Opinie o Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Szczecin

Jagoda Nowy wpis

tak źle faktycznie macie z zarobkami, jak niżej ktoś pisze? 2 miesiące temu była oferta na pracownika produkcji i sobie jeszcze w nią zerknęłam bo znalazłam teraz, ale widełek to tam nie podawali, więc ktoś może ma więcej informacji, bo pracował. A to stawka ogółem jednakowa cały czas czy na początku mniej daja?

453423 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy a przynajmniej oddziału we Wrocławiu, fatalna praca oraz zarobki, atmosfera również. Nie polecam nawet próbować, lepiej poszukać czegoś innego.

jak to jest z tą wypłatą? czy nadal tak jest, że dostaje się tylko najniższą na konto, a resztę do ręki? czytam, coś, że są tu możliwe nadgodziny. czy są one chociaż lepiej wypłacane? można liczyć na jakiś ekstra dodatek do nich? (: dajcie znać, bo szukam pracy, a chętnie bym sobie dorabiał za lepszą stawkę po godzinach...

Rendo Nowy wpis

Płaca minimalna na początek 2700 zł netto praca fizyczna . Podwyżki max 100-200 zł przy przedłużaniu umowy . Po 2-3 latach pensja 3000 netto a obowiązków za pięć osób . Ogólnie firma odprowadza składki do ZUS na niekorzyść pracownika niezgodnie z prawem. Wypłata do ręki pod stołem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jan

Na jakie zarobki może liczyć magazynier we Wrocławiu ?

Łucja
@Jan

Hej, a masz jakieś info że potrzebują teraz kogoś na magazyn? Szukam pracy w okolicy teraz a u nich cisza w necie, ale może gdzieś indziej się ogłaszają :) A w ogóle tu kilka osób pisze, że możliwe są nadgodziny, więc fajnie bo można sobie dorobić więcej. A wiadomo czy dużo ich jest w miesiącu? I czy są dobrowolne?

@Jan

Ile sobie umówisz tyle będziesz mieć... Zlecenie 400 reszta pod stołem... Praca dla kogoś kto ma komornika oraz kogoś kto chce walić nadgodziny... Wypłata do ręki

Łucja

No a na umowe o pracę w ogóle jest szansa czy u nich? Czy praktykują właśnie tylko zlecenia i tego się bezwzględnie trzymają?:( Ja nic do ukrycia nie mam, więc wole normalną umowę ze składkami, urlopem itp.

@Łucja

Tak umowa o pracę jak się dogadasz ale i tak na umowie najniższa krajowa reszta pod stołem. Ogólnie tak powiem atmosfera jest ok w pracy z niektórymi idzie gadać itp dziewczyny z biura przyjazne kobiety tylko brygadzista An... Taki trochę nerwus i nie ma pojęcia o funkcjonowaniu magazynu ,a pan J czyli główny kierownik to jest spoko chłop młody ogarnięty itp z kolei pan W też ok ale tak nie do końca i miałem wrażenie że szukają tylko gdzie tu koszty uciąć. Praca dla studentów czy dla kogoś kto chce na krótki czas bo na dłuższą metę to ciężko a jeśli chodzi o Medicover czy inne rzeczy to zapomnij typowy prywaciarz

W.

przecież mają prywatną opiekę medyczną, chyba dawno temu pracowałeś

Zuzanna

Dla mnie to świetne rozwiązanie, szukam czegoś takiego . Wiesz może jak sie ubiegać o pracę na magazynie ? Nie ma żadnych ogłoszeń ,a chętnie bym aplikowała tu. Czy w week można pracować i jest lepiej płatne? Nocki tez sie pojawiają czy tylko system 2-zmianowy?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

W.

Zależy od stanowiska, umiejętności i doświadczenia, czasem widać po okresie próbnym (3 miesięcznym) czy ktoś się nadaje, a czasem po roku czasu.

