Globema Sp. z o.o.

Opinie o Globema Sp. z o.o.

2013-10-22 10:13:34
Polityka taniego państwa.
Na plus należy zaliczyć
miłą atmosferę w pracy (głównie między osobami w dziale), dopłaty do karty Benefit, wypłaty zawsze na czas,
luźne godziny pracy.
Minusy to
antydopingujący system premiowy, coraz większe wymagania kosztem niskich lub braku podwyżek,
niegecjowalne wynagrodzenie, coraz mniej/brak szkoleń, w dłuższym czasie brak perspektyw.
Firma szczyci się osiągnięciami i kolejnymi siedzibami, zaś milczy w kwestii wynagrodzenia i upychania obowiązków.
ziutek 2014-05-12 19:46:36
Rodzinna firma, co oznacza tyle, ze synowie prezesow maja najwieksza szanse na rozwoj i nieuzasadniony merytorycznie awans. Sporo osob trafia tu na studiach i Ci pracownicy albo po 2-3 latach odchodza, kiedy okazuje sie, ze rynek ma do zaoferowania duzo ciekawsze stawki i ciekawsze wyzwania, albo zostaja na wiele wiele lat - wtedy motywatorem zazwyczaj jest "wygodnictwo", lub lek przed nieznanym. Jesli zaczynasz swoja kariere i jestes dobry - sprobuj w Globemie, po 2-3 latach bedziesz wiedziec w jakich warunkach nie chcesz pracowac. Jesli jestes doswiadczonym pracownikiem - szukaj szczescia gdzie indziej, chyba ze masz noz na gardle i szukasz pracodawcy na krotki czas.
ziutek 2014-05-13 17:32:45
Na studiach ma sie stosunkowo niewielkie oczekiwania. A jesli po studiach okazuje sie, ze pensja pozwala na zakup 30 metrow na Bialolece, zmienia sie percepcja. To nie jest zla firma! Pozwala zdobyc doswiadczenie - 2-3 lata to dobry czasookres pierwszego powaznego wpisu w CV. Globema jest rozpoznawalna w branzy i jej "ex"-pracownicy sa cenieni. Ale jesli 'zdobycie doswiadczenia' to glowna motywacja mlodych pracownikow, to cos trzeba zmienic. Globema stawia na studentow - proste, sa tani. Nie docenia doswiadczonych pracownikow przychodzacych po pierwsze konkretne podwyzki, bo rynek pelen jest studentow 3-4 roku o niewielkich oczekiwaniach.
olek 2016-04-18 20:12:15
z tego, co wiem, jakiś czas temu firma szukała pracowników na dwa ciekawe stanowiska. A dokładniej: inżynier oprogramowania i programista JAVA. Ciekaw jestem @bluman, jak obecnie wyglądają tam zarobki.
Zostaw swoją opinię o Globema Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globema Sp. z o.o.