Currenda Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Currenda Sp. z o.o.

--- 2015-06-26 10:11
Firma z którą nie warto wiązać się na dłużej niż to konieczne. Zdobyć doświadczenie o tym jak czegoś nie robić i odejść bez żalu.
pracownik 2015-08-19 22:19
Pracuje się całkiem spoko. Jest wszystko co trzeba. Rozwój, perspektywy i docenienie tego co się robi. Jak ktoś chce to zawsze się odnajdzie... a inna "łąka" wcale nie jest lepsza :). Ja polecam...
przejrzalem_was 2016-06-25 17:57
Nie mogę wyjść z podziwu, jak mocno pracuje tutaj nad komentarzami pracownik działu HR :-) Ludzie, to jest żenada, chcecie kogoś przekonać w ten sposób? To chyba debila.
erfw 2016-06-25 19:26
hej widze ze jest teraz oferta na stanowsiko programsity aplikacji sadowych w Soposcie wymagana jest dobra znajomość języka C#/.NET lub Java dobra znajomość języka SQL (T-SQL, PL/pgSQL)znajomość środowiska projektowania Sybase Powerbuilder będzie dodatkowym atutem
Taki tam... 2016-11-02 08:26
Zalety: płatności zawsze na czas, niekiedy premie, drobne bonusy (np. owoce, imprezy raz na pół roku), część porządnych ludzi, którzy siedzą tam przez zasiedzenie, przyzwoite narzędzia pracy i otoczenie.
Wady: beznadziejna kadra zarządzająca, brak jasnej ścieżki awansu, spychologia, brak doceniania pracownika. Prędzej można się spodziewać lądowania Specnazu na plaży w Sopocie niż dobrego słowa od prezesa.
Jeśli ktoś lubi taki survival, może spróbować swoich sił. Moim zdaniem bilans wychodzi na spory minus.
Iza 2017-07-28 11:54
Szukają Konsultant ds. wdrożeń i Programista C#.Net. Programista powinien zarabiać dużo , kto obecnie pracuje i podzieli się takimi informacjami? Napiszcie też coś o benefitach. Osobom chcącym się zatrudnić takie informacje się przydadzą.
--- 2017-07-28 17:16
Myślę że dostałabyś mniej niż oczekujesz
Zostaw swoją opinię o Currenda Sp. z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Currenda Sp. z o.o.