Darek

Czyli stawka 12 na godzinę tak? A jakieś premie, dodatki?

@Darek

12zł to na godzine to było ale kilka lat temu i to dla takich co chcieli tylko przyjsc odbebnic swoje. wystarczy przychodzic do pracy i przykladac sie do roboty, wtedy aktualnie mam 2800 podstawy plus nadgodziny-premie

Przykre
@Normalny

2800 w 2020 roku samej podstawy jest przykre. Stawka typowego trolla, co chodzi do pracy i nic nie mówi bo się boi.

@Darek

Dalej podtrzymuje ze jest ok przynajmniej we wroclawiu. Po ostatnich podwyzkach mam juz 3200 podstawy a od nowego roku pewnie bedzie jakas mała kolejna. blisko zdomu praca i stala

Halina
@Normalny

Ile dostaje się tutaj za nadgodziny? Stawka jest taka sama jak podstawowa czy inna? Jak z tymi premiami? Jak wygląda system premiowy? Dasz znać?

@Przykre

W 2023 podstawa w sotexie wynosi 2700 zl ....

Pracownik Wrocław
@1

To chyba w szczecinie bo we wrocławiu mam podstawy 3700zł

Grzegorz
@Pracownik Wrocław

Po nowym roku były podwyżki czy taka stawka była już w zeszłym roku? Do tego można dostać jeszcze premie czy nic więcej się nie wyciągnie? Z 100% frekwencje też są jakieś dodatki?

Czy Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe zatrudnia studentów?

Nie wiem czy zatrudnia, ale oferta jest na te czasy tragiczna. Praca 8-16 lub 9-17 plus 2 soboty po 5h za które płacą normalna stawkę tj według obliczeń wychodzi 15 zł na godzinę czyli zarobek w sobote to całe 75 zł. Podstawą 2200 netto czyli łącznie z 2 sobota i 2350 netto! Do tego opcja bycia godzinę wcześniej lub pozniej za 15 zł tj.tzw.nadgodziny! Jeżeli taka stawka w tych czasach odpowiada to tylko brać, jeżeli ma się do Siebie szacunek, swego czasu i pracy to sami sobie odpowiedzcie.

Maja
@:(

Rozumiem, że akurat Tobie warunki oferowane przez Sotex nie odpowiadają, ale może być tak, iż innym już będą. Skupiłeś się na wynagrodzeniu. A czy firma zapewnia na przykład jakieś świadczenia urlopowe czy też dodatkowe ubezpieczenie medyczne?

@:(

Nie wszyscy mają 2200 netto większość ma 12 zł na godzinę. Więc jak jest krótki miesiąc to nie ma nawet 2000 zł.

@szczery

bzdury piszesz - pracuje w tej firmie i podstawa to 2600-2800 (czyli jakies 16-17zl na godzine)plus nadgodziny i premie

.....
@Normalny

Pisz dalej takie bzdury. Może uwierzyć ktoś kto tam nie pracował

.......
@Normalny

a ile masz na umowie ???? bo nie powiesz że to co zarabiasz????

Jmzawe
@:(

I w 2023 r jest tak samo nic się nie zmieniło . Nic tylko brać taka ofertę pracy

@Jmzawe

coś chyba musiało się jednak zmienić bo jak inaczej mogliby zachęcać do siebie ludzi? do dziś wciąż jest ten sam poziom osób zainteresowanych współpracą czy jednak w tym aspekcie coś się zmienia?

Adek
@Jmzawe

szczerze? najwięcej narzekają ci co najmniej od siebie dają. Milenializm - minimalizm w dzisiejszych czasach jest na porządku dziennym

Grzegorz
@Adek

No wiesz, jak kasa mała to nic dziwnego ze narzekają. Według ciebie jakby więcej z siebie dawali to zarobki byłyby wyższe? Wydajność jest tu powiązana z premiami i wypłatą?

