Opinie o Catermed Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Catermed Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Catermed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Cateringi
Cateringi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catermed Sp. z o.o. w Kraków

Janina

Nie wiem czy ktoś z firmy próbuje obiady jakie są gotowane i rozwożone po sanatoriach np. w Rabce Zdrój? Śniadania i kolacje , jednostajne , liść lub polówka liścia sałaty , 2 lub 3 plasterki pomidora , łyżka sera białego pomieszanego z koperkiem , rybą a bardziej z olejem rybnym bo ryby w tym nie widać lub nie wiadomo z czym? Nic nie doprawione bez smaku . 3 kromki chleba który jest gumiasty ( często 2 kromki a na wierzchu położona piętka ok 3 cm jako ta trzecia kromka)2 plasterki kiełbasy tak cienkie że szok. Za półtorej miesiąca jak byłam 2x były parówki zimne bez dodatku keczupu czy musztardy. Jedna kolacja była z chleba 3 kromki do niego były 2 plasterki kiełbasy i łyżka niby sałatki ale to był ryż bardzo aldente w nim kilka ziarenek kukurydzy , kilka kawałeczków papryki 5szt tak półtora cm i kilka kawałeczków kiełbasy też tak ok 6 szt oj 1cm x1cm wielkości , nic nie doprawione , bez grama zagęszczenia czy to jogurtem czy majonezem? Mleczne zupy powiedzmy sobie , jeszcze płatki owsiane czy kasza kukurydziana mimo iż nie doprawione ale jak były ciepłe to dało się zjeś , Natomiast makaron i płatki kukurydziane ochyda zamiast mleka to była woda nim zabarwiona i na domiar zimne . Co do obiadów to mało że sporadycznie była zupa dobrze ciepła a tak ledwo co prawie że zimne i nic nie doprawione . @ dania to samo, mięsa , ziemniaki , kasze , ryż nic nie doprawione to zimne. przez te 42 dni może udało się że z 7 razy było dobrze ciepłe . Jako przystawka , na okrągło marchewka , jak nie tarta , to duszona z selerem lub sama , sosy ochyda , jak krochmal. kompot zimny na domiar złego kilka razy skiśnięty . Dużo by opisywać ... bo panie obsługujące bez żadnej organizacji , ruszają się jak muchy w smole , jak gdyby za karę tam pracowały. ponadto jak się im coś mówiło to obruszone okropnie , łaskę zrobiły jak ktoś poszedł po dodatkową kromkę chleba . Wg mnie chleb dostawały w folii natomiast podawały z jakiegoś pojemnika i myślę że to był może chleb który pozbierały jak ktoś nie zjadł , bo powinny wyciągnąć zapakowany chleb w folię i podać . Wg mnie ogólnie powinien na stoliku stać słoik z dżemem i chleb , tak jeżeli miał by ktoś ochotę dojeść żeby sobie mógł podejść i wziąć. Żadnego owocu , żadnego nawet na niedzielę deseru .. porażka , tym bardziej w takim czasie kiedy pacjenci nie mogą wychodzić i nic sobie kupić. a rodziny kiedy mieszkają kilkadziesiąt czy lilkaset kilometrów trudno żeby jechały i dowoziły . Kończąc chciała bym polecić właścicielom CATERMEDU ich własną kuchnię , życząc SMACZNEGO ....

Neutral
@Janina

Owoce daja tylko przy diecie cukrzycowej xD wszedzie tak jest... chleb zawsze sie daje ten co przywiezie kierowca niby mowia ze swiezy a czy to prawda...

Cichy
@Janina

Catermed ;-) właściciele tej firmy powinni stanąć przed sądem za to jak i czym żywią pacjentów. Już niebawem ktoś się tym zainteresuje i odpowiedzialnie sprawdzi w/w firme.

@Neutral

Nie wszedzie w kejowym w wilkowicach dopoki nie wrszla ta firma bylo calkiem inne jedzenie urozmajcone z dodatkami owocow warzyw salatek a teraz masakra

Mariola
@Cichy

Szczerze pracowałam w tej firmie i książkę mogę napisać na temat żywności i posiłków ,,a szkoda gadać #uwazam że każdy szpital powinien mieć swoją kuchnię to by dziadostwa nie było ,,jakoś 20 lat temu tak było i**było smacznie zdrowo i posiłki byly ciepłe ????

