Opinie o Smak Serwis Sp. z o.o. w Łańcut

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Smak Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smak Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smak Serwis Sp. z o.o. w Łańcut

Ewelina Nowy wpis

Za dużo bieżących opinii tu nie widzę, a właśnie handlowca od paru dni poszukują do siebie. w opisie za dużo informacji nie ma, jaki samochód służbowy jest przyznawany? I przede wszystkim jakie wychodzą średnie zarobki?

NieWiesiek

Szanowny Pracowniku Przypominam, że podpisując umowę o pracę zobowiązałeś się do bezwzględnego przestrzegania zakazu palenia tytoniu na terenie firmy i poza nią w godzinie pracy. Pomyśl o swoim zdrowiu, wartości danego przez Ciebie słowa i poszanowaniu stworzonych warunków pracy. Jeśli nie zgadzasz się na powyższy wymóg rozważ czy naprawdę warto (usunięte przez administratora) czy może lepiej poszukać pracy tam gdzie akceptowane jest szkodzenie sobie na zdrowiu a pracodawca toleruje przerwy w pracy. Pomyśl o kolegach którzy patrzą na Ciebie i zastanawiają się czy jesteś wybrańcem? Decyzja należy do Ciebie. Ufam że wybierzesz właściwie.

Mati82b Nowy wpis
@NieWiesiek

Nie wiem po co to moralne gadanie. Miałem okazję pracować w tej firmie i wiem że kto chce to i tak palił będzie a wiesza ilosc coraz większej ilości zakazów to jak postawienie kilku znaków przed skrzyzowaniem. Może zamiast udawać że ludzie nie mają potrzeb trzeba by postawić zegar jak to jest w sąsiednich firmach i każdy idzie zapalić na legalu a czas jest mu odliczany od pracy. A tak to e-papierosy czy jakaś inną dziurę każdy se znajdzie i se zapali

Czy Smak Serwis Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Przez 13 godzin będziesz miał multisport

Justyna Nowy wpis
@NieWiesiek

13 h? A opiszesz krok po kroku jak taki typowy trening tu w firmie wygląda? Ile osób ma taką kondycję, żeby pracować tu latami?

Adam Nowy wpis

W smaku to jest (usunięte przez administratora) i wyzysk

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smak Serwis Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Kierowca ciężarówki ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Mieciu

Nie rozumiem jest 10 dzień wypłaty godzina 15 a pieniędzy na koncie niema to niemożna tego przelewu puścić wcześniej .

@Mieciu

Piniędzy po prostu nie ma... I nie będzie

Firma Smak Serwis Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Łańcut. Ile płacą na stanowisku Magazynier?

Strong

Pierwszy raz słyszę o rekrutacji.

W Smak Serwis Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Operator. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Kris

Operator czego.

Interesuje mnie kariera na stanowisku kasjerka. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Smak Serwis Sp. z o.o.?

Lucek

W tej firmie kariery nie zrobisz.

Edward
@Lucek

Dlaczego?

Maczo
@Edward

Zero szacunku dla pracownika kierownik jest ale tak jakby go nie było masz problem to niema do kogo iść radz sobie sam jeżeli zależy ci tylko na satysfakcji z pracy a nie na pieniądzach to zapraszam .

Strong

No chyba że do sklepu już tam przyjęli celebrytkę której się nie chce pracować ciekawe jaki interes miała w tym kierowniczka.

Czy często Smak Serwis Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Sprzedawczyni? Ile osób tam pracuje?

Kris

Dobre pytanie ile pracuje połowa pracuje a połowa udaje że pracuje a atmosfera lepiej nie pisać.

Lucek

Która ze sklepu bierze 2800

Nie kierownik
@Lucek

Ta z kaczek

Czy w Smak Serwis Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

O swiadczeniach mozna zapomniec w tym obozie a zarobki z kazdym miesiacem zblizaja sie do zarobkow w panstwach ze wschodniej granicy(usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Odpowiedz

Jak to się zbliżają? Obniżają Wam z miesiąca na miesiąc pensje, czy jak? O ile, stówę, czy trzy stówy każdego miesiąca? Niektórzy tak się chcą pożalić, że aż ich ponosi wyobraźnia i piszą kompletnie nierealne rzeczy.

Po staremu jest w Samku czyli dziadostwo totalne

lct
@Adam

To się zwolnij , na pewno na twoje miejsce jest wielu , ktorym nawet i takie warunki beda odpowiadac .