Czy firma Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Adek

Oczywiście że tak, firma wynagradza za umiejętności, wiedzę i chęci rozwoju, a nie ze względu na wiek czy płeć

Operator

Nie mogę nic powiedzieć o szczecinie ale pracuje już dlugo we wrocławiu i nie mogę powiedzieć w sumie złego słowa. Wypłaty sa zawsze na czas atmosfera spoko zarobki tez ok. W moim przypadku przy 1-2 sobotach plus około 20-30 nadgodzinach dostaje ok 4000, 4200 a są też premie. Ostatnio jest troche zwolnien ale wcale mnie to nie dziwi bo niektórzy pracownicy powinni już dawno zostać wylani. Ja moge polecic oddział wrocław. pozdrawiam dziewczyny z biura :0:) A.

@Operator

E to elegancko tam u was, ciekawa jestem porównania. Premie to u was jak dokładnie wyglądają? I może ktoś ze Szczecina się do tego odnieść, bo ciekawa jestem, w którym oddziale są lepsze warunki?

Wroclawiak
@Operator

Za 168h bez sobotę, bez nadgodzin to 4k netto obecnie jest dla magazyniera, osoby z biura, produkcja też tyle wyciśnie. Więc trochę słabo....

Wroclawiak
@Operator

A każdy operator wózka który godzi się na 3k, 3,5k netto to typowy przykład zaniżania stawki i kwalifikacji ja stanowisku, mimo że trzeba mieć uprawnienia i jest to praca odpowiedzialna w razie wypadku z odpowiedzialnością w pełni prawną.

Agata
@Wroclawiak

nie powiedzialabym ze za normalnie etat bo 168h to mnniej wiecej tyle te 4k to malo tak na reke, jesli jeszcze mozna nadrobic nadgodzinami i sobotami to chyba dobra pensja... jak platne sa wlasnie te soboty 100% stawki ? a nadgodziny ?

Alina
@Agata

Za nadgodzinę płaca 16 zł za sobotę wychodzi na rękę 97 zł . Pracownik z kilkuletnim stażem za miesiąc pracy z sobotami zarobi nie więcej niż 3300 zł. Wiec bardzo słabo

Janek

Już na wstępnie dostałem odpowiednie informacje, gdzie się rozglądać, co jest korzystniejsze w zakupie. Bardzo miła obsługa, Pan Tomasz i Pani Patrycja odpowiedzieli na moje pytania. Bardzo szybka realizacja. W porównaniu do ubiegłych lat, firma zmienia się na plus, w końcu podejście do klienta jest odpowiednie. Dałem im drugą szansę i nie zawiodłem się! Będę polecał rodzinie i znajomym!

Natalia
@Janek

To co się tam kiedyś działo że teraz jest lepiej?

Janek
@Natalia

Starsze Panie były nieco znudzone pracą, nie interesowały się klientem, rzadko konkretnie odpowiadały na pytania dotyczące wyboru płyt czy okleiny, a doprosić się o cenę to graniczyło z cudem... Teraz jest elegancko.

Henryk

Firma z wyjatkowo pozytywnym podejsciem do klienta. Mila i profesjonalna obsluga. krotkie terminy. Polecam wszystkim i potwierdzam zadowolenie kazdego klienta.

Jak szefostwo w Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe traktuje ludzi?

Żenada

Nie polecam kierownika Sotex na zapadłej Pana Tomasza na akcesoriach. Koło kierownika to on w ogole nie stał. Brak jakiejkolwiek empati do swoich pracowników. Bezczelny (usunięte przez administratora) . Nie polecam tam pracy kompletnie :)

Xsesz
@Żenada

A ja potwierdzam to wszystko....

@Xsesz

Potwierdzasz, a może coś jeszcze dopowiesz czy już wszystko zostało ostatecznie opisane? Mnie przeraża osobiście taka właśnie bezczelność wobec ludzi, że komuś takiemu głupio nie jest to się dziwię z takim podejściem...

