Opinie o Tacconi Dawid Wolski w Górzna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tacconi Dawid Wolski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tacconi Dawid Wolski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tacconi Dawid Wolski w Górzna

Daria

Polecam solidna firma.

Teresa

Bardzo polecam Tacconi.

Kaska

Nie polecam tej firmy za dużo by pisac

m.

I ludzi opor obrobic sie nie idzie.Ale za tydzien 12 nowych busikow przygoni cena na 180zl.za przejazd.Tak dla zabawy zeby podkurwic ciebi troche ruro w okularach.Jak wrocisz z trasy to popisz troche jeszcze bo zbieram dowodow.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tacconi Dawid Wolski.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Nigdy w zyciu!!!

szef bierze co popadnie zeby wziac bo kasa sie liczy niewazne ze pol polski objechane gburowaty cham jeszcze powiedza ci siedz cicho i ciesz sie ze jedziesz!!! najchetniej bym w radiu go oglosil najgorsza firma!!!

MASAKRA!!!
@Nigdy w zyciu!!!

Taaa ciekawe nie klam szefuniu ze pisze to tylko jedna osoba piszesz to zeby sobie opinie poprawic ale nie poprawisz wchodzac na twoja strone kazdy juz wie co z ciebie za gagatek

m
@MASAKRA!!!

Jak masz cos do powiedzenia zapraszam do biura.

lemberg

Masz absolutna racje ! Nic dodac nic ujac !

A ja widze wiekszosc pozytywnych opini.Jak komus sie cos nie spodoba to odrazu pisze bzdety a jak fajnie sie jedzie to nic nie napisze.Ja z nimi jezdze juz bardzo dlugo i zawsze jest ok.Pozdrawiam Tacconi.Ania Gorzow

ciekawe

po komentarzach widze ze jednak lepiej z nimi nie jezdzic cos nie tak musi byc

nene

Polecam!

Sandra

Swietna firma puktualni fajna organizacja no i tanio.Bardzo polecam

Pasażer

Witam, zazwyczaj nie komentuję, nie oceniam negatywnie ale widzę że część komentarzy negatywnych się powtarza,to daje do myślenia.

Artur
@Pasażer

W jakim sensie myslisz?

Mania

Niby pracowałeś w tej firmie, a nawet nie wiesz jak się ona nazywa!!!!!!!! Tacconi a nie Takonim. Jak geniuszu napisałeś!!!!!

alarm

Czesto zdażają sie pomyłki co do płatnosci.Oto tel.alarmowy w razie problemów z szybką jazdą kierowców lub kasowaniem większej kwoty.tel.(usunięte przez administratora)

Martaaaa

Ja tam sobie chwale,jezdze z nimi juz dlugo i nigdy nic sie nie zdarzylo co piszecie powyzej,kierowcy okej,ok 7-8 godz i jestem na miejscu :)i jak rozmawiam z ludzmi w busie tez sobie chwala,wiec nie wiem skad te komentarze ...

Bery

a i szerokosci dla chlopakow ,uwazajcie na siebie

Gacek

Tez tak mysle bo naprawde maja fajna organizacje rzetelni zawsze na czas i spoko kierowcy. A ci co narzekaja to sa wkurzeni bo całe zycie na pomidorach robią w temperaturze 50stopni. i wali ich po deklu bo zarobili na komputer,piszą bzdury i mysla że Boga za nogi złapali.Polecam Tą firme bo mają ceny które od 14 lat są takie same i jeżdzą codziennie.

zenada

zgadzam sie z waszymi opiniami...busy nie takie jak przedstawione na stronie, jazda po 16 godzin i bezsensowne przesiadki, a kierowcy na terenach za Pl bez kasy na mandat i bez doświadczenia na autostradach,a po za tym wlasciciel zapomnial o zasadach dobrego wychowania, gdy klient zglasza reklamacje, szczerze mowiac nic sobie z tego nie robi

@zenada

A co sie bedzie przejmował marudami.Jak nikomu nic nie pasuje najlepiej za darmo chcecie jechac wiem bo nie raz jechałem.A z tego co wiem to ma te opinie gdzies bo ma kilka działalnosci w Niemczech i pewnie ma(usunięte przez administratora)na przewozy bo kasa szasta na lewo i prawo.

DZIDEK

ZAROBKI NA POZIOMIE GLODOWYM

kierowcy firmy tacconi nie potrafią się zachowac. Zgadzam się.

tak zgadzam się podnoszą cene. Przez telefon mowią inna cene a kiedy wsiadasz do busa potrafią podwyzysz o 20 a nwet 40 zł ...oszusci

Zostaw merytoryczną opinię o Tacconi Dawid Wolski - Górzna

• Jak się pracuje w Tacconi Dawid Wolski?

Zobacz opinie na temat firmy Tacconi Dawid Wolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tacconi Dawid Wolski?

Tacconi Dawid Wolski