@Mariola

Bo to prawda

czytam i wlosy mi deba staja pracuje w tej firmie od trzech lat a w cateringu szpitalnym od blisko 10, fakt praca fizyczna jak wszedzie , pracowac przeciez trzeba , placa minimalna na umowe o prace ale...... umowy sa legalne nie ma z tym problemu , nadgodziny wyplacane zawsze na czas (fakt w umowach zaznaczane ze do 21 kazdego miesiaca ) ale UP na 10 kazdego miesiaca mam wyplacana premie uznaniowa stalą i jak dla mnie spora - jestem tylko kucharka chcialam zaznaczyc na swieta Bożego Narodzenia dostajemy paczki kierownik zaopatrza nas w stroje - koszulki + spodnie(biale)+ fartuchy po kilka sztuk co pol roku minimum plus para butow roboczych atmosfera fajna wiadomo ze większość tutaj to kobiety wiec roznie bywa ale ogolnie jest super kierownictwo bardzo mile i kompetentne dyrektor regionalny tez spoko czasami jest ciezko fakt - zywimy okolo 2000 - 2500 osob ale..... polecam prace w tej firmie kazdemu kto chce pracowac a nie pisac niepochlebne opinie po kilku dnia przepracowanych , mozna tu zarobic jesli tylko sie chce , tylko trzeba pokazac ze umie sie pracowac a nie tyklo migac sie od roboty,

@13

Ciężko w to uwierzyć co Pani pisze, najlepiej jak napiszę Pani prawdę

Mariola
@13

To chyba nie ta firma ????Albo jesteś szefowa kuchni **to się zgodzę ????

Była pracownica - Barbara
@13

Ciekawe ile tobie zapłacili za taką opinie. Ta firma żenada. (usunięte przez administratora) na godzinach jak mogą. Dybasz po 10h a masz zapłacone za 8. Szczerze ja pracy się nie boję mogłabym pracować nawet 12h, ale gdyby wszystko było zapłacone. Co do szefa to szefa miałam miłego, choć aby coś załatwił to graniczyło z cudem. A przepracowałam ponad rok, bo innej pracy nie znalazłam. Nie polecam.

Kucharz
@13

To jak jesteś kucharka to naucz się gotować bo poddajecie ludziom (usunięte przez administratora)

Ktos22

Przejeli wyzywienie w sxpitalu kol.w Wilkowicach Tragedia co ta firma daje pacjentom jesc .bydlo je lepiej .Gdzie sie podziala kuchnia szpitalna gotujaca na miejscu .Gdzie sanepid .gdzie normy zywieniowe .czy ktos to sprawdza ?

Weronika

Cześć, przeczytałam dyskusję i widzę, że od jakiegoś czasu nie pisaliście już na temat Catermed. Jaka jest obecnie atmosfera w tej firmie? Chciałabym wiedzieć, czy to atrakcyjne miejsce pracy. Podzielcie się proszę opinią.

Aplikowałeś na stanowisko MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE SPOŻYWCZYM oferowane przez firmę Catermed Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
13.12

Polecam Firmę Catermed Krakow Siemaszki. Miejsce godne polecenia , mili ludzie, fajna atmosfera, praca nie jest ciezka , wystarcza chęci do pracy ! Kierownictwo bardzo w porządku, polecam :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Catermed Sp. z o.o.?

pecio

straszna (usunięte przez administratora) nie polecam harówa a płaca minimalna bez nadgodzin i premii oraz zero socjalu nawet na święta nic nie dostaniesz

Antoni
@pecio

Piszesz o warunkach na jakim stanowisku? Jeśli Catermed będzie prowadzić rekrutację daj znać na forum.

12-14 godzin ciężkiej pracy na kochni bez przerw, (usunięte przez administratora)

@Marcin

Jedzenie masakra wojewodzki w bb kolejowy w wilkowicach .mysla ze pacjenci to bydlo. Dziwie sie jak mozna zlikwidowac szpitalna kuchnie i dopuscic taka firme .

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Catermed Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kaja

Catermed Kraków nie dba o pracowników pracownicy w Chorzowie pracują po nad siły to co tam się dzieje powinna zainteresować się PIP

Maya
@Kaja

Dziwie sie pracownikom - marudzicie a nic nie robicie w tym żeby sobie pomoc chyba lubicie niewolnictwo . A macie związki zawodowe w tej branży ? A gdzie jest PIP a gdzie są media ? Otwórzcie oczy - nie dajcie sie poniewierać , warto walczyć o swoje ,

ANNA

Właśnie koncze pracę dla tej firmy jak dystrybucja czyli wydawanie posiłku, przyznaje jest czasem az wstyd dać człowiekowi to co dostajemy z kuchni.Lecz pacjenci sami nie są lepsi, rozumiem że wszyscy jedzą w domach kawiory i inne dobrocie codziennie ale żeby aż tak wydziwiać jest dla mnie śmieszne. Ogólnie jak sie jest uczniem to można zostać orąbany na hajs więc uważajcie

pracujacy

Pracuje w tej firmie od 2020 poza sama praca jaka wykonuje nie jest źle jako kierowca ale jeśli chodzi o załatwienie czegokolwiek jeśli chodzi nawet o auto to jakaś masakra opony na zimę dostałem cało sezonowe porażka jak się coś zepsuje nie można się doprosić o załatwienie nowej zeczy to masakra organizacja zerową i mają w poważaniu pracownika .szkolenia żadnego nie miałem nawet takiego które niby było a nie było. Pensja jest ale mogli by czasem dozucic jakas premie za to ze człowiek zawsze na czas dowozi posiłki i stara się by zawsze tak było nawet jak jest opuznienie na kuchni.

