Opinie o Zeelandia Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zeelandia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zeelandia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeelandia Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

PracowNik

W tej firmie dobrze to się mają tylko przedstawiciele. Niewiele robią za to podstawy mają po 7 000 / 8 000 na rękę + premie.

Kinga
@PracowNik

a jak wygląda sytuacja płacowa na dzisiejsze czasy czyli rok 2024 r w kwestii finansowej PH ?

Cześć, możecie napisać jakie samochody służbowe dostają RPH, czy jest jakaś pula km prywatnych?

Irmina
@Rob

Od przebiegu mówisz? A jak do tego ma się właśnie użytek prywatny? Masz jakąś ograniczoną kilometrówkę mimo wszystko na miesiąc czy możesz jeździć jak chcesz? Kto to weryfikuje? Pytanie też czy można kiedyś auto do firmy po prostu wykupić czy to już zawiły temat? i tak pzt jakie są teraz średnie zarobki na nich? Warto jeździć?

PracowNik

Wojciech
@PracowNik

A ty na jakim stanowisku pracujesz? I czemu sam nie zostaniesz przedstawicielem skoro jest tak super?

Żonk
@PracowNik

Robia na nich Korki to mają wywalone i nc nie robią. Nie przygotowani do wizyt, kaweczka u klienta jazda beż sensu, dwie wizyty i 13.00 w domu każdy by tak chciał a kasiunia na konto

@Żonk

A wyniki robia się same:):):)

Żonk
@Johny

Jakie wyniki? To nieroby użalające się nad sobą!

Komar
@Wojciech

A zostałbym tylko nie mają wakatów bo tych nierobow trzymają. Jeden siedzi pod piekarnia w aucie drugi w biurze:)

@Komar

Udają kolegów Rph a wszystko za nich się odwala

Wojciech
@Komar

Jakby byli tacy nie do roboty to przecież nikt nie trzymałby ich bez wyników. Takie kawki u klientów są często niezbędne żeby złapać kontrakt. Ktoś ich w ogóle nadzoruje?

Jasiu
@Wojciech

Nic nie robią kawkę u klientow piją o 12.00 już w domu. Nie przygotowani, bez materiałów jeden wielki śmiech. Piwko najlepiej do ręki im dać i kierowcę. Kor całą robotę odwalają. Oni nie wszystkich klientów znają parodia handlowcy.

Agnieszka
@Jasiu

A kto im zapewnia materiały dla klientów? Albo kto powinien to robić, skoro ich brakuje?

@Agnieszka

Te nieroby maja wszystko na tacy podane. Wystarczy wziąć z biura ale po co.

Mimi
@Kor

Ale co to za materiały. Słabe i nikomu niepotrzebne. Handlowcy sami wszystko przygotowują bo to co dostają to do kosza się nadaje. Bzdurne i niezrozumiale promki, receptury z kosmosu dla kogo to. Nic dla klientów nie ma.

@Mimi

Chyba że nowe ceny z podwyżka bo nawetistu dla klientów nie ma

Agnieszka
@Mimi

A to nie można powiedzieć komuś kto jest odpowiedzialny za te materiały że są niepraktyczne?

Teresa
@Kor

Nie wiem, czemu w kółko o tych przedstawicielach piszecie. Może warto napisać, ile Ty zarabiasz? Mnie mocno interesuje, ile ma miesięcznie pracownik magazynu. Bo mężu musi zmienić robotę przez inflację

Dzesika
@PracowNik

Powinni tych nierobow wymienić. Jatrzyc, plotkować, niestworzone historie opowiadać jak im ciężko w robocie to pierwsi ale pracować uczciwie, włączyć myślenie i zająć się praca a nie prywata to ostatni. Powinni im GPS sprawdzić to by pokazało dlaczego wyników nie mają.

@Dzesika

Oni myślą że jedyny obowiązek to kasę brac:):):) i towar za free oddawać. A jak COS WIECEJ to koniec świata i (usunięte przez administratora):)::) (usunięte przez administratora).

Rzech
@Johny

Za free bo przecież firma ma towar za darmo, ale tak robią osoby co sprzedawać nie potrafią. Ale pytać co firma nam da to co innego. Nie wiem co takie osobniki jeszcze tu robia niech ida gdzie lepiej. A zapomniałem kto by ich przyjął.

