Adara Sp. z o.o.

Opinie o Adara Sp. z o.o.

Mariusz 2014-03-09 16:56:18
Zdecydowanie odradzam pracę w firmie Adara. Firma szczyci się tym, że zajmuje się dystrybucją międzynarodowej marki kosmetyków, jednak zamiast stosować przejrzystych reguł przy naborze nowych pracowników, panuje kolesiostwo i kumoterstwo. Podczas rekrutacji miałem wrażenie, że wszystko jest już rozstrzygnięte i wszystkie te rozmowy z kandydatami to jedna wielka szopka, aby przełożeni nie dowiedzieli się o ustawionych rekrutacjach.
Piotr 2014-03-12 21:47:56
Miałem to samo podczas rozmowy w sprawie pracy w firmie Adara w Warszawie. Dwie młode dziewczyny (blondynka i brunetka), a którymi odbyła się moja rozmowa były w ogóle do niej nie przygotowane. Zero profesjonalizmu.
klaudia 2014-03-19 11:05:35
ja też przez to przeszłam, dawno nie spotkałam się z takim lekceważeniem ludzi :(
Jolka 2016-04-20 10:26:14
Dawno nikt nie wypowiadał się na forum, chciałabym rozpocząć współpracę z tą firmą, mam również kilkuletnie doświadczenie w tej branży jednak nie mogę nigdzie znaleźć aktualnych ogłoszeń. Może ktoś mi pomóc?
Zostaw swoją opinię o Adara Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adara Sp. z o.o.