Arya
@Urszula

Akurat wypowiem się bo pracowałam tam kilka lat. Fakt że Tomek P. jest specyficznym człowiekiem, ale jak z każdym- trzeba znaleźć wspólny język. Na pewno nigdy nie było sytuacji, żeby "opierdzielił" za darmo :) jak ktoś przychodzi do pracy pracować, to i dobrze zarobi i dogada się z każdym, a jak ktoś liczy że przyjdzie posiedzieć na telefonie to się grubo myli :) jestem ciekawa, czy gdziekolwiek w pracy na magazynie, jest czas na używanie telefonu non stop... to jest bezpośrednia praca z klientami i też trzeba podejść do klienta jak do człowieka a nie z wielkim bólem serca go obsługiwać. Taka jest moja opinia :) Pozdrawiam konkurencję :*

Iza
@Żenada

po Twojej wypowiedzi to tak za bardzo nie wiadomo dlaczego nie polecasz tej pracy. coś wspominasz o kierowniku, ale też nie za bardzo wiadomo o co chodzi. tyle że źle o nim piszesz. możesz podać jakieś szczegóły dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie ?

Darek

Może warto docenić , że firma ma dobrą opinię? Zawsze można zmienić pracę i po co to narzekanie?

Hania
@Darek

Ponieważ strona jest po to zeby się wypowiedzieć.

@Darek

Człowieku co ty bredzisz .......... od kiedy ta firma ma dobrą opinię ???????

cezar
@Hania

tak jak "Hania" napisała uważam, że od tego jest ta strona, by wyrazić na niej swoją opinię

Halina

Pisaliście ze dobrze płaca tutaj. Widzę tez jakieś doniesienia o drobnych problemach ale nic szokujacego. Wiec zapytam. Jak płaca dokładnie? Ile?

Arya
@Halina

Polecam udać się do punktu na Zapadłej albo zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego. Płaca jest zależna od stanowiska rzecz jasna :) Aktualnie szukają na produkcję- operatorów maszyn stolarskich.

Barbara

Pan Mariusz od płyty jest miły uprzejmy i bardzo pomocny . Dziękuję

Czy nowo zatrudnione osoby w Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nowy

Powiem tak, wszystko zależy od stanowiska, zaangażowania i doświadczenia. Naprawdę pracują tam w porządku ludzie, wypłata dobra, na czas, jak ktoś chce pracować to i zarobi dużo. A jak ktoś przychodzi ponarzekać i ma wielkie wymagania no to właśnie pisze takie komentarze jak niżej :))

mw

Tragedia Byłem w Szczecinie Jakiś gbur szukał ryzy papieru i udawał że nie widzi klienta Żenada, obsługa totalne (usunięte przez administratora) Nigdy więcej, nie polecam Pojechałem do innej firmy i zamówienie złożone

Anatol

Może kiedyś nie było najlepiej ale ważne, że teraz jest dobrze i warto znaleźć się w firmie, polecam.

szczery

Dobra rada, z dala od tej firmy ( Sotex Wrocław ) to jest masakra jakaś i tragedia . Rządzi tam (może inaczej..próbuje rządzić) banda łysych. Dodatkowo panienki z biura wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają.. Trzymajcie się z dala od tej firmy !!!!!!!!!!!

don giovanni
@szczery

"szczery" a możesz coś powiedzieć o kasie? Widzę, że rekrutują, ale bez żadnych szczegółów.

@don giovanni

12 zl za godzine jeżeli to Ci odpowiada to polecam tą firme (a praca nie jest lekka)

@szczery

ty to powinienes w kabaretach robic z takim poczuciem humoru ;-p zlego slowa nie powiem o jak to nazwales bandzie lysych a i dziewczyny z biura sa ok. pracuje juz kilka lat i nie zamierzam zmieniac pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Szczecin

• Jak się pracuje w Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Sotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
3.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Al. Krakowska 225
    05-552 Szczecin