Rupert
@Dzesika

Ostatnie wpisy "śmierdzą" marketingiem... Kto pierwszy jest bez winy niech rzuci kamieniem! Po jednej stronie pretensje, że brak produktów, receptur czy nawet opisów produktów (trzeba się domyślać) - a po drugiej, że nie wykorzystują szans sprzedażowych, że spijają kawki i towar za darmo rozdają. Drodzy, uderzcie się w pierś i zacznijcie siebie słuchać nawzajm inaczej jedziecie na tym samym wózku...

AMadeo
@Rupert

Zgadzam się. Brak nowych produktów, słabe promocje, pieniądze wydawane nie wiadomo na co. Teraz imprezę poniżej krytyki po trzech latach. Ale to sprzedaż nie sprzedaje chociaż marketing nic nie daje. Malizną.

Komar
@AMadeo

Jak to nie ma nowości przecież same odgrzewane kotlety mamy Godzilla powie Ci co mamy nowego. Babki, placuszki i takie tam.

@Komar

No i coś jeszcze po drodze się odgrzało ostatecznie do dzisiaj? mimo wszystko każdy z was z tego co widzę wciąż się zatrudnia, więc napisze ktoś wyniki odnośnie z tego miesiąca? jest stabilnie?

Kinga Nowy wpis

Kinga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam Jeśli można zapytać ,jakimi samochodami jeżdża Przedstawiciele Handlowi w róznych regionach i jak wygląda system płacowy rozumiem podstawa i premia ale z czego i za co się składa - ilościowe , jakościowe , czy być może jeszcze coś innego i czy jest OSIĄGALNY ? - jaki "system pracy "( lużny -spokojny czy bardziej "gonitwa" ? A także na jakie zarobki można liczyc osobno ppodstawa tak orietacyjnie i premia -dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam

Iza Nowy wpis

Hej, potrzebuje się dowiedzieć jak elastycznie podchodzą tu do pracownika. chodzi o ofertę dla przedstawiciela handlowego oraz to, że wpisana w nią została umowa o pracę. jeśli ktoś preferuje B2B to nie będzie z tym żadnego problemu?

Magazynier XYZ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Hej czy warto startować na magazyn jaka jest atmosfera , kasa, ludzie, kierownik i liderzy?? Czy w ogóle sobie zawracać głowę ??Proszę o szczerą odpowiedź!!!!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kupiec w firmie Zeelandia Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

W Tarnowo Podgórne Zeelandia Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Olcia

Hej, czy popyt ktoś może już z tu obecnych planował i by ocenił warunki na dziale? atmosfera jest dla mnie ważna ale tez ciekawa byłabym zarobków, nie ma żadnych widełek i nie wiem jak się co do tego ustosunkować. Dodatkowo podkreślają możliwość pracy zdalnej, ile osób z niej korzysta? Więcej jest w biurze czy w domu?

Kiedyś RPH Zeelandia

Jestem z tej starszej drużyny RPH, tych RPH co tak jak tu zauważono spijali tez kawki u klientów, ale możecie tylko tego nam pozazdrościć bo to były właśnie relacje, których wy już niestety mieć co niektórzy nie będziecie, a dzięki dobrym relacjom, była sprzedaż....Każdy wiedział co ma robić wystarczała cyfra na początku roku i do roboty. Każdy dział: KOR,Handlowcy, technolodzy, marketing pracował na końcowy sukces osobisty ale również sukces firmy. Czytam to wszystko z wielkim smutkiem, bo firma mnie nauczyła dużo tych dobrych rzeczy, ale to już było..nie mogę pojąc jak można tak dobrze prosperującą firmę rozwalić od wewnątrz, ale jak widać można. Mam nadzieję że firma kiedyś odzyska swoje dawne DNA I powróci na właściwe tory, Powodzenia.

Mac
@Kiedyś RPH Zeelandia

Opinia podoba mi się, po prostu.

