Opinie o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Adar sp. z o.o. w Gdańsku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Alicja

Na stronie internetowej Adar znajdują się ogłoszenia o pracę. Firma rekrutuje obecnie na poniższe stanowiska: Kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym Młodszy specjalista ds. pozyskiwania Młodszy specjalista ds. kadr i płac Asystent ds. relacji biznesowych Młodszy specjalista ds. koordynacji z językiem niemieckim / francuskim / włoskim Młodszy specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej z językiem angielskim Asystent działu należności z językiem niemieckim / francuskim Młodszy specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej z językiem niemieckim / francuskim / włoskim Asystent działu rozliczeń Asystent działu księgowości Szczegółowe informacje znajdziecie tu: https://adar.pl/ux-designer-c46.html Czy ktoś ma zamiar spróbować swoich sił? Jeśli tak, dajcie nam na forum znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Będzie to ważna informacja dla przyszłych aplikantów.

Alicja

@Młodszy specjalista z językami dziękuję za informację o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej. Czy znasz już jej wynik? Jeśli podejmiesz pracę w Adar, proszę Cię o kolejną opinię, tym razem na temat pracy w tym miejscu. Wszystkie informacje z pierwszej ręki są niezwykle cenne dla osób zaglądających na forum. @Monia @Marcin @Michał Noga a jakie są warunki zatrudnienia? Czy do podstawowego wynagrodzenia wypłacane są jeszcze jakieś premie? Są dodatki typu prywatna opieka medyczna czy karta sportowa? To są istotne wskazówki dla wielu osób szukających pracy.

Michał Noga
@Alicja

Powiem szczerze, że warunki są takie, na jakie się umówisz podczas rozmowy o pracę (ja pracuje na innym stanowisku, więc się nie wypowiem odnośnie Specjalisty z językami obcymi). W ogłoszeniu o pracę wszystko jest napisane, przynajmniej w moim przypadku tak było. Jeśli się sprawdzasz to nie boją się dać podwyżki, ale nie oszukujmy się, specyfika pracy jest dość wymagająca i nie każdemu pasuje, a samo biegłe posługiwanie się językami obcymi często nie wystarcza i trzeba się wspomagać charakterem i skuteczną pracą pod presją czasu. Są pakiety medyczne oraz multisport, regularne imprezy firmowe itd. itp.

Młodszy specjalista z językami

Byłem w Adarze na rozmowie kwalifikacyjnej i powiem szczerze, że rozmowa była inna niż wszystkie. Dało mi to do zrozumienia, że wiedzą kogo szukają, a nie jest to rekrutacja ot tak na której ja nie dowiem się niczego szczególnego o pracy, a co gorsze stracę czas na pitu pitu z rekruterką. Do zrobienia test na analityczne myślenie, a na drugim etapie 3 różne zadania przy użyciu ich wewnętrznego systemu – pokazujące na czym tak faktycznie może polegać ta praca. Nic strasznego – mi osobiście pokazało, że chciałbym tak pracować. Warunki takie jak w ogłoszeniu. Jak na początek to dobra opcja. Zobaczymy jaka będzie wiadomość zwrotna.

Monia

Pracowałam w Adarze 3 lata ale stwierdziłam, że czas na nowe i zmianę prace. Co do firmy to bardzo dużo się zmieniło od czasu kiedy zaczynałam, do momentu mojego odejścia. Po kilku perturbacjach firma weszła na właściwe tory, zaczęła się mocno rozwijać i najważniejsze -inwestować w ludzi - a to teraz procentuje. Bardzo dba się o dobra atmosferę w zespole i dobre warunki pracy. Niezadowoleni zawsze się znajdą - ja nadal pozostaje w dobrych kontaktach z firmą i śmiało mogę polecać dalej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik magazynowy Warszawa 4 godziny w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Jeżeli ktoś szuka wymagającej pracy, w której zawsze jest co robić i monotonia czy siedzenie i spoglądanie na zegarek, czekając na koniec dnia nie istnieje - to jest to odpowiednia firma. Sama branża jest cholernie wymagająca dlatego nie każdy się w niej odnajdzie. Tutaj nie pracują przeciętne jednostki, tylko osoby, które potrafią przełamać własne słabości. Typowe korposzczurki na pewno się tutaj nie odnajdą. Najlepsze jest to że biznes jest bardzo etyczny, a we wcześniejszej pracy nie było jej wcale – dlatego jest to teraz dla mnie takie ważne. Jeśli chodzi o ludzi to mocno zgrane zespoły – i to jest ogromny plus Adaru ale jesteś tego świadomy dopiero po jakimś czasie, kiedy pojawią się Twoje pierwsze problemy i fuckupy. Możesz wtedy liczyć na pomoc każdego z Twojej grupy, nad Tobą, z innych zespołów i to jest mega.

