Opinie o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Adar sp. z o.o. w Gdańsku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

spedycyjna

praca w biurze niezły dramat - kierownictwo trzyma się razem, jak nie będziesz tańczył tak jak oni, i udawał, że Ci wszystko pasuje to kariery nie zrobisz. Kierownicy wszyscy wieloletni przyjaciele od lat, zapomnijcie o sprawiedliwym traktowaniu w tej firmie i tym, że coś może się nie podobać :) ale marketing świetny, przyznaję :) zresztą były już takie opinie wcześniej, mogły mi dać do myślenia więc sama jestem sobie winna, że na nie nie patrzyłam. UWAŻAJCIE

zefir
@spedycyjna

"zapomnijcie o sprawiedliwym traktowaniu w tej firmie" założę się ze to opinia jednej z tych osób, która każdego miesiąca lądowała dwutygodniowym na L4 xD

ciekawy
@spedycyjna

A Mirka wciąż tam pracuje która karze czytać książki swoim pracownikom ?

@ciekawy

Co za bzdura. Mirka pracuje, to Office manager, zajmuje się sprawami technicznymi w biurze, co ona ma do kazania czytania książek??? Szok...

Tttttt

Adar dużo obiecuję pięknie mówi ale jak co do czego to przewoźnik robi po 500 km maks stawka za km 0.90 e waga 24 t a te ich gwarantowane 10000 tys km wychodzi wtedy kiedy siedzisz w budzie 1,5 miesiąca

Jędrek
@Tttttt

100% prawdy.

Michu

Więcej niż 10tys km na miesiąc nie ma szans robota na luzie zdążysz się napić i wytrzeźwiec co dzienie, spedytorzy zero myślenia same dzieciaki nic nie myślą o przewoźniku aby przyklepac robote wziąść z tego 50euro i tyle w temacie ogolnie lipa, stawka za kilometr max 90centow więcej nie dadzą trasy po 500km

tttt

zakonczylem niedawno wspolprace z adarem, moja ocena to 8/10 pare rzeczy mogli by poprawic a poza tym firma na poziomie

Dorota
@tttt

Jakie konkretnie rzeczy są do poprawy przez firmę według Ciebie? 8/10 to całkiem dobra ocena. Napisz o pozytywach pracy tam. Czekam na informację i dzięki.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik magazynowy Warszawa 4 godziny w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Arek

Adar jest jednym z normalniejszych pracodawców w trójmieście. Co tu pisać... praca ok, ludzie ok, kasa tez.

Alicja

Dawno nie wspominaliście, co dzieje się wewnątrz firmy. Warto wiec otwarcie zaznaczyć, że otrzymała ona Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2018. Przyznawany jest on przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród partnerów biznesowych oraz etyczną postawą w prowadzeniu działalności biznesowej. Czyli firma rozwija się w kierunku polepszania relacji z klientem, kontrahentami, a także zarządzania swoją kadrą.

Madhaus

Certyfikat kupuje się za 600 zł więc nie ma się czym szczycić

Przewoźnik
@Madhaus

Dokładnie tak wszystko można kupić,nawet certyfikat dla swojej firmy aby przyciągnąć klientow- przewoźników.

G

Adar ma dużo konkurencji, która pisze takie bzdury w komentarzach negatywne. Jesli chcesz wiedzieć jak jdst w firmie to napisz na Facebooku do dowolnej osoby i zapytaj prywatnie. Zdzwiisz sie pozytywnie. :) firma zwiksza sie każdego roku i zabiera prace innym firmom z branzy trabsportowej stad takie akcje "promocyjne"

Nie polecam pracy w księgowości.Nowe osoby traktowane są z góry, po okresie probnym same rezygnują.Atmosfera strachem zasiana, nikt ze sobą nie rozmawia, strach o coś zapytać, bo odbierane jest to negatywnie(nawet na szkoleniu).Główna Księgowa akceptuje tylko osoby, które wprowadziły ja na stanowisko.Nie polecam

Ala
@Anna

A powiesz coś więcej? Na jakim dokładnie stanowisku pracowałaś?

Mariusz
@Anna

Też jestem ciekaw tak jak Ala- co więcej możesz powiedzieć na temat pracy w Adarze? Jak prezentują się zarobki w firmie, ile trwa okres próbny? Dziwne, że pytania na szkoleniu są odbierane w ten sposób, w końcu po coś to szkolenie jest. Długo tam pracowałaś? Daj znać ja kto wygląda, pewnie wiele osób czeka na dłuższą odpowiedź.

