Opinie o Net-o-logy Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Net-o-logy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Net-o-logy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Net-o-logy Sp. z o.o. w Katowice

Czy Net-o-logy Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Natalia

Oczywiście, że tak :) Zapraszamy do składania CV!

Chcę potwierdzić, że Net-o-logy jest bardzo profesjonalna firmą w swojej branży. Zastanawiam się dlaczego niektóre osoby dają sobie prawo do ustawiania firmy wg swoich poglądów?

Agnieszka

@Kubsonmożesz powiedzieć co dokładnie wyróżnia Net-o-logy Sp. z o.o. na tle innych firm z branży? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze potencjalnego miejsca pracy.

Kubson

Nie jest tak źle w tej firmie. Ogólnie branża zadaniowa, multitasking, więc trzeba być naprawdę zorientowanym. Mam porównanie kilku firm w branży i net-o-logy wypada całkiem dobrze na tle konkurencji. Równie dobrze jest w it.expert i asseco, a reszta to porażka.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Net-o-logy Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Kubson

Agnieszka

Jakie macie doświadczenia z firmą Net-o-logy Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat!

Ale chyba nadal pracujesz skoro określasz sobie mianem @pracownik więc skoro jest tak beznadziejnie, źle płatnie i w ogóle to, przecież pracy dla informatyków jest dużo można poszukać czegoś innego no chyba, że już się pracuje w innej firmie i konkurencji wystawia negatywy

Natalia Komala

Język Angielski nie jest wymagany aczkolwiek mile widziany :)

Natalia Komala

@wer Jesli interesuje Cię składanie aplikacji do naszej spółki to proszę zobacz jakich kandydatów poszukujemy : http://www.netology.pl/dzial-Kariera.html Zapraszam do składania CV .

bulterier

Podbijam temat. Widzę, ze jednak rekrutacja nowa jest - http://www.netology.pl/Kariera/Kogo_poszukujemy Czy ktoś powie czy warto? Jak wygląda u nich proces rekrutacji?

Panowie, proponuję wysłać swoje aplikacje na praca@netology.com.pl. Obecnie w netology trwa rekrutacja na stanowiska w dziale Helpdesk/Serwis. W procesie rekrutacyjnym liczy się, jak wspomnieliście, minimalne zaplecze techniczne i w dużej mierze chęć pracy i zaangażowanie. Zawsze warto spróbować, powodzenia.

Bartollini spróbuj w IBM, na wiele stanowisk tam szukają "z minimalnym zapleczem technicznym" bo oni sami chcą wyszkolić pracownika, nauczyć, itp..

iTSeba

A czy jest szansa na pracę w firmie dla osoby która studiuje zaocznie ale dopiero na II roku, która ma wielką motywację do rozwoju, chęci do nauki, szkoleń i posiadająca już pewne doświadczenie w pracy na kierunkach IT ? Czy pierwsza selekcja jaka tam jest to studia ?

Nie rozumiem, skąd pojawiają się podejrzenia, że pozytywne opinie o Spółce są ukartowane? Oczekujecie, że GoWork jest tylko po to, żeby obsmarować firmę? Otóż przyjmijcie proszę do wiadomości, że są na świecie pracownicy zadowoleni ze swojej pracy, a jeśli mają coś przeciwko pracodawcy, po prostu szukają innej firmy zamiast wylewać wiadro pomyj na dotychczasowe miejsce pracy. Uważam, że w netology pracuje się dobrze, wynagrodzenie jest zawsze na czas, atmosfera jest niemal rodzinna, szans rozwoju jest wiele. Ale nie jest to z pewnością miejsce pracy dla osób, które nie mają ambicji i chcą wyłącznie odbębnić 8 godzin przy minimalnym zaangażowaniu.

litem

ale weźcie zobaczcie, ja w sumie też szukam jakiś info najlepiej sprawdzonych o tej firmie, co pradwa od niedawna więc za bardzo nie pomogę, ale chodzi mi o to, że nie mamy żadnej pewności kto pisze te opinie wyżej wiec nie wiem czy warto od razu zakładać że są ukartowane czy coś w ten deseń, chociaż mam mieszane uczucia

Piotr Biela

Panie Damianie - bardzo często chęci, pasja i zaangażowanie znaczą dużo więcej niż konkretne certyfikaty. Czy warto związać się z netology? Jestem przekonany, że tak - dlatego zapraszam na spotkanie w siedzibie firmy (dane kontaktowe znajdzie Pan poniżej). Mam nadzieję, że uda mi się odpowiedzieć na wszystkie Pańskie pytania i przekonać przynajmniej do próby podjęcia wyzwania :) pozdrawiam Piotr Biela / netology sp. z o.o. Dyrektor ds. Technicznych (usunięte przez administratora)

dtech

Płacą regularnie i jak masz kompetencje to zarobki nie gorsze niż u konkurencji a atmosfera lepsza. Kilka osób w zeszłym roku przeszło z dużych firm do netology.

gosc

A mi odpowiada. Każda firma ma swoje za uszami a trawa zawsze gdzieś indziej jest bardziej zielona. Firma zapewnia mi moją podstawową potrzebę w postaci regularnej kasy a to że wymaga to nic nowego jedynie Państwowy Urząd Pracy nie wymaga zbyt wiele i płaci kasę (ale tylko przez kilka miesięcy)

inżynier

szkoda, że właśiciele dogadali się z portalem i usuwają obiektywne opinie, może nie zawsze pozytywne...widziałem jakiś czas temu negatywne opinie o tej firmie i dziś już ich nie ma...

Jako Pracodawca apeluję o zakończenie dyskusji pozbawionej twardej merytorycznej analizy. handlowca/Konsultanta oceniamy przez wyniki, inżyniera przez wiedzę. Reszta to opinia subiektywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Net-o-logy Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Net-o-logy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Net-o-logy Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.

Net-o-logy Sp. z o.o.