Opinie o Currenda Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Currenda Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Currenda Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Currenda Sp. z o.o. w Sopot

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Currenda Sp. z o.o.?

Leno

Słyszałem od znajomego i czytałem też gdzieś że (usunięte przez administratora) jest w tej firmie.

Agata

Currenda dzięki szerokim kompetencjom oferuje swoim klientom rozwiązania do zarządzania złożonymi procesami prawnymi i biznesowymi. Firma jest niezależnym dostawcą wiedzy, rozwiązań i usług. Poniżej zostawiam link do rekrutacji. https://www.currenda.pl/kariera/oferty-pracy Proszę o informację, jak wygląda umowa o pracę i jakie benefity pracownicze zapewnia ten pracodawca?

@Agata

@Agata odpowiadając na pytanie stosujemy dwie formy zatrudnienia tj umową o pracę i umowę B2B wszystko zależy od preferencji kandydata. Benefity jakie zapewnia pracodawca widoczne są w każdym ogłoszeniu a są to m.in system kafeteryjny, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe ( z opcją rodzinną ), elastyczny czas pracy, bezpłatny parking, finansowanie szkoleń/konferencji. W przypadku umów o pracę funkcjonuje również ZFŚS. Obecnie stosujemy hybrydową formę pracy .

Co jaki okres czasu w Currenda Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bardzo ciężko było dostać podwyżkę... Były one często mrożone, nie było na nie finansów. Nawet jak człowiek nie chciał dużo, to się nie godzili, dostawałeś połowę, a jak za parę miesięcy się przypomniałeś, to były pretensje, że przecież niedawno była podwyżka... To był jeden z głównych powodów, dla których już mnie tam nie ma. Teraz zarabiam prawie 2x tyle.

Ciekawy

Mozecie cos napisac o kadrze zarzadzajacej? Jak wygladaja relacje z szefami dzialow i prezesem/zarzadem?

Firma Currenda Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Programista Java Regular. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Co się dzieje, że firma PRECUR W. PRĘDKA odbiera firmie Currenda serwisowanie systemu SAWA w Sądach? Czy to jest firma założona przez byłego pracownika? Przejmuje teraz obiekty za niską stawkę.

@Currenda i czy pracownik dostaje swoje służbowe auto czy tez jakieś zwroty za paliwo w wypadku takich wyjazdów?

@Anna

Konsultanci ds. wdrożeń otrzymują służbowe auta

Proszę o informację jak wygląda kwestia wyjazdów na stanowisku konsultant do spraw wdrożeń(biuro Krakowskie). Czy są to wyjazdy w obrębie województwa, czy dalsze? Czy są raczej jednodniowe, czy dłuższe?

@Zainteresowany

Dzień dobry wyjazdy są w obrębie województwa do 300km jednak czasami mogą zdarzyć sie wyjazdy do innego województwa ale to w sytuacji nagłej kiedy inny Konsultant jest na urlopie czy zwolnieniu lekarskim. Wyjazdy raczej 1-dniowe.

Maciej

Jakie zmiany i godziny pracy obowiązują pracowników Currendy? Czy zdarza się, że weekendy również są pracujące? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Łukasz
@Maciej

Godziny standardowe 8 godzin, rozpoczęcie pracy pomiędzy 7.00 a 10.00. Do tego możliwość telepracy, praca zdalnej od czasu do czasu. Dłużej pracuje Helpdesk, w weekendy się pracuje, chyba ze zdarzy się jakaś wyjątkowa sytuacja...

Łukasz
@Łukasz

Miało być w weekendy się nie pracuje...

@Łukasz

Możesz powiedzieć coś na temat zarobków w Currenda? Widzę, że dobrze znasz firmę od środka, więc na pewno jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie.

@Maciej

znacznie poniżej rynkowej. Jest wiele firm, które płacą znacznie lepiej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Currenda Sp. z o.o.?

P

Bardzo sporadycznie w moim zespole. Trzeba brac pod uwage, ze czasem przy deadline trzeba przycisnac ale powiedzialbym ze tutaj jest to rzadkosc

Maciej

Praca w zespołach Scrumowych, fajna atmosfera, benefity. Wynagrodzenie zawsze na czas. Umowa o pracę lub B2B.