Michał Noga

Pracuje w Adarze od roku. Jeśli ktoś kiedykolwiek pracował w korpo i mu się podobało, to się tu nie odnajdzie - branża jest specyficzna i wymagająca nieco więcej samodyscypliny i organizacji swojego czasu, niż siedzenie przy biurku i ściemnianie, że się coś robi. Dodam jeszcze, tylko tyle, że jak już przejdziesz proces rekrutacji i posiądziesz niezbędną merytorykę, to naprawdę ciężko tę pracę stracić. Może dlatego, że jak już się w to wszystko wkręcisz, to z ludźmi o podobnym podejściu i zaangażowaniu spędzasz 8h pracy tak, jakby to było 20 minut.

Tomasz

Fakt rozmowy rekrutacyjnej jest stresogenny i pewnie dlatego tak zauważcie wszystko.

Uświadomiony

Ogólnie nie polecam. Bardzo olewczy stosunek do rekrutacji. Pierwsze spotkanie było z managerką działu do którego aplikowałem. Gadka o niczym, na każdym kroku mówią, że odcinają się od korporacyjności, a potem zaczęła sypać, że oni są łajami (od why w sensie), a nie łotami (od what) i ogólnie wszysko robią na asapie i jeszcze przymus obowiązkowych "prac domowych", żeby się rozwijać - bo jak nie to po okresie próbnym elo. A więc z tą Panią zero merytoryki, jak zapytałem po co mnie w ogóle zaprosiła to powiedziała, żeby mnie poznać. No ok. Mina stęchła jak kanapka kolegi za czasów podstawówki, zero small-talk.(usunięte przez administratora)No ale mówie ok, może ma zły dzień.(usunięte przez administratora)Potem jeszcze krótka rozmowa z (usunięte przez administratora)zarządem i oczywiście jeśli spełniasz ich wymagania to dostaniesz wymarzoną pracę za 2k netto, nadgodziny, kiepską atmosferę i brak jakichkolwiek profitów. Robią rekrutacje na drugiego jamesa bonda, a potem siedzisz i kłocisz się z januszami kierowcami, kiedy pójdzie faktura, albo, że mu opony ukradli. Albo, że w ogóle Ty to nic nie robisz, tylko w biurze kawę pijesz (usunięte przez administratora)I mailujesz z grześkami200@buziaczek.pl lub ich grażynami w zastępstwie. Zero profesjonalizmu. Nie polecam. Ale to tylko moje zdanie.

Arek

Może podrzucicie jakieś nowinki z firmy?

Wujek
@Arek

Rekrutacja teraz mocno trwa bo bardzo wielu przewoźników rozpoczęło współpracę. Wygląda na to że ten wzrost się nie skonczy szybko. Mozna liczyć ma nowe miejsca pracy chyba że wszystkich działkach

Kinia

Witam. Jak na razie jest spoko w Adar. Jestesmy ( z żona) mała firma od ponad 11 lat i mysle ze jesli bedzie dalej tak jak do tej pory ( co prawda nie za długo bo 3 miesiące ) to polecam współpracę. Wiadomo ze czas pokaże rowniez i te ciemniejsze strony ( oby nie) , ale ja przynajmniej mam pewien spokój z kierowcami i ładunkami oraz odprawami celnymi i promami bo zabraliśmy nasz sprzęt z norweskiej spedycji. Trzeba tylko pilnować kierowcow by jeździli tymi drogami co Adar wyznacza ( szczególnie te krótkie podjazdy na zaladunki) bo niektórych dróg nie mozna znaleźć wiec lepiej kierowcy podać nazwy wiosek przez które ma jechac. Jestem dobrej myśli i sadze ze kolejne 11 lat ( lub dłużej) bedzie Ok i moze o kolejne auta sie flota powiększy.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem i dostałem się na Przedstawiciela Handlowego ale ostatecznie nie przyjąłem warunków... Po 2-giej rozmowie okazało się, ze miałem przez 2-3 tygodnie wdrożenia codziennie dojeżdżać na własny koszt do Gdańska lub sobie opłacić hotel. :D Samochód służbowy, nie pamiętam już jaki miał być ale bez szału - na początku chcieli wynajmować. Najlepsze jest to, że po wdrożeniu co tydzień miały być spotkania w firmie w Gdańsku i dojazd do firmy służbowym samochodem na własny koszt (ja miałem ponad 100 km). Znaczy, należało dotankować paliwo lub by by pewnie obciążali. Dział telemarketingu rozbudowany jak mało gdzie - dbają o pozytywną opinię.. ;)

Maciej
@Przedstawiciel Handlowy

Szukasz pracy 100 km od domu i oczekujesz, że firma dodatkowo dopłaci za Twoje codzienne dojazdy?

Malina
@Maciej

Maciej, PH działają nie tylko w regionie, gdzie mieści się firma ale czasami z dala, czsami firma jest ogólnopolska i zatrudnia ludzi rozrzuconych po całej Polsce. Czy wyobrażasz sobie, że codziennie wyjeżdżasz z Gdańska i obsługujesz Podkarpackie??? Zatem jak firma zatrudnia kogoś z terenu oddalonego od siedziby to raczej po to, żeby obsługiwał tamten region (oszczędność na dojazdach - czas, paliwo... ogólnie kasa). Ja przez 17 lat przepracowałam w kilku firmach i nie wyobrażam sobie, żebym na zebrania dojeżdżała na własny koszt. Sorry ale szukają jeleni..

