjnej a jak skończy się inwestycję i wszystko jest ok szantażują że jak się nie weźmie następnej nie oddadzą kaucji . Naprawdę uważajcie na tą firmę oni nie mają stałych podwykonawców bo każdy po 1 robocie ucieka . A i ważne co miesiąc żeby ci podpisali protokół musisz dać łapówę kierownikom bo biednie im płacą . Co najlepsze dyrektor i prezes o wszystkim wiedzą . Ale jak to mówią kto mieczem wojuje od miecza ginie .
anonim 2011-10-07 12:28:37
Właśnie mi zaproponowali podwykonawstwo i nie wiem czy podpisywać umowę bo jak widzę po twojej opinii to nie jest u nich różowo. Czy byłeś u nich podwykonawcą?
elo 2011-10-20 02:50:03
niestety byłem jeżeli chcesz dokładac do interesu to polecam . A i u nich w umowie slowo kompletna instalacja elektryczna może znaczyc nawet odgroowa i oświetlenie terenu .Więc uważaj
były_podwykonawca 2011-10-23 00:53:11
Potwierdzam. Oszuści, złodzieje, łapówkarze. Wszystko wygląda dobrze gdy podpisujesz umowę.Jednak bardzo szybko odkrywamy prawdę, że ta firma z góry jest nastawiona na oszukanie i okradzenie podwykonawcy.Znam wielu ludzi którzy wzieli od nich robotę i KAŻDY został oszukany na kilkadziesiąt tysięcy.Szantaże, łapówki i zmuszanie do kolejnych robót pod groźbą nie wypłacenia kaucji.Kierownictwo chyba przechodzi szkolenie jak być szują bo większych oszustów i krętaczy nie widziałem.NAJGORSZA FIRMA W WARSZAWIE dla podwykonawców.odradzam
Cino 2012-02-20 16:36:33
A jak jeśli chodzi o pracę u nich? teraz było ogłoszenie na koordynatora projektów na całą Polskę?
Oszukany 2012-02-28 21:10:33
Wszystko to co piszą o KATELU to sama prawda. Oszuści i naciągacze. Na początku jest wszystko OK a potem zciągną z Ciebie ostatnią złotówkę i trzeba będzie dołożyć do interesu. Nie polecam no chyba że ktoś lubi dokładać do interesu i zadawać się z oszustami.
edek 2012-03-14 13:49:01
wszędzie są świnie, szukam pracy jako zwykły fizyczny, jestem uczciwy a moje doświadczenie jest takie, że do tej pory nie spotkałem porządnych przełożonych, da się tam wytrzymać zwykłemu elektrykowi
też byłem podwykonawcą 2013-02-22 12:33:34
też byłem podwykonawcą.
wielkie problemy z płatnościami, radzę omijać z daleka, chyba że ktoś ma dużo kasy to może pół roku poczekać, fachowość na poziomie miernym, żeby nie podwykonawcy których walą na kasę to by żadnej roboty nie skończyli. Z tego co mi wiadomo to nie mają firmy która chciała by z nimi wejść na drugą robotę
ja 2013-02-22 12:38:54
większość ludzi zapiepsza na czarno, potem może się okazać że kasy niema
TRafał 2013-08-21 09:36:39
Oszukali mnie na budowie Kaskady na Woli. Czy komuś jeszcze tam się dostało? Dajcie znać proszę.
jarek 2013-10-02 15:01:35
też byłem podwykonawcą - 2013-02-22 12:33:34

też byłem podwykonawcą.

niestety prezes tego towarzystwa to oszust i tyle
pół roku czekania to mało
KKao 2014-05-21 16:01:28
dziwi mnie takie najeżdżanie na śmieciówki. nazwa beznadziejna ale teraz co drugi na takiej umowie, wiec ja tam problemu nie mam. A jak w Katel dzisiaj poza umowa? Da się pracować, jak sie zyje z kierownictwem?
Ko(L)o 2014-06-11 07:32:50
Moim zdaniem bardzo fachowa firma a przede wszystkim dyrekcja, kierownictwo i oczywiście kadry :) Po(L)ecam wszystkim
czajen 2015-01-31 15:14:19
jeżeli potrzebujesz własnie takch informacji to polecam zajrzeć na ich stronę internetową oraz bacznie śledzić to forum, bo i tutaj zdarza się , że ludzie piszą o takich rzeczy. Co do ofert pracy Katela na chwilę obecną to wiem , że poszukują elektromontera do Warszawy . Spróbuj może akurat Tobie się uda
EOa 2015-11-04 13:57:47
Swój Swego Pozna :)
ok 2016-05-13 22:34:54
tomrk, a kiedy to było ? Ja w tym roku nie spotkałem się z żadną ofertą. Słyszałem, że ludzi nie będą szukać dopóki nie trafią się nowe kontrakty. Jakieś info na horyzoncie ?
MIRO 2016-11-04 14:10:42
Z tego co się orientuje firma działa bardzo dobrze. Zarówno w internecie, jak i na ich stronie internetowej pojawiają się nowe oferty pracy. Poszukują pracowników na stanowisko inżynierów robót i elektromonterów. Oferują zatrudnienie na umowę o pracę, wiec może warto spróbować?
Zostaw swoją opinię o Katel Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katel Sp. z o.o.