Karol
@pracujacy

Rozumiem że brakuje ci premii motywacyjnych. Czy dostajesz inne dodatki które mobilizują cię do pracy? Mam na myśli benefity. Czy mógłbyś wyszczególnić co wchodzi w skład pakietu socjalnego w Catermedzie?

Jedynie może Ci zaoferować 14 godzin pracy na śmieciowej umowie

(usunięte przez administratora), kobiety po 12-14 godzin ostrej Tyry na kuchni dźwigając ciężkie gary, kontrola to powinna zamknąć

Malopolska

Czy ma ktoś jakiekolwiek zdanie na temat catermed z nowego targu ?

Jak wyglada u was praca zdalna ?

pacjent

CATERMED SP.ZOO. Bez ludzi zdolnych mozna sie obejsc .POTRZEBNI SA TYLKO POSLUSZNI .......

Mateusz

Pracowalem pol roku do tej pory nie mam wyplaconych naleznosci ktore zarobilem I mi sie nalez ciezko na nie pracowalem. Duzo gadaja nic nie robia zero organizacji Tak jak kolega Sebastian pisze popieram. Malo ludzi brakuje trzeba robic wszedzie za Wszystkich. ukraincow nabrali bo nikt robic nie chce zenada. NIE POLECAM

Igor

Jeśli jest dobra kasa to warto się przemęczyć. Za leżenie czy obijanie się nikt dobrze nie zapłaci!!

@Igor

a o jakim stanowisku myślisz w tej firmie ?? Dyrektor ,kierownik , konserwator ,kucharz ,kierowca , na myjce ???

baca
@Igor

Igor jaka stawka twoim zdaniem to"dobra kasa"?

miki
@UĆ

kierownicze juz zajete, może Igor powinien na zmywak wystartować i wtedy powiedzieć jaka kasa go interesuje ;)

Xyz

Najniższa krajowa

Zosia

@Did a jak ze szkoleniami? Są organizowane dla pracowników ?

Xyz
@Zosia

Jeśli chodzi o szkolenia to podpisujemy tylko listę ze je przeszliśmy (A nie przeszliśmy)bez jakiejkolwiek informacji na temat tego szkolenia.

Bea

Czy po podstawowej szkole można dostać tu pracę?

Did

Od marca 2019 r firma zaklamana, fałszywa, nie wypłacana. Nowa kierownik regionalna to tylko błąd włosy i nic więcej Wstrętny i fałszywy człowiek.

Kristo - były pracownik

Szukam byłych pracowników Catermed. Chciałbym się podzielić swoimi opiniami i może coś z tym zrobić. (usunięte przez administratora) Dzieki

CIEKAWY

kochani co to się dzieje z naszym catermedem kochanym że zmienia nazwę (lub niektóre oddziały catermedu ) na nazwę NAPRZÓD ? to takie hasło dnia np Kucharzu naprzód , czy to na poważnie

Maja J.

Pracowałam w Catermed w Chorzowie dość krótko na stanowisku dietetyka, zarówno na kuchni jak i w biurze. Przyznaję, praca w szybkim tempie i nie łatwa. Często trzeba było zostać po godzinach, jednak wszystkie dodatkowe godziny zawsze były rozliczane, a wypłata na czas. Praca wymagała także dużo skupienia, gdyż było sporo informacji do zapamiętania na temat obsługiwanych placówek oraz pacjentów bądź danych oddziałów, a było tego SPORO. Jednak mimo tego, wyniosłam pozytywne wrażenie z pracy. Spotkałam się też z miłym przyjęciem zarówno przez szefostwo jak i innych pracowników (czy to w biurze, czy to w kuchni) Wyniosłam też dużo praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania tego typu placówek. Nie zaprzeczam, że znalazłoby się kilka uwag z mojej strony co do funkcjonowania pewnych obszarów firmy. Jednak oceniając całokształt, uważam, że praca była ciekawa i dobrze płatna.

@Maja J.

Witam , możesz coś napisać jak wyglądają dostawy żywności do punktów. Kto decyduje o tym jaki dostawca dowozi towar ? Czy ofertę składa się w centrali czy bezpośrednio w placówkach gdzie jest catermed ? Od ponad roku próbuję się doprosić na spotkanie ale jestem nos stop zbywany. z góry dziękuję Adam

lysy
@Adam

catermed ma swoje samochody ,zdarza się że korzystają z usług firm zewnętrznych ale o tym decydują inne czynniki

Dystrybucja

Ja pracuje przy dystrybucji posiłków jestem zadowolona, dziewczyny które tu pracują wiele lat też są zadowolone. Pracować trzeba za leżenie wypłaty się nie dostaje. Wypłata na czas, kontakt z kierownikiem działu super nie mam się do czego przyczepić

Zostaw merytoryczną opinię o Catermed Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Catermed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Catermed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Catermed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Catermed Sp. z o.o.