Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dekor-Publidecor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie.

byly robol

Piszesz MY czyli ty(siwy) i angor???to faktycznie żadnych kolegów nie macie

@byly robol

To nie twoja sprawa kto jest naszym kolegą. Na pewno nie ty i na pewno nie ty nam będziesz dobierał kolegów.

@byly robol

Dziwne ale tutaj nikt się nie przyznaje, że jesteś jego kolegą. Zajmuj się więc sobą a nie nami.

byly robol

Jak nie jego sprawa???w dekorze pracują nasi koledzy ,po prostu nie można patrzeć jak zarząd roluje ich na gruby hajs...zreszta ciebie także,hehe,hehe i nie pisz proszę ze nie narzekasz skoro juz 3 razy obcięli ci pensyjkę...chyba ze lubisz być d......ny

byly robol

W same sedno....nic dodać,nic ująć..

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
byly robol

He,hehe,małpa nic się zmienił,tego Gallusa chętnie jak by co nabędę po dobrej cenie

@byly robol

Możesz sobie pomarzyć. Z twoją kasą to możesz sobie kupić drukareczkę do kompa.

@byly robol

He, he, he.......ale żeś się nabrał. To tylko zrobili taki sondaż rynku. Nic nie sprzedają a słyszałem, że mają nowe stawiać.

drukującą małpa

A ty majszak pamięta jak przejmowales po mnie typo i zaraz leciałaś do biura ze brudasa jestem?nieładnie tak niepełnosprawnych donosić

gemba

Mam pytanie. Czy małego Gallusa będą w końcu sprzedawać?

majszak

Małpa.Ty lepiej pracuj w tych swoich Siedlcach, a nie się wymądrzasz że więcej zarabiasz niż w Dekorze.

byly robol

Dzięki, dzięki, zawsze twierdziłem ze te 15% zarobków w dol to tylko ściema-zabieramy-żylujemy produkcje-po czym jakąś część oddajemy i wszyscy są zadowoleni...także życzę owocnej w pieniążki pracę...

Dzięki, dzięki.......

byly robol

Jednak w dekorze najlepiej-zabiorą kase,pozniej czesc oddadzą i powiedzą ze dostałeś podwyżkę, to fakt-umieją docenić pracownika, Ha, ha,ha....(((((-:

@byly robol

Ciekawe jak ciebie tam doceniają gdzie teraz jesteś bo ja to przynajmniej nie narzekam i dlatego dalej tutaj pracuję. A ty jak sobie poszedłeś to pilnuj swojego "chlebodawcy". U nas już część kolegów dostała spore podwyżki stawki godzinowej a także i premii. Dodatkowo dostajemy ekstra premię, oczywiście tylko ci co się wyróżniają dobrą pracą. Dziwne, że jesteś poza naszą firmą a ciągle się do niej przyp...rzasz. Mimo wszystko życzymy ci powodzenia w nowej pracy!

Wujcio to kto???

rogoszczak

A Wujcio miał się zwolnić i co?Zrezygnował jednak?Ja mogę za niego pracować nawet 12 godzin za 15 zł za godzinę.I za tego majszyka pracoholika chorowitka też mogę pracować.

@rogoszczak

Jaki to problem, zgłoś się do Sławka z tą propozycją.

jacenty o.
@maszynista

Co wy tu tak narzekanie? Jak się nie podoba to do malesiaka.

@jacenty o.

Niektórym to nie dogodzisz, wszędzie im żle.

maszynista

A po co miał tam przechodzić? Dostał chyba podwyżkę a przecież liczyć pieniążki to każdy potrafi. Poszedł by tam po to żeby zaraz wrócić???

Były drukarz
@maszynista

Dostał podwyżkę tak jak wy wszyscy dostaliście, chyba +15 % które wam wcześniej zabrali :-)

@Były drukarz

To już chyba nie twoja sprawa. Martw się o siebie!!!

kobretti

Witam.Tu kobra brylowa.Jak tam premie dla przewijaków?Takie chłopiki duźo chyba mają po nadgodzinach?

@kobretti

A co zazdrościsz innym?

drukarz

Ja tam dostaję całkiem niezłą premię. Jestem zadowolony.

@drukarz

Ja też.

drukarz

Teraz jest ok.

maszynista

Może masz rację ale ja nie mam na to wpływu.

byly robol

Witam po świątecznej przerwie, ale widzę ze temat premii wiecznie żywy...może całkiem zlikwidować ten durnowaty system motywacyjny???i wprowadzić coś co pozwoli się rozwijać firmie w dłuższej perspektywie oraz zatrzyma najbardziej wartościowych i lojalnych pracowników.... pozdrawiam

maszynista

Nie ja oceniam i nie ja dzielę premie. Zapytaj Sławka. Jedno wiem, na pewno trzeba na nią ciężko zapracować.

m-power

Dobrze wiedzieć ze jest możliwość jakieś gratyfikacji,a nie wiesz co trzeba zrobić żeby takie dodatkowe pieniążki dostać???z tego co wiem to głownie maszyniści dostaja

m-power

Przecież piszą tu także niezadowoleni pracownicy Dekoru, piszesz o socjalu a zapominasz o zredukowanych premiach

@m-power

Jak ktoś zasługuje to i teraz dostaje większą premię ale trzeba na to zapracować bo "na ładne oczy" to Sławek nie daje.

m-power

Napisz maszynisto ile od maja jesteś w plecy przez zabraną premie, firma cię d....a a ty się cieszysz z byle ochlapow

@m-power

Podpuszczasz mnie i innych. Skąd żeś tutaj się znalazł? Od konkurencji??? Tam to dopiero cię d...ją!!! To moja sprawa ile dostaję kasy a jedno tylko ci powiem - mało nie zarabiam i powiem więcej, mnie to wystarcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Mazowiecka 1
    05-311 Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.