Księgowa
@Anna

Co ty Anna wypisujesz? Chyba nie o tym Adarze mówisz? Gł. Księgowa do rany przyłoż. Kiedyś była tam kosa niesamowicie wymagająca, ale teraz atmosfera jest tam b. dobra. Wiadomo że ludzie są różni i to głównie oni stanowią o tym czy jest super czy mniej supet, ale złego słowa ogólnie na całe kierownictwo nie powiem. Zrobilam głupotę i się zwolnilam by szukać wyzwań a teraz mi głupio by starać się o powrót.

kate
@Księgowa

Tak faktycznie była kiedyś kosa, oj i to niezła Niestety trochę brudu zostawiła i dalej się wylewa

Ka.

Kolesiostwo, lizusostwo, fałsz - udawana "luźna" atmosfera. Nie dajcie się nabrać na te brednie, które wciskają w ogłoszeniach o pracę i na rekrutacji, bo o ile nie planujecie zostać lizusem jednej lub drugiej kierowniczki, i chodzić po biurze z bananowym uśmiechem na twarzy, to będziecie szybko szukać nowej roboty. Nie ma szans na to, żeby powiedzieć wprost co się komu nie podoba, niby ok, ale od razu dają Ci odczuć, że możesz sobie szukać nowej roboty. Marketing od zawsze był istotą tego miejsca.

Vader

Pracuję od roku w koordynacjii nie jestem w stanie przypiąć niektórych negatywnych opinii do rzeczywistości. Firma szybko się zmienia, bywają ciężkie okresy kiedy trzeba jechać na 110%, ale większość ludzi jest pomocna i widzi się sens swojej pracy.

Aleksander
@Vader

@Vader, rozumiem, że jesteś obecnym pracownikiem tej firmy. To co piszesz brzmi dosyć zachęcająco. Czy mógłbyś rozwinąć, dlaczego jesteś zadowolony z zatrudnienia u tego pracodawcy? Na jakiego rodzaju dodatki do wynagrodzenia można tu liczyć?

haxa

pracuję w spedycji od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolona, nigdzie nie znajdziecie firmy transportowej tak zaawansowanej technologicznie, oczywiście nie wszystko jest kolorowe bo transport to nie jest praca dla mięczaków

Maja
@haxa

Obiło mi się o uszy, że Adar jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym między innymi Diamentu miesięcznika Forbes czy Gazeli Biznesu. W związku z tym wcale mnie nie dziwi Twoja tak dobra opinia o tej firmie. A wiesz może, czy zatrudniane są tam osoby bez większego doświadczenia w takiej branży?

zenit

Zajrzałem tu z ciekawości co ludzie piszą o firmie w której 2 lata temu pracowałem. Z perspektywy czasu i zdobycia nowego doświadczenia powiem krótko: mimo tego, że firma nie należy do tych najmniejszych w żadnym razie nie czuło się tam duszności i wyścigu szczurów na jaki trafiłem teraz

ola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Przyszły na nią 2 rekruterki. Jedna blondynka, miła i uśmiechnięta, a druga dosłownie jej przeciwieństwo: mina jakby miała kogoś zaraz pobić i jakby za karę tam siedziała. Nie wiem co miało na celu, żeby 2 Panie były skoro tylko z jedną Panią (blondynką) rozmawiałam, a druga wręcz zniechęcała swoją postawą i miną. Pani zadawała mi pytania a na koniec dała mi test do wykonania. Niestety zakres obowiązków znacząco odbiegał od z tego co było napisane w ogłoszeniu.

ANONIMOWO
@ola

DO JAKIEGO DZIAŁU BYŁA TO REKRUTACJA?

@ANONIMOWO

Czy Ciebie również interesuje praca w Adar? Jeśli tak, może masz już na oku konkretne stanowisko? Aktualnie prowadzone rekrutacje znajdziesz pod tym linkiem: https://adar.pl/#kariera Firma zajmuje się spedycją, czy masz już doświadczenie w tej branży? Widzę, że pracodawca otrzymał wiele nagród, między innymi Gazele Biznesu, czy też miano Firmy Godnej Zaufania, co może oznaczać dobre warunki dla pracowników. Daj znać, jak wygląda sytuacja.