Frodo

Fajna atmosfera, firma w ostatnim czasie mocno się uzwinniła wdrażając m.in. SAFe jako metodykę zarządzania inicjatywami informatycznymi i całą organizacją. Ciekawe projekty, dobry pracodawca.

Mikołaj

Mała firma, w której wszyscy się znają. Brak korporacyjnych procedur. Określony rynek i klient z sektora prawnego wpływają na równie specyficzne warunki pracy, ale ogółem jest bardzo fajnie. Zarobki adekwatne do wynagrodzenia, pieniążki zawsze na czas, pomocna kadra, pakiety benefitów i dogodnie ulokowane biuro. Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił w ambitnych projektach, a nie dziubać swój kawałek w korporacji to naprawdę warto.

Iza

Na stronie internetowej firmy Currenda pod zakładką kariera znajdziecie aktualne oferty pracy: https://www.currenda.pl/kariera/#oferty Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na stanowisko Java Developer, Scrum Master, Tester oprogramowania?

Jestem aktualnym pracownikiem na umowę B2B. Bardzo dobry pracodawca. Zarobki adekwatne do umiejętności. Sympatyczni ludzie i dobra kadra. Firma w ostatnich latach przeszła restrukturyzację swojej kadry i sposobu zarządzania, co wpłynęło pozytywnie na jakość i wydajność pracy. Planujemy swoją pracę i nikt nad nikim nie stoi z batem. Naprawdę dobrze się tu pracuje. Ludzie sobie chętnie pomagają i dokształcają na wzajem. Firma finansuje szkolenia i daje szansę rozwoju. Słucha tego co mają jej pracownicy do powiedzenia. Jeśli ktoś narzeka to dawno nigdzie indziej nie pracował. Jeśli ktoś uczciwie pracuje to może pracować częściowo zdalnie. Firma jest bardzo elastyczna i nikt nie wymaga od nikogo rzeczy niemożliwych. Dodatkowo firma zapewnia kilka standardowych benefitów.

Iza

Czy braliście już udział w rekrutacji na stanowisko Java Developer? W dalszym ciągu ta oferta pracy jest aktywna, więc może podzielicie się swoim doświadczeniem z nią związanym? Dla zainteresowanych: wymagane jest 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku JAVA (JAVA SE 8) i tworzeniu aplikacji przy użyciu framework Spring boot, znajomość systemów bazodanowych – PostgreSql /MS SQL oraz znajomości narzędzi developerskich m.in. GIT, JIRA. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.currenda.pl/kariera/#oferty Jak oceniacie takie stanowisko?

Grzegorz

Dobra firma i praca pod warunkiem, że to co robimy leży w kręgu zainteresowania potencjalnego kandydata

happy

Jakieś nowe wieści? Widzę że firma nadal zatrudnia. Jak ze stabilizacją i zarobkami?

Cezary

Tak dobrze się pracuje, że nie ma czasu na pisanie? Super

Iza

Aktualnie firma poszukuje pracownika na stanowisko REDAKTOR PROWADZĄCY. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach, elastyczność co do formy, warunków i wymiaru umowy, rozbudowane świadczenia dodatkowe, firmowe eventy i dopłaty do urlopów. @--- czy pracujesz obecnie w firmie Currenda Sp. z o.o.? CO powiesz o warunkach pracy? Co najbardziej nie podoba Ci się tutaj pracując? Co byś zmienił w firmie?

Iza

Szukają Konsultant ds. wdrożeń i Programista C#.Net. Programista powinien zarabiać dużo , kto obecnie pracuje i podzieli się takimi informacjami? Napiszcie też coś o benefitach. Osobom chcącym się zatrudnić takie informacje się przydadzą.

---
@Iza

Myślę że dostałabyś mniej niż oczekujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Currenda Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Currenda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Currenda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Currenda Sp. z o.o.?

Currenda Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Niepodległości 703 A
    81-853 Sopot