@byłypracownik
@Kiedyś RPH Zeelandia

Jak zaczynałam przygodę z Zeelandią, to była super firma. dużo dobrego mnie tam spotkało. Prawda jest też niestety taka, że pojawiło się wiele osób, które zepsuły atmosfere w firmie. Teraz nikomu nie poleciłabym tam pracy. Chociaż ja wspominam Zeelandie z sentymentem, to bardzo źle się tam teraz dzieje i będzie sie działo, dopóki będą zatrudniać takich ludzi jakich zatrudniają obecnie.

@dawny przedstawiciel
@@byłypracownik

Dokładnie zgadzam się z ta opinią. Promowane są na sile osoby które niewiele robią i których klienci nawet nie lubią… ale … mieszkają w tym samym mieście co kierownik makroregionu … ręka rękę myje i kryje i takim sposobem osoba która nie jest lubiana przez klientów zostaje młodszym menedżerem do spraw kluczowych klientów … :) to nic ze na sile i ze kosztem innych ale po trupach do celu… Gratulacje M.K. !!! :) idealna ścieżka kariery

Czy ta opinia dotycząca tego, że cały czas ma być tu źle dotyczy każdego z działów? Nie znam jeszcze firmy, chce się upewnić, ponieważ od paru dni szukają do siebie Product Managera z branży cukierniczej, mam w niej doświadczenie, myślę ze się sprawdzę. Tylko pytanie jak zarobię?

Czy pracownicy w Zeelandia Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Krzysiek

Tak, dogadujemy się miedzy sobą :)

RPH

Tak jeśli robisz to co ci każą przełożeni nie wykazujesz własnej inicjatywy. Podobno w regionie Katowice jest tylko chora atmosfera gdzie rządzi była przedstawiciel ona nikogo nie słucha ma być tak jak ona chce i pracownicy nie są zgrani żeby sobie pomagać tylko patrzą żeby utrzymać swój stołek to żałosne. Zresztą to widać że ciągle tam jest nowe ogłoszenie o pracę. W innych regionach chodzą plotki że pani kierownik zdobyła to stanowisko przez......

Isia83
@RPH

Co za bzdury! Żałosna wypowiedź kogoś, kto nie ma bladego pojęcia o regionie Katowice...albo ma, ale tutaj leczy swoje zakompleksione ego i wylewa swoje żale

@byłypracownik
@RPH

Dokładnie tak je zdobyła, ona i jej partner pracujący w Centrali w Tarnowie stosują (usunięte przez administratora) wobec podwładnych i sprawa pomimo, ze wszystkim znana jest zamiatana pod dywan, bo są wyniki.

Do teraz nie wiadomo ile się zarabia na produkcji? nikt poprzednikowi nie odpowiedział a oferta na nią właśnie wisi. Czy po tych paru miesiącach cokolwiek w warunkach pracy się zmieniło? Jakie wam teraz premie za wyniki wychodzą? I czy jest cos teraz z okazji świat?

StarszyPan

Na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując na produkcji ?

Maria

Ile aut w sumie musieli tak naprawdę wtedy wymienić? I czy jakkolwiek wpłynęło to na warunki podejmowanej współpracy? Co z kosztami eksploatacyjnymi?

@Marek

Albo corolla albo auris raczej w bardzo ubogich opcjach

Estera

W sumie to co masz na myśli pisząc, że są ubogie? GPS się znajdzie? I skoro o jakimś wymienianiu wyżej była mowa to właśnie co jaki okres czasu dostaje się kolejne?

Rob
@Estera

Z wymianami jest różnie, niby od przebiegu zależy albo wieku ale dostępność jest kiepska. Corolle maja już coś w środku ale to nadal są podstawowe wersje, aurisy tak samo.

Irmina
@Rob

Rafael

Jaki jest powód zmiany RPH na Pomorze?

Marcin J

Witam, mam pytanie, czy po 4 latach od tych fatalnych opinii, zmieniła się trochę atmosfera w firmie? Pytam o pracę RPH w terenie i biura. Pozdrawiam

dobra rada
@Marcin J

to zależy gdzie chciałbyś pracować, dwa makroregiony są do przeżycia, jeden to tragedia głównie przez przełożoną. Dużo stresu, słabe pieniądze, brak pomocy współpracowników przez wyścig (usunięte przez administratora). Jeśli masz inną pracę to nie warto, jeśli jesteś bezrobotny to lepsza taka praca niż żadna

Loki
@dobra rada

Ale ubaw. Chłopie nie pogrążaj się. Dwa regiony Ok a trzeci nędza. Totalnie nie masz pojęcia co się w firmie dzieje!

