Opinie o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. w Gliwice

Basia

BellaArti, marka której właścicielem jest GLOKOR Sp. z o.o. to bardzo unikalna sieć stylowych butików z biżuterią. Polecam, sama kupiłam tam kilka błyskotek w Poznaniu i jestem zachwycona to coś unikalnego i wyjątkowego na rynku. Klientka butiku w CH MALTA Poznań

Susan

GLOKOR employs professional advisors and work with that company www.glokor.eu very well and efficiently Susan G

Joanna

GLOKOR pomógł mi się pozbyć problemów związanych z odpadami i jestem bardzo zadowolona z ich usług oraz sposobu i podejścia do nas jako klienta. Joanna

Prodryn Chorzów

Od lat współpracujemy ze spółką GLOKOR w Gliwicach i każde zlecenie, każda dostawa była wykonywana należycie i starannie. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność i z całą przyjemnością polecam ich Wam. PRODRYN Chorzów – [usunięte przez moderatora]

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Krzysiek

GLOKOR to bardzo fajna firma i wdraża nowoczesne rozwiązania to widać i słychać na rynku. Podoba mi się, że stawia na ludzi kreatywnych

H.Wrona

fajna firma i wdrażają bardzo ciekawe i innowacyjne metody na rynku [usunięte przez moderatora] . Mają duże możliwości finansowe i mocne wsparcie techniczne na terenie całego kraju. Warto z nimi pracować, opłaca się

Sergiusz

firma w porządku i więcej takich na rynku nam potrzeba.

znam tą firmę też i ich polecam

Barbara Szymroszczyk

bardzo dobrze wspominam GLOKOR Sp. z o.o. i firmy z nią powiązane [usunięte przez moderatora] i polecam jako fachowców innym Basia

Lubomir Binnes

Rekomenduje wszystkim innym przedsiębiorstwom [usunięte przez moderatora] GLOKOR Sp. z o.o. jako rzetelnego kontrahenta. [usunięte przez moderatora]

Marcin / Myszków

Bardzo fajna firma z tradycjami i solidna kadra. Nie narzekam już od kilku lat na ich usługi, zawsze na czas, zawsze bez problemów. Polecam

Bożena Szumilas

Miło przyłączyć się do promowania [usunięte przez moderatora] to rzadkie w dzisiejszych czasach. Znam tą firmę od lat i nigdy mnie nie zawiedli. To solidna marka - polecam wraz z całą rodziną

inka

moniaczek - 2011-12-15 07:17:38 pracowałam dla GLOKOR przez równe 3 miesiące na stoisku z ekskluzywną biżuteria w trakcie swojej nauki i praktyki na uczelni w Warszawie, potem wyjechałam na staż. To bardzo fajni i konkretni ludzie, szczególnie miło wspominam szefową działu Panią [usunięte przez moderatora] pozdrawiam wszystkich z [usunięte przez moderatora] moniaczekwspaniale mi się pracowało dla GLOKOR Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, a tak precyzyjnie to w ich marce Bella Arti. Niesamowite często ręcznie robione na zamówienia wyroby jubikerskie, dobre zarobki i miła atmosfera. Polecam inka

moniaczek

renata

kupowałam w GLOKOR Sp. z o.o. przez wiele lat ich produkt o nazwie: Płytka na owady GLOKOR i działało to rewelacyjnie. Pamiętam ich miłą i fachową obsługę. Polecam www.glokor.eu

seo

MIXT s.c. - 2011-11-22 05:28:28 Na przestrzeni lat wielokrotnie przekonaliśmy się, że firma Glokor sp. z o.o. to odpowiedzialny kontrahent, który wzorowo wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Pełne zaangażowanie w prowadzone projekty świadczy o profesjonalnym podejściu do Klienta. Dlatego rekomendujemy tę spółkę jako solidnego partnera i życzymy innym wielu korzyści ze współpracy.dla mnie GLOKOR Sp. z o.o. [usunięte przez moderatora] to THE BEST POLISH COMPANY i tyle

żeglarz

Natala ma rację i również polecam tą firmę. Takich już chyba mało ...

Artur

zgadzam się z Natalią i potwierdzam. To w porzo firma

Witold

Dzień Dobry. Postanowiłem wynagrodzić wieloletnią współpracę i pracę dla przedsiębiorcy z Gliwic o nazwie GLOKOR Sp. z o.o. - [usunięte przez moderatora] - i polecam ją wszystkim osobom, firmom majacym do czynienia z gospodarką odpadami, truciznami, badaniami naukowymi, działaniami w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii. Mam nadzieję, że wielu z forumowiczów skorzysta z tej mojej rekomendacji. Dla mnie to The Best Polish Company Pozdrawiam Witold

Jadzia Szary

Postanowiliśmy wynagrodzić wieloletnią współpracę firmie GLOKOR Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach posiadającą stronę [usunięte przez moderatora] i polecić wszystkim usługobiorcom jako rzetelnych fachowców i profesjonalistów.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. - Gliwice

Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Górnych Wałów 27A
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312321993 KRS: 0000016621

Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.