Wojcieszowianka Sp. z o.o.

Wojcieszów

Opinie o Wojcieszowianka Sp. z o.o.

anonim 2011-11-25 04:43:08
to właściciel napisał ta firma to [usunięte przez moderatora] i typy z pod ciemniej gwiazdy
pracownik 2011-11-25 04:46:26
obiecali kasę po 4000 zł a daja po 2000 zł a ja sie z porzadnej firmy zwolniłem własciciel jezdzi s klasą i udaje idiote ,swoje w [usunięte przez moderatora]
oszukany 2011-11-25 04:49:40
trzeba uwarzać na ta firme cichym wspulnikiem jest typ który wprowadza firmy na giełdę a potem czarna dziura na swojej stronie piszą o milionowych obrotach a tam sie nic nie dzieje [usunięte przez moderatora] nie jeden przez nich płakał [usunięte przez moderatora] z legnicy
antonio 2012-01-04 12:11:47
oszukany - 2011-11-25 04:49:40

co ty opowiadasz. Wojcieszowianka jest cool. Ze też ludzią o tak wczesnej porze takie brednie chce sie wypisywać...
pracownik 2013-03-09 08:49:54
jak chcecie pracowac charytatywnie to zapraszamy... ta firma lubi mało płacić mają to we krwi!!! BEZNADZIEJA!!!
zeman 2016-04-22 17:54:19
płacą Ci tyle ile im się podoba a na ile się z nimi po prostu umówiłeś podpisując umowę. To proste .
Zostaw swoją opinię o Wojcieszowianka Sp. z o.o. - Wojcieszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojcieszowianka Sp. z o.o.