Opinie o Kaps Sp. z o.o. w Rzezawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaps Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaps Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaps Sp. z o.o. w Rzezawa

Zik

Najniższa krajowa 1.540 zł plus jakas żałosna premia czasem 20 zł za cały miesiac do tego soboty nie płatne które sobie można odbic z urlopu którego i tak nie dostaniesz kiedy ty potrzebujesz bo jest nawał roboty i nie da rady!

mag

Fredi jak masz daleko to sobie po prostu przelicz czy ci się będzie opłacało dojeżdżać!

Luck

Praca w firmie jest ok

Alicja

@Ja, a czy możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Może jakieś konkrety? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Kaps. @Krzyś, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Kaps. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu?

Kto chce pracować będzie zadowolony bo jest Ok, kto nie chce zawsze będzie narzekać i buntować innych

Gutek

Czy ta cisza znaczy, że dobrze się pracuje?

Krzyś

Pojawiło się ogłoszenie o zatrudnienie specjalisty ds logistyki, ktoś coś może powiedzieć na temat tego stanowiska?

Alicja

@Zadowolona, czy mogłabyś trochę rozwinąć swoją opinię? Dlaczego podoba Ci się praca w Kaps Sp. z o.o.? Znalazłam aktualną ofertę pracy opublikowaną na stronie internetowej - firma poszukuje obecnie brygadzisty. Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://www.kaps.com.pl/pl,praca.html

ZADOWOLONY

Bzdety piszecie WLSCICIEL FIRMY TO NAJWSPANIALSZY CZLOWIEK JAKIEGO NAPOTKALEM NA SWOJEJ DRODZE polecam ta firme ,a pracownicy sie zmieniaja jak wszedzie .jedni sa wpozo a inni wiecznie nie zadowoleni,,,,,,,na koniec moze cos o PANI PREZES:BARDZO MILA I WYROZUMIALA OSOBA

ARYSTOKRATA
@ZADOWOLONY

Macie wielkie szczęście , że gość zainwestował w to miejsce . W przeciwnym razie większość z was pracowała by w charakterze oborowej lub pomocnika kombajnisty w głowach wam się poprzewracało, a do roboty w sąsiedniej wsi wycieczka wozem drabiniastym po ściernisku.

pracownik nr 22388 Auschwitz
@ARYSTOKRATA

Pani Prezes wstydzila by sie Pani dodawac tutaj pozytywne komentarze... Prawda jest taka ze to (usunięte przez administratora) a nie firma, kto to widział tak kobiety wykorzystywać, do tak ciezkich prac, nie polecam tej firmy A do tego bardzo niskie zarobki

Wyzwolona chłopka
@ARYSTOKRATA

Twoja opinia bardzo dobitnie pokazuje stosunek kadry do pracowników. Tak właśnie traktuje się ludzi w tej firmie. Wszyscy wiedzą jak tam jest i żadne cudowne wpisy niczego nie zmienią.

ARYSTOKRATA
@Wyzwolona chłopka

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wspaniałe wyróżnienie w ramach Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy - nominację w kategorii Małopolski Pracodawca Roku w kategorii Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników. Firma miodem i mlekiem płynąca i co !!!!!!

nik
@ZADOWOLONY

buhahahahaha

Chłopka
@ARYSTOKRATA

Barak Obama dostał Pokojową Nagrodę Nobla chociaż prowadził wojnę w Iraku i Afganistanie...

amen
@nik

Podstawowa zasada życiowa -mieć wszystko w (usunięte przez administratora) ...... i koniec wpisów czy ci czy inni chcą cię wykorzystać -taka jest natura ludzka od wieków.

Zadowolona

A ja nie narzekam jest ok cieszę się że tam pracuję Pozdrawiam

ktos

Nie polecam tej firmy Przeklinam dzien w którym sie tam zatrudnilam,uciekalam stamtad szybko Zero poszanowania pracownika Uwazaja ze pracownik to ich wlasnosc A do.tego te zarobki Jak to by bylo fajnie widziec w porfelu chociaż z 2 stowy wiecej Ale nawet na premie nie ma co liczyc Nawet w taki sposob nie potrafia docenić pracownika

Alicja

@hahaha, dlaczego? Powiedz coś więcej.

FS
@Alicja

Czy moglby ktoś podesłac konkretna opinie o firmie (Produkty KAPS Medo, stanowisko handlowe): atmosfera, warunki, płace , struktura?

SK

reklamacje, pozwolę sobie napisać tu kilka słów. Od dnia 19.09 na wątku dotycz... Jak podaje art. 212 Kodeksu karnego: „Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

gal

Traktowanie pracowników poniżej godności człowieka, jak ktoś chce się przekonać to niech idzie tam do pracy, (usunięte przez administratora),

obserwator

Firma specjalizująca się w braku poszanowania dla pracowników, uważają że pracownik to własność prywatna znam wiele osób którzy o swoje buty dbają lepiej niż oni o ludzi.

an
@obserwator

Wszystko się zgadza, to prawda brak posznowania dla pracowników, traktowanie poniżej godności człowieka

kaktus

opinie znikają i wcale nie dlatego że nie zgodne bla,bla,bla tylko firma chce na siłę ukryć zły wizerunek

wdzięczna
@kaktus

DOKŁADNIE

ola

jeżeli ktoś szuka polskiego obozu pracy to BARDZO GORĄCO POLECAM!

Alicja

@trawa jeśli jakaś opinia została usunięta to znaczy, że nie była zgodna z regulaminem forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na forum. Wasze opinie są pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowanie do Kaps Sp. z o.o.

trawa

wszystko jest super, wspaniale a negatywne opinie znikają jak i w innych tak wspaniałych firmach

hahaha

Krótko! Żenada!

bardzo proszę o podanie argumentów dlaczego Pan lub Pani uważa ,że ceny są wysokie chętnie porozmawiam na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Kaps Sp. z o.o. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Kaps Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaps Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaps Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaps Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaps Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaps Sp. z o.o.