Odpowiadam
@Marcin J

Nie. Nie zmieniła się na lepsze. Teraz każdy boi się cokolwiek odezwać żeby nie zostać zwolnionym… tak jak RPH z Łodzi po 17 latach pracy… z dnia na dzień

Maria

z jakich przyczyn w ten sposób kogoś nazywasz? 17 lat stażu to chyba dużo skoro firma zarejestrowała się w 2001? jak przez tak długi okres czasu warunki pracy mogły się zmieniać? ciekawa jestem relacji chronologicznej od pracowników z tak długim stażem. dla jakich wartości warto na tak długo zostać?

Eminem

Witam mam pytanie jak wygląda praca na produkcji? Mam zamiar podjąć pracę jednak chciałbym usłyszeć szczerą opinię czy jest ciężko i jak z atmosferą. Pozdrawiam

Jak często w Zeelandia Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 18 lutego na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Johny

Często się odbywają, ale nie chcą uczestniczyć ani Handlowcy ani Kor bo nauka boli

@Johny

tylko dlatego, że "boli"? to nie ma tu szkoleń, które są wymagane? i tak się zastanawiam to jak one tak naprawdę są organizowane, że ich to do niczego nie zachęca? faktycznie są porządne?

@Maria

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zeelandia Sp. z o.o.?

SuperKuchniowy

Atmosfera może i była ale ostatnio coraz więcej stałych pracowników odchodzi a atmosfera razem z nimi , zeelandia ma podejście ze nie będzie zatrzymywać stałych wyszkolonych prawników skoro może znaleźć na ich miejsce kogoś nowego niewyszkolonego .

Marcin Budaszyszkiewicz
@SuperKuchniowy

No cóż Kolego jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś? Pamiętaj z "terrorystami" się nigdy nie negocjuje, jeżeli doświadczony pracownik w firmie Z. Idzie po podwyżkę to raczej jedyną opcją która dostaje jest danie wypowiedzenia. Jak to mawiał Dariusz R.to takie typowo polskie... Szkoda bo przez mierną kadrę kierowniczą średniego i niskiego stopnia (w szczególności magazyn i produkcja) zmarnowany został potencjał ludzki kompletnie tego nie rozumiem ale widocznie był w tym jakiś cel...

Emilia
@Marcin Budaszyszkiewicz

Rozmowy z kierownictwem na ten temat nic nie dają? w sumie wyszkolenie takie pracownika to nie jest taka prosta sprawa i warto jednak go docenić, no bo to też chyba jest zysk dla firmy.

Marcin Budaszyszkiewicz
@Emilia

Zależy jak definiujemy zysk dla firmy. Osobiście uważam, że Emilia masz dużo racji w tym co piszesz, ale trzeba by to wytłumaczyć kadrze zarządzającej, nie chodzi tutaj o kierownictwo firmy tylko kierowników działów. O ile na produkcji sytuacja jest w miarę poukładana to jeżeli chodzi o magazyn w mojej opinii jest to dramat, problemy są szeroko znane i wielokrotnie były poruszane przez pracowników. Osobiście uważam że lepiej mieć jednego dobrze zmotywowanego pracownika niż dwóch którzy mają wszystko w poważaniu. Pamiętam takie czasy jak w magazynie każdy pracownik traktował firmę jak "swoją" starał się. Gdy z firmy odchodziłem nie czuć było tej wspólnoty, wydajność była marna bo jeden pracownik demotywował drugiego. Duża w tym zasługa brygadzisty który jest marnym liderem i jego przełożonego, ale ten arcymistrzowski tandem to temat na inną historię. Zeelandia naprawdę nie jest złą firmą, powiedziałbym nawet że bardzo dobra, i mam nadzieję że kiedyś wróci na odpowiednie tory.

Czy w Zeelandia Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

oczywiście, pytasz jako pracownik czy przyszły pracownik ?

Były_pracownik

W moim przypadku nie zareagowała skutecznie... nie będę wgłębiać się w szczegóły, aczkolwiek byłem rozczarowany krokami które podjęła firma.

