Opinie o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Adar sp. z o.o. w Gdańsku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Alicja

Zapoznaliście się już z wywiadem - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877369,wywiad-katarzyna-richter ? Dowiedzieliście się z niego czegoś ciekawego o pracy?

fff

TO jeden z najlepszych pracodawców w Trójmieście.

Spoko
@fff

Cieszę się, że są takie wpisy jak Twój. Ludzie szukają pracy i jak poczytają wpisy tylko odstraszające to wątpia czy zgłosić się. Zawsze można pracę zmienić ale po co odbierać innym szansę? Każdy ma inne upodobania.

inside

firma bardzo uczciwie podchodzi do pracowników wszyscy na tym samym stanowisku zarabiają tyle samo, więc nie musisz negocjować na rekrutacji i tak dostaniesz dobrą pensję nawet działy handlowe nie mają wynagrodzenia od celów czy innych zmiennych lecz stałe pensje wszystkie nadgodziny są płatne miła , młoda, zdolna i pracowita ekipa

fg

@wita] juz tej ofert nie ma powiem Ci..sa inne na przyklad na stsanowisko przedstawiciela handlowego

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik magazynowy Warszawa 4 godziny w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
MartaG

Hej, szukają księgowej/samodzielnej. Czy ktoś się orientuje jakie obowiązują u nich zarobki? Czego można się spodziewać po rozmowie?

Wwwwwww

Czy ktoś wie ile orientacyjnie będą kosztować drogi po przejechaniu 10 000tys kilometrów (Niemcy, Włochy, Francja) przy samochodzie Euro 5 tak jak zleca Adar?

Grzesiek

Moja wypowiedź dotyczy współpracy z podwykonawcami, nie pracownikami. Piszę o współpracy z firmami transportowymi, które wykonują transporty przy współpracy z Adarem. :)

Grzesiek

Witam. Pracuję w Adarze około 1 roku. Myślę, że to jest wystarczający czasu, żeby ocenić współpracę. Najważniejsza sprawa we współpracy z klientami/spedycjami to terminowe płatności. I tutaj mogę powiedzieć że Adar to jedyna firma, z ktorą kiedykolwiek współpracowaliśmy, która za wszystkie faktury płaci zawsze w termnie. A przez rok tych faktur uzbierało się naprawdę dużo. Można korzystać nawet z płatności natychmiastowej, co mnie uratowało po przejściu do Adaru. Nasi kierowcy kontaktują się z koordynatorami przez SMSy, zlecenia też kierowcy dostają na SMS, zawsze jest pomoc w trudnych sytuacjach, np. kontrola policji itp. Ze kolejnymi frachtami jest różnie, raz kierowcy wiedzą dzień wcześniej o kolejnym zleceniu, czasem niestety czekają 2-3 godz po rozładunku. Na szczeście miesięczne przebiegi są ok, 11 tys/msc to mniej więcej średni wynik. Mi za pusty+pełny wychodzi ponad 90 centów, też są raz lepsze, raz gorsze miesiące. Kierowcy zadowoleni, chcą jezdzić, mi też jest dużo łatwiej prowadzić chłodnie, bo wszystkie moje firanki są w Adarze i chociaż z tym mam spokój. Najlepiej pojechać do biura, poznać swojego opiekuna który będzie się opiekował firmą, zawsze we wszystkim mi pomaga.

gawron

Witam, byłem na rozmowie do działu koordynacji. 2 tygodnie temu byłem na pierwszym spotkaniu, bardzo przyjemnie, bez ataków, nacisku o ile rekrutacja może być przyjemna ;) Co dalej? pytali mnie standardowo o doświadczenie, luźna rozmowa, potem rozwiązałem testy- były psychologiczne. Na koniec usłyszałem o firmie jak działa i na jakich zasadach się opiera- ogólnie bomba jeśli to prawda. Potem dostałem infor że tak czy inaczej dostanę informację o wyniku do max 2 tygoni, odpowiedź dostałem po 3 dniach z zaproszeniem dalej. Spotkanie było z osobami z zarządu lub kierownictwa, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem czemu ale jeszcze było luźniej... Nie wiem do końca jakie ich są cele, ale często się śmieją, żartują pytali o pierdoły w stylu na którą mam skmkę z powrotem i czy wszystko jest jasne, czy mam pytania itd. Jestem teraz po spotkaniu, czekam na info. Jeśli mogę wam coś podpowiedzieć to to, żebyście byli sobą i się rozluźnili, rozmawiałem z dwoma rekruterami i oboje byli pozytywnie nastawieni.

Monikaa

I jak wyglądają rozmowy w Adarze? Ktoś coś wie? A po ewentualnej rozmowie, jak szybko się odzywają? I czy jak się nie dostane to poinformują czy nie?

