Opinie o Kaps Sp. z o.o. w Rzezawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaps Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaps Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaps Sp. z o.o. w Rzezawa

hahaha

producentawysokiej jakości kosmetyków - chyba cen

hahaha

producentawysokiej jakości kosmetyków - hahahahaaaa! chyba wysokiej ceny.

kapsorobot

Ludzie są spoko, pomijając księgowość i parę innych wyrobników. To zarząd robi atmosferę zakładu zamkniętego i domu wariatów- całkowity brak predyspozycji do kierowania ludźmi i ustalania im wynagrodzenią-żenada!

agent

Zgadzam się z powyższymi opiniami w całej rozciągłości, jeżeli marzy się komuś praca przez agencję pracy tymczasowej to polecam.

Bluszcz

Nawet na biurze są nadgodziny? Mówiąc, że źle płacą masz na myśli terminowość wypłacania pensji czy ich wysokość?

kapsorobot
@Bluszcz

WYSOKOŚĆ!

kazan

to, że nie ma rekrutacji to nie znaczy, ze nie ma wzmożonego ruchu, rekrutacja polega na zatrudnianiu znajomych, znajomych, ludzie sami przychodzą bo w regionie jest mało firm a w ostateczności zatrudnia się rodzinę i rodzinę rodziny, dostają większą kasę w połowie udają że coś robią i kółko się zamyka, ludzi w tej firmie przewija się tyle co na giełdzie samochodowej ale przecież nie będą o sobie źle pisać, oferty w biurze pracy jak są to płaca minimalna itp, itd

oszukany

każdy kto chce współpracować z ta firmą powinien wszystko nagrywać, każdą rozmowę by mieć dowody, potrafią wyprzeć się wszystkiego, kłamią na każdym etapie współpracy

buka

zastanawiam się nad współpracą z nimi ale nie wiem czy branża szewska to taka stabilna i przyszłościowa branża a nie chciałabym zmieniać pracy za rok czy dwa z jakichś powodów powiedzy rynkowych. w sumie to też nbie wiem czy kosmetyki do pielęgnacji butów tak dobrze się sprzedają. mogę być u nich przedstawiciele handlowym nawet u nich, ale to zależy jakie są prowizję i ile dostaję dla siebie

kuku

Jak dla mnie praca w tej firmie jest ok. Zarobki jak w regionie na nic więcej na pewno nie możesz liczyć, co ważne kasa zawsze terminowo. Można liczyć na premie jeżeli oczywiście się czymś wykażesz. Ja tam jestem zadowolony z pracy.

NoName

Trzeba przyznac,że jest to praca dla ludzi ktorzy lubia pracowac.Nic za darmo tu sie nie dostanie,zreszta jak w kazdej innej firmie.Lecz atmosfera,ludzie wynagradzaja wszystkie trudy pracy.

NoName

Trzeba przyznac,że jest to praca dla ludzi ktorzy lubia pracowac.Nic za darmo sie tu sie nie dostanie,zreszta jak w kazdej innej firmie.Lecz atmosfera,ludzie wynagradzaja wszystkie trudy pracy.

RUDA

Jeśli możesz daj parę groszy więcej,ale kup porządne. Np Scholla-wiem ,że są droższe ale skuteczniejsze. Szkoda kasy. Ale każdy kupuje co woli. To tylko moja sugestia. Najlepiej pytaj w sklepach ortopedycznych. Tam maja szeroki wybór.

ELKA
@RUDA

popieram wypowiedż-wyroby -lipa, po czyszczeniu butów emu zostały plamy i odbarwienia nie warto oszczędzać tylko kupić firmy kiwi -odpowiednia jakość za dobrą cenę tą firmę zawsze będę polecać -a tak straciłam parę fajnych butów za 600 zł nadają się tylko do śmieci

@ELKA

wyślij im buty i niech zwrócą kasę

Jacek

Poznałeś spostrzeżenia ludzi pracujących w tej firmie o swoim pracodawcy? Czy wiesz jak wygląda etat w spółce Kaps Spółka z o.o.? A możesz wiesz czy Rzezawa prowadzi rekrutację? Opowiedz o własnych przeżyciach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam dobrze zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaps Sp. z o.o. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Kaps Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaps Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaps Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaps Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaps Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaps Sp. z o.o.