Merci
@ola

Ja niestety też miałam nieprzyjemność udziału w rekrutacji (we wrześniu 2018) . Generalnie pani rekruterka patrzyła na mnie z góry, kiedy dostałam test, już wiedziałam, że nie chcę w takiej atmosferze pracować, więc olałam go.. Miało to być stanowisko z językiem francuskim, test miał w sobie zadania sprawdzające logiczne myślenie, trochę matmy.. . Poszukiwali kogoś zupełnie bez doświadczenia, analityczne myślenie nie było w wymogach w ofercie pracy. Nie polecam

Obecn1
@Alicja

To że otrzymują gazela lub zaufanych to nie świadczy w ogóle tego że w firmie panuje rodzinna atmosfera teraz to jest tak kto więcej zapłaci to to dostaje a potem chodzą i się szczycą na ścianach wieszają dyplomy . Totalna kurczę bzdura . Ludzie nigdy się nie przyznaje do prawdy jak jest w tej czy innej pracy patrzą żeby tylko wygrysc jeden drugiego i mu stopkę przed nazwiskiem i imieniem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Nic mnie juz nie zdziwi tutaj
@Merci

Do czego to doszło że trzeba w ogłoszeniu dawać informację że w swojej pracy trzeba bedzie myśleć a nie tylko klikać bezsensownie...

Nie polecam tego pracodawcy

Krzys

Praca bardzo wymagająca jednak można ją polubić. Dużym minusem tego miejsca nie jest (usunięte przez administratora), który jest naprawdę dobrym człowiekiem, tylko osoby podwładne jakie sobie wybrał.(usunięte przez administratora) Kolejnym minisem jest to, ze w firmie panuje kolesiostwo tylko lubiani pną się do góry. Stanowiska kierownicze sa zajęte od lat i od tych właśnie osób zależy Twoja kariera. To jest bardzo niefajne. W firmie szerzy się duży fałsz wśród pracowników. Jednym słowem zawiść zamiast współpracy. Nie polecam tego miejsca.

Kropka

Nie sądziłem że takie głupoty odpiszą ale ok :) osobiście trzymam ich na tyle aby było dobrze, kierownik powinien o tym wiedzieć doskonale. A w rzeczywistości dożo zależy od kumatych LIDERÓW na lini...

Aleks

To już jest standard, że szefowie są niedobrzy. Czasami tacy musza być ponieważ zbyt dobrych nie będą szanować ludzie.

Przedstawiciel
@Aleks

Aleks, Ciekawe podejście... Szacunek zdobywa się poprzez bycie "niedobrym" szefem? Może w (usunięte przez administratora) faktycznie, ale nie na obecnym rynku.

Janusz
@Aleks

Na szacunek się pracuje, a ujem może być każdy bez wysiłku.

ktos wie?

ile jest etapow rozmow ?

@ktos wie?

Napisz proszę, jakie konkretnie stanowisko bądź dział w Adar Cię interesuje. Rekrutacje na poszczególne posady często mają swoją specyfikę i nie zawsze mają tyle samo etapów. Dzięki Twojej odpowiedzi, osobom zorientowanym w temacie łatwiej będzie przedstawić Ci wiarygodną informację.

@Alicja

Ile może zarobić taki kierowca w międzynarodówce? Warto iść?

kandydat

ktos powie jak wyglada sprawa z umowami? pierwsza na okres probny a dalej?

Pracujący w firmie

Przyszli koledzy i koleżanki, powiem Wam tak. Niektórzy ludzie wyrażający tutaj opinię, tak na serio nigdy nie poznali firmy, bo bardzo szybko zrezygnowali, a dlaczego? bo według nich zbyt wiele się wymaga na początku (w nowej firmie, w nowej branży czegoś się wymaga? Straszne ☹ ) Sam poznałem już 2 chłopaków którzy skapitulowali po dwóch tygodniach, bo musieli się nauczyć od podstaw branży… Ja właśnie dostałem przedłużenie umowy i jestem mega zadowolony - z miejsca, ludzi i tego co robię na codziennie.. Zawsze coś się dzieje, uczę się nowych rzeczy i umiejętności, i działam na najnowszych systemach w których rozwoju również uczestniczę. Dział w którym jestem, jest mega zgrany (i to nie tylko w pracy ????). Osobiście bardzo polecam, aplikujcie i sami się przekonajcie! Nie ma co słuchać osób, które w życiu raczej daleko nie zajdą, nastawieniem „nie wymagajcie ode mnie zbyt wiele, bo się zmęczę”

@Pracujący w firmie

Piszesz, że pracując w Adar można wiele się nauczyć. Mam wobec tego pytanie nawiązujące do możliwości rozwoju w firmie. Organizuje ona szkolenia dla pracowników, dzięki którym mogą podnieść kwalifikacje, czy może nauka ma miejsce przy okazji wykonywania codziennych obowiązków? Jest to ważny aspekt dla wielu osób poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Adar sp. z o.o. w Gdańsku - Gdańsk

• Jak się pracuje w Adar sp. z o.o. w Gdańsku?

Zobacz opinie na temat firmy Adar sp. z o.o. w Gdańsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Adar sp. z o.o. w Gdańsku