Alicja

@FZ dlatego nie chcę, żebyście rozmawiali na wątku o pieniądzach. One są zależne jak piszesz od wielu czynników, dlatego jak ktoś jest tym tematem zainteresowany to powinien udać się na rozmowę do firmy Adar i tam w zależności od swoich kwalifikacji i doświadczenia ustalić wysokość wynagrodzenia.

Czy ktoś jest w stanie napisać ile tam się zarabia ??? w dziale Księgowym, handlowym itd. ??? To chyba jedna z najistotniejszych informacji a komentarzy pełno tylko istotnych informacji żadnych ;/ ??? Podejrzewam, że większość z nich pisał dział marketingu ;) . Doczytałem tylko że nie ma raczej premii ale zarabia się dobrze. Dobrze tzn. ? mieszkasz z rodzicami masz auto od taty i 3000 na rękę w zupełności ci wystarcza na bananowe życie czy masz rodzinę, dzieci, kredyt, samochód i za 5000 lekko wiążesz koniec z końcem i dobrze tzn. min 7000 na rękę. dostałem zaproszenie na rozmowę i wszystko wskazuję na to, że to przyzwoita firma no ale "dobrze" dla każdego znaczy coś innego.

FZ
@Zainteresowany

Wynagrodzenia masz oczywiście różne w zależności od działów. Z tego co wiem na pewno, to że jeśli masz biegłe języki obce to spedytorzy mają minimum 3500 zł na rękę. Jeśli nie masz języków na nawet są stanowiska za 2500 zł na rękę. Wynagrodzenie to jedno, szansa awansu to co innego bo ona w tym adarze jest

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zarobków w tej firmie ? Chodzi mi o konkretne kwoty na konkretnych stanowiskach. Pełno tu dziwnych informacji a nie piszecie o najważniejszym czyli jak się tam zarabia.

Alicja

@lokita czyli uważasz, że ktoś inny powinien brać udział w rekrutacji ze strony firmy Adar? Ale możesz powiedzieć czy Dyrektor źle prowadził rozmowę czy też nie wiedział jakich pracowników potrzeba do firmy? A Ty byłaś pracownikiem firmy skoro posiadasz takie informacje. A z drugiej strony czemu zakładasz, że to była rozmowa o stanowisko księgowe? Nie macie w firmie innych biurowych stanowisk?

Alicja

@Młoda a na jakie stanowisko aplikowałaś? Pewnie chodziło o jakieś biurowe? Myślę, że z mówieniem o trudnej pracy firma Adar nie przesadzała. Branża logistyczna jest trudna i idealnie pokazuje to filmik, który kilka dni temu opublikował ADAR na facebooku: https://www.facebook.com/adarpl/videos/1646361195384547/ Film pokazuje jak wygląda prawdziwa praca kierowcy i ile nerwów i stresów z tą pracą jest również od strony biura. Zachęcam do obejrzenia.

Młoda
@Alicja

@Alicja. Aplikowałam na stanowisko biurowe. Nie rozumiesz. Wiem co to ciężka praca i się jej nie boję. Jeśli kilkukrotnie na spotkaniu pytam co KONKRETNIE będzie należało do moich obowiązków a w odpowiedzi dostaje, że to ciężka praca to troche to mało profesjonalne. Pan kompletnie nie odpowiadał na żadne moje pytania.(usunięte przez administratora) Nigdy nie byłam na takiej rozmowie i mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała.

lokita
@Młoda

Niestety to prawda bo udział w rekrutacji bierze Dyrektor Handlowy, który niema pojęcia o pracy księgowych a dodatkowo nie wie co to ciężka praca. Mam nadzieje ze nigdy nie bede musiala więcej spotykac takich osob.

Alicja

@Młoda rozumiem, że problemem dla Ciebie jest fakt, że nie dostałaś konkretnej odpowiedzi, co będzie należało do Twoich obowiązków. Czy ktoś z Was też miał podobny problem na rozmowie? Wiedzieliście jakie będziecie wykonywać obowiązki w firmie Adar przed zatrudnieniem?

Alicja

@Baśka masz rację jest sporo ciekawych ofert pracy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,877369,0,0,kariera. O firmie opowiada w wywiadzie pracodawca: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877369,wywiad-katarzyna-richter, ale zawsze lepiej jakby zweryfikowali te słowa pracownicy Adar.

Baśka

Co takiego się dzieje w firmie, że od dawna nikt nic nie pisze? Czyżby wakacje odciągnęły was od pisania? A może tak dobrze jest w firmie i nie ma powodów do narzekania? Adar ma dość ciekawe oferty pracy i dobrze by było gdyby ktoś napisał jak się pracuje?

Alicja

@GoTrough bardzo fajnie, że w firmie działa system poleceń! Udało Ci się już kogoś polecić?

Zostaw merytoryczną opinię o Adar sp. z o.o. w Gdańsku - Gdańsk

• Jak się pracuje w Adar sp. z o.o. w Gdańsku?

Zobacz opinie na temat firmy Adar sp. z o.o. w Gdańsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Adar sp. z o.o. w Gdańsku