Były pracownik 2 BTGNS

niestety nie jest skuteczna… skuteczna jest tylko na problemy które są firmie na rękę a problemy które nie są na rękę wyrzucane są do kosza i ślad po nich ginie ….

Danuta
@Były pracownik 2 BTGNS

Zauważyłam, że w ostatnim czasie bardzo się tu udzielasz, co oczywiście się chwali. Nie masz najlepszego zdania o Zeelandia, ale mimo wszystko chciałam Cię podpytać, czy szukają tam aktualnie jakichś pracowników? Pytam tu, bo w sieci nie ma żadnych informacji o rekrutacji.

@Danuta

Nie mam pojęcia jak z rekrutacja jedne co wiem to ze wiecznie potrzebują na magazyn ale niestety mało kto tam chce zostać jedynie starsi pracownicy którzy pracują już tak długo ze żyją nadzieja ze się coś zmieni …

Nie. Nie ma.

Gabriela

Nie reagują w ogóle? To kto się zajmuje rozwiązywaniem problemów? Czy po prostu w tej firmie problemy nie są w takim razie rozwiązywane? No chyba że nie ma problemów to nie mam pytań... :D

@Gabriela

pisanie palcem po wodzie... Najlepiej opisać problem i czy firma na niego zareagowała czy nie... A tak zabawa w "ciuciubabke"...

@Darek

A Ty jesteś w stanie powiedzieć czy ogólnie firma raczej reaguje czy nie reaguje ??

@Gabriela

tak, moim zdaniem reaguje na ważne i istotne kwestie...

Emilia
@@Darek

No to spoko, a jakieś konkrety? Na jakie kwestie reaguje ?

@Emilia

...ale czego oczekujesz wyprania brudów publicznie? bo jeżeli tak to nie dam się podpuścić. Myślę, że było kilka zachowań niezgodnych z normami moralnymi czy przemocy gdzie firma zachowała sie należycie, adekwatnie do sytuacji

@@Darek

To dobrze jeśli reaguje .. A w jaki sposób ? I czy później już jest okej po takiej reakcji ? Doprowadza sprawę do porządku ??

czy jest możliwość zarabiać tyle co nowi pracownicy ? pracuje od 13 lat a nowi dostają więcej :(

@pracownik

pewnie że można, myślę że w firmach nikt nie daje podwyżek, jeżeli nie zapytasz o nią - pracodawca jest zadowolony bo myśli, że pracownik jest zadowolony ze swojej pensji...

@pracownik

Kolego nie żal się w tych Internetach tylko idź po podwyżkę jak nie dostaniesz to rozważ jakieś zmiany...:(

@Darek

pisząc takie głupoty odrazu widać że nie pracujesz u nas na magazynie

@pracownik

I tutaj się kolego mylisz...

u nas procent pozdwyżki zależy od wąsatego pana. jak Cie nie lubi podwyżki niemasz., a kierownik jest dość słąby i pana wąsa sie na tyle boi że sam nic nie wskura dla dobra pracownika

@Darek

Jak sie kiedyś zapytałem/łam to otrzymałem/łam odpowieź "i tak duzo zarabiasz, jak na inne firmy" Zmieniłem/lam prace i zarabiam więcej bez proszenia.

Były młody pracownik
@pracownik

Zarabiają więcej bo nie płacą składek emerytalnych , oni nie mają żadnych bonusów na święta. Tobie się odkłada składka na emeryturę gdy odejdziesz im niestety nie. Ty masz zapewnioną opiekę zdrowotną , dostajesz chorobowe gdy zachorujesz , oni nie mają. Ty , pójdziesz na urlop opiekuńczy gdy taka potrzeba jest , nie zostajesz bez środków do życia , pracownicy młodzi z reguły agencyjni takiej możliwości nie mają. I czym jest te 700-800 zł więcej miesięcznie u pracownika młodego przy tym , że na twoim koncie będzie o tyle mniej ?

Pytanko

Jak wygląda sprawa z praca a magazynie w Katowicach? Jak wygląda sam magazyn tzn. czy normalnie wózki elektryczne i czy jest duży i jak same warunki pracy? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zeelandia Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Zeelandia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zeelandia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeelandia Sp. z o.o.?

Zeelandia Sp. z o.o.
  • Sowia 6C