Mikrobit Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mikrobit Sp. z o.o.

anonim 2011-07-21 08:54:34
a jak z zarobkami na stanowisku programisty? można liczyć na coś więcej czy tak jak w pozostałych firmach IT w Lublinie 1500?
emdo 2013-01-14 14:30:34
pracowałem w Mikrobicie - w sumie było to 2 lata temu, ale ekipa, z tego co wiem, tylko nieznacznie się zmieniła. Bardzo sobie chwalę ten czas. Polecam każdemu - zarobki może nie zwalają z nóg, ale atmosfera jest świetna.
mag 2013-03-01 10:11:28
może praca jest fajna ale program BEZNADZIEJNY. Za wszystko liczą kasę, co jeszcze jest do wytłumaczenia ... ale ... coś naprawią (za odpłatnością), a przy innej naprawie popsują to co naprawili wcześniej (i drugi raz płacić trzeba za poprawę zepsutej poprawy). PORAŻKA niech księgowi wystrzegają się tego BUBLA.
TS 2013-06-04 14:45:26
ja pracowałem 15 lat ;)
ludzie super i szefowie super ...
co do kaski ... bywało różnie ;)
z tego co wiem w asseco biorą mikrobitowców z pocałowaniem ręki ;)
zdegustowany 2014-09-08 16:49:28
Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie pracowałem tam jakieś 2 lata temu ekipa ok ale caly czas zmiany zmiany bardzo duza rotacja nie wiedza czego chca zatrudniaja na stanowisko ktore zaraz sie zmienia i do widzenia jak nie jestes czlowiek orkiestra ( znajomy wlasnie wylecial ,bo ( nie spelniasz wymagan i za drogi jestes 2 do reki to za drogo?) teraz szukaja studenta za niego na nie pelen etat. Co do kasy obiecuja nie wiem co a konczy sie na stalej gadce " niedlugo cos pomyslimy i napewno dostaniesz wiecej". Obecnie siedzi tam z 5~7 dyrektorow i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja zwyklego pracownika byle wykorzystac i wypelniasz 5 dokumentow potwierdzajacych co dzis zrobiles.. za nadgodziny placa tyle co nic a powiedz slowo to zaraz afera na dywanik i " ciesz sie ze masz prace"... masakra pracować w tej firmie .. wiekszośc z nich to albo rodzina albo pociotki lub stara gwardia ktorej nikt nie podskoczy.. chcesz pracowac za grosz w "ciagle" zmieniajacej sie firmie byc w ciaglej niepewnosci czy jeszcze masz prace Mikrobit zaprasza
:) 2014-11-20 02:40:50
Byles słaby to wyleciales:)
Doprawdy zabawna wypowiedz:D
:) 2014-11-20 02:43:15
MIKROBIT JEST SUPER:)
zenada_byly_pracownik 2015-01-07 21:55:28
potwierdzam w 100%, dodatkowo tzw kilometrowka.. Nie wiem czy to legalne nawet, bo przebiegi były fikcyjne, ale netto wychodziło więcej. Najgorsza firma w jakiej pracować mi było.
Ann 2015-01-16 23:06:29
Zdecydowanie najniższe zarobki w IT na Lubelszczyźnie.
Ann 2015-03-04 20:36:10
Mysle ze jakies 1500 na reke to maks. Na poczatek raczej najnizsza krajowa.
Dyr 2015-03-24 14:21:51
Odradzam prace w tej firmie. Więcej dyrektorów niż ludzi do pracy. Jak to się jeszcze wszystko tam kręci?? System płacowy mało przejrzysty a premiowy na gębę-lepiej nie mówić. Jeśli szukasz ciepłego kąta na zimę grosze to miejsce idealne dla Ciebie
Pracownik 2015-04-24 21:51:37
N I E N I E S Ą ! ! !
Krt 2015-07-18 20:51:35
Świetna firma i ludzie!

Ten kto pisze takie głupoty, to albo został zwolniony, albo nie rozumie działania spółki.
Sami załóżcie swoje działalności i przestańcie pieprzyć bzdury.
Pracuje tu długo i lepszej firmy wczesniej nie miałem. Szefowa to juz wogole anioł ale z pazurem:)Konkretna firma i działania.
Niesamowita historia tej firmy rodzinnej, ktora stworzyl pasjonat m.in. twórca wizualizacji wyników wyborów prezydenckich, parlamentarnych itp.
Pracować tu to zaszczyt. Nie liczy sie tylko kasa tylko drugi człowiek, a tutaj sa zawsze pomocni.
Merry 2015-07-21 23:03:43
Pracowałam tam jakiś czas temu. Dla studenta na start praca dobra. Ale tylko na zdobycie pierwszego doswiadczenia. Rok, półtora. Pozostałe firmy na początek proponują co najmniej dwa razy więcej.
Piotr 2015-08-17 22:04:10
W MIKROBIT nauczysz sie wiecej niz w innych firmach.
Pełen profesjonalizm.

W innych masakra...
promise 2016-08-29 11:07:01
Pracowałem u nich. Jeśli chcecie się rozwijać to ok. Cena jaką za ten rozwój zapłacicie to stres.
Co do zarobków ;) powiem tak - sprzątaczka zarabia więcej ;).

Co do relacji międzyludzkich - były w porządku.
Co do traktowania pracownika to występuje tam relacja w układzie prywaciarz-pracownik i dlatego będziecie wykorzystywani za małe pieniądze.

Jeśli to wszystko przetrwacie to ze zdobytym doświadczeniem praca w innej firmie będzie dla Was przyjemnością ;)
red 2016-08-30 12:32:35
W sumie nie jest tak źle @kleo, bo zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera jest w porządku, ale jakie dają tutaj benefity? Pewnie socjale są.
Zostaw swoją opinię o Mikrobit Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrobit Sp. z o.o.