Annie

No właśnie, wszystko zależy od zaangażowania, ale jeśli nie będzie odbicia w wynagrodzeniu to po co składać dokumenty? Obecnie szukają księgowej, czy orientuje się ktoś o jakim wynagrodzeniu może być mowa? I jak wyglądają rozmowy kw.?

robicio

Może to głupio zabrzmi, ale jeśli pytasz tylko o kasę i godziny to i tak to nie wyjdzie. W Adarze nie ma typowych szefów, którzy Cię pilnują i rozliczają. Bardzo dużo zależy od CIebie, niektózy są w biurze do późna, czy pracują? To zależy co odbierasz jako pracę. Najważniejsze moim zdaniem żeby lubić to co się robi. W Adarze masz pare spotkań rekrutacyjnych z wieloma osobami, sprawdzają głównie cechy miękkie, nie merytoryczne. Codzinnie jest pare- parenaście spotkań dziennie. Dość trudno się dostać. Kasa jest zależna od stanowiska, nie ma tu negocjacji, bo stawka jest przypisana do stanowiska, jak jesteś lepszy to awansujesz, nawet po 2 miesiącach. Niektórzy z asystenta na seniora wskoczyli po roku. Czas z tego jak to wygląda, nie odgrywa tu większej roli. Wracając do czasu, w samym ogłszeniu jest jeszcze chyba taki lead, który mówi coś w stylu jak chcesz pracować od 8-16 to nie skałdaj CV. Tak to w sumie wygląda, choć są osoby, które wychodzą zawsze szybciej.

loki
@robicio

dobre, dobre, hehe. nie łatwiej napisać : jest tu zapieprz i nie płacimy za nadgodziny, po co takie górnolotne wypowiedzi i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :)

Blondi

Jakie znaczenie ma to kto Cię rozlicza? Generalnie chodzi o dobrą, stała pracę i godziwe wynagrodzenie. Dlaczego chciałbyś wprowadzać swoje porządki? Firma jest prężna i daje pracę ludziom, a spóźnienia co to jest?

kika

NO właśnie, napisz ile płacą np. na stanowisku księgowej? i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Ola

Też się zastanawiam nad złożeniem tam dokumentów, jak wygląda sprawa godzin i kasy?

monna

Nie chcę napisać bo się zdradzę :) dział rozliczeń, księgowości i finansów pracuje razem. Tam są też same młode osoby, wiadomo, że praca jest inna więc trzeba się trochę skupić, ale muzyka jest DANCEowa ;)

kika

A w jakim dziale pracujesz? Ja chciałabym aplikować na księgową, nie wiesz czy w dziale księgowości jest fajna atmosfera?

monna

W adarze jest świetna atmosfera. Uwiebiam przychodzić do pracy :) Pracują tu głównie młode osoby, gra fajna muzyka i jest luźna atmosfera. Z zarządem nie miałam większego kontaktu, ale szefowie którzy są na miejscu są bardzo ok, można z nimi pogadać jak ze znajomym. Najbardziej podoba mi się podejście ludzi do siebie, gdzie szczerze moję powiedzieć, że wszyscy są pozytywnie nastawieni i to wpływa na innych. Ciężko się dostać, rekrutacja trwa cały czas i co chwilę ktoś dołącza. Dziennie jest nawet parenaście rozmów rekrutacyjnych. Może moje nastawienie jest zbyt pozytywne, bo wcześniej pracowałam w mniej przyjaznym miejscu. Tak jak mówie moim znajomym, jestem dumna tego, że pracuję z tymi ludźmi w takiej atmosferze. =)

malenka

Pracowałam tam i gorąco odradzam.(usunięte przez administratora) Ludzie zatrudnieni w większości ok, część gryzie się w język i pracuje byle mieć dochód !!!

golec

Zawsze masz docelowo umowę o pracę w adarze, na początku mogą w zależności od stanowiska dać umowę zlecenie na max 3 miesiące. Jeśli dojdziecie do porozumienia możliwa jest też własna działalność, ale to jest tylko opcja jeśli 2 strony się zgadzają, oczywiście wtedy koszty po stronie ich firmy. Jeśli chodzi stabilność, to myślę że to dobre miejsce bo oni cały czas podkreślali że zależy im na stałej współpracy.

Janek

Faktycznie, ja naliczyłem az 9 ofert pracy od Adar do Gdaska. Właściwie to jestem zainteresowany stanowiskiem programisty PHP. Możecie napisać jednak czy warto i może chociaz trochę więcej o ofercie w zamian, bo jak tak patrze w to ogłoszenie, to same ogólniki jak stabilność zatrudnienia. Jaką umowe oni proponują?

Zostaw merytoryczną opinię o Adar sp. z o.o. w Gdańsku - Gdańsk

• Jak się pracuje w Adar sp. z o.o. w Gdańsku?

Zobacz opinie na temat firmy Adar sp. z o.o. w Gdańsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Adar sp. z o.o. w Gdańsku