Teresa
@lct

Ale spokojnie - każdy ma tu przecież prawo do własnego zdania. Ty na pewno jesteś zadowolony z pracy w Smak Serwis, co oczywiście bardzo cieszy. Niewiele wiem na temat tamtejszych warunków zatrudnienia, a więc liczę na jakieś informacje od Ciebie. Na ile zmian jest tam praca?

Idnwcid
@lct

No tak, widać te tłumy pod bramą które aż biją się o miejsce w tej firmie. (usunięte przez administratora) smród i ubóstwo

Lucek.
@Adam

Praca by się zmieniła gdyby kierownik siedział do końca z magazynierami.

Araby

Na magazynie m3 jest jeden pierdolec co zbiera przekładki i nikomu nie chce dac.

Markopolo

Wczoraj Częstochowa, dzisiaj szara rzeczywistość

Idnwcid
@Markopolo

Takie palmy tylko u nas xD

Amigo
@Idnwcid

Zrozumiales wszystko.Idz pracowac na magazyn!!!!

Sektoresmuńores

Lekko mówiąc cyrk.Brak szacunku dla pracowników.Zarobki magazynierów i kierowców okolo 2700-3000zl na reke w sezonie gdy jest obrot.Zima/wiosna/jesień zarobki mogą byc nizsze gdy obrot jest mniejszy.Na początek zlecenie na okolo rok pozniej mozliwa normalna umowa.Na zleceniu zarobki sa nizsze ze wzgledu na mniejsza ilosc dni.Zazwyczaj wypisywane sa 3-4dni w tygodniu.Wysylanie na urlopy ludzi po jednym dniu najcześciej w srodku tygodnia , bez jego zgody i to spora ilosc dni w ciagu calego roku.Kierowcy i magazynierzy zwalniają sie lawinowo poniewaz zarobki z kazdym miesiacem maleją a roboty jest coraz wiecej a pracownikow coraz mniej.Nadgodzinny w tej firmie to standard.Nie wyrobisz sklepow nie idziesz do domu i tak maks 13h.Musisz dobrze naginać zeby skonczyc prace o normalnej godzinnie.Kierowcy zaczynają prace 3.00/4.00 rano od zaladunku.Nie polecam chyba ze ktos preferuje duza liczbe godzin w pracy i nie zalezy mu na zarobkach.

Księciuniu

Czy problem myszy grasujących po magazynie został już rozwiązany?

Agnieszka
@Księciuniu

Nie wiem, co masz na myśli, ale jeśli się orientujesz, co za sytuacja w Smaku w Łańcucie, to mam pytanie o pracę dla kierowcy magazyniera z kat. C: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierowca-magazynier,praca.gov.pl9eda78841d7610757a5a8ea23365cd07,lancut Te 4.130 złotych brutto, to będzie podstawa sama, czy już z premiami?

Marko
@Agnieszka

Tak to jest z premiami i innymi pomysłami właściciela ale kwartalnie

Anal_destroyer_69

Nie polecam pracy w tej firmie, brak szacunku ze strony szefostwa, szczególnie kierownika M.S który poci się nawet przy robieniu grafiki

Tonik

@Piotr Zabrakło argumentów żeby uzasadnić tą opinię? Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów.

Nochala
@Tonik

Nic się nie zmieniło i się nie zmieni , wlascicie w ciągłym amoku , ciągle mało i mało , na nic nie ma , opowieści że jak będzie czym to się podzielimy , co za wredne istoty . Jest wiele normalnych firm co dobrze prosperuje i mają szacunek do drugiego człowieka

Renata
@Nochala

Faktycznie w firmie nie ma szans na to by się coś zmieniło? Może od nowego roku jednak zaszły jakieś zmiany? Pracujesz nadal w firmie i możesz podzielić się jakimiś nowościami na ten temat? Były np. jakieś podwyżki?

Gelo

@Nochala ehhh to słabo jak jest takie podejście szefów.. Nie znajdziesz tu żadnych plusów ?

Anatol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać na temat pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Smak Serwis Sp. z o.o. - Łańcut

• Jak się pracuje w Smak Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smak Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smak Serwis Sp. z o.o.?

Smak Serwis Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Boczna Kasprowicza